Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#54681 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Meglatjatok a vb utan ismet jon egy ket soper star .Nem hiszm hogy Muri hagyna a csapatot leamortizalodni .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54682 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Crespo egy ficsur, ha a fodrásza miatt akar visszamenni Olaszországba. Mível én az egész olasz (és mediterrán) életstílustól írtózom az angol (és skandináv) mentalitásért meg rajongok, azt mondom, akármennyire is jó, felőlem mehet.

Adriano-ról szó sem lehet!

A megoldás -igen Geri- SINCLAIR! De ott van azért Carlton, Phil Y. vagy Joe Tillen. De ha mindenáron igazolni akarunk valakit, akkor én Dirk Kuyt mellett tenném le a voksom.

Vagy hozzuk vissza Flo-t!:DDDD (esetleg Sutton-t:))
Úgye csak vicceltek ! Ezekkel a fiatal srácokkal vágnánk neki a PL.BL sorozatnak ! Nekem ne mondjátok,hogy egy Nesta,Stam,Edmilson,Luchio,Carager,Ferdinánd,Cannavaro ellen tudnának tartosan teljesiteni ???!! Eggyelőre a Southapton fakó és az V. osztályu Hudersfield megoldhatattlan feladat elé állitotta őket ! Nekik ez még nagy falat,biztos tehetségesek,de elöször a fentieken kéne túl jutni !

Cheerleader
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005. december 29., csütörtök 18:22

#54683 Hozzászólás Szerző: Cheerleader »

De amikor visszjött nyáron azt nyilatkozta, hogy megváltoztak a körülmények(új edző, csapattársak) és örül, hogy itt lehet. Akkor most mért gondolta meg magát?!?
Az tényleg nem jó, ha erővel itt tartják, csak eldönthetné hogy mit akar, hol akar játszani.. Főleg hogy ő sem pótolhatatlan.(bár mostanában egész jó

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54684 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Sztem igaza van Wisey-nak, ha menni akar Hernán, csak menjen...!

Remek!: nyáron József Mourinho kezdheti előről a csapatépítést (ha tényleg elmegy Hernán, Wayne, Glen, Shaun, Huth - és csak a kezdőcsapat marad + Manis, de abból kéne még venni vagy hármat, tudjátok, h legyen...)
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54685 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Újabb jóhírek (Skysports): már nemcsak Wayne, hanem Glen is érdekli fél Európát, csak Mourinho Józskának nem kell...

"Lyon are ready to make a shock move for Chelsea's Glen Johnson."
"Portsmouth are attempting to persuade Chelsea into loaning them defensive starlet Glen Johnson."
There is only one Chelsea!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#54686 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Cheerleader írta:Nem hinném hogy azért elengedik, mert az olasz életstilus jobban bejön neki. Ha jól játszik JM biztos nem hagyja hogy elmenjen.
Crespo esetében elég valószínű, hogy elengedik. Úgy látszik Anglia nem neki való...

- Első szezonjában nem tudott beilleszkedni.
- Milánóba visszatérve feltámadt, nyilatkozataiban egyértelműen kimondta, hogy ott akar maradni.
- Visszajött, és bár szárnyal a Chelsea, mégis azt mondja hogy hiányzik neki Itália...

Képzeld el, hogy "erővel" itt tartják... Nem érezné jól magát, nem tudna koncentrálni a pályán, azaz nem menne neki a játék. A csapatnak semmi haszna nem lenne belőle. Akkor inkább menjen, én nem fogok megharagudni rá...

Cheerleader
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005. december 29., csütörtök 18:22

#54687 Hozzászólás Szerző: Cheerleader »

Nem hinném hogy azért elengedik, mert az olasz életstilus jobban bejön neki. Ha jól játszik JM biztos nem hagyja hogy elmenjen. Mondjuk szomoru lennék, ha mégis így lenne.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54688 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Crespo egy ficsur, ha a fodrásza miatt akar visszamenni Olaszországba. Mível én az egész olasz (és mediterrán) életstílustól írtózom az angol (és skandináv) mentalitásért meg rajongok, azt mondom, akármennyire is jó, felőlem mehet.

Adriano-ról szó sem lehet!

