Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
FEHI8
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 14:37

#53961 Hozzászólás Szerző: FEHI8 »

Csak egy f.sszopó Ibrát ne..
Megjegyzem egyetértek Kezmant védő emberkével. Eleve keveset játszatta Mourinho. Nálam Drogba is csak idén hozta, amit vártam tőle, azt is inkább csak a tavaszi idényben. Talán Kezmannak is több kellett volna. De a nyilatkozatától tényleg nem lett szimpatikusabb..

FEHI8
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 14:37

#53962 Hozzászólás Szerző: FEHI8 »

Szerintem Huntelaar, Adriano jöhetne.. De lesz még pár csatár, akik szívesen hagynák ott a klubjukat. Nem a Chelsea-ért, inkább mert nem szeretik őket, gondok az edzővel...
Pölö Nistelrooy(ne adj' isten), Ronaldo,Cassano..
Aztán ki tudja.. Itt lesz még egy VB, felfedezni ezt-azt..
Makelele marad, Maniche, Huth? el, Crespo meg már maga sem tudja sztem.
Állítólag 3távozó és 3érkező lesz. Remélem Carvalho,Gallas marad! Necces lenne pótolni őket.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53963 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Egyébként láttam tegnap játszani éjjel Tevezt! A sportklubon ment élőben a Corinthias-Sao Paulo, és engem meggyőzött. Nagyon jól játszott. Egyébként 1-3 volt a sao paulonak a 70.percben de aztán bealudtam :D

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53964 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah de ő nem fog jönni(Se podolski se toni). Szentem max Kuytot tudjuk elcsábítani így az ékek közül . Érzésem szerint Adriano lenne a tökéj de nem fog jönni Sheva végképp. Torres nem egyszer utasított el minket

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53965 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

tibi71 írta:Kezsman egy büdös bunkó ! Mikor elment tőlünk nagyon köpködött a csapatra ! Egyébként,ha valaki olyan nagy spiller akkor 20' alatt is feltud valamit mutattni ! Rém gyenge ez a holland bajnokság van 3 csapat aki nemzetköziviszonylatba is jó a többi karikatura ! Én Tonit a fiorentinából hoznám még el örületesen érzi a kaput és 25 gól körül jár az olasz bajnokságba az nekem jobb ajánlólevél mint a holland !
Tonit látnám most én is legszívesebben, sztem tökéletesen beleillik a taktikába egyedüli csatárként is. De már öregedőben van, ráadásul csak idén érkezett a Fiorentinához, és sztem jól érzi ott magát. Amúgy ma rúgta a 30. gólját! :shock:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53966 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Kezsman egy büdös bunkó ! Mikor elment tőlünk nagyon köpködött a csapatra ! Egyébként,ha valaki olyan nagy spiller akkor 20' alatt is feltud valamit mutattni ! Rém gyenge ez a holland bajnokság van 3 csapat aki nemzetköziviszonylatba is jó a többi karikatura ! Én Tonit a fiorentinából hoznám még el örületesen érzi a kaput és 25 gól körül jár az olasz bajnokságba az nekem jobb ajánlólevél mint a holland !

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53967 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Egyébként nem is említjük a legvalószínűbb érkezőket, akikről már sokszor írtak. Salomon Kalou és Jefferson Farfán. Kalou valszeg jön, hisz nem kerül sokba és kölcsön adnánk az első szezonjában. Farfánt nemtom, hogy jó lenne-e, mondjuk sok gólt lő, de ő is a holland bajnokságban...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#53968 Hozzászólás Szerző: Anti »

