Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#8001 Hozzászólás Szerző: focimark »

becus3 írta:
marknagy írta:Icardi luxus lenne 3. számúnak, szerintem remek lesz Bamford Drogba helyére.
Hát néztem néhány Inter meccset. Egy momentuma sem nagyon volt.
20gólt azért csak összerúgott a Serie Aban, mondjuk annyit Luca Toni is.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8002 Hozzászólás Szerző: becus3 »

marknagy írta:Icardi luxus lenne 3. számúnak, szerintem remek lesz Bamford Drogba helyére.
Hát néztem néhány Inter meccset. Egy momentuma sem nagyon volt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8003 Hozzászólás Szerző: Chester »

ha nem marad, akkor meg kell szerezni egy 3. számú csatárt, két sérülékeny játékossal nem vágnék neki a szezonnak, és tök fölösleges lenne 30+ milliót kiadni egy ilyen játékosért.

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#8004 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Bamfordnak egy év PL mindenképpen kellene, azzal kiderülne, hogy egy középszerű angol csatárnál van-e több benne vagy nincs, ha nálunk maradna 3. opciónak akkor meg csak egy kérdőjel lenne. Eddig csak a másodosztályban bizonyított és ott se volt igazán kiemelkedő és ne feledjük, hogy a Championship-ben rengeteg középszerű csatár tud jól teljesíteni, elég csak ránézni az idei vagy tavalyi góllövőlistára. Ráadásul már nem is tini, hogy azt mondjuk rá, hogy még iszonyatosan fiatal. Neki most kellenek a játék percek, hogy kiderüljön mit tud. Ha jól teljesít akkor jöhet vissza 3. vagy akár, ha olyan teljesítmény nyújt 2. számú csatárnak (a szigorodó szabályok miatt kellenek az angolok), ha meg nem tudja megugrani a szinte akkor pár millióért el lehet adni.
A legrosszabb döntés lenne itt tartani 3.számúnak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8005 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Icardi luxus lenne 3. számúnak, szerintem remek lesz Bamford Drogba helyére.
legyen úgy, örülnék neki, de kicsit óvatosan kezelném bamfordot

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8006 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Icardi luxus lenne 3. számúnak, szerintem remek lesz Bamford Drogba helyére.
We are the famous, the famous Chelsea!

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#8007 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:meglátjuk, örülnék neki ha ő lenne a 3. számú csatárunk, remélem nyáron sikerül meggyőznie mourinhot. a következő szezonban ő csak nyertes lehet, ha marad, akkor teljesül a vágya, ha nem, akkor ugyan úgy a pl-ben játszhat, viszont utána nem nagyon lesz visszaút. sajnálnám ha így lenne, de neki is tennie kell azért, hogy ne kelljen csatár után néznünk
miért ne lenne visszaút? costánál nem tudni mikor vágja ketté a karrierjét a sok sérülés(mint essiennek), rémy meg csak egy kiegészítő játékos aki már az se biztos hogy jövőre itt lesz(persze hülyeség lenne eladni de benne van a levegőben ha nem idén akkor jövőre, főleg ha őt is elkapja a játszhatnék.) Bamford lévén hogy fehér mint a tej gyanítható hogy alázat is szorúlt bele stu-al és lukakuval ellentétben, szóval csak rajta múlik. de sokkal jobban járna egy kölcsönszerződéssel (még több rutinszerzéssel) ha josé bizalmát ki akarja érdemelni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8008 Hozzászólás Szerző: Chester »

meglátjuk, örülnék neki ha ő lenne a 3. számú csatárunk, remélem nyáron sikerül meggyőznie mourinhot. a következő szezonban ő csak nyertes lehet, ha marad, akkor teljesül a vágya, ha nem, akkor ugyan úgy a pl-ben játszhat, viszont utána nem nagyon lesz visszaút. sajnálnám ha így lenne, de neki is tennie kell azért, hogy ne kelljen csatár után néznünk

