Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#101 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2023. július 5., szerda 15:34
BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 12:45
edeskeves írta: 2023. július 5., szerda 12:35 Mount kozben hivatalos. A bucsuvideojaban meg szoke hajjal koszon el ma meg mar az eredeti hajszinevel pozol. Tehat annyira nem meltatta a szurkolokat, hogy legalabb ugy koszonjon el, hogy mar hivatalos. Ezt a videot gondolom mar hetekkel ezelott felvette…

Nekem egyaltalan nem fog hianyozni, de semmi jot nem kivanok neki remelem a tavalyihoz hasonlo szezonokat produkal majd.

18 evet toltott itt es ennyit erdemeltunk tole, ezekutan kihez lehetne kotodni ennel a klubnal ha egy gyermek koratol itt jatszo jatekos igy szembekopi a klubot? Remelem az elso Bridges meccsen megkapja a magaet.
Biztos, hogy megkapja de már nem csak tavaly volt nulla, az azelőtti szezonja is bőven felejthető volt a BL győztes szezonhoz képest.

Nekem nem fog hiányozni, az is lehet hogy soha nem talál már magára, megèrdemelnè.
K.rva gyenge szezonja volt, csak a bajnokságban 32 meccsen 11 gólt és 10 gólpasszt adott, meg az év játékosa lett.

Néhány embernek nagyon rövid a memóriája, ami nem gond az azonnali internetelérés korszakában, minden infó rendelkezésre áll.

Mindegy ki a felelős ezért, mindegy, hogy milyen szezonja volt az előző, ez az átigazolás a legrosszabb, legfrusztrálóbb és legszomorúbb transzfer azóta mióta követem a csapatot.
Tomori és Abraham is válthatótt volna Anglián belül, mégsem voltak hajlandók riválishoz igazolni. Mount volt mind közül a legjobban kiemelve, a legtöbb figyelmet ő kapta és meg is szolgált érte a kétszeres év játékosa teljesítményével. Kinevelt a csapat egy európai szinten bizonyított, fiatal játékost a United-nek.
Ez azért a többi támadónkat is minősíti, hogy Ő év játékosa tudott lenni ilyen stattal. Vakok közt a félszemű király volt.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#102 Hozzászólás Szerző: almos »

Leírhatatlanul sajnálom Mountot és az eladását is. Sajnos nem tudjuk mi van pontosan a háttérben. Miért nem írt alá új szerződést, miért mondott nemet 220ezer eu/hét fizura stb...
Viszont az érdemeit nem lehet elvenni tőle, amit művelt itt a bemutatkozása óta. Még idén tavasszal is sokszor az első vagy az egyetlen játékosunk volt, aki a vereségek után is kiment és megtapsolta a közönséget, hogy kijöttek és biztatták őket. Azt hiszem ilyet nem csinál az, aki nem szereti a klubját.
Én csak jót kívánok neki! Legyen legendás nagy játékos (nem feltétlen Angliában) és hozza ki a benne rejlő potenciált!
Van egy olyan érzésem, hogy egyszer még vissza fog térni és látni fogjuk kékben!
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#103 Hozzászólás Szerző: Dante »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 12:45
edeskeves írta: 2023. július 5., szerda 12:35 Mount kozben hivatalos. A bucsuvideojaban meg szoke hajjal koszon el ma meg mar az eredeti hajszinevel pozol. Tehat annyira nem meltatta a szurkolokat, hogy legalabb ugy koszonjon el, hogy mar hivatalos. Ezt a videot gondolom mar hetekkel ezelott felvette…

Nekem egyaltalan nem fog hianyozni, de semmi jot nem kivanok neki remelem a tavalyihoz hasonlo szezonokat produkal majd.

18 evet toltott itt es ennyit erdemeltunk tole, ezekutan kihez lehetne kotodni ennel a klubnal ha egy gyermek koratol itt jatszo jatekos igy szembekopi a klubot? Remelem az elso Bridges meccsen megkapja a magaet.
Biztos, hogy megkapja de már nem csak tavaly volt nulla, az azelőtti szezonja is bőven felejthető volt a BL győztes szezonhoz képest.

