Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8141 Hozzászólás Szerző: Chester »

32 évesen már nem kéne horror áron, első sorban a fizetésére gondolva. a city a pogba üzletve vonná bele, de mancini az első számú kérője úgy tudom

pogba kapcsán meg monitoring szinten mi is ott vagyunk a real, barca, psg és city négyes mellett, ajánlatot azonban csak a psg tett eddig úgy tudom

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#8142 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Touré ügynöke ma azt mondta, 90%, hogy Yaya távozik a nyáron. Szerintem az egész bajnokságból le akar lécelni, ezt az egész szezont szemmel láthatólag végigunatkozta, de ha mégsem így van, én 1-2 szezonra nagyon örülnék neki (főleg, hogy egyelőre úgy hírlik, nem mi ütjük a vasat Pogba aláírásáért).

Egy Matic - Yaya pivot válthatná a Matic - Zouma / Ramires középpályát, amit a defenzívebb meccseinken pakol fel José és hát Touréval az előrejáték messze nem lenne annyira döcögős, mint a másik opcióval. Mintha visszakapnánk Essient egy kósza jó évre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára putthelime 2015. május 7., csütörtök 13:06-kor.
They do now.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#8143 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Griezmann jöhet 60 milkóért.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ra-2411827" onclick="window.open(this.href);return false;

A twitteren olvastam egy érdekes cikket. Arról van szó benne, hogy Bale már kétszer találkozott Marina Granovskaiaval és meg is egyeztek igaz csak szóban. Kíváncsi vagyok, Bale nagy húzás lenne.

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8144 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Ha Pogba/Verratti a kiszemelt akkor tényleg borítékolható a 4-3-3 formáció.
Pogba jelenleg a legjobb a posztján és illene nagyon az általatok emlegetett 4-3-3-as taktikába. Mostanában kevés hírt olvasok, de 70-80 millióért elhozni egy középpályást, hát nem tudom... Juventus biztos nem utasítaná vissza ezt az ajánlatot, egy esetleges Döntő/Győzelem esetén sem. Max. 3 csapat fog versenyezni a megszerzéséért.

Verratti egy fokkal gyengébb játékos, annak ellenére hogy húzóembere a PSG-nek, így is zsebbe kellene nyúlnunk. Őt talán úgy tudnánk könnyen elhozni, ha Oscart bevonnánk az üzletbe. Tudtommal iránta érdeklődik egy ideje a klub. Ráadásul 4-3-3 esetén tényleg nem lenne rá szükség.

Nem lenne rossz a védelmet is erősíteni emellett, egy középső védővel és egy bal VAGY jobb hátvéddel.

Utóbbi években jól gazdálkodtunk a pénzzel, nem kizárható a költekezés, bár a távozókon is múlik a dolog.

Zalán

Re: Átigazolások

#8145 Hozzászólás Szerző: Zalán »

cech19960320 írta:
AwayRoller írta:
Dízel írta: Bale - Még az is lehet h. bejönne, mert itt, angliába vált klasszissá, de madridba azért nem azt nyújtja mint amit elvárnak tőle, én csak azért kedvelném mert régen jobb szélső volt védekező pozicióba, visszafutkozhatna védekezni, josenek biztos ezért tetszik. :D
Nekem úgy rémlik balbunkó volt, onnan tolta fel talán Redknapp papa bal wingernek a 4-4-2ben, aztán AVB átnyomta jobb tkp-nak a 4-2-3-1ben, kb. korlátlan szabadsággal. Mondjuk már öregszem, lehet nem stimmel :roll: :D
jól emlékszel
Bale jobb szélső bár a spurinál volt amikor középen játszott és nem a szélen de ha kell, akkor betehetjük Azpit végre a jobb oldali védőnek Bale meg majd dolgozik Hazard mögött :D
ChesterB írta:pletykák szerint pogba egy laza heti 200k font értékű fizetési ajánlatot utasított el, amit a psg kínált neki, az úgy karcol.
Vmikor olvastam, hogy Pogba nem szeretne Franciaországban játszani és főleg nem akar a PSG-ben focizni hanem inkább Spanyol bajnokság vagy Premier League

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#8146 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:
Dízel írta: Bale - Még az is lehet h. bejönne, mert itt, angliába vált klasszissá, de madridba azért nem azt nyújtja mint amit elvárnak tőle, én csak azért kedvelném mert régen jobb szélső volt védekező pozicióba, visszafutkozhatna védekezni, josenek biztos ezért tetszik. :D
Nekem úgy rémlik balbunkó volt, onnan tolta fel talán Redknapp papa bal wingernek a 4-4-2ben, aztán AVB átnyomta jobb tkp-nak a 4-2-3-1ben, kb. korlátlan szabadsággal. Mondjuk már öregszem, lehet nem stimmel :roll: :D
jól emlékszel