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#8009 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:nyilván nagyon sokan szeretnének maradni tartalék opciónak a csapatból, de ez nem így működik. bamfordnak nem jönne rosszul egy év pl rutin, viszont ha most veszünk egy nála nevesebb 3. számú csatárt (főleg ha még fiatal is), akkor neki lefőtt a kávé, esélye sem lesz egy costa-remy-xy trióba beverekednie magát, hacsak valamelyik nem távozik vagy szakítja el a térdszalagját. viszont én kevésnek érezném ha ő lenne jövőre a tartalék, látva hogy costa és remy játékában is benne van a meccsekről való kimaradás veszélye ilyen-olyan okok miatt, abban azért bízok, hogy mindkettő szépen elmegy nyaralni és kipihenik az idén összeszedett nyavalyákat.

mindenesetre drogba döntése marhára nem jött nekünk jól, megint kereshetünk csatárt, és ha hozunk egy lacazettet, vagy bárkit 30+ millió fölött, én tökön szúrom magam, aztán a vezetőséget
Drogba döntése? Egy évre írt alá, még focizni akar, szerintem ha José marasztalja, gondolkodás nélkül lehoz mégegy ilyen évet. De nem tettük, szóval remélem okkal, B terv tudatában engedjük el.

Szerintem amúgy pont, hogy nem jellemző, hogy a fiatalok maradnának, nézd meg Lukakut! Mindenki menne kölcsönbe, ide-oda fejlődni, Bamford pedig azt mondta, hogy neki mindegy, csak Chelsea-mezt ölthessen magára. Ez a kölcsönösdi ráadásul Courtois kivételével senkinek nem jött össze (Studge, KdB, JMac, Lukaku stb.), rajta kívül végül mindenkinek lejjebb kellett adnia.
They do now.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#8010 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Falcao sajnos már túl drága mulatság lenne és már 29 éves. Annak idején még a Portoból kellett volna elhozni, de José próbálta meg, de ő a pénz miatt ment inkább Franciaországba. Rémyben simán lett volna dupla ennyi gól is, de elég sokszor Drogba játszott helyette vagy amikor tudott volna összeszedett egy kisebb sérülést.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8011 Hozzászólás Szerző: Chester »

nyilván nagyon sokan szeretnének maradni tartalék opciónak a csapatból, de ez nem így működik. bamfordnak nem jönne rosszul egy év pl rutin, viszont ha most veszünk egy nála nevesebb 3. számú csatárt (főleg ha még fiatal is), akkor neki lefőtt a kávé, esélye sem lesz egy costa-remy-xy trióba beverekednie magát, hacsak valamelyik nem távozik vagy szakítja el a térdszalagját. viszont én kevésnek érezném ha ő lenne jövőre a tartalék, látva hogy costa és remy játékában is benne van a meccsekről való kimaradás veszélye ilyen-olyan okok miatt, abban azért bízok, hogy mindkettő szépen elmegy nyaralni és kipihenik az idén összeszedett nyavalyákat.

mindenesetre drogba döntése marhára nem jött nekünk jól, megint kereshetünk csatárt, és ha hozunk egy lacazettet, vagy bárkit 30+ millió fölött, én tökön szúrom magam, aztán a vezetőséget

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#8012 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:mondjuk falcao hozzáállására nem panaszkodhattak a mu-sok, rendre odatette magát, nem hisztizett, torres2 a sztori, szimpatikus játékos, csak semmit nem hoz abból amiért igazolták.

...

drogba távozása is bekavart a dolgokba, mert így kelleni fog egy 3. számú csatár, ami közel sem egyszerű feladat. olyan kell, aki tűri a kevés játéklehetőséget amit valószínűleg kap, de erősítés is legyen ha játszania kell, lehetőleg olcsón. ebből a szemontból az agyonpletykált icardi nem lenne hülyeség, bár én rohadtul nem bírom az arcát, viszont 3. számúnak tökéletes lenne, fiatal is, nem sérülékeny, csak nála is ott van a serie a faktor, szóval óvatosan kell megítélni.