Nekem nem fog hiányozni, az is lehet hogy soha nem talál már magára, megèrdemelnè.
K.rva gyenge szezonja volt, csak a bajnokságban 32 meccsen 11 gólt és 10 gólpasszt adott, meg az év játékosa lett.

Néhány embernek nagyon rövid a memóriája, ami nem gond az azonnali internetelérés korszakában, minden infó rendelkezésre áll.

Mindegy ki a felelős ezért, mindegy, hogy milyen szezonja volt az előző, ez az átigazolás a legrosszabb, legfrusztrálóbb és legszomorúbb transzfer azóta mióta követem a csapatot.
Tomori és Abraham is válthatótt volna Anglián belül, mégsem voltak hajlandók riválishoz igazolni. Mount volt mind közül a legjobban kiemelve, a legtöbb figyelmet ő kapta és meg is szolgált érte a kétszeres év játékosa teljesítményével. Kinevelt a csapat egy európai szinten bizonyított, fiatal játékost a United-nek.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#104 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

A vicc az, hogy a 7-es mezt választotta 😂😂

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#105 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

edeskeves írta: 2023. július 5., szerda 12:35 Mount kozben hivatalos. A bucsuvideojaban meg szoke hajjal koszon el ma meg mar az eredeti hajszinevel pozol. Tehat annyira nem meltatta a szurkolokat, hogy legalabb ugy koszonjon el, hogy mar hivatalos. Ezt a videot gondolom mar hetekkel ezelott felvette…

Nekem egyaltalan nem fog hianyozni, de semmi jot nem kivanok neki remelem a tavalyihoz hasonlo szezonokat produkal majd.

18 evet toltott itt es ennyit erdemeltunk tole, ezekutan kihez lehetne kotodni ennel a klubnal ha egy gyermek koratol itt jatszo jatekos igy szembekopi a klubot? Remelem az elso Bridges meccsen megkapja a magaet.
Biztos, hogy megkapja de már nem csak tavaly volt nulla, az azelőtti szezonja is bőven felejthető volt a BL győztes szezonhoz képest.

Nekem nem fog hiányozni, az is lehet hogy soha nem talál már magára, megèrdemelnè.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#106 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. július 5., szerda 12:35 Mount kozben hivatalos. A bucsuvideojaban meg szoke hajjal koszon el ma meg mar az eredeti hajszinevel pozol. Tehat annyira nem meltatta a szurkolokat, hogy legalabb ugy koszonjon el, hogy mar hivatalos. Ezt a videot gondolom mar hetekkel ezelott felvette…

Nekem egyaltalan nem fog hianyozni, de semmi jot nem kivanok neki remelem a tavalyihoz hasonlo szezonokat produkal majd.

18 evet toltott itt es ennyit erdemeltunk tole, ezekutan kihez lehetne kotodni ennel a klubnal ha egy gyermek koratol itt jatszo jatekos igy szembekopi a klubot? Remelem az elso Bridges meccsen megkapja a magaet.
Jól körbe is szopkodja utd-t ahogy kell ilyenkor. Hányinger

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#107 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mount kozben hivatalos. A bucsuvideojaban meg szoke hajjal koszon el ma meg mar az eredeti hajszinevel pozol. Tehat annyira nem meltatta a szurkolokat, hogy legalabb ugy koszonjon el, hogy mar hivatalos. Ezt a videot gondolom mar hetekkel ezelott felvette…

Nekem egyaltalan nem fog hianyozni, de semmi jot nem kivanok neki remelem a tavalyihoz hasonlo szezonokat produkal majd.

18 evet toltott itt es ennyit erdemeltunk tole, ezekutan kihez lehetne kotodni ennel a klubnal ha egy gyermek koratol itt jatszo jatekos igy szembekopi a klubot? Remelem az elso Bridges meccsen megkapja a magaet.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#108 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

cech19960320 írta: 2023. július 1., szombat 13:16
emsanya írta: 2023. július 1., szombat 13:07 Diego Moreira has completed a move to Chelsea from Benfica.

