Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12081 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Cole utód?

Ricardo Rodriguez
Érdekesség

Sajnos ezt a kérdést is előtérbe kell helyeznünk, hiszen egyrészt év végén lejár a szerződése, másrészt ahogy látom Mourinho nem szívesen marasztalná, Betrand és van Aanholt jó játékosok, egy Cole mögött a cserepadon, de egy teljes szezont mint kezdő balhátvéd egyikre sem bíznék, még mindig van hova fejlődniük Cole-hoz képest. Ez a srác nem tűnik rossznak, a másik jelölt Shaw, de még ő is piszok fiatal, Alaba az esélytelen kategóriába tartozik. Vagy elhozzuk nyáron Bainest, aki szerintem jelenleg a legjobb balhátvéd a ligában, vagy valami fiatalt veszünk, azt nem nézem ki Mourinhoból hogy Bertrand kapja meg az esélyt, de hátha, idén nem rossz a produkciója, csak félek hogy egy 15-20 meccses szériában nem tudná tartani.

Szerintem csak Shaw jöhet szóba! 18 éves, de már nagyon rutinos, és hétvégén is láthattuk hogy milyen jó játékos. Muszáj hogy beépítsünk/vegyünk angol játékosokat, mert Terry, Lampard és Cole hamarosan távoznak/visszavonulnak és nem fogunk a PL előírásainak megfelelő keretet nevezni.

Shaw ráadásul Chelsea szurkoló is, és joban van több ifijátékossal. A Soton valószínűleg egy vagyont fog kérni érte, de hosszú távú minőségi megoldás lenne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12082 Hozzászólás Szerző: Chester »

Cole utód?

Ricardo Rodriguez
Érdekesség

Sajnos ezt a kérdést is előtérbe kell helyeznünk, hiszen egyrészt év végén lejár a szerződése, másrészt ahogy látom Mourinho nem szívesen marasztalná, Betrand és van Aanholt jó játékosok, egy Cole mögött a cserepadon, de egy teljes szezont mint kezdő balhátvéd egyikre sem bíznék, még mindig van hova fejlődniük Cole-hoz képest. Ez a srác nem tűnik rossznak, a másik jelölt Shaw, de még ő is piszok fiatal, Alaba az esélytelen kategóriába tartozik. Vagy elhozzuk nyáron Bainest, aki szerintem jelenleg a legjobb balhátvéd a ligában, vagy valami fiatalt veszünk, azt nem nézem ki Mourinhoból hogy Bertrand kapja meg az esélyt, de hátha, idén nem rossz a produkciója, csak félek hogy egy 15-20 meccses szériában nem tudná tartani.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#12083 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
Jolly Joker írta:Baker, Loftus-Cheek, Chalobah ;) és furcsa módon ingyen lennének,és garantáltan megdöglenének a pályán a kék mezért....
Sajnos ezeknél a szempontoknál jóval előrébb van nálunk az azonnali jó teljesítmény, de megkérdőjelezhetetlen, hogy Lamps helyére nekik kéne elsősorban pályázni. (És a már ittlévő Marco-nak)
Nekik inkább Essienére kéne még... Már az is hatalmas áttörés lehetne nálunk...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12084 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jolly Joker írta:Baker, Loftus-Cheek, Chalobah ;) és furcsa módon ingyen lennének,és garantáltan megdöglenének a pályán a kék mezért....
Sajnos ezeknél a szempontoknál jóval előrébb van nálunk az azonnali jó teljesítmény, de megkérdőjelezhetetlen, hogy Lamps helyére nekik kéne elsősorban pályázni. (És a már ittlévő Marco-nak)

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Átigazolások

#12085 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Vidal vagy Pogba-ra van esélyünk hogy megszerezzük valamelyiküket tél folyamán?Amúgy máig sem értem hogy Meirelest anno miért adtuk el? Am én vidalnak nagyon örülnék.

Vidal a héten hosszabbította meg a szerződését 2018-ig, valószínűleg nem adják el senkinek.

Pogba szerződése viszont 2016-ban lejár, tehát ha nem hosszabbít akkor jövő nyáron kaphat érte utoljára komolyabb pénzt a Juve. Több helyen is azt olvastam hogy nagyon kell a lóvé a Juvé-nak ezért megfelelő ajánlat esetén megválnának tőle. Én nagyon örülnék neki, álomkategória a srác. Komoly fizikuma van, jól védekezik és igen gólerős is. Nem sajnálnám rá a pénzt, főleg hogy csak 20 éves.
Baker, Loftus-Cheek, Chalobah ;) és furcsa módon ingyen lennének,és garantáltan megdöglenének a pályán a kék mezért....

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12086 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Vidal vagy Pogba-ra van esélyünk hogy megszerezzük valamelyiküket tél folyamán?Amúgy máig sem értem hogy Meirelest anno miért adtuk el? Am én vidalnak nagyon örülnék.

Vidal a héten hosszabbította meg a szerződését 2018-ig, valószínűleg nem adják el senkinek.

