Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54421 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Jó-jó, látom megint egyedül vagyok...:) Én akkor is jobban szeretem, mint Drogbát vagy Crespot!:) Csak adjunk neki és Sinclair-nek sok lehetőséget! Nem kell mindig csak vásárolni-vásárolni...
en birom carltont. de lassuk be meg nem bizonyitotta, hogy a csapatban lenne a helye. nyaron majd kiderul, hogy joset mennyire nyugozte le.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54422 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Hát remélem!!!!!!!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#54423 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Szerintem ez a Ballack-os ügy is egy a sok pletyka közül.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54424 Hozzászólás Szerző: Dani »

Csatlakozom...nekem sincs bajom C.Cole al...
Ez az Ibrahimovics os dolog meg sztem hülyeség..olyan szinten útálom mint Eto'o-t....na jó annyira nem ... :lol:
Ugyan olyan gusztustalan modora van...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54425 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Jó-jó, látom megint egyedül vagyok...:) Én akkor is jobban szeretem, mint Drogbát vagy Crespot!:) Csak adjunk neki és Sinclair-nek sok lehetőséget! Nem kell mindig csak vásárolni-vásárolni...

Tore, nem vagy egyedül, nekem semmi bajom Carlton-nal, csak annak adtam hangot, hogy az eddigi teljesítménye alapján nem mondhatjuk azt, hogy mindenáron nálunk a helye. Szerintem itt a legtöbben szimpátiával viseltetünk irányába és könnyen meggyőzhetőek vagyunk. Én sem vagyok híve az őrült módjára történő költekezésnek, és elvileg a klub általános irányelvei között szerepel a gazdaságos működés alapjainak lerakása, ami vélhetően visszafogottabb vásárlásokban is meg kell, hogy mutatkozzon. Szóval ha maga CC is úgy akarja, simán megcsinálhatja velünk élete szerencséjét, mert ha ő itt bizonyít, aligha fogunk 20-30-40....stb millió fontokat kiszórni az ablakon csatárvásárlás címszóval. Ehhez viszont többre lesz szükség....bezony. :)
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54426 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jó-jó, látom megint egyedül vagyok...:) Én akkor is jobban szeretem, mint Drogbát vagy Crespot!:) Csak adjunk neki és Sinclair-nek sok lehetőséget! Nem kell mindig csak vásárolni-vásárolni...
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54427 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Hát, idén amikor játszott mindig Ő volt az egyik legjobb. Lehetőség kell neki. Kölcsönben azért volt szar, mert Ő izzig-vérig Chelsea játékos!:)
Mert azért amikor 2002/2003-ban viszonylag sok lehetőséget kapott itt, azért bizonyított... (emlékeztek a Sunderland-nek lőtt góljára???)
ja...azért nem erőltette meg magát mert chelsea játékos..úgy gondolta hogy ha szarul játszik akkor mi azt hisszük hogy itt akar játszani...tiszta sor..:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54428 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Mert azért amikor 2002/2003-ban viszonylag sok lehetőséget kapott itt, azért bizonyított... (emlékeztek a Sunderland-nek lőtt góljára???)
sot, arra is, hogy amikor utana visszakerult a reservebe nem nagyon eroltette meg magat...
tehetseges a srac, de a fejevel nincs minden rendben. leher, hogy jose rendbe tudja rakni, amig nem latjuk rendszeresen jatszani ez nem fog kiderulni.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54429 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Drogba írta:Hát Henryra ez nem vonatkozik, ő azért akar elmenni az Arsenalból, mert még van ereje, van tehetsége, és küzdeni akarása, miért menne el, hisz Angliában nagy sikernek örvend!
Sztem ismét Aranycipős akar lenni, ezt legjobban Spanyolban érheti el!
Ya, és Ballack sztem jó lenne a Chelseabe, Makelelenek max 1 éve van, Ballacknak meg még akár 4-5 is, de a Chelseaben 2 biztos!
Crespo nem megy el remélhetőleg! C COle egy szar, amúgy meg ott van még Drogba, bár én azt mondom kell egy rutinos, legalább 25-26éves csatár, aki tehetséges, de nem nagyon fiatal.27nél ne legyen több, de hol találsz olyat, akit meglehet szerezni, és megfelel a kriériumoknak, yah, és azért olyat keressünk, aki Chelseahez méltó! SWPnek még nagyon nem megy a Chelseabe, sztem talán 1-2 év múlva jó lesz. Ibrahim...hoz mit szóltok?Sztem tehetséges
Ibrahimovics ??? Ha Drogba szinészkedős akkor Ibra szerepet kapna a Ryan közlegény II. részében !