A megoldás -igen Geri- SINCLAIR! De ott van azért Carlton, Phil Y. vagy Joe Tillen. De ha mindenáron igazolni akarunk valakit, akkor én Dirk Kuyt mellett tenném le a voksom.

Vagy hozzuk vissza Flo-t!:DDDD (esetleg Sutton-t:))
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54689 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Adriano azon kívül hogy nagyot tud lőni mást nem nagyon tud...szerintem....Itt a megoldás nem más mint Sinclair!!!Ugye Tore? :lol: :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54690 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ha szivünkre tesszük a kezünket akkor be kell látni,hogynincs Chelsea szintű angol csatár.Ide klasszis kell olyant mint a középpályás sor ! Defoe,jonhson,Crouch ??? Talán Owen,de ilyen sprinter tipusúból van már kettő ! Nekem Adriano a favoritom ! 192 magas 90 kilo tecnikás, kimozdithattlan gyilkos ballábú támadó !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54691 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Crespo elmondása szerint Abramovics isteníti őt, ezért szerintem mindent megtesz az orosz, hogy maradjon Hernan. Nehéz lenne hozzá hasonló csatárt találni, Angliában meg pláne. De elképzelhető, hogy az volt a feltétele Crespo visszatérésének tavaly, hogy idén elmehessen. Majd a szezon végén okosabbak leszünk.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#54692 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Akkor itt is megismétlem, amit a főoldalon írtam:
Én nagyon sajnálom, hogy menni akar! Mit fogok most csinálni a 9-es mezemmel? De a tréfát félretéve: ha tényleg elmegy, ideje lenne már most valami jó csatár után nézni, és nem spanyol, francia, brazil stb csatárra gondolok, hanem mondjuk egy jó angol csatárra. Mit szóltok Defoe-hoz? A Spursben úgyis Midot preferálja Jol!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54693 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Crespo szeretne visszatérni Milano-ba a szezon végén. Hiányzik neki az olasz életstílus, a színház, a mozi, a fodrász... Elmondása szerint nagyon szeret a kékeknél és élvezi a sikereket a világ legjobb edzőjével, ennek ellenére az élet nem kizárólag a fociról szól számára.

Kár lenne érte.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54694 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Isten adja, hogy az Arsenal!!!!!!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54695 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

A Chelesa és az Arsenal - ha a bajnokságban nem is - az átigazolási piacon nagy harcot vívhat egymással. A "tét", az Auxerre francia utánpótlás-válogatott középpályása, Vassiriki Diaby.
Arsene Wenger, az Ágyúsok menedzsere szívesen kutakodik a Ligue 1 tehetségei között, és elmondása szerint most végre ráakadt a tavaly nyáron elvesztett, és azóta is pótolhatatlan, Patrick Viera utódjára.
Diaby a Guy Roux-iskola egyik legifjabb növendéke, akiről maga a klublegenda is ódákat zeng. Azt, hogy a játékos megszerzésében melyik sztárgárda lehet a befutó, egyelőre nem tudni.
(Forrás:nb1.hu)

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#54696 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Tényleg Diarra. Már el is felejtettem, hogy ő nálatok van. A bőség zavara :)

wandaal
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:13

#54697 Hozzászólás Szerző: wandaal »

sztem teljes felesleges maniche, amikor ott van azon a poszton még makelele, guddy és még diarra is, vagy legvégső esetben geremi és essien is fel épül egyszer. nekem ugy tünik mintha csak a barca elleni mecsre kéne maniche.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#54698 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Welcome Maniche at the HOME OF FOOTBALL! Javaslom mielőtt mindenki Tiago-díjra javasolná ezt a luzitánt :) , nézzük meg mit tud a pályán és a csapatban! Only performance counts and the CHELSEA!
IN CHELSEA WE TRUST!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#54699 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

na mit szolsz a manichhoz

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54700 Hozzászólás Szerző: undertow »

szivesebben lattam volna az ifiket, de jose ugy tunik biztosra akar menni. imo foleg a barca meccset szem elott tartva vette.
kivancsi vagyok, hogy utana mennyit fog jatszani a bajnoksagban es a kupaban. remelem nem sokat.

Válasz küldése