...
Bamford már tavaly is hangoztatta, hogy ha nem érkezik Drogba (kb. váratlanul a semmiből), akkor ő nagyon szívesen lett volna harmadik számú. Kérdés, hogy ezt egy ilyen szezonnal a háta mögött, POTY-ként és este 6-ra már lehetséges feljutóként mennyire fogja még így gondolni. Az idei szezon tanúsága alapján 1500+ percet minden csatárunk lehozott, nem rossz szám, de biztos lenne csapat, aki ennél is többet számítana rá.
A másik kérdés pedig az, hogy José mennyire bízna benne. Mert Drogbában vak hite volt, az látszott, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy dupla sérülés esetén Bamfordot ugyanúgy bedobta volna az OT-n, ahogy Drogbát szemrebbenés nélkül.

Falcao pedig továbbra is nagyon alázatos és szimpatikus, szerintem azért Hazard, Willian és Griezmann(?) mellett otthonosabban mozogna, mint egy Fellainire épülő támadósorban.

Igazából a 9-esünk szabad, én mindkettejüket szivesen látnám benne.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8013 Hozzászólás Szerző: Chester »

mondjuk falcao hozzáállására nem panaszkodhattak a mu-sok, rendre odatette magát, nem hisztizett, torres2 a sztori, szimpatikus játékos, csak semmit nem hoz abból amiért igazolták.

korábban cuadrado kapcsán felhoztam hogy nyáron beépülhet, aztán ugrott csak be, hogy megy a copára, így baszhatjuk vele az alapozást, pedig ráférne. geci dolog ilyet kívánni, de remélem pont annyira sérült meg, hogy a copát kihagyja, de az alapozást nem, a saját érdekében kellene rajta részt venni, különben sose fogja felvenni a ritmust szezon közben.

drogba távozása is bekavart a dolgokba, mert így kelleni fog egy 3. számú csatár, ami közel sem egyszerű feladat. olyan kell, aki tűri a kevés játéklehetőséget amit valószínűleg kap, de erősítés is legyen ha játszania kell, lehetőleg olcsón. ebből a szemontból az agyonpletykált icardi nem lenne hülyeség, bár én rohadtul nem bírom az arcát, viszont 3. számúnak tökéletes lenne, fiatal is, nem sérülékeny, csak nála is ott van a serie a faktor, szóval óvatosan kell megítélni.

jackson martinez is nagyon jó célpont lehetne, de ő már elég luxus lenne 3. számú csatárnak, lacazette szintén (nem feltétlen azért mert jó, hanem mert baromi drága), egyszerűen nincs opció. bamford jövőre még menjen egy pl csapathoz kölcsönbe, solanke kevés még erre a szerepre, jól jött volna ha még egy évet marad drogba, bár nem értem ezt a folyamatos "én még bírok egy szezont" játszani szöveget az öregjeinktől, de ők tudják.

ha most kéne csinálnom egy távozó-érkező névsort, akkor én ezt tartanám a legvalószínűbb forgatókönyvnek:

távozók: cech, luis, mikel, cuadrado, drogba
érkezők: begovic, clyne, koke, gaitan, icardi

hogy ez jó lenne vagy rossz, az megint más kérdés, de figyelembe véve hogy ki elérhető, kire van szükség, kik lehetnek a lehetséges távozók, ez a legvalószínűbb, és akkor mehetne a 4-3-3 is.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#8014 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... os-2415475" onclick="window.open(this.href);return false;
Remelem nem igazolunk ilyen futball kurvat heti 200+ fizetessel.