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54430 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Hát, idén amikor játszott mindig Ő volt az egyik legjobb. Lehetőség kell neki. Kölcsönben azért volt szar, mert Ő izzig-vérig Chelsea játékos!:)
Mert azért amikor 2002/2003-ban viszonylag sok lehetőséget kapott itt, azért bizonyított... (emlékeztek a Sunderland-nek lőtt góljára???)
Szerencsére állunk olyan jól a bajnokságban, hogy ha már matematikailag is bajnokok leszünk, bele kell, hogy férjen, hogy rendszeresen végigjátszon meccseket. Ha azon a 7-8 meccsen bizonyítja, hogy kellően tudja magát tét nélkül is motiválni és megmutatja, hogy technikailag is elég jó, akkor muszáj megtartani. Más kérdés, hogy Crespo és Drogba biztos nem örülne ennek. Én JM helyében biztos kisérletezgetnék egy kicsit a szezon 'biztonságos' szakaszában más játékrendszerekkel, mert mostanában egyre gyakrabban tűnik úgy, mintha tényleg kezdene minket mindenki kiismerni..... Bér lehet, hogy csak a fáradtság miatt játszunk nyögvenyelősebb meccseket, hiszen elég sűrű volt eddig a szezon.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54431 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, idén amikor játszott mindig Ő volt az egyik legjobb. Lehetőség kell neki. Kölcsönben azért volt szar, mert Ő izzig-vérig Chelsea játékos!:)
Mert azért amikor 2002/2003-ban viszonylag sok lehetőséget kapott itt, azért bizonyított... (emlékeztek a Sunderland-nek lőtt góljára???)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54432 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Hogy C.Cole szar lenne??:) Háát...:)
hát azért ha kölcsönben összesítve 52 meccsen 5 gólt rúgott, az tényleg nem valami falrengető...... :roll:

ezzel együtt megérdemelné, hogy nálunk is bizonyítson, de ehhez tényleg meggyőzőbb játékra lenne szükség....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54433 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hogy C.Cole szar lenne??:) Háát...:)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54434 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Drogba írta:Hát Henryra ez nem vonatkozik, ő azért akar elmenni az Arsenalból, mert még van ereje, van tehetsége, és küzdeni akarása, miért menne el, hisz Angliában nagy sikernek örvend!
Sztem ismét Aranycipős akar lenni, ezt legjobban Spanyolban érheti el!
Ya, és Ballack sztem jó lenne a Chelseabe, Makelelenek max 1 éve van, Ballacknak meg még akár 4-5 is, de a Chelseaben 2 biztos!
Crespo nem megy el remélhetőleg! C COle egy szar, amúgy meg ott van még Drogba, bár én azt mondom kell egy rutinos, legalább 25-26éves csatár, aki tehetséges, de nem nagyon fiatal.27nél ne legyen több, de hol találsz olyat, akit meglehet szerezni, és megfelel a kriériumoknak, yah, és azért olyat keressünk, aki Chelseahez méltó! SWPnek még nagyon nem megy a Chelseabe, sztem talán 1-2 év múlva jó lesz. Ibrahim...hoz mit szóltok?Sztem tehetséges
Ha csatárból nem akarsz 27 évesnél öregebbet, akkor középpályán miért kellene egy 29 éves Ballack ??? Ott amúgy is ki vagyunk tömve, sem fiatalt sem rutinosat nem kell igazolni.
Birth, CHELSEA, Death

