Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12061 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Engem az idegesít fel amikor demba ba-t kivánják a kezdőbe holott egy fos Torres sem jó de hasznosabb mint demba ba.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#12062 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kecske01 írta:
dacultras írta:
kecske01 írta:Torres százszor jobb mint demba ba.
volt fénykorában
Most is jobb.
Úristen, ti most komolyan képesek vagytok azon vitatkozni, hogy a 2 szar közül melyik a jobb? Nekem ma lett kurvára elegem az összes csatárunkból, egyik nagyobb selejt, mint a másik, olyan felesleges összehasonlítani őket egymással...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12063 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

dacultras írta:
kecske01 írta:Torres százszor jobb mint demba ba.
volt fénykorában
Most is jobb.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#12064 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Szerintem ma nem a csatárokat kéne oltogatni, még ha nem is voltak jók. A védelem sokkal idegesítőbb volt, rajtuk ment el a meccs.
Why always me?

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12065 Hozzászólás Szerző: dacultras »

kecske01 írta:Torres százszor jobb mint demba ba.
volt fénykorában

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12066 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Torres százszor jobb mint demba ba.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#12067 Hozzászólás Szerző: focimark »

kecske01 írta:
Anti írta:
Hawaii írta: - Legalább az egyik csatárunktól meg kellene válnunk, mivel 4 csatár már túl sok lenne egyetlen posztra.

Ez miért kontra, mindhárom fatökű? :)
Demba ba-t még ma szabadúszóba kéne rakni...
Csak Torres után.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12068 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Anti írta:
Hawaii írta: - Legalább az egyik csatárunktól meg kellene válnunk, mivel 4 csatár már túl sok lenne egyetlen posztra.

Ez miért kontra, mindhárom fatökű? :)
Demba ba-t még ma szabadúszóba kéne rakni...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12069 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hawaii írta: - Legalább az egyik csatárunktól meg kellene válnunk, mivel 4 csatár már túl sok lenne egyetlen posztra.

Ez miért kontra, mindhárom fatökű? :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#12070 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Mindenképp kell hozni egy klasszis csatárt a télen. Torres mehet amerre lát, Eto'o-nak meg lejár a szerződése. Falcao azért lenne jó megoldás, mert játszhatna a BL-ben.
A következő szezonnak meg nekivágnánk egy Falcao,Lukaku duóval és ha akar maradhat Ba is 3. számú centernek.

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Átigazolások

#12071 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

Hawaii írta:Pro & kontra Falcao leigazolásával kapcsolatban (igyekeztem objektív maradni)...

Pro:
- Világklasszis csatár -> technikás, gyors, jó fizikumú és rendkívül gólerős
- Európa Liga győztes az Atletico-val még 2012-ben, ami javarészt neki volt köszönhető (vezéregyéniség)
- Van BL tapasztalata, bizonyított már a spanyol és a francia ligában is, plusz ugye válogatott játékos a világ egyik legjobb nemzeti tizenegyében (Kolumbia).
- Játszhat a BL-ben: biztos vagyok benne, hogy ha Mourinho igazolni fog egy csatárt, akkor az olyan lesz, aki játszhat tavasszal a BL-ben, azonban jelenleg az elérhető és minőségi csatárok közül csak Falcao és Suarez az, aki játszhatna a BL-ben.
- A 3 csatárunk gyengélkedése miatt szükségszerű lenne (eddig a PL-ben 4 gólt jegyeztek a 28-ból, ami szvsz még 1 csatártól is nagyon kevés lenne, nemhogy 3-tól).
- 4-2-3-1-es szisztémához talán a legjobb megoldás lehetne, hiszen az Atletico-ban és a Monaco-ban is folyamatosan ebben a felállásban játszott.

Kontra:
- Nagyon drága: a legfrissebb hírek szerint 80 millió font (95 millió euró) az ára.
- Lukaku elé igazolnánk (habár szerintem megfelelő rotálás mellett bőven jutna mindkettőnek rendesen játékidő).
- 27 éves (februárban tölti be a 28-at... igazából ez Lukaku szempontjából előnyös lehet, mivel így nem egy nagyon fiatal játékost igazolnánk elé, viszont fel kell tenni a kérdést: megér-e nekünk ennyi pénzt egy lassan 28 éves játékos?)
- Legalább az egyik csatárunktól meg kellene válnunk, mivel 4 csatár már túl sok lenne egyetlen posztra.
Ha lehet hinni a híreknek,Mourinho nem akar csatárt venni a télen,de mondott ő már egy s más dolgot is ami nem úgy alakult ahogy tervezte.Falcao 80m fontos ára nem reális,bár a Monaco is asszem 51m font körül vette meg szóval legalább annyit vissza akarnak kapni,de figyelembe véve hogy jó formában van a csatár,igencsak megéri az árát,elvileg a Monaco már keresi a helyettesét és a megfelelő összegért el is engedik a csatárt.Ha netán vennénk egy csatárt,és sztem nyáron eto nemfog új szerződést kapni,sztem ba fogja meginni ennek a levét,bár nemtudom miértnemkap lehetőséget mikor nemrossz támadó.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#12072 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pro & kontra Falcao leigazolásával kapcsolatban (igyekeztem objektív maradni)...

