Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#12021 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

California Max írta:Hú, lehet hogy nyáron Rooney mellé jön Van Persie is? :)

http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ted-future" onclick="window.open(this.href);return false;
Jó csatár a holland de nekemspeciel nem kéne mert már öreg és sérülékeny plusz valszeg nem lenne olcsó se
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12022 Hozzászólás Szerző: California Max »

Hú, lehet hogy nyáron Rooney mellé jön Van Persie is? :)

http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ted-future" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#12023 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Buluska írta:
Ha igaz akkor Bertrand, PvA biztos kuka.
Szerintem megérné. Mellesleg Cole már 33 éves, 1-2 év még van benne, lehet addig visszaadnánk kölcsönbe a Soton-hoz, addig is tudna játszani, utána meg lenne két jó balhátvédünk. Én szerintem nem lenne rossz igazolás :)

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#12024 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Ha igaz akkor Bertrand, PvA biztos kuka.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12025 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

guarin 20 millióért vihető jó lenne védekező középpályánk végre valaki aki tud azon a poszton egy egészségeset lőni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12026 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bár nem hiszem hogy sok valóságalapja van ennek az összegnek, de Moses-t lehetne elcserélni a S'ton-nal.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#12027 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2301447" onclick="window.open(this.href);return false;
Blue is the Colour

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12028 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

pulci03 írta:
kecske01 írta:Chelsea és az Inter képviselői találkoztak tegnap Londonban Fredy Guarin eladásáról tárgyalni, az Inter Mikel-t és Ba-t szeretné bevonni az üzletbe (sky italia).

Személy szerint örülnél neki mert nagyon jó játékos
Úgy látszik Ba nagyon kelendő mert 15 milláért felajánlottuk romának is de arsenal is érdeklődik iránta...
Ha 10 millió körül fizetnének érte az már nagy siker lenne, ilyen hírek hallatán válik bizonyossá számomra, hogy nagy erőkkel keresünk egy csatárt!!!
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ID=HP_HN_1" onclick="window.open(this.href);return false;

Én a három csatárunk közül őt adnám el utoljára. Keveset játszik, de szépen teszi a dolgát, rugdossa a gólokat.

Ha már elpasszoljuk remélem lesz annyi eszünk hogy nem az Arsenal-nak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12029 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

2-3 nagy játékos tuti jön télen :D Mou bekeményít és azért van 1-2 lyukas poszt a csapatban

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#12030 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

kecske01 írta:Chelsea és az Inter képviselői találkoztak tegnap Londonban Fredy Guarin eladásáról tárgyalni, az Inter Mikel-t és Ba-t szeretné bevonni az üzletbe (sky italia).

Személy szerint örülnél neki mert nagyon jó játékos
Úgy látszik Ba nagyon kelendő mert 15 milláért felajánlottuk romának is de arsenal is érdeklődik iránta...
Ha 10 millió körül fizetnének érte az már nagy siker lenne, ilyen hírek hallatán válik bizonyossá számomra, hogy nagy erőkkel keresünk egy csatárt!!!
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ID=HP_HN_1" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12031 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea és az Inter képviselői találkoztak tegnap Londonban Fredy Guarin eladásáról tárgyalni, az Inter Mikel-t és Ba-t szeretné bevonni az üzletbe (sky italia).

Személy szerint örülnél neki mert nagyon jó játékos

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12032 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

California Max írta:
dacultras írta:
ChesterB írta:Mondjuk ha netán Lewandowskit elhoznánk ingyen az hatalmas fogás lenne, de nyílt titok hogy ő a Bayerné lesz.
vagy Ibrát, tőle nem kellene félni hogy beválik vagy sem, ő mindenhol jó, bár nem hiszem hogy a psg elengedné
Pár napja írták egy cikkben, hogy jelenleg Ibra vezeti a francia liga góllövőlistáját ÉS gólpassz listáját is. Egy nagy és pénzes klubnál van, a klubja elismeri, a szurkolók imádják, a francia lapok istenítik, meccseket nyer, most már BL szinten is egyre erősebbek, mégis mi oka lenne eligazolni?

Nyáron kellett volna elhozni, én imádtam volna.
Annyi oka lenne hogy még Angliában nem játszott.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12033 Hozzászólás Szerző: California Max »

dacultras írta:
ChesterB írta:Mondjuk ha netán Lewandowskit elhoznánk ingyen az hatalmas fogás lenne, de nyílt titok hogy ő a Bayerné lesz.
vagy Ibrát, tőle nem kellene félni hogy beválik vagy sem, ő mindenhol jó, bár nem hiszem hogy a psg elengedné
Pár napja írták egy cikkben, hogy jelenleg Ibra vezeti a francia liga góllövőlistáját ÉS gólpassz listáját is. Egy nagy és pénzes klubnál van, a klubja elismeri, a szurkolók imádják, a francia lapok istenítik, meccseket nyer, most már BL szinten is egyre erősebbek, mégis mi oka lenne eligazolni?

Nyáron kellett volna elhozni, én imádtam volna.