Pogba szerződése viszont 2016-ban lejár, tehát ha nem hosszabbít akkor jövő nyáron kaphat érte utoljára komolyabb pénzt a Juve. Több helyen is azt olvastam hogy nagyon kell a lóvé a Juvé-nak ezért megfelelő ajánlat esetén megválnának tőle. Én nagyon örülnék neki, álomkategória a srác. Komoly fizikuma van, jól védekezik és igen gólerős is. Nem sajnálnám rá a pénzt, főleg hogy csak 20 éves.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12087 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Vidal vagy Pogba-ra van esélyünk hogy megszerezzük valamelyiküket tél folyamán?Amúgy máig sem értem hogy Meirelest anno miért adtuk el? Am én vidalnak nagyon örülnék.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12088 Hozzászólás Szerző: Chester »

jkopfner írta:[Nálunk nem is biztos, hogy bevállt volna.
Ez rengeteg játékosra igaz. :D :D Ibra szerintem abszolút bevált volna, annak az embernek nem létezik az a szó hogy önbizalomhiány. Sajnálom hogy nem szerződtettük le, de alig akarom elhinni hogy az az ember visszavonul úgy hogy nem játszott a PL-ben, ami a legjobban feküdne neki.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12089 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

gerawba írta:
California Max írta:Mourinho: 'Chelsea players should be like Ibra'

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_HN_2" onclick="window.open(this.href);return false;

Duma helyett vettük volna meg nyáron, amikor kétséges volt hogy marad-e a PSG-ben, lehet ma a seggünkben sem lenne az Arsenal.
Mikor a Barca eladta akkor kellett volna lecsapni rá, látva, hogy azóta is milyen szinten tolja csak még jobban sajnálom, mint akkor :( Pedig még pletykák is voltak vele kapcsolatban...
Ne fájjon a szívetek egy tahó után. Nálunk nem is biztos, hogy bevállt volna. Jól tette, hogy nem szerződött a chelsea-hez.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#12090 Hozzászólás Szerző: gerawba »

California Max írta:Mourinho: 'Chelsea players should be like Ibra'

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_HN_2" onclick="window.open(this.href);return false;

Duma helyett vettük volna meg nyáron, amikor kétséges volt hogy marad-e a PSG-ben, lehet ma a seggünkben sem lenne az Arsenal.
Mikor a Barca eladta akkor kellett volna lecsapni rá, látva, hogy azóta is milyen szinten tolja csak még jobban sajnálom, mint akkor :( Pedig még pletykák is voltak vele kapcsolatban...
HAZARD = Messi+Ronaldo

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12091 Hozzászólás Szerző: California Max »

Mourinho: 'Chelsea players should be like Ibra'

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_HN_2" onclick="window.open(this.href);return false;

Duma helyett vettük volna meg nyáron, amikor kétséges volt hogy marad-e a PSG-ben, lehet ma a seggünkben sem lenne az Arsenal.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12092 Hozzászólás Szerző: Chester »

Maradjunk annyiban, hogy én hiába püffögtem amikor még egy szezonra kölcsönadtuk, nem fog neki ártani. Fejben még tényleg nem áll készen, de szerintem éppen ezért kéne jövőre megadni neki a bizalmat, érezze hogy számítunk rá és támogatjuk akármilyen formában is van, ha sz*rabb napot fog ki akkor nem a tarcsiba száműzni hanem segíteni neki hogy a következő meccsen javítson.

Neki egy pedagógus kell, azt pedig nem igazán találhatnánk jobbat Josénál. De belesz*rhat a palacsintába azzal ha ő/Abra idehozat még egy csatárt elé, mert azzal tényleg tönkrevágjuk fejben a srácot...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#12093 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
zzzzz írta:
Hawaii írta:Jah és hangsúlyozom mindenkinek, aki reagált a hozzászólásomra, hogy olvassátok el mégegyszer, amit írtam, mert egy szóval sem állítottam, hogy azért küldtük kölcsönbe, mert kihagyott egy tizenegyest, csupán ott is megmutatkozott, hogy mennyire nincs még Chelsea szinten mentalitásban.
Az biztos, mert ő legalább küzdött volna a Basel ellen is.
A hozzáállás nem egyenlő a mentális képességekkel, és direkt ki is is emeltem, hogy neki nem a hozzáállásával van a baj.
A mentalitás se egyenlő a mentális képességekkel. Te mentalitást írtál.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#12094 Hozzászólás Szerző: langidave »

Pilgrim írta:Sem érkező, sem távozó nem lesz a télen. - "We will go to the end of the season with Fernando, Samuel and Demba," Mourinho said in a press conference. "Nobody to come in, nobody to go out."