@chelseafc.com


Hoppa, igaz volt anno, Diego Moreira is a zsákban. 18 éves, U21-es portugal valogatott. Nagy cselló-bendzsós szélső a gyerek.

Chelsea has completed the signing of Alex Matos from Norwich City.

@chelseafc.com


És kozben még egy hivatalos érkező. 18 éves szinten Norwichbol.

Mielott nekem esne valaki, az akadémiara jonnek valoszinuleg, főleg Matos. Moreira talan elobb kerulhet felnott csapatba.
Idén mind2 az U21-be megy elvileg
Nekem szimpi, hogy aktívan építgetjük az utánpótlást, és az első csapatba is fiatalokat igazolunk, de jó lenne 1-2 db 25-30 körüli játékost bezsákolni fontosabb posztokra a nyáron.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#109 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2023. július 1., szombat 13:07 Diego Moreira has completed a move to Chelsea from Benfica.

@chelseafc.com


Hoppa, igaz volt anno, Diego Moreira is a zsákban. 18 éves, U21-es portugal valogatott. Nagy cselló-bendzsós szélső a gyerek.

Chelsea has completed the signing of Alex Matos from Norwich City.

@chelseafc.com


És kozben még egy hivatalos érkező. 18 éves szinten Norwichbol.

Mielott nekem esne valaki, az akadémiara jonnek valoszinuleg, főleg Matos. Moreira talan elobb kerulhet felnott csapatba.
Idén mind2 az U21-be megy elvileg

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#110 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Diego Moreira has completed a move to Chelsea from Benfica.

@chelseafc.com


Hoppa, igaz volt anno, Diego Moreira is a zsákban. 18 éves, U21-es portugal valogatott. Nagy cselló-bendzsós szélső a gyerek.

Chelsea has completed the signing of Alex Matos from Norwich City.

@chelseafc.com


És kozben még egy hivatalos érkező. 18 éves szinten Norwichbol.

Mielott nekem esne valaki, az akadémiara jonnek valoszinuleg, főleg Matos. Moreira talan elobb kerulhet felnott csapatba.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#111 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Minden jót, Legenda.

Kép

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#112 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Közben Jackson hivatalos
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... elsea-blue

Míg Webster az első kölcsönszezonját kezdi a Heerenveen csapatában:
https://www.chelseafc.com/en/video/over ... th-webster

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#113 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jackson közben hivatalos.

Official, confirmed. Nico Jackson, new Chelsea player on 8 year deal and on €37m fee from Villarreal. 🔵🇸🇳 #CFC

Confirmed, completed. ✅

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#114 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. június 30., péntek 19:08 https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... ftus-cheek

RLC is lelépett.

Azért vicces, hogy Pulisic,Auba,Zijes és Lókaki meg a keret tagjai még mindig :D
Tényleg vicces, hogy a rosszabb piaccal rendelkező játékosok még itt vannak :D 2 hét alatt 8 játékost adtunk el, nem kell telhetetlennek lenni

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#115 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2023. június 30., péntek 19:08 https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... ftus-cheek

RLC is lelépett.

Azért vicces, hogy Pulisic,Auba,Zijes és Lókaki meg a keret tagjai még mindig :D
Pulisic már fél lábbal a Milan játékosa. Aubaról olyan hírek vannak, hogy vagy eladjuk vkinek némi szotyiért, vagy legrosszabb esetben is fel lesz bontva a szerződése, szóval nem kell aggódni. Zijes is valószínűleg meg lesz oldva vhogy a háttérben. Lukaku egyedül, aki nagy kérdőjel, mert csak kölcsön akarják venni, és nyilván a végleges megoldás lenne a célszerűbb.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#116 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... ftus-cheek

RLC is lelépett.

