Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12001 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:
-Guarin esetleges érkezésével átválhatunk a 4-3-3 formációra.. legalábbis ezt jósolják a külföldi Chelsea-s oldalak. Guarin-Mikel-Ramires trió azért elég ütős lenne valljuk be

Áttérnénk 4-3-3-ra? 6 tkp van a keretben, mostantól csak kettő lesz a pályán egyszerre? Hazard, Willian és Shirley passzolna ebbe a felállásba de Mata és Oscar? Nem annyira.

Na meg ha már át akarunk térni 4-3-3-ra akkor valami bika középső középpályás jöjjön(Matic, Matuidi), ne Guarin.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12002 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

[ÁTIGAZOLÁS/PLETYKA]

-Egyre valószínűbb, hogy Guarin január elején a Chelsea játékosa lesz. A Sky Sport Italia szerint 18 millióért fog klubot váltani a kolumbiai, és Mazzari is zöld utat adott a játékosnak, mondván, ha nem érzi jól magát Milánóban, úgy sem tud 100%-ot nyújtani. Guarin távozásának a fő oka az lehet, hogy a BL-ben szeretne játszani, amit az Inter csapatával nem tehet meg jelen pillanatban.


-Guarin ügynöke is megerősítette érdeklődésünket a játékos iránt. Azt is hozzátette, hogy ajánlat is érkezett, valamint Londonban folytak már a tárgyalások.

-Guarin esetleges érkezésével átválhatunk a 4-3-3 formációra.. legalábbis ezt jósolják a külföldi Chelsea-s oldalak. Guarin-Mikel-Ramires trió azért elég ütős lenne valljuk be

-http://www.youtube.com/watch?v=WvSECwMpU5o

-Rooney nem szeretne hosszabbítani a botladozó Uniteddel, mit szólnátok hozzá?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12003 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én ha tehetném nem vennék erre a posztra már játékost, bíznék MvG-ben és Romeuban, mindketten megmutatták már mikre képesek. De ha jön Guarin hát akkor ez van, bár Vidal és Pogba még mindig jobb opciók nála. Lamps meg van olyan hatékony előre mint Schweinsteiger, fölösleges lenne, ő sem tud jobban védekezni mint bármelyik középpályásunk azon a poszton.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12004 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Ha Meireles teljesítményén sokan fújoltak akkor Guarinén sem lesz másképp... Én bírom a játékstílusát, a régi Essienre emlékeztet, aki föl-le robotol és jók a távoli lövései, pont ezek hiányoztak nekünk. Szvsz szűrni egy box-to-box ember nem tud csak egy védekező középpályás, szóval kár ilyenekben reménykedni, viszont így kérdéses hogy Lamps helyére vagy Ramires tartalékjának érkezik. José pedig szerintem egy jó játékos tud belőle csinálni.
Ha mar nem szamit es kell egy vkp aki akarhonnan elore tudja rakni hajszalpontosan a csatarnak, nyomuljunk ra a mufaj kiralyara, Bastianra :P
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12005 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha Meireles teljesítményén sokan fújoltak akkor Guarinén sem lesz másképp... Én bírom a játékstílusát, a régi Essienre emlékeztet, aki föl-le robotol és jók a távoli lövései, pont ezek hiányoztak nekünk. Szvsz szűrni egy box-to-box ember nem tud csak egy védekező középpályás, szóval kár ilyenekben reménykedni, viszont így kérdéses hogy Lamps helyére vagy Ramires tartalékjának érkezik. José pedig szerintem egy jó játékos tud belőle csinálni.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#12006 Hozzászólás Szerző: almos »

Guarin meg a többi mehet a levesbe, Pogbát ide!
LAMPARD#8

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12007 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Szóval egy új Ramires. Megy mint a gép, de az elgondolás minden második meccsén hiányzik belőle.

Ha nem tud szűrni, semmivel se leszünk előrébb szerintem. Főleg ha Mikel lelép télen a Galatába, ahogy azt pletykálják.
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12008 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:BREAKING

A Gazzetta dello Sport és Sky Italia szerint is megszületett a megállapodás a Chelsea és az Inter között Fredy Guarin átigazolásának ügyében. A játékos 15-18 millió euróért válthat csapatot.