Tegnap azert Mourinho szavaibol kiveheto volt, hogy fog jonni 1-2 penge jatekos, kivancsian varom kik lesznek azok.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8015 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Igaz a pletyi, hogy Cech az Unitedben folytatja? Nem örülnék neki... :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8016 Hozzászólás Szerző: Chester »

én nyugodt vagyok happyvel kapcsolatban, amilyen ostobának tűnik (say no to racism), annyira nem az a pályán, nem komplikálja túl a dolgokat, de ez kinevelhető belőle, emellett fizikailag is páratlan, kellően gyors is egy esetleges feltolt védelemhez, és univerzális játékos, ami nem utolsó szempont. én megadnám neki a bizalmat mint terry utódja a védelemben, az megint más kérdés, hogy az ő párja cahill legyen-e, de ezzel majd akkor foglalkozzunk amikor zouma lesz a kezdő.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8017 Hozzászólás Szerző: becus3 »

ChesterB írta:akkor meg zoumat kell beépíteni, ha terry kevesebbet játszik, de amíg hatan vannak, fölösleges hozni egy hetedik embert is a védelembe, mert akkor valaki egyáltalán nem fog játszani, annak meg semmi értelme. azpi meg hiába jobbhátvéd, ha mourinhonak a balon van rá szüksége, így vannak kiegyenlítve az arányok a két szélünkön
Annak semmi értelme. Ez tény. De az anyósom kezét sem raknám fel arra, hogy Zuma be fog válni. Ezért fa..zság Mou-tól hogy nem rotál. Ill. hogy nincs gyorsan lerendezett meccs, hogy ezeket az embereket játszassa.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8018 Hozzászólás Szerző: Chester »

akkor meg zoumat kell beépíteni, ha terry kevesebbet játszik, de amíg hatan vannak, fölösleges hozni egy hetedik embert is a védelembe, mert akkor valaki egyáltalán nem fog játszani, annak meg semmi értelme. azpi meg hiába jobbhátvéd, ha mourinhonak a balon van rá szüksége, így vannak kiegyenlítve az arányok a két szélünkön

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8019 Hozzászólás Szerző: becus3 »

ChesterB írta:de az nem csapatépítés, ha egy padon ül egy varane-zouma-clyne hármas. terry 34 évesen végigjátszotta a szezont, meg fogja ezt tenni 35 évesen is. cahill valóban csalódás, de vele tud a legjobban együtt dolgozni terry, iva betonbiztos, azpi meg egy 2-3 hónapos időszakot kivéve kifogástalan munkát végez a balhátvéd poszton, de úgy tűnik csak a gólpasszok számítanak mindenhol, az nem, hogy a legjobb 1v1-ben védekező védő van a legszabadabb játékosunk mögött.

öregedőben van a védelmünk, és el kéne kezdeni lerakni az alapokat, de ehhez játszaniuk kellene nálunk, és itt jön a baj
Tudod majd ha te is 34 éves leszel ( bár annyi lennék.) Rá fogsz jönni, hogy minden hónap számít. Egyik héten még 5-t edzel a másikon már négyet sem bírsz. Már két nap kell kiheverni egy meccset. Azpi meg jobbhátvéd. Kár pazarolni baloldalon..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8020 Hozzászólás Szerző: Chester »

de az nem csapatépítés, ha egy padon ül egy varane-zouma-clyne hármas. terry 34 évesen végigjátszotta a szezont, meg fogja ezt tenni 35 évesen is. cahill valóban csalódás, de vele tud a legjobban együtt dolgozni terry, iva betonbiztos, azpi meg egy 2-3 hónapos időszakot kivéve kifogástalan munkát végez a balhátvéd poszton, de úgy tűnik csak a gólpasszok számítanak mindenhol, az nem, hogy a legjobb 1v1-ben védekező védő van a legszabadabb játékosunk mögött.

öregedőben van a védelmünk, és el kéne kezdeni lerakni az alapokat, de ehhez játszaniuk kellene nálunk, és itt jön a baj

Válasz küldése