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54435 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Hát Henryra ez nem vonatkozik, ő azért akar elmenni az Arsenalból, mert még van ereje, van tehetsége, és küzdeni akarása, miért menne el, hisz Angliában nagy sikernek örvend!
Sztem ismét Aranycipős akar lenni, ezt legjobban Spanyolban érheti el!
Ya, és Ballack sztem jó lenne a Chelseabe, Makelelenek max 1 éve van, Ballacknak meg még akár 4-5 is, de a Chelseaben 2 biztos!
Crespo nem megy el remélhetőleg! C COle egy szar, amúgy meg ott van még Drogba, bár én azt mondom kell egy rutinos, legalább 25-26éves csatár, aki tehetséges, de nem nagyon fiatal.27nél ne legyen több, de hol találsz olyat, akit meglehet szerezni, és megfelel a kriériumoknak, yah, és azért olyat keressünk, aki Chelseahez méltó! SWPnek még nagyon nem megy a Chelseabe, sztem talán 1-2 év múlva jó lesz. Ibrahim...hoz mit szóltok?Sztem tehetséges

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54436 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:Ebbe a csapatba nem olyan emberek kellenek akiknek jó ha van két évük hátra...nem a kifutó sztárok kellenek ide...fiatal sikeréhes emberkék, akiket még lehet formálni...akik még nem teljesen kiforottak.....ők illenek a chelsea-be....építeni kell, nem toldozni-foltozni...és ezek a manusok(ballack,henry,ronaldo) mind ilyenek...
pontosan.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54437 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelsea88 írta:igen nameg owen...őt elfelejtettem említeni ...de nem nagy a valószinüsége hogy jön... :roll:
na igen, owen ugyes srac. de a barcodes gondolom nem akar bukni rajta.
meg aztan ismetcsak, nem illik jol a rendszerunkhoz. kene neki egy ekpar.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54438 Hozzászólás Szerző: undertow »

hegyes írta:A csatárposztra "jelöltek" közül kár lenne kihagyni a Sp*rs-nél méltatlanul mellőzött JERMAIN DEFOE-t... A másik szerintem jó jelölt Ashton lehet(ne)... A lényeg: ANGOL legyen. Sok kiválló angol csatár van, csak egy jó csapat kellene mögéjük.
defoe nem illene a csapatba. van nekunk egy 433as rendszerunk, amihez nem minden csatar felel meg. defoe alkalmatlan lenne egy szem csatarkent vezetni a tamadasokat. nagyobb, erosebb, eroszakosabb es jol fejelo csatar kell. nem veletlenul hozta jose drogbat. o szinte tokeletes lenne, kar, hogy nem tud banni a labdaval es a kaput is ritkan talalja el...
ashton most igazolt a wet spamhez. nem hiszem, hogy eljonne. amugyis rizikos lenne, nem bizonyitott meg.
es pont ez a baj a tobbi angollal is. jok, jok, de semmi kiemelkedo. ez pedig egy gyakori bajnoki cimre es bl gyozelmekre palyazo csapatnal keves. egy fiatal shearer, na az mar valami. o johetne :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54439 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ebbe a csapatba nem olyan emberek kellenek akiknek jó ha van két évük hátra...nem a kifutó sztárok kellenek ide...fiatal sikeréhes emberkék, akiket még lehet formálni...akik még nem teljesen kiforottak.....ők illenek a chelsea-be....építeni kell, nem toldozni-foltozni...és ezek a manusok(ballack,henry,ronaldo) mind ilyenek...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54440 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelsea88 írta:D az a "kövér öreg Brazil" elég ügyesen mozgatja azt a golyószerűséget a cipője orra előtt :lol: :lol: :lol: )
Én még mindig tartom a véleményem...
mult idoben helyesebb lenne. az utobbi par evben eleg siralmas amit produkal.
masreszrol meg szinte pont a tokeletes ellentete annak amit jose fontosnak tart egy jatekosban. lusta, elkenyelmesedett, sztarallurok, nincs benne tuz, nem ehes a sikerre.

Válasz küldése