Podolski?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53969 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AZért tartok ettől a Kuyt fazontól ha hozzánk jönne......egy holland bajnokság sajnos tényleg nem garancia semmire...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53970 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nem értem miért kell bántani Kezman-t szerintem egy nagyon jó játékos!!
Elég nehéz úgy sok gólt lőni hogy alig játszik az ember ráadásul csak 1 szezont volt nálunk!!Igy szerintem nem lehet megállapítani semelyik játékosról hogy milyen!!!!Főleg akkor ha az a szezon egy másik országban van!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53971 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kezman nálunk is 20 felett lőtt volna, ha annyit játszik, mint a PSV-ben!! Ebben biztos vagyok.....
Nem szabad lebecsülni a holland bajnokságot...
Hisz azért jónéhány holland aranylabdás volt már!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53972 Hozzászólás Szerző: undertow »

persze ettol kuyt meg lehetne jo :)
csak kisse zskbamacska.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53973 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem nehez a csataroknak hollandiaban villogni.
eleg gyenge vedelmek vannak ott. foleg a kisebb csapatokban.
meg kezman is golkiraly volt ott...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53974 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kuyt nagyon jó lenne! Erős, gólérzékeny, nagy játékintelligenciával bír és holland. Egy déli csatár sokkal nehezebben alkalmazkodna....
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53975 Hozzászólás Szerző: mourinho »

én adrianonak örülnék alegjobban de torres se lenne rossz.

de szerintem ezekből a csatárokból maximum kuytot és tevezt tudjőák idehozni.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53976 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Tényleg, Kuytról el is felejtkeztünk! :lol: Szerintem ő tökéletes megoldás lenne. Jól fejel, nagyon gólerős és sztem egyedüli csatárnak is jó lenne!

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#53977 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Etoo a legjobb csatár :shock: :shock: :shock:
Minden meccsen van 10 ziccere abból 1-2-3 at berűg, olyanokat csámpáz el :shock: ..
Szerintem Adriano és Ibra lenne a legjobb, Ők színt is vinének a játékba.. de Torres és Kuyt se lenne rössz :)

BigFoot
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. május 2., kedd 23:10

#53978 Hozzászólás Szerző: BigFoot »

undertow írta:esposito nem az a kikopott befejezo csatar. sot. szerintem inkabb szelso.
villa, mint mondtam, oreg. raadasul ha megnezitek minden masodik szezonjaban jo csak.
adriano eros es tehetseges, de fejben nagyon el van veszve. lusta es onzo. ha jose valtoztani tud a mentalitasan, akkor nagyon jo lenne.
jose mari... :lol: :lol: :lol: gondolom ez poen volt ;)
tevez lutri. nagy tehetsegnek tunik, de sok ilyen bukott mar el europaban. tenyleg nem nagy darab(175 cm, 75 kg), de van olyan eroszakos, mint a kb hasonlo meretekkel rendelkezo rooney.
eto'o, szerintem a vilag legjobb csatara most - es egyben a vilag legnagyobb seggfeje is. soha, de soha nem akarom chelsea mezben latni.
eto ről megegyezik a véleményünk:)
egyebként Tevezre kíváncsi lennék milyen a Chelseaben

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53979 Hozzászólás Szerző: undertow »

ja, ibrahimovicrol megfeledkeztem. hat. kosz, inkabb nem. nem rossz, de nem is olyan kimagaslo. szerintem egy szem csatarkent nem is allna meg a helyet. arrol nem is szolva, hogy mekkora szinesz. hat kell vki, aki rosszabb ezen a teren drogbanal?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53980 Hozzászólás Szerző: undertow »

esposito nem az a kikopott befejezo csatar. sot. szerintem inkabb szelso.
villa, mint mondtam, oreg. raadasul ha megnezitek minden masodik szezonjaban jo csak.
adriano eros es tehetseges, de fejben nagyon el van veszve. lusta es onzo. ha jose valtoztani tud a mentalitasan, akkor nagyon jo lenne.
jose mari... :lol: :lol: :lol: gondolom ez poen volt ;)
tevez lutri. nagy tehetsegnek tunik, de sok ilyen bukott mar el europaban. tenyleg nem nagy darab(175 cm, 75 kg), de van olyan eroszakos, mint a kb hasonlo meretekkel rendelkezo rooney.
eto'o, szerintem a vilag legjobb csatara most - es egyben a vilag legnagyobb seggfeje is. soha, de soha nem akarom chelsea mezben latni.

Válasz küldése