Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54481 Hozzászólás Szerző: Dani »

Tavaly is a bajnokság végén már lehetőséget kaptak olyan játékosok,akik addig még a kispadon sem voltak,úgyhogy sztem reális elképzelés ez tőled...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54482 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én csak Manichet adnám vissza moszkvába, és 1 pár játékost( Huth, Johnson) a tarcsiknál játszaknék, vagy a nafgyoknál, de én inkább a tarcsikhoz igazolnék, ha igazolni kell, és Sinclairt a csapatba!!!!!! :) kíváncsi vagyok, h mennyire jó játékos.....megnézném 1 edzőmeccsen, vagy amikor már biztos a bajnoki cím...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#54483 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én most egyedül Morten Gamst Pedersen-t igazolnám le, de szélsőkre már nincs szükség. Pedig neki talán még Tore is örülne... :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54484 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Emanuel írta:Talán középpájára kellene egy olyan játékos aki Lampard mellet színt tudna vinne a játéka talán (Ballack,Gerrard,Kaká).

Kéne még egy védő talán Zambrotta aki mind a két szélen bevethető.

Meg hát mostanában elég szar a támadók teljesítménye és ezért talán Henry kellene vagy Ronaldo (csak azt nem tom neki hogy fekszik neki az angol stílus).
ezeket komolyan mondod???? :shock: :shock: :shock: ...kis rinya sztárok?????...nem kell ide senki.....és ha pár meccsen nem megy a támadónknak akkor egyből támadósor csere??????....ne nevetess...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54485 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Szerintem se ballack se ronaldo nem kell nekünk mert náluk klasszisokkal jobb játékosok is vannak!
Henry meg tuti nem csatlakozna hozzánk!
A keretünk pedig nagyon erős így is nem igazán kellene még pluszba ember mert így se tudunk mindenkit játszatni és akkor meg minek még több ember!?
Esetleg akkor kéne még ember ha valakit elküldünk de nics igazán kit elküldeni!Azaz lenne pl. Maniche de mivel portugál nem valószínű hogy Mourinho elengedi!!!

Emanuel
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 13:10

#54486 Hozzászólás Szerző: Emanuel »

Talán középpájára kellene egy olyan játékos aki Lampard mellet színt tudna vinne a játéka talán (Ballack,Gerrard,Kaká).

Kéne még egy védő talán Zambrotta aki mind a két szélen bevethető.

Meg hát mostanában elég szar a támadók teljesítménye és ezért talán Henry kellene vagy Ronaldo (csak azt nem tom neki hogy fekszik neki az angol stílus).
CHELSEA A KIRÁLY!!!!!!!!!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54487 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ja...elmegy Del Horno jön vissza Bridge....ez eddig szép...de akkor megint ott tartunk hogy kell egy balhátvéd...szóval hülyeség lenne elengedni...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54488 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Egy 100%-os Bridge jobb, de több hónapos kihagyás után még nem lehet megváltást várni Wayne-től. Jóttesz neki a Fulham, aztán jöjjön vissza a következő szezonra.
Eltekintve a szerdai hibájától, del Horno nem volt egy rossz vásár, szerintem.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54489 Hozzászólás Szerző: undertow »

hatalmas kacsa. ha ennyire nem jott volna be josenak, akkor januarban nem bridgey megy...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54490 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Annyira nem sajnálnám! Wayne Bridge klasszisokkal jobb!!
Only one Di Matteo!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#54491 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Na ez az első jó hír szerda óta! Legalább visszajöhet Wayne, és elfoglalhatja méltó helyét a kezdőben és a válogatottban.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#54492 Hozzászólás Szerző: Robi »

CFCBoy írta:A Chelsea balhátvédét, Asier Del Hornot a Real Madriddal hozták szóba.
A spanyol válogatott játékosnak nem sikerült elnyerni Mourinho szimpátiáját első londoni szezonja során és könnyen lehet, hogy már a nyáron elhagyja jelenlegi klubját. A Daily Mail információi szerint Del Horno a nyáron távozik Londonból és nagy a valószínüsége, hogy visszatér Spanyolországba. A Real Madrid szívesen látná soraiban a kiváló játékost, mint Roberto Carlos utódát.
Forrás: http://www.tribalfootball.com
ez most komoly?????? :shock:
én nagyon szeretem Del Horno-t (lásd a képen :) ),de örülnék neki,ha elmenne. :roll:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54493 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