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12034 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ChesterB írta:Mondjuk ha netán Lewandowskit elhoznánk ingyen az hatalmas fogás lenne, de nyílt titok hogy ő a Bayerné lesz.
vagy Ibrát, tőle nem kellene félni hogy beválik vagy sem, ő mindenhol jó, bár nem hiszem hogy a psg elengedné

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#12035 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hunor96 írta:
Dízel írta:
ChesterB írta:Mondjuk ha netán Lewandowskit elhoznánk ingyen az hatalmas fogás lenne, de nyílt titok hogy ő a Bayerné lesz.
totál nem értem az ilyen átigazolásokat. Mint a götze a van persie most meg a lewa. Hogy lehetnek képesek egy bajnokságban lévő csapatnak eladni? nekem tűnik csak logikátlannak?!
belegondolni is rosz mi lett volna ha anno pl lamps átmegy az arsenalba drogba meg a MU-ba. nem lenne értelmesebb más országbeli bajnokságba eladni?
Meg szerintem amúgy is gusztustalan a Bayerntől hogy 1 éven belül ez lesz a 2. játékos akit a Dortmundból hoznak el, nemigaz egy ekkora nagy szükségük lenne pont Lewára (meg azok is hülyék hogy pont nekik adják el)
Dortmund nyilván nem akarta eladni bayernnek különben már megtette volna nyáron nyilván azt gondolták még egy évet lehúz nyernek egy nagy címet legalább addig beépítik aubemaeyangot és megkeresik utódját...
A komoly cím már nem nagyon fog összejönni mivel a sérülés hullámmal bundesliga elúszott, BL-t meg amúgy is csak bayernen keresztül lehetett volna! Szerintem Götze ügyben jól jártak el 40 millióért bőven lehet pótolni, bayern volt az akinek nem is lett volna rá mindenáron szüksége de mindig ezt csinálják megvillantják a pénzt és nincs aki fel tudná venni velük a harcot e tekintetben...
Én pedig továbbra sem hiszem el, hogy nem fogunk csatárt igazolni!!!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12036 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha menni akar, és a rivális megadja az összeget, akkor jobb eladni. A Dortmund bevállalta hogy megtartja erre a szezonra és nem kapnak érte pénzt, kérdés hogy megéri-e, de erre csak májusban kapunk választ. Vélhetően ha nyer valamit a Dortmund akkor igen, de ha kupák nélkül maradnak akkor elég nagy sz*pás.

RvP lépni akart, más nem nem tett érte ajánlatot csak a MU, így is áron felül vették ha úgy nézzük, egy év volt hátha a szerződéséből, nem fiatal és ugye a sérülései miatt is kockázatos volt. Götze esetében is vélhetően az volt a fő szempont hogy a Bayern adta meg érte azt az összeget nem más csapat. Egy focista meg nyilván azért focizik mert nyerni akar, és ha erre a saját klubjában nincs lehetősége akkor dobbantani fog. Nem szabad elfelejteni hogy ez a mai foci egy üzlet semmi több, a klubhűség Terry-től kezdve Gerrard-ig kihalóban van.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12037 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Dízel írta:
ChesterB írta:Mondjuk ha netán Lewandowskit elhoznánk ingyen az hatalmas fogás lenne, de nyílt titok hogy ő a Bayerné lesz.
totál nem értem az ilyen átigazolásokat. Mint a götze a van persie most meg a lewa. Hogy lehetnek képesek egy bajnokságban lévő csapatnak eladni? nekem tűnik csak logikátlannak?!
belegondolni is rosz mi lett volna ha anno pl lamps átmegy az arsenalba drogba meg a MU-ba. nem lenne értelmesebb más országbeli bajnokságba eladni?
Meg szerintem amúgy is gusztustalan a Bayerntől hogy 1 éven belül ez lesz a 2. játékos akit a Dortmundból hoznak el, nemigaz egy ekkora nagy szükségük lenne pont Lewára (meg azok is hülyék hogy pont nekik adják el)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#12038 Hozzászólás Szerző: Dízel »

ChesterB írta:Mondjuk ha netán Lewandowskit elhoznánk ingyen az hatalmas fogás lenne, de nyílt titok hogy ő a Bayerné lesz.
totál nem értem az ilyen átigazolásokat. Mint a götze a van persie most meg a lewa. Hogy lehetnek képesek egy bajnokságban lévő csapatnak eladni? nekem tűnik csak logikátlannak?!
belegondolni is rosz mi lett volna ha anno pl lamps átmegy az arsenalba drogba meg a MU-ba. nem lenne értelmesebb más országbeli bajnokságba eladni?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12039 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mondjuk ha netán Lewandowskit elhoznánk ingyen az hatalmas fogás lenne, de nyílt titok hogy ő a Bayerné lesz.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#12040 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Elhiszem, hogy elakarja adni őket, de kérdem én, miért aludtunk a nyáron? 2 klasszis center is csapatot váltott (Cavani és Falcao), miért nem startoltunk rá az egyikre? A Napoli és AM elnöke is elismerte, hogy nem volt Chelsea ajánlat...

Válasz küldése