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8147 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: Bale - Még az is lehet h. bejönne, mert itt, angliába vált klasszissá, de madridba azért nem azt nyújtja mint amit elvárnak tőle, én csak azért kedvelném mert régen jobb szélső volt védekező pozicióba, visszafutkozhatna védekezni, josenek biztos ezért tetszik. :D
Nekem úgy rémlik balbunkó volt, onnan tolta fel talán Redknapp papa bal wingernek a 4-4-2ben, aztán AVB átnyomta jobb tkp-nak a 4-2-3-1ben, kb. korlátlan szabadsággal. Mondjuk már öregszem, lehet nem stimmel :roll: :D

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#8148 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Remy-t mindenképp meg kéne tartani, alázatos, nem hisztizik és mindig lehet rászámítani...több lehetőséget kéne adni neki... Néha jó lenne 2 csatárral felállni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#8149 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pogba - Álom lenne, de ő még nekünk is drága, nagyon feltornászta az árát... kb 80-90misire...
Koke - 40-50 misi, sztem ő érte is sok ez.
GRIEZMANN - Nekem ő lenne a Top! transfermarkton, 30 misi, ha új szerződést köt a madriddal akkor 60 lesz a kivásárlási ára. 45-50 körül jó lenne elhozni. (Hol játszik mostanában? mert bal szélsőnek van írva úgy tudtam jobb szélső, ezért is kellene... Hazard, Griezmann 24 évesek elég jól meg bolondítanák a védőket az hiszem. :)) )
Bale - Még az is lehet h. bejönne, mert itt, angliába vált klasszissá, de madridba azért nem azt nyújtja mint amit elvárnak tőle, én csak azért kedvelném mert régen bal szélső volt védekező pozicióba, visszafutkozhatna védekezni, josenek biztos ezért tetszik. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2015. május 6., szerda 17:37-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8150 Hozzászólás Szerző: Chester »

pletykák szerint pogba egy laza heti 200k font értékű fizetési ajánlatot utasított el, amit a psg kínált neki, az úgy karcol.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8151 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Harmadik számú? Én úgy értelmeztem, hogy Remy + 15 millió, tehát maradna egy Costank és Drogbank, és Remy helyére jönne Lacazzette. Ha Drogba visszavonul, akkor pedig már csak egy szem Costa maradna, és akkor Lacazzette nagyon is jó lesz másodszámúnak, esetleg egy saját nevelésű még jól jönne harmadszámúnak.
ha eladjuk remyt, akkor meg is érdemeljük a zsoldossereg és társai jelzőket. nem mellesleg egy kiváló, BEVÁLT cserecsatárt dobnánk ki az "ismeretlenre". bejöhet, szó se róla, de ha a sokéves csatárproblémákat végre sikerült megoldani egy fasza kezdő és cserecsatárral, ne basszuk már el egy év alatt.
becus3 írta:Ha ő biztos pont, akkor nem egy meccset néztünk. Innentől kezdve mit magyarázzak. Meg amúgy akkor ki a harmadik számú. Mert elvesztettem a fonalat.
drogba a harmadik számú, nála jobbat nem tudsz elképzelni. bamford menjen csak pl klubhoz kölcsönbe, solanke még csak 18 lesz, arra a pár perce + 5-6 meccsen kezdőként meg tökéletes drogba, akármennyire gyenge önmagához képest.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8152 Hozzászólás Szerző: becus3 »

ChesterB írta:
becus3 írta:Sajna Drogba már nagyon gyenge és ilyen korban , ilyen termettel hónapról-hónapra romlik az állapota.
harmadik számúnak nem mindegy? így is több gólja van mint más klubok első számú csatárának. messze nem a régi, de még mindig egy biztos pont mourinho taktikájában. segget csinálnánk a szánkból, ha 30 millióért elhoznánk 3. számú csatárnak kazettát, ráadásul neki ez az első jó éve, az ilyenekkel óvatosan kéne bánni, saját hibánkból tanulva... okosabb vételre is el lehetne költeni ezt az összeget.
Ha ő biztos pont, akkor nem egy meccset néztünk. Innentől kezdve mit magyarázzak. Meg amúgy akkor ki a harmadik számú. Mert elvesztettem a fonalat.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8153 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Lacazette nem lesipuskas. Gyors, kreatív csatárnak mondanám olyan mint Sturridge. A lesipuskas jelző sokkal jobban illik Remyre meg Costara ha jol emlékszem mindkettő a góljait a 16-oson belül rúgta (ezek nagy részét is 5,5-es környékén, egyerintesbol), tehát olyat nem láttam idén hogy a semmiből lőnek gólt mint pl. Aguero.
We are the famous, the famous Chelsea!