A Chelsea balhátvédét, Asier Del Hornot a Real Madriddal hozták szóba.
A spanyol válogatott játékosnak nem sikerült elnyerni Mourinho szimpátiáját első londoni szezonja során és könnyen lehet, hogy már a nyáron elhagyja jelenlegi klubját. A Daily Mail információi szerint Del Horno a nyáron távozik Londonból és nagy a valószínüsége, hogy visszatér Spanyolországba. A Real Madrid szívesen látná soraiban a kiváló játékost, mint Roberto Carlos utódát.
Forrás: http://www.tribalfootball.com
ez most komoly?????? :shock:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54494 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én csípem a Bentéket. Darren alig múlt 22 éves és remek játékos...
Örülnék neki.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54495 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Hallomásos meg írta a blikk vagy sun híreket nem nagyon szoktuk megtárgyalni...hogy miért???mert KACSA!!!! :lol:

Emanuel
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 13:10

#54496 Hozzászólás Szerző: Emanuel »

Meg kérdezném a véleményeteket hogy milyen lenne darren bent a csapatba ja meg hallottam hogy ronaldo ide tart mi a véleményetek?
CHELSEA A KIRÁLY!!!!!!!!!!!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54497 Hozzászólás Szerző: paco83 »

ToreAndre egyetértek bár az újak közül még nem láttam senkit játszani :( Glenny szerintem nagyon nagy játékos már most és ennél cak nagyobb lehet ráadásul ANGOL ami nagyon de nagyon fontos és lényeges!!!!!!!!!!!!
Ami az átigazolásokat illeti a csapatunk teljes új ember nem kell csak és kizárólag akkor ha valaki a szezon végeztével elmegy tőlünk de a helyükre (ha lesz egyáltalán ilyen) ráérünk még keresni és venni a vb után is!!!!
Viszont ha már nagyon vásárolni akarunk akkor csak és kizárólag az utánpótlás és a tartalékok a fontosak jelen pillanatban mert mint már említettem a csapatunk TELJES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!köszönöm kedves figyelmeteket! :D :D :D :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54498 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kétszer láttam nagyot hibázni Glenny-t, ebből az egyik a Barca ellen, de nem lett belőle gól... Ferreira is hibázik ám. (Barca 11es)
Fiatal és, ha lehetőséget kap, visszajön az önbizalma és jobb védő lesz, mint Paolo. ÉS ANGOL!!!
Miért akarnátok lecserélni egy remek fiatal angol tehetséget, aki angol válogatott lehet, volt is már egy öregedő portugálra aki nem ért a támadáshoz??

Mível Glen sokkal inkább támadószellemű viszont nem védekezik sokkal rosszabbul, mint Ferreira, őt játszatnám egyértelműen!
Only one Di Matteo!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#54499 Hozzászólás Szerző: Ailton »

ToreAndre írta:
Chelsea88 írta:Én Tiago-t nem tartottam egy rossz focistának,és most sem tartom annak.Ferreira,és Carvalho pedig sztem egyenesen ---kiváló játékosok---
Nuno Morais-t én még nem láttam játszani,de vszinüleg nem is fogom..
Mourinhoval kapcsolatban pedig egyetértek :wink:
Már pedig Tiago nem volt túl jó a Chelsea-ben és akkor még szépen fogalmazok...:)
Ferreira kíváló lenne?? Beadni nem nagyon tud, a támadásai nullák. Glen Johnson jobbhátvédként első évében (19 évesen) 4 gólt lőtt. Ferreira másfél év alatt semmit.... Bár tudom, Te Őt utálod. :) Na, én meg Ferreirát :P
Ricardoval semmi bajom. Bár szívesebben látnám a Terry-BillyG párost.
Igaza van Chelsea88-nak, Glen hiába rúg gólt, minden meccsen hibázik egy nagyot. Ferreira megbízhatóbb. Tiago átlagos, Carvalhoval viszont nem vagyok elájulva.....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54500 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Sztem nem kell senki, és csak Manichest ls Huthot kell vissza, ill. kölcsönadni

Válasz küldése