Elég sok angol lap is lehozta, de a Sky és a BBC egyelőre nem. Szerintem nagy hiba lenne leigazolni Guarin-t. Az Inter-ben úgy játszik mintha nem is a csapat tagja lenne hanem egy egyszemélyes hadsereg. Rohangál fel le(viszonylag gyors és nagy munkabírású, ezt meg kell hagyni) és ellövi 30-35 méterekről(ami nem rossz, de egy idő után idegesítő - Luiz).

18 millió Euró körüli összegért szerintem jobb játékost is tudnánk venni. Ha mindenképpen kell valaki középre akkor hozzuk vissza Matic-ot. 25 körül tuti hogy elengednék. Árban nem olyan nagy különbség a 18-hoz képest, minőségben viszont ég és föld. Matic mondjuk nem játszhatna tavasszal a BL-ben, de viszont nem kéne ennyire kifacsarnunk Rami-t és Lampard-ot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12009 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Agüero-Suárez-Falcao ezek közül melyik a legjobb szerintetek?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12010 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING

A Gazzetta dello Sport és Sky Italia szerint is megszületett a megállapodás a Chelsea és az Inter között Fredy Guarin átigazolásának ügyében. A játékos 15-18 millió euróért válthat csapatot.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12011 Hozzászólás Szerző: chiedis »

A klub legnagyobb hulyesege volt az elmult 10 evbol jatekos politikailag, hogy nulla az nulla ajanlatot tettek Kun-ert. A masik, hogy nem kinaltak a nyaron 60 milliot Rooney-ert. Vele mar iden PL lett volna, o az a fajta csatar aki leszarja h passzolnak-e neki, megcsinalja maga. Egyedulallo, csak pozitiv hangnemet tudok megutni az ogrerol, hihetetlen professzionalis focista. Azt meg nem vetnem a szemere, hogy el akart menni, gondolom elore tudta h mekkora dilettans az avatarom szereploje
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12012 Hozzászólás Szerző: Chester »

Fölösleges télen csatárt venni, nem kéne megint abba a csapdába esni hogy veszünk egy csatárt aztán nem játszhat a nemzetközi porondon [lásd tavaly Ba]. Ezt az évet kihúzzuk a mostaniakkal, jövőre úgy is valószínű hogy nem lesz itt se Eto'o se Ba, de Lukaku is necces a körülmények miatt [az ő esetében a kölcsönadásról lehet szó]. Semmi bajom nem lenne egy Jackson Martinez féle "fel nem fedezett" csatárzseniről, de irreálisan sokat kérnek érte, és semmi garancia nincs rá hogy itt jó lesz.

Ha van rá esély én rámennék Lewandowskira aki ingyen hozható, ha nem akkor nyáron Rooney, ha nem hosszabbít a MU nyáron 100% hogy elengedi, a harmadik opció pedig Suarez, vélhetően ő lenne a legdrágább.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12013 Hozzászólás Szerző: California Max »

Tomi26 írta:70 millio font kene falcaora vagy 50 millio es torres. martinez pletykaknak van valosagalapja mar nyaron biztosra lehetett venni hogy erkezik csak valamilyen oknal fogva nem jott teto ala a transfer.
aguerot szivesen latna mourinho a csapatba de eselytelen a megszerzese kizart dolog az erkezese.
suarez erkezesere van nemi esely de nem valoszinu hogy abramovich kifizetne 70-80 millio koruli osszeget erte.
a legvaloszinubb hogy nem erkezik senki a telen viszont a nyar folyaman egy top center erkezni fog.
Minden szakértő szerint - akit olvastam - Suarez legvalószínűbb desztinációja a Real. Lévén nincs erős csatáruk, de van egy rakat pénzük, ez reális is. Sőt vannak akik már januárra tippelik a dolgot, a Real egy ilyen igazolással a legnagyobb CL esélyessé válhatna, így kifizetődő lenne nekik akármennyit megadni Suarezért.

