Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53901 Hozzászólás Szerző: Robi »

ToreAndre írta:
Robi írta:
dunyha írta:tényleg szuper védő Bridge-vel együtt.
igen,ezzel én is egyetértek. Én tavaly ügye Routledge leigazolását is szerettem volna,most nem tom hogy mi van vele,de ő is jó. Egyébként ha muszáj igazolni,akkor Barry (Aston Villa),Smith (MU),és King (Sp*rs) jöjjön
Routhledge baromi jó... Most asszem a Portsmouth-ba van kölcsönben.... Nem értem. Barry is jó, bár nem hiszem, hogy jönne.

Ashton, Huntelaar csatárnak!!!!!!!:)
én Huntelaar-t Firenzébe vagy Dortmundba akarom :oops: Ashotn nem tom kicsida. Melyik csapatnak focizik?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53902 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Robi írta:
dunyha írta:tényleg szuper védő Bridge-vel együtt.
igen,ezzel én is egyetértek. Én tavaly ügye Routledge leigazolását is szerettem volna,most nem tom hogy mi van vele,de ő is jó. Egyébként ha muszáj igazolni,akkor Barry (Aston Villa),Smith (MU),és King (Sp*rs) jöjjön
Routhledge baromi jó... Most asszem a Portsmouth-ba van kölcsönben.... Nem értem. Barry is jó, bár nem hiszem, hogy jönne.

Ashton, Huntelaar csatárnak!!!!!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53903 Hozzászólás Szerző: Robi »

dunyha írta:Én egyetértek Toreval nem kellenek öregedő játékosok fiatalok kellenek és angolok (saját nevelés) ha annyira csatárt akarnak venni vegyék meg Defoe-t vagy Rooney-t vagy ha középpályás akkor Roe-t a West Hamtől, és Glen tényleg szuper védő Bridge-vel együtt.
igen,ezzel én is egyetértek. Én tavaly ügye Routledge leigazolását is szerettem volna,most nem tom hogy mi van vele,de ő is jó. Egyébként ha muszáj igazolni,akkor Barry (Aston Villa),Smith (MU),és King (Sp*rs) jöjjön

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53904 Hozzászólás Szerző: Robi »

Tore: Gallas nem a fizetés miatt megy. Adott egy teljesen korrekt nyilatkozatott,hogy egy másik bajnokságban akar játszani,más futballkultúrát,más nyelvet,más várost akar megismerni. Az 5 év alatt valóban mindent megtett szerintem a klubért,és "erőszakkal" nem szabad itt tartani. Annak nincs értelme,hogy Londonban marad,de nem akar ott játszani. Ha menni akar menjen,bár ezt én is nagyon sajnálom

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#53905 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Én egyetértek Toreval nem kellenek öregedő játékosok fiatalok kellenek és angolok (saját nevelés) ha annyira csatárt akarnak venni vegyék meg Defoe-t vagy Rooney-t vagy ha középpályás akkor Roe-t a West Hamtől, és Glen tényleg szuper védő Bridge-vel együtt.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#53906 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Hát nagyon pofán röhögném a Chelsea vezetését, ha Crespo+40 milláért jönne csak Seva! Szerintem ez "non-szensz"
Csak nehogy az legyen, h kifizetünk egy rakat pénzt, vagy Crespo+Gallas=Seva, és ő is annyit fog lőni, mint az argentin fenegyerek!
Mert szerintem, ha nem nyomjuk meg a támadójátékot, akkor jöhet Rooney is, meg Nistelr meg akárki, nem lesz több gól!
és mielőtt jönne a kontra, h így is löttünk XX gólt, persze, mert volt 5 jó meccs, amin lőttünk 4-et, a többi, max 1 v 2 gól!
Ballack jó lesz, Seva is, de Tevez...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53907 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Grimrieper!! Mikor érted már meg végre, hogy a legnagyobb sztárok megvásárlása nem jelent egyértelműen BL serleget! Nézd meg a Real-t!!
Az igazán nagy csapatok mind többnyire sajátnevelt játékosokkal érték el, amit elértek... (70-es és 90-es évek Ajax-a, 80-as évek Pool-ja)
Attól, hogy idejön ez a sok tökfilkó; a pályafutása végén járó Shevcsenko, a szintén öregedő, szeptemberben 30 éves Ballack, az európai focit nem is ismerő Tevez...

EZ ROHADTUL NEM MEGOLDÁS!!!

A fiatalok meg hogy a fenébe illeszkedjenek be, amikor esélyük sincs rá.
Nézd meg Glen Johnson-t!! Hagytunk feledésbe merülni egy válogatott védőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kezd ez az egész kezd undorító lenni! Remélem tényleg csak pletyka...

Ha ilyen csapatunk lesz, akkor lehet, hogy teljes mellszélességgel az ifik és a tarcsik felé fogok hajlani!:) (Zirk, jöhet a Hutchinson mez!:)

Ja és Ashley Cole-ról. Őt szeretem. Baromi jó védő, de semmivel sem jobb, mint Wayne Bridge, aki még mindig csak 25 éves.... Miért nem jó az, ami már megvan?? Miért nem lehet kicsit megtoldani Gallas fizuját....