Pro:
- Világklasszis csatár -> technikás, gyors, jó fizikumú és rendkívül gólerős
- Európa Liga győztes az Atletico-val még 2012-ben, ami javarészt neki volt köszönhető (vezéregyéniség)
- Van BL tapasztalata, bizonyított már a spanyol és a francia ligában is, plusz ugye válogatott játékos a világ egyik legjobb nemzeti tizenegyében (Kolumbia).
- Játszhat a BL-ben: biztos vagyok benne, hogy ha Mourinho igazolni fog egy csatárt, akkor az olyan lesz, aki játszhat tavasszal a BL-ben, azonban jelenleg az elérhető és minőségi csatárok közül csak Falcao és Suarez az, aki játszhatna a BL-ben.
- A 3 csatárunk gyengélkedése miatt szükségszerű lenne (eddig a PL-ben 4 gólt jegyeztek a 28-ból, ami szvsz még 1 csatártól is nagyon kevés lenne, nemhogy 3-tól).
- 4-2-3-1-es szisztémához talán a legjobb megoldás lehetne, hiszen az Atletico-ban és a Monaco-ban is folyamatosan ebben a felállásban játszott.

Kontra:
- Nagyon drága: a legfrissebb hírek szerint 80 millió font (95 millió euró) az ára.
- Lukaku elé igazolnánk (habár szerintem megfelelő rotálás mellett bőven jutna mindkettőnek rendesen játékidő).
- 27 éves (februárban tölti be a 28-at... igazából ez Lukaku szempontjából előnyös lehet, mivel így nem egy nagyon fiatal játékost igazolnánk elé, viszont fel kell tenni a kérdést: megér-e nekünk ennyi pénzt egy lassan 28 éves játékos?)
- Legalább az egyik csatárunktól meg kellene válnunk, mivel 4 csatár már túl sok lenne egyetlen posztra.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#12073 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:
ChesterB írta:Cole utód?

Ricardo Rodriguez
Érdekesség

Sajnos ezt a kérdést is előtérbe kell helyeznünk, hiszen egyrészt év végén lejár a szerződése, másrészt ahogy látom Mourinho nem szívesen marasztalná, Betrand és van Aanholt jó játékosok, egy Cole mögött a cserepadon, de egy teljes szezont mint kezdő balhátvéd egyikre sem bíznék, még mindig van hova fejlődniük Cole-hoz képest. Ez a srác nem tűnik rossznak, a másik jelölt Shaw, de még ő is piszok fiatal, Alaba az esélytelen kategóriába tartozik. Vagy elhozzuk nyáron Bainest, aki szerintem jelenleg a legjobb balhátvéd a ligában, vagy valami fiatalt veszünk, azt nem nézem ki Mourinhoból hogy Bertrand kapja meg az esélyt, de hátha, idén nem rossz a produkciója, csak félek hogy egy 15-20 meccses szériában nem tudná tartani.

Szerintem csak Shaw jöhet szóba! 18 éves, de már nagyon rutinos, és hétvégén is láthattuk hogy milyen jó játékos. Muszáj hogy beépítsünk/vegyünk angol játékosokat, mert Terry, Lampard és Cole hamarosan távoznak/visszavonulnak és nem fogunk a PL előírásainak megfelelő keretet nevezni.

Shaw ráadásul Chelsea szurkoló is, és joban van több ifijátékossal. A Soton valószínűleg egy vagyont fog kérni érte, de hosszú távú minőségi megoldás lenne.
Sok igazság van benn főleg, hogy Lamps és Colenak chelsea-s karrierja erősen vége felé közelít és nyilvánvaló, hogy José Bertrand-al nem számol tehát marad középen JT meg Cahill ami nagyon kevés angol magnak!
Nyilván jó lenne ha lenne 3-4 angol a kezdőben és még mondjuk 2 akivel folyamatosan számol José de ehhez úgy néz ki igazolni kell...
Ha ez a Shaw gyerek ilyen tempóban fejlődik akkor jövőben felmerülhet lehetőségként de akkor is legkorábban nyáron!

