Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53561 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ez már tény grimrieper?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53562 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

C. Cole a Spur jatekosa matol .4 eves szerzodest irt ala nekik kaptunk erte 2 millat . Sok szerencset neki .Annal jobb a Guddyert bejelentkezett a Barca csapata .£8 millat adnanak erte .Meg jo hogy amienk kulonben 18 lenne az ara .

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Cudichini

#53563 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chelsea fc 9 írta:Ebban az évben nem sok jót tudok hozzáfűzni Cudichinihez!!Egyéb ként elégjó kapus!!De ebben az évben ha valamiért is beált már gólt is kaptun!!!Ezt nektek is be kell ismernetek pl: a Liverpol meccsen is az FA kupán!!!!Szerintem mostanába nem gyakorolhat eleget!!!De mondom azért egész jó kapus!!!!!!!!!!
Ez nem Real madrid h néha bejövök edzépsre néha nem:)
Asszem volt egy gol amiben ő volt a ludas, de egyébbként, ha kapott is golt, nem az ő hibájábol.
Nem elég jó, hanem remek! :)

Chelsea fc 9
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006. május 10., szerda 17:34

Cudichini

#53564 Hozzászólás Szerző: Chelsea fc 9 »

Ebban az évben nem sok jót tudok hozzáfűzni Cudichinihez!!Egyéb ként elégjó kapus!!De ebben az évben ha valamiért is beált már gólt is kaptun!!!Ezt nektek is be kell ismernetek pl: a Liverpol meccsen is az FA kupán!!!!Szerintem mostanába nem gyakorolhat eleget!!!De mondom azért egész jó kapus!!!!!!!!!!

Any
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 9:28
Tartózkodási hely: Egyszer itt,egyszer ott

Re: Ki mennyen és ki maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53565 Hozzászólás Szerző: Any »

Chelsea fc 9 írta:Szerintem jó, hogy megvan BALLACK még Seva kellene!!!!!!!Szerintem Carton Cole mennyen el és akkor az pont jó én még Cudicinit is elküldeném mer nem jók a reflexei!!!!!!!Meg Gallast elengedném és jöhetne helyete Asly Cole!!!!!!!! :D Ti mit gondoltok?????????????????
Minek küldenéd te el C. Cole-t és Cudicinit???Ha annyira nem kellene a keretbe Cudi, akkor nem hinném, hogy szerződést hosszabbítottak volna vele 2009-ig!Ő legalább hűséges a csapathoz, nem menne kézzel-lábbal,pedig tleg nemnaon játszik...Méghogy nem jók a reflexei...Ha Cech véletlenül lesérülne-istenments-, de legalább lenne egy biztos csere, emiatt nem kellene aggódni...Cole pedig nem játszik sokat, így nemnaon tud bizonyítani, de viszont az u21-ben jól játszik és nagyon jó játékos lehet még belőle, nem kellene elengedni...Gallas helyett A.Cole?Háát...Nem cserélném el rá..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53566 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ballack minden képpen erősítés!
csupán 2 évvel idősebb mint lamps, és véleményem szerint van is olyan jó!
HA fel tudja venni az iramot, amihez minden képessége megvan, hisz technikailag talán képzettebb mint lamps, erőszakos,dinamikus, erős testalkatú, kreatív, több poszton is bevethető támadó KP!Mint Lamps.
Minden játékosnak megvan a gyengesége, és erőssége, ahogy lampsnak is.De Ballacknak még mindig több van, mint Lampardnak!Lamps a vitathatatlan nálam, de Ballack is karcolja a mércét.
Gondoljatok bele, 2 lamps a középpályán...mmmm...:)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ki mennyen és ki maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53567 Hozzászólás Szerző: Robi »

Chelsea fc 9 írta: én még Cudicinit is elküldeném mer nem jók a reflexei!!!!!!!
egy Cudicini-ről beszélünk? A mi Cudicini nevű kapusunk,a chelsea-ben véd,és nagyon jól. te melyikről beszélsz?

pilu74
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. április 18., kedd 21:51
Tartózkodási hely: Iváncsa

Re: Ki mennyen és ki maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53568 Hozzászólás Szerző: pilu74 »