Peter Kenyon, Roman Abramovics, José Mourinho - tehettek most egy szívességet....
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53908 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A mai újságokban (nem a Sun...) szinte biztosra veszik Seva érkezését, de bukhat az üzlet ha a klub nem adja Gallas-t cserébe + egy valag pénzt.
A klub nem zárja ki annak lehetőségét, hogy a MU-nál kegyvesztett Nistelrooy-t megvegye.
Ballack állítólag azt kérte, hogy garantáltan a kezdőben lehessen. Jose természetesen ezt elutasítota....

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53909 Hozzászólás Szerző: Robi »

Ja,és ha Gallas menni akar akkor még most menjen. Szerződést úgyse hosszabít,és jövőre lejár neki. tehát ha nem akarjuk ingyen eladni,akkor kénytelen lesz belemenni a vezetőseég abba,hogy elengedje Gallast. Idén még úgyis kapnánk érte egy rendes kis summát,jövőre meg semmit :?

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53910 Hozzászólás Szerző: Robi »

Seva-ért elvileg Crespo-t + 40 milliót ajánlottunk. De szerintem ennyit már nem ér Shevcsenko. 2-3 év miatt ennyi pénzt adni,felesleges :x . Ezért nem növök a szemetekben,de én szívesebben látnám itt Rooney-t. Mert lehet hogy egy iszonyat nagy bunkó,de fiatal gólerős és angol. Ő érte már inkább adnék Crespo-t + 40 milkót. Vagy ha kevesebbért akarunk csatárt venni,akkor ott van Darren Bent a charlton-ból. Ő is nagyon tehetséges
Ballack-nak nem örülök,de nekem folyton azon jár az eszem ha erre gondolok,hogy Lampard helyére jön. De Ballack is asszem 29 éves. Igen,most van a legjobb korban az okosok szerint,de neki is van kb. 3-4 jó éve.
Teveznek meg nagyon nem örülök. Jó játékos,szeretem is,de én it se a brazilokat,se az argentínokat nem szeressem. Crespot is imádom mert jó játékos, de nem szereteném ha Chelsea játékos lenne.
Roby carlos meg jesszus....lassan 40 éves,már bőven túl van a fénykorán. Hozzuk inkább vissza Bridge-t,és megvan oldva a bal védő poszt.
Egyébként Paulo Ferreira nem akar elmenni? :roll:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53911 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

szpecnaz írta:
CFCBoy írta:És akkor mért nem építünk be?????? MIndegy, én nem örülök sem Teveznek, sem Ballacknak... ENNYI!!!!!!!! :)
kinek örülnél?
Wayne Bridge-nek 8)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53912 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Shevának én is örülnék. Crespot nem nagyon tartanám vissza. Viszont Gallas t nagyon sajnálom :( Tevez is jó bár ha jön Sheva és ottvan még Drogba is akkor nem látom értelmét Teveznek. Grimrieper A.Cole jön?? Hol olvastad?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53913 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Jon Sheva ez igen na vegre .Meg tevez ,Ballack ,es A.Cole mienk a BL , Pl , Fa kupa Igy kell ezt csinalni es az sem erdekel ha azt mondjak hogy vasarolt csapat . Minden csapat az .A fiatalokrol meg annyit hogy mutasd meg hogy jobb vagy ha nem csa .

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53914 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Seva-ban van még 2-3 jó év talán, ha jön csak hasznára válhat a csapatnak. Persze ő is hoppon maradhat, ha nem nyomjuk meg a támadójátékot jobban. A Milan meg godolom kéri Crespo-t és Gallas-t cserébe...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53915 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:És akkor mért nem építünk be?????? MIndegy, én nem örülök sem Teveznek, sem Ballacknak... ENNYI!!!!!!!! :)
kinek örülnél?

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#53916 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nekem ezzel a sok átigazolási pletykával tele van a hócipőm! Ma amúgy is k.szar napom volt, erre még ezek is. Mindenki maradjon ott, ahol van, a portugálok menjenek el a csapatból, Gallasnak adjunk 10 éves szerződést és egy valag lóvét, Drogbát cseréljük le Shevára, ő már játszott Crespoval 1 évet a Milanba, oszt jöjjenek a fiatalok. Slussz passz. A sok okos szenzációhajhász meg húzzon el jó édes anyjába! Na majdnem csúnyát írtam! :oops:

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53917 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Már Sheva is bevallotta, hogy távozni készül!

http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... Milan+exit

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53918 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

És akkor mért nem építünk be?????? MIndegy, én nem örülök sem Teveznek, sem Ballacknak... ENNYI!!!!!!!! :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53919 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Elegem van!!!! Elegem van abból, hogy kezdünk átmenni Realba... ott milett??????? Teljes csőd!!!! Na én ezt a szeretett csapatomnál nem akarom!!!! Minek Ballack, Tevez, Sheva, és még sorolhatnám... Gallas helyén játszik Carvalho, és felhozunk az utánpótlásból egy védőt, ha csatár megy, szintúgy... nem kell ide tevez, meg ballack... így is nagyon erős a keretünk... Már lassan leváltanám abrat esküszöm :evil:
eddig is vettünk nagy játékosokat....és mi lett???....2 bajnoki cím....és nem avgyunk real...mi posztra igazolunk....és szerinted egy 18 éves fiatallal kellene végigvinni egy szezont...elöszőr be kellene építeni..

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53920 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

a The Sun jókat szokott írni... :lol:

Válasz küldése