Télen szerintem sem igazolunk nagy nevet csatárnak, nyáron Rooneyt el tudom képzelni.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#12014 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

70 millio font kene falcaora vagy 50 millio es torres. martinez pletykaknak van valosagalapja mar nyaron biztosra lehetett venni hogy erkezik csak valamilyen oknal fogva nem jott teto ala a transfer.
aguerot szivesen latna mourinho a csapatba de eselytelen a megszerzese kizart dolog az erkezese.
suarez erkezesere van nemi esely de nem valoszinu hogy abramovich kifizetne 70-80 millio koruli osszeget erte.
a legvaloszinubb hogy nem erkezik senki a telen viszont a nyar folyaman egy top center erkezni fog.

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Átigazolások

#12015 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

andrewm93 írta:
ChesterB írta:Nézd a jó oldalát, máshol meg nincs ennyi eredményes középpályás meg védő mint nálunk. :)
Azért ezt kétlem, nagyon nincs valami rendben nálunk, az elmúlt meccseinken a bikaerős Bukarestet leszámítva minden meccsen kaptunk legalább 1 gólt, úgyhogy azért szerintem lenne hova fejlődnie a védelemnek...
Méghogy minden meccsen 1 gól,de ilyenektől hogy stoke,sunderland 3-at,ráadásul a stoke 3 kapuralövés 3 gól,kész vicc,a mostani védelem meg a barca elleni a Bl-ben hát ég és föld,nemtudom mi lett velük,szar csapatoktól akiket régen simán vertünk 4-0 ra,most meg 2-2 wba,meg 4-3,3-2,igaza volt tegnap a kommentátornak,amilyen gólképtelenek a csatárjaink,fordítva olyan góleősek a védők.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12016 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az eredményest itt arra értettem hogy sok gólt szereznek. :) Bár ez főleg tavaly volt jellemző.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#12017 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:Nézd a jó oldalát, máshol meg nincs ennyi eredményes középpályás meg védő mint nálunk. :)
Azért ezt kétlem, nagyon nincs valami rendben nálunk, az elmúlt meccseinken a bikaerős Bukarestet leszámítva minden meccsen kaptunk legalább 1 gólt, úgyhogy azért szerintem lenne hova fejlődnie a védelemnek...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12018 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nézd a jó oldalát, máshol meg nincs ennyi eredményes középpályás meg védő mint nálunk. :)

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Átigazolások

#12019 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

A tegnapi meccs láttán elgondolkodtató a csatár igazolás,Torres 2.!!! PL gólja 16 forduló után,ez kurvára siralmas,az meg főleg, hogy a 3 csatárunk 5 gólt!!! szerzett eddig a Pl ben,a köcsög Suarez meg 15 vagy nemis tudom hány góllal vezeti a góllövőlistát,és nemtudom hány meccset kihagyott büntetés miatt.Igaz első számú csatár és minden meccsen játszik,de mi nemvághatunk neki a szezonnak 1 csatárral mikor van 60+meccsünk az idényben.Ha Mourinho ezt nemlátja meg akkor nemtudom mit néz,mindenféleképpen kellene egy gólerős csatár,Drogba után nincs egy értékelhető csatár.Torres 1x 2x villan és már Isten,a kövi 3 meccsen meg akkor halljuk a nevét mikor lecserélik.A védelemről meg ne is beszéljünk...

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#12020 Hozzászólás Szerző: Buluska »

andrewm93 írta:
Buluska írta:
Ha igaz akkor Bertrand, PvA biztos kuka.
Szerintem megérné. Mellesleg Cole már 33 éves, 1-2 év még van benne, lehet addig visszaadnánk kölcsönbe a Soton-hoz, addig is tudna játszani, utána meg lenne két jó balhátvédünk. Én szerintem nem lenne rossz igazolás :)
Nem sokat láttam még játszani, így érdemben nem tudok mit mondani a srácról, de már sok helyen olvastam, hogy nagyon tehetséges gyerek.

Válasz küldése