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8154 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

de mi a fasznak kifizetni/kockáztatni akár 15 milliót olyanért aki alig kapna lehetőséget?
tavaly itt sírtatok a világ legmázlistább botlábú játékosa után hogy milyen utcalány jó statja van azzal a kevés játékidővel, most meg egy sokkal jobb képességű remytől megválnátok?

inkább azon vitázzatok hogyan lehetne megszabadulni a 2 kerékkötő foscar-cuadrado kombótól

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8155 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
almos írta:Azért Lacazette-ben nagyobb a potenciál, mint Rémy-ben, szerintem ha sikerül a csere, akkor jól járunk.
nem látom értelmét egy 30(+) milliós harmadik számú csatárnak, amikor a mostani hármas teljesen jól működik. ha elmegy remy biztos rámegyünk valakire, de amíg itt van fölösleges, főleg hogy jobbszélsőnk még mindig nincs.
Harmadik számú? Én úgy értelmeztem, hogy Remy + 15 millió, tehát maradna egy Costank és Drogbank, és Remy helyére jönne Lacazzette. Ha Drogba visszavonul, akkor pedig már csak egy szem Costa maradna, és akkor Lacazzette nagyon is jó lesz másodszámúnak, esetleg egy saját nevelésű még jól jönne harmadszámúnak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8156 Hozzászólás Szerző: Chester »

becus3 írta:Sajna Drogba már nagyon gyenge és ilyen korban , ilyen termettel hónapról-hónapra romlik az állapota.
harmadik számúnak nem mindegy? így is több gólja van mint más klubok első számú csatárának. messze nem a régi, de még mindig egy biztos pont mourinho taktikájában. segget csinálnánk a szánkból, ha 30 millióért elhoznánk 3. számú csatárnak kazettát, ráadásul neki ez az első jó éve, az ilyenekkel óvatosan kéne bánni, saját hibánkból tanulva... okosabb vételre is el lehetne költeni ezt az összeget.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8157 Hozzászólás Szerző: becus3 »

ChesterB írta:
almos írta:Azért Lacazette-ben nagyobb a potenciál, mint Rémy-ben, szerintem ha sikerül a csere, akkor jól járunk.
nem látom értelmét egy 30(+) milliós harmadik számú csatárnak, amikor a mostani hármas teljesen jól működik. ha elmegy remy biztos rámegyünk valakire, de amíg itt van fölösleges, főleg hogy jobbszélsőnk még mindig nincs.
Sajna Drogba már nagyon gyenge és ilyen korban , ilyen termettel hónapról-hónapra romlik az állapota.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8158 Hozzászólás Szerző: Chester »

almos írta:Azért Lacazette-ben nagyobb a potenciál, mint Rémy-ben, szerintem ha sikerül a csere, akkor jól járunk.
nem látom értelmét egy 30(+) milliós harmadik számú csatárnak, amikor a mostani hármas teljesen jól működik. ha elmegy remy biztos rámegyünk valakire, de amíg itt van fölösleges, főleg hogy jobbszélsőnk még mindig nincs.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#8159 Hozzászólás Szerző: almos »

Azért Lacazette-ben nagyobb a potenciál, mint Rémy-ben, szerintem ha sikerül a csere, akkor jól járunk.
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8160 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta::) Az hogy fix a kezdő nem jelenti azt, hogy nincs versenyhelyzet. Valóban nem kielégítő, de majd most megerősödik a pad.
semmi baj nincs a remy-costa-droga hármassal, fölösleges drogba helyére egy lacazette, hiába hangzik jól (nem mellesleg nekünk inkább valami medvedisznóember kéne előre mintsem egy lesipuskás, remy az pont a kettő keveréke, ezért ideális csereember costa mögött, drogba meg arra az évi 5-6 meccsre mint kezdő teljesen jó, azért nem lesz tendencia, hogy mindhárom csatárunk sérüléssel bajlódik, és akkor ott van a 60+ gólos solanke-abraham csatárkettős és bamford kölcsönben.

Válasz küldése