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12074 Hozzászólás Szerző: California Max »

Hawaii írta:
Николаевич írta: Mourinho azt nyilatkozta egy hete, hogy se érkezni se távozni nem fog csatár, a jelenlegi hármas fogja végigvinni a szezont. Én mondjuk nem csodálkoznék ha mégis jönne valaki, nem egyszer csinált már segget a szájából amíóta visszatért.
Ő már azt is lenyilatkozta egyszer, hogy nála nincs kivételezés, hát látjuk, mennyire "nincs"... :roll:
És már azt is lenyilatkozta, hogy semmi baja Matával meg Luizzal. :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#12075 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta: Mourinho azt nyilatkozta egy hete, hogy se érkezni se távozni nem fog csatár, a jelenlegi hármas fogja végigvinni a szezont. Én mondjuk nem csodálkoznék ha mégis jönne valaki, nem egyszer csinált már segget a szájából amíóta visszatért.
Ő már azt is lenyilatkozta egyszer, hogy nála nincs kivételezés, hát látjuk, mennyire "nincs"... :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12076 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:
California Max írta:"Monaco want €95m from Chelsea for Falcao

Monaco have told Chelsea they need to pay €95 million (£80m) for Radamel Falcao. The Ligue 1 club would alternatively accept a swap deal including Demba Ba or Fernando Torres."

Maga a hír ott válik nevetségessé, hogy elfogadnák Ba-t vagy Torrest Falcao helyett.

De ha tényleg ennyit kérnek Falcaoért, akkor kizárt hogy azt kifizesse valaki szerintem.
Szerintem itt csak arról van szó, hogy beszámítanák a 95 millióba Ba-t vagy Torres-t. Mindkettejük érne kb 20-20 milliót, tehát, ha az egyiket odaadnánk, akkor már "csak" 75 millió lenne.
Ráadásul, ha Torres-t adnánk el, akkor a Monaco nyerne még egy felbecsülhetetlen értékű, intelligens szurkolót (Torres9) is magának. :D

Mourinho azt nyilatkozta egy hete, hogy se érkezni se távozni nem fog csatár, a jelenlegi hármas fogja végigvinni a szezont. Én mondjuk nem csodálkoznék ha mégis jönne valaki, nem egyszer csinált már segget a szájából amíóta visszatért.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#12077 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

California Max írta:"Monaco want €95m from Chelsea for Falcao

Monaco have told Chelsea they need to pay €95 million (£80m) for Radamel Falcao. The Ligue 1 club would alternatively accept a swap deal including Demba Ba or Fernando Torres."

Maga a hír ott válik nevetségessé, hogy elfogadnák Ba-t vagy Torrest Falcao helyett.

De ha tényleg ennyit kérnek Falcaoért, akkor kizárt hogy azt kifizesse valaki szerintem.
Szerintem itt csak arról van szó, hogy beszámítanák a 95 millióba Ba-t vagy Torres-t. Mindkettejük érne kb 20-20 milliót, tehát, ha az egyiket odaadnánk, akkor már "csak" 75 millió lenne.
Ráadásul, ha Torres-t adnánk el, akkor a Monaco nyerne még egy felbecsülhetetlen értékű, intelligens szurkolót (Torres9) is magának. :D

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12078 Hozzászólás Szerző: California Max »

"Monaco want €95m from Chelsea for Falcao

Monaco have told Chelsea they need to pay €95 million (£80m) for Radamel Falcao. The Ligue 1 club would alternatively accept a swap deal including Demba Ba or Fernando Torres."

Maga a hír ott válik nevetségessé, hogy elfogadnák Ba-t vagy Torrest Falcao helyett.

De ha tényleg ennyit kérnek Falcaoért, akkor kizárt hogy azt kifizesse valaki szerintem.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12079 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szerintem ez a Shaw gyerek kicsit túl van hype-olva, mert angol és már alapember egy Sottonban. Ahogy ChesterB is mondta jelenleg még nem Chelsea szint, évek múlva talán az lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12080 Hozzászólás Szerző: Chester »

A jelenlegi szintje szerintem közel sem olyan jó, őt tényleg csak azért hoznám el mert a jövőben egy kiváló játékos lehet. 18 évesen azért még kevés egy Chelsea szintű csapatba, egy Southampton pont megfelelő neki. Bertrand-nál nem tartom jobbnak jelenleg, én őt inkább ilyen 2-3 év múlva hoznám el, 21 évesen, na akkor már bika lesz.

Válasz küldése