http://www.sportsmole.co.uk/football/ch ... 20987.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezt a támadósorra írta amúgy csak, mert arról kérdezték igaz e, hogy Jackson Martinez ügynöke Londonban járt és tárgyaltak...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#12095 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

zzzzz írta:
Hawaii írta:Jah és hangsúlyozom mindenkinek, aki reagált a hozzászólásomra, hogy olvassátok el mégegyszer, amit írtam, mert egy szóval sem állítottam, hogy azért küldtük kölcsönbe, mert kihagyott egy tizenegyest, csupán ott is megmutatkozott, hogy mennyire nincs még Chelsea szinten mentalitásban.
Az biztos, mert ő legalább küzdött volna a Basel ellen is.
A hozzáállás nem egyenlő a mentális képességekkel, és direkt ki is is emeltem, hogy neki nem a hozzáállásával van a baj.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#12096 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hawaii írta:Jah és hangsúlyozom mindenkinek, aki reagált a hozzászólásomra, hogy olvassátok el mégegyszer, amit írtam, mert egy szóval sem állítottam, hogy azért küldtük kölcsönbe, mert kihagyott egy tizenegyest, csupán ott is megmutatkozott, hogy mennyire nincs még Chelsea szinten mentalitásban.
Az biztos, mert ő legalább küzdött volna a Basel ellen is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12097 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta:Sem érkező, sem távozó nem lesz a télen. - "We will go to the end of the season with Fernando, Samuel and Demba," Mourinho said in a press conference. "Nobody to come in, nobody to go out."

http://www.sportsmole.co.uk/football/ch ... 20987.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért egy vkp(Matuidi!!) jöhetne, elég gatyán állunk ott. Minden meccset Rami és Lampard tol végig(ráadásul mostanában Mikel velük egyszerre van a pályán). Essien-ben úgy tűnik nem nagyon bízik, Ginkel meg sérült.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#12098 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Sem érkező, sem távozó nem lesz a télen. - "We will go to the end of the season with Fernando, Samuel and Demba," Mourinho said in a press conference. "Nobody to come in, nobody to go out."

http://www.sportsmole.co.uk/football/ch ... 20987.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12099 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Mourinho nem 30 perceket látta az edzésen és mégis kölcsönbe küldte, na vajon miért? Nem az erőnléte miatt, az biztos, akkor meg csak a hozzáállásával vagy a mentális képességeivel lehet baj, én előbbit nem hiszem, mert szvsz kiköpi a tüdejét is edzésen...
Ugyanezzel magyaráznád Mata mellőzését is?

Lukakuval jövőre számolni kell a Chelsea-ben, ez annyira nyilvánvaló, Eto'oval is csak egy éves szerződést kötöttek, minden az ő szerepeltetése mellett áll. Nagyon remélem hogy nem b*sszák tönkre egy sztárcsatár idehozatalával, előbb hoznék egy jobbhátvédet ha annyira igazolni akarnak... :roll:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#12100 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:
Hawaii írta:Egyszerűen csak látszik rajta, hogy sok neki még a Chelsea. Bizonytalanul mozog a pályán, feleslegesen szabálytalankodik, úgy áll oda a tizenegyeshez, mint akinek teli a gatyesz, stb...
30 perc alapján letudtad vonni? Nem tudom elképzelni, hogy ha megkapja a bizalmat ne menne neki itt is.
Mourinho nem 30 perceket látta az edzésen és mégis kölcsönbe küldte, na vajon miért? Nem az erőnléte miatt, az biztos, akkor meg csak a hozzáállásával vagy a mentális képességeivel lehet baj, én előbbit nem hiszem, mert szvsz kiköpi a tüdejét is edzésen...
Amúgy nagy figurák vagytok... Ilyen kijelentéseket tenni, hogy akkor is játsszon, ha szar, hát már kínomban röhögök, komolyan... :D

Jah és hangsúlyozom mindenkinek, aki reagált a hozzászólásomra, hogy olvassátok el mégegyszer, amit írtam, mert egy szóval sem állítottam, hogy azért küldtük kölcsönbe, mert kihagyott egy tizenegyest, csupán ott is megmutatkozott, hogy mennyire nincs még Chelsea szinten mentalitásban. Majd egyszer biztos lesz, nagyon fiatal még, bőven van még ideje, ne 20 évesen várjunk még tőle csodát. Amúgy azt is csak halkan jegyzem meg, hogy az Evertonos teljesítménye is hagy kívánnivalót maga után, szóval nyugodtan fejlődjön csak ott, nem lesz kárára....

És igen, idehoznék simán egy Falcao kaliberű játékost, mert amíg Lukaku-ra várunk, addig szép lassan lecsúszunk minden kupáról, és pontosan azért, mert nincs egy olyan épkézláb csatárunk se, akire maximálisan rá lehetne bízni egy teljes szezont. Torres-re is már mióta várunk, hogy mutasson vmit. Jó, most ébredezik benne vmi, és talán megindul, de könyörgöm már 3 éve, hogy leigazoltuk, egy kicsit gáz... Klasszis csatár nélkül sosem fogunk semmit se nyerni, ez teljesen biztos.

Válasz küldése