Azért vicces, hogy Pulisic,Auba,Zijes és Lókaki meg a keret tagjai még mindig :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#117 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2023. június 29., csütörtök 10:22
Bubi írta: 2023. június 29., csütörtök 5:54
Szabi írta: 2023. június 28., szerda 23:22
Középpályán fog játszani, legalábbis Arteta nyilatkozataiból arra lehet következtetni, hogy ott számít rá elsősorban.
Akkor valami olyasmi lesz, gondolom egy kötetlen 10es, az fekszik neki. Lesz még itt sírás, hogy "na nesztek, Arteta kihozta belőle...", de ha így is lesz az csak azért mert teljes szabadságot kap a pályán.
Ha így lesz, akkor kiderül, hogy egy jó és hasznos játékos (szerintem az, és nem szabadott volna elengedni). Nem értem miért "főtt le itt neki a kávé". Egyszerűen csak szar volt a csapat, amiben ő is azzá vált. Egy jó rendszerben, a helyén játszatva elfért volna itt is, főleg, ha a szarziba tündökölni fog...

Ha meg ott besül, akkor tényleg megérte eladni és Szabinak lesz igaza. Ezt majd az idő eldönti.
Mert nem elég jó hozzánk ahhoz, hogy kötetlenül mozoghasson a kp és a támadósor közt. Ebben a legjobb, de sok olyan játékos van a világon aki egy ilyen szabad szerepben extra tud lenni. Nyilván könnyebb ha azt csinálsz amit akarsz, úgy ahogy akarod. De az Arsenalba jó lesz és akár fejlődhet is, még nagyon fiatal.

Ha ott is csak egy fogaskerék lesz a gépezetben akkor nem lesz jobb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#118 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2023. június 29., csütörtök 11:54
Izland írta: 2023. június 29., csütörtök 11:14 Havertz személyében megvan a következő Salah/De Bruyne/Aké.
Ha valóban érdeklődött érte a Bayern München, akkor nem értem miért nem adtuk inkább nekik el. Inkább adtam volna nekik 60millióért, mint az Arsenalnak 75millióért. Az is sokat mond, hogy Havertz nem a langyos olasz bajnokságba, vagy a németbe ment vissza, hanem maradt Angliában.

Egyébként lehet, hogy bukik jövőre a plusz terhelés miatt az Arsenal, de mindenesetre nagyon szimpatikus ahogy építkeznek. Ott van Ødegaard például, nálam jelenleg a PL egyik legjobb középpályása, miközben bagóért vásárolták meg. Nekünk is így kellene.
Simán lehet, hogy tévedek, de szerintem középpályán sem fog jobban szerepelni Havertz, mint a támadósorban tette itt. Egyértelmű, hogy vannak erősségei, helyezkedésben talán az elithez tartozik, de a többi fizikális, mentális és technikai készsége nem elég ahhoz, amire a Bundesliga-s évei alatt tartották. Ráadásul pont az említett Ödegaard helyét kell valahogy megbolygatnia Arteta-nak, ha egyszerre akarja őket használni.
Havertz kitartása példaértékű, de a BL győztes év óta abból a gólból él - igaz, ez sok játékosunkról elmondható, de kevesen játszottak annyit, mint ő - és így azt mondanám, hogy bemákolta ezt az átigazolást. Egyértelmű, hogy a Bayern jobb hely lett volna neki, mégha Tuchel talán nem is volt akkora rajongója, illetve ott valószínűleg maradt volna a posztja.

Összegezve, szerintem nem lesz belőle Salah, De Bruyne. Havertz kapott három évet és nem sokat tudott fejlődni.

