Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7981 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

mikel12 írta:
ChesterB írta:stekelenburg a legújabb pletyka, de ő meg nem hg. ruddy lenne a legjobb megoldás, már tavaly is próbálkoztunk nála, bár nem könnyíti meg a dolgunkat hogy a norwich feljutott, így akár a válogatott meghívóra is lehet esélye
Ha már mezőnybe nem igazolunk angolt, legalább cserekapusnak nézzünk már valami angol szennyet..
David Jamest vissza az élők sorába

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#7982 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

ChesterB írta:stekelenburg a legújabb pletyka, de ő meg nem hg. ruddy lenne a legjobb megoldás, már tavaly is próbálkoztunk nála, bár nem könnyíti meg a dolgunkat hogy a norwich feljutott, így akár a válogatott meghívóra is lehet esélye
Ha már mezőnybe nem igazolunk angolt, legalább cserekapusnak nézzünk már valami angol szennyet..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7983 Hozzászólás Szerző: Chester »

stekelenburg a legújabb pletyka, de ő meg nem hg. ruddy lenne a legjobb megoldás, már tavaly is próbálkoztunk nála, bár nem könnyíti meg a dolgunkat hogy a norwich feljutott, így akár a válogatott meghívóra is lehet esélye

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7984 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:közben wallace-t is bedobhatjuk a gaitan üzletbe

Na ebből megint az lesz hogy két év múlva ha Ivanovic kiöregszik vehetjük vissza Wallace-t aranyáron :D Nem igazán bírom Gaitan-t, szerintem max a padra lenne jó. Baromi jó a mostani csapatunk, ha szintet akarunk lépni akkor olyan embert kell igazolni aki képes húzóember lenni, szerintem Gaitan nem ilyen.
gerawba írta:
Pár éve emlékszem lesérült Cudicini egy BL negyeddöntőben (Cech alapból sérült volt), és Hilarionak kellett beállnia és védenie. Hát mit mondjak, neki köszönhettük a továbbjutást... Szóval nem kell feltétlenül annyira parázni.


Persze, mert Hilario egy megbízható jó kapus volt. Persze, nem a cserekapus a legfontosabb játékos a csapatban, de azért nem mondanám hogy teljesen mindegy hogy ki ül a padon. Begovic nyilván nem fog idejönni, de jó lenne egy valami fasza rutinos kapust nézni Kurti mellé.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#7985 Hozzászólás Szerző: galferenc »

becus3 írta:
marknagy írta:Icardi luxus lenne 3. számúnak, szerintem remek lesz Bamford Drogba helyére.
Hát néztem néhány Inter meccset. Egy momentuma sem nagyon volt.
Hát, gondolom azt a 2x gólt leszámitottad!? :mrgreen:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7986 Hozzászólás Szerző: Chester »

De volt olyan is, hogy hilario belepkezett par golt a city ellen es kikaptunk.... Nyilvan nem kell szupersztar a padra, de ne is egy green legyen a backup basszus. Begovic pletykaszinten rendre felmerul nalunk mar eleg regota, ezert batorkodtam megnevezni ot

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#7987 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:ruddy vagy begovic, green ne, sose volt jó kapus, és csak rosszabb lesz, ezt megmutatta ellenünk is a loftus roadon, tessék keresni más hg kapust
Nem hiszem, hogy Begovic olyan hülye lenne, hogy eljön FIX padra (ráadásul kb. alsó hangon 8-10 évig nem lehet majd Kurtit kimozdítani), annál sokkal jobb kapus ő. Egy Arsenal/Pool-ban is simán kezdő lehetne (más ligák szintén nagy vonzerejű/nevű csapatairól nem is beszélve), nem fogja tönkrevágni a karrierjét nálunk. Halott ötlet.
Николаевич írta:
mateja írta:
ChesterB írta:ruddy vagy begovic, green ne, sose volt jó kapus, és csak rosszabb lesz, ezt megmutatta ellenünk is a loftus roadon, tessék keresni más hg kapust
nem teljesen m1? ha cech lelép valószínű 2-3 meccsnél többet egész évben nem kap a cserekapus alapesetben

Majd ha Courtois keze eltörik a BL-elődöntő előtt akkor nem lesz mindegy.
Pár éve emlékszem lesérült Cudicini egy BL negyeddöntőben (Cech alapból sérült volt), és Hilarionak kellett beállnia és védenie. Hát mit mondjak, neki köszönhettük a továbbjutást... Szóval nem kell feltétlenül annyira parázni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7988 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mateja írta:
ChesterB írta:ruddy vagy begovic, green ne, sose volt jó kapus, és csak rosszabb lesz, ezt megmutatta ellenünk is a loftus roadon, tessék keresni más hg kapust
nem teljesen m1? ha cech lelép valószínű 2-3 meccsnél többet egész évben nem kap a cserekapus alapesetben