Chelsea fc 9 írta:Szerintem jó, hogy megvan BALLACK még Seva kellene!!!!!!!Szerintem Carton Cole mennyen el és akkor az pont jó én még Cudicinit is elküldeném mer nem jók a reflexei!!!!!!!Meg Gallast elengedném és jöhetne helyete Asly Cole!!!!!!!! :D Ti mit gondoltok?????????????????
Én azon kivül hogy Seva kénne a többivel nem értek eggyet!Ballack szerintem nem erősités ,Cudicini második számu kapusnak nagyon is jó,Gallas pazar játékos, Carton Cole-ban még talán igazad van!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53569 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:Cudichinit elküldeni ?! Uram ég....! Ő minden komromisszumot hajlandó megtenni a csapatért ! Mellesleg,ha lenne ilyen cím 'a legjobb II. számú kapus' akkor magasan nyerné !
ezen nem is kell vitatkozni, hiszen tudjuk, hogy ki volt a pl legjobb kapusa a cech erkezese elotti ket evben.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Ki mennyen és ki maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53570 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelsea fc 9 írta:én még Cudicinit is elküldeném mer nem jók a reflexei!!!!!!!
a het vicce.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Ki mennyen és ki maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53571 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chelsea fc 9 írta:Szerintem jó, hogy megvan BALLACK még Seva kellene!!!!!!!Szerintem Carton Cole mennyen el és akkor az pont jó én még Cudicinit is elküldeném mer nem jók a reflexei!!!!!!!Meg Gallast elengedném és jöhetne helyete Asly Cole!!!!!!!! :D Ti mit gondoltok?????????????????
Rosszak a reflexei? :lol:
Nála jobb 2. kapust SOHA nem találunk!Így van, bármibe belemegy, csak h a csapat érdekeit szolgálja!Ő egy igazi istenkirály.
C.Cole eladásában nem értek egyet, sztem csak kölcsönadni kéne!
U21-es válogatottban rettenet jól játszott!Óriási játékos válhat belőle, csak sajnos sztem nem nálunk.
Gallas a világ legjobb Bal-centere.Középpályán, sőtt sztem csatárként is megállná a helyét!Fantasztikus idényt zárt maga mögött.

R0bb3n
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. május 13., szombat 16:31
Tartózkodási hely: Sexárd
Kapcsolat:

#53572 Hozzászólás Szerző: R0bb3n »

mourinho írta:Én valahogy nem bírom nistelrooyt így nem is szeretném, hogy idejöjjön és remélem guddy nem a mu-ba megy
Osztom a véleméyed. Nekem is ellenszenves RVN. Másik meg hogy Guddy aki szintén jo képességű játékosunk nehogy már a riválisnak adjuk.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53573 Hozzászólás Szerző: Dani »

tibi71 írta:Cudichinit elküldeni ?! Uram ég....! Ő minden komromisszumot hajlandó megtenni a csapatért ! Mellesleg,ha lenne ilyen cím 'a legjobb II. számú kapus' akkor magasan nyerné !
tökéletesen osztom a véleményed :!: :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53574 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Cudichinit elküldeni ?! Uram ég....! Ő minden komromisszumot hajlandó megtenni a csapatért ! Mellesleg,ha lenne ilyen cím 'a legjobb II. számú kapus' akkor magasan nyerné !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53575 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én valahogy nem bírom nistelrooyt így nem is szeretném, hogy idejöjjön és remélem guddy nem a mu-ba megy

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53576 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ma olvastam 15 milla meg Guddy ezt akarja a MU a RVN -ert .Igy meg lenne a csatarsor 50-60 golra ezek jok egy idenyben mar elore borsozik a hatam .De szeintem mindenki mase is a ligaban .

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Ki mennyen és ki maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53577 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Chelsea fc 9 írta:Szerintem jó, hogy megvan BALLACK még Seva kellene!!!!!!!Szerintem Carton Cole mennyen el és akkor az pont jó én még Cudicinit is elküldeném mer nem jók a reflexei!!!!!!!Meg Gallast elengedném és jöhetne helyete Asly Cole!!!!!!!! :D Ti mit gondoltok?????????????????

Te jó ég!!!Cudicini-t elküldeni ezt te sem gondoltad komolyan igaz!!!!????
Cudicini amit megtett a csapatért megérdemli és meg kell hogy érdemelje hogy tőlünk menjen "nyugdíjba"!!!!C. Cole-t miért akarod elküldeni???Azért mert fiatal és tehetséges csak nem kapot elég játék lehetőséget?????A. Cole pedig szerinted azért kell mert nincsen balbekkünk????Mert ha szerinted ezért kell nekünk akkor mondok neked egy nevet : Wayne Bridge!!!!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53578 Hozzászólás Szerző: mourinho »

azt, hogy maradjon c.cole, gallas, cudicini, és kész :P

Chelsea fc 9
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006. május 10., szerda 17:34

Ki mennyen és ki maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53579 Hozzászólás Szerző: Chelsea fc 9 »

Szerintem jó, hogy megvan BALLACK még Seva kellene!!!!!!!Szerintem Carton Cole mennyen el és akkor az pont jó én még Cudicinit is elküldeném mer nem jók a reflexei!!!!!!!Meg Gallast elengedném és jöhetne helyete Asly Cole!!!!!!!! :D Ti mit gondoltok?????????????????

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#53580 Hozzászólás Szerző: Festa »

Ballack van egyenlőre még biztosan.
Sevcsenko a Milán körlüli botrány biztos,hogy megy.
R.Carlos nem ide való bár világklaszis túl sokat megyelőre,
nem tartaná be a taktikai utasításokat.

Viszont ha Drogba menne a Lyonba...amit én személy szerint sajnálnék.
Akkor nem lesz elég Seva még egy klasszis csatár kell.
A visszaminősitette Juvéből Most már Trezuget el lehetne hozni lényegesen olcsóbban mintahogy tavaly akartuk.
Mi az élet értelme??? 42!

Válasz küldése