Azt is hozzátenném, hogy ahogy a Reál szépen csendben megszerezte már a nyár elején az egyik legjobb középpályást - formát tekintve - úgy mi az egyik legjobb támadót Nkunku személyében, aki tényleg ott szerepel a legjobban ahol Havertz-et erőltették az edzőink.
Nkunku lehet egy újabb Werner, de sokkal komplexebb játékos a németnél, úgyhogy remélem ez és a tény, hogy van posztja, segít majd neki abban, hogy hasonlóan teljesítsen, mint a Liepzig-ban.
Mondjuk szerintem Havertz sokat fejlodott fizikalisan miota itt van, az elejen lepattogott mindenkirol az utobbi idoben azert ez nem igy volt es kemenyen belement a parharcokba. Arrol nem is beszelva, hogy az allokepessege brutal es vegig robotolt.
Sokszor egyeduli centerkent volt hasznalva akire felrugdostak a labdat vagy esetleg 2-3 ember kozott full egyedul hagytak ami hiba volt es ez nem az o stilusa. Az Arsenal megorobal epitkezni es jatszani a focit en ezert gondolom, hogy ott majd jobban tud ervenyesulni. Ugyanez igaz lesz Kovacicra is szerintem.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#119 Hozzászólás Szerző: Dante »

Izland írta: 2023. június 29., csütörtök 11:14 Havertz személyében megvan a következő Salah/De Bruyne/Aké.
Ha valóban érdeklődött érte a Bayern München, akkor nem értem miért nem adtuk inkább nekik el. Inkább adtam volna nekik 60millióért, mint az Arsenalnak 75millióért. Az is sokat mond, hogy Havertz nem a langyos olasz bajnokságba, vagy a németbe ment vissza, hanem maradt Angliában.

Egyébként lehet, hogy bukik jövőre a plusz terhelés miatt az Arsenal, de mindenesetre nagyon szimpatikus ahogy építkeznek. Ott van Ødegaard például, nálam jelenleg a PL egyik legjobb középpályása, miközben bagóért vásárolták meg. Nekünk is így kellene.
Simán lehet, hogy tévedek, de szerintem középpályán sem fog jobban szerepelni Havertz, mint a támadósorban tette itt. Egyértelmű, hogy vannak erősségei, helyezkedésben talán az elithez tartozik, de a többi fizikális, mentális és technikai készsége nem elég ahhoz, amire a Bundesliga-s évei alatt tartották. Ráadásul pont az említett Ödegaard helyét kell valahogy megbolygatnia Arteta-nak, ha egyszerre akarja őket használni.
Havertz kitartása példaértékű, de a BL győztes év óta abból a gólból él - igaz, ez sok játékosunkról elmondható, de kevesen játszottak annyit, mint ő - és így azt mondanám, hogy bemákolta ezt az átigazolást. Egyértelmű, hogy a Bayern jobb hely lett volna neki, mégha Tuchel talán nem is volt akkora rajongója, illetve ott valószínűleg maradt volna a posztja.

Összegezve, szerintem nem lesz belőle Salah, De Bruyne. Havertz kapott három évet és nem sokat tudott fejlődni.

Azt is hozzátenném, hogy ahogy a Reál szépen csendben megszerezte már a nyár elején az egyik legjobb középpályást - formát tekintve - úgy mi az egyik legjobb támadót Nkunku személyében, aki tényleg ott szerepel a legjobban ahol Havertz-et erőltették az edzőink.
Nkunku lehet egy újabb Werner, de sokkal komplexebb játékos a németnél, úgyhogy remélem ez és a tény, hogy van posztja, segít majd neki abban, hogy hasonlóan teljesítsen, mint a Liepzig-ban.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolások

#120 Hozzászólás Szerző: Izland »

Havertz személyében megvan a következő Salah/De Bruyne/Aké.
Ha valóban érdeklődött érte a Bayern München, akkor nem értem miért nem adtuk inkább nekik el. Inkább adtam volna nekik 60millióért, mint az Arsenalnak 75millióért. Az is sokat mond, hogy Havertz nem a langyos olasz bajnokságba, vagy a németbe ment vissza, hanem maradt Angliában.

Egyébként lehet, hogy bukik jövőre a plusz terhelés miatt az Arsenal, de mindenesetre nagyon szimpatikus ahogy építkeznek. Ott van Ødegaard például, nálam jelenleg a PL egyik legjobb középpályása, miközben bagóért vásárolták meg. Nekünk is így kellene.

Válasz küldése