Majd ha Courtois keze eltörik a BL-elődöntő előtt akkor nem lesz mindegy.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7989 Hozzászólás Szerző: Chester »

hát nekem nagyon nem mindegy, nem akarok még egy turnbullt.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7990 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:ruddy vagy begovic, green ne, sose volt jó kapus, és csak rosszabb lesz, ezt megmutatta ellenünk is a loftus roadon, tessék keresni más hg kapust
nem teljesen m1? ha cech lelép valószínű 2-3 meccsnél többet egész évben nem kap a cserekapus alapesetben

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7991 Hozzászólás Szerző: Chester »

ruddy vagy begovic, green ne, sose volt jó kapus, és csak rosszabb lesz, ezt megmutatta ellenünk is a loftus roadon, tessék keresni más hg kapust

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7992 Hozzászólás Szerző: James Lee »


becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#7993 Hozzászólás Szerző: becus3 »

marknagy írta:
fodi91 írta:Bamfordnak egy év PL mindenképpen kellene, azzal kiderülne, hogy egy középszerű angol csatárnál van-e több benne vagy nincs, ha nálunk maradna 3. opciónak akkor meg csak egy kérdőjel lenne. Eddig csak a másodosztályban bizonyított és ott se volt igazán kiemelkedő és ne feledjük, hogy a Championship-ben rengeteg középszerű csatár tud jól teljesíteni, elég csak ránézni az idei vagy tavalyi góllövőlistára. Ráadásul már nem is tini, hogy azt mondjuk rá, hogy még iszonyatosan fiatal. Neki most kellenek a játék percek, hogy kiderüljön mit tud. Ha jól teljesít akkor jöhet vissza 3. vagy akár, ha olyan teljesítmény nyújt 2. számú csatárnak (a szigorodó szabályok miatt kellenek az angolok), ha meg nem tudja megugrani a szinte akkor pár millióért el lehet adni.
A legrosszabb döntés lenne itt tartani 3.számúnak.
Szerintem egy 3. számú csatárnak nem szükséges jobb lennie egy középszernél. Elfogadja a padot és nem magas a fizetése.
Jó esetben.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#7994 Hozzászólás Szerző: marknagy »

fodi91 írta:Bamfordnak egy év PL mindenképpen kellene, azzal kiderülne, hogy egy középszerű angol csatárnál van-e több benne vagy nincs, ha nálunk maradna 3. opciónak akkor meg csak egy kérdőjel lenne. Eddig csak a másodosztályban bizonyított és ott se volt igazán kiemelkedő és ne feledjük, hogy a Championship-ben rengeteg középszerű csatár tud jól teljesíteni, elég csak ránézni az idei vagy tavalyi góllövőlistára. Ráadásul már nem is tini, hogy azt mondjuk rá, hogy még iszonyatosan fiatal. Neki most kellenek a játék percek, hogy kiderüljön mit tud. Ha jól teljesít akkor jöhet vissza 3. vagy akár, ha olyan teljesítmény nyújt 2. számú csatárnak (a szigorodó szabályok miatt kellenek az angolok), ha meg nem tudja megugrani a szinte akkor pár millióért el lehet adni.
A legrosszabb döntés lenne itt tartani 3.számúnak.
Szerintem egy 3. számú csatárnak nem szükséges jobb lennie egy középszernél. Elfogadja a padot és nem magas a fizetése.
We are the famous, the famous Chelsea!

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7995 Hozzászólás Szerző: mateja »

Didier90 írta:
Dante írta:Serie A-ból igazolni... Olyan mint a poolal üzletelni, kösz nem.
Azért Dybala elfért volna.
ja aztán lazán lehet belőle egy pásztor2

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7996 Hozzászólás Szerző: Dante »

Didier90 írta:Azért Dybala elfért volna. Pogbának is tudnánk egy kis helyet szorítani csak ő túl drága.
A francia az egyetlen kivétel, de szerintem Dybala is túlhype-olt. Meg neki ott a Juve mint első számú kérő, velük járhatna a legjobban.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#7997 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Dante írta:Serie A-ból igazolni... Olyan mint a poolal üzletelni, kösz nem.
Azért Dybala elfért volna. Pogbának is tudnánk egy kis helyet szorítani csak ő túl drága.
WE ARE ALL CHELSEA

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#7998 Hozzászólás Szerző: becus3 »

focimark írta:
becus3 írta:
marknagy írta:Icardi luxus lenne 3. számúnak, szerintem remek lesz Bamford Drogba helyére.
Hát néztem néhány Inter meccset. Egy momentuma sem nagyon volt.
20gólt azért csak összerúgott a Serie Aban, mondjuk annyit Luca Toni is.
Mondom . Amit én láttam. Szerzett egy gólt, mert belerúgták. Engem, bár egy csatárt a góljai minősítik. Semennyire nem győzött meg. Baromira öncélú. Igaz ez lehet jó is. De ezeken a meccseken semmit sem mutatott.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7999 Hozzászólás Szerző: Dante »

Serie A-ból igazolni... Olyan mint a poolal üzletelni, kösz nem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8000 Hozzászólás Szerző: Chester »

közben wallace-t is bedobhatjuk a gaitan üzletbe

Válasz küldése