Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53801 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=113279
érdekes hir... nagyon is... nagyjábol azt veszem ki belőle hogy a szélsők közül max robben ha befér de Őt se nagyon hiszem...
ezt a hírt lehozta a bbc amit az nso lefordított....nem kell alapnak venni....mivel muri csak annnyit mond benne hogy ballack és lampard együt fog játsznai....a többi csupán gondolatok...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53802 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=113279
érdekes hir... nagyon is... nagyjábol azt veszem ki belőle hogy a szélsők közül max robben ha befér de Őt se nagyon hiszem...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53803 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tevez Ő tényleg jo lenne... Ő tudna oda adoan játszani... eleve az egyénisége is olyan, meg azért is mert fiatal... (nincs semmije)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53804 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

CFCBoy írta:Csak mondom, hogy Simao csatárt is tud játszani asszem....
Lehet, hogy tud játszani csatárt, de kb. úgy, mint Joey vagy Robben. Tehát nem az az igazi befejező csatár. Mondjuk fejelni jobban tud, mint ők ketten.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53805 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Csak mondom, hogy Simao csatárt is tud játszani asszem....

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#53806 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

CFCBoy írta:Ballack... És ha jön tevez, az is az lesz...
Csak úgy mellékesen mondanám hogy az argentin zseni csak amióta a Corinthiansba van 68 meccsen 39 gólt lőtt!!! Azért nem mondanám hogy rossz igazolás lenne!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53807 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Mourinho elárulta, hogy szeretné leigazolni Simao Sabrosát + egy harmadik számú rutinos kapust:
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... Simao+move

Kérdem én, minek ide még egy szélső!!!!!! :x :evil:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53808 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tevezzel nekem pl nincs bajom hisz egy csatár tényleg jo lenne, mert az most hiány poszt nállunk (ha Crespo £lép). Jah Adriano is jo lenne amugy... ezek a játékosok még fiatalok. nem nyertek szinte semmit és tehetségesek nagyon

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53809 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

csatárnak, háát.... Én Adrianora szavazok... Sztem őt kéne leigazolni... e nekem szimpi ez a mostani keret is... Ballackról meg ha jól játszik, elejtem a kritikákat... :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53810 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Ballack... És ha jön tevez, az is az lesz...
nem tudom...én ballackot nem tartom annyira rossz igazolásnak.....tevezzel mi a baj?..láttad már játszani?....de akkor kérdem megint...kit kellene iagzolni??....mert csatár az nagyon kell....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53811 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ballack... És ha jön tevez, az is az lesz...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53812 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Hát én leszúrom magam: A Chelsea 12 millió fontos ajánlatot tetta Manchester Unitednek van Nistelrooy-ért... Remek.. csak őt ne!!!!!!!!! :evil: Azt hittem rosszabb igazolások már nem lehetnek... Tévedtem... De emélem van olyan "okos" a manchesteri elnökség, hogy nem engedik hozzánk... Le is szúrnám magam... :evil: (Forrás: EFO)
könyörgöm.....nem kell mindent benyelni....és eddig mi volt rossz igazolás?

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53813 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát én leszúrom magam: A Chelsea 12 millió fontos ajánlatot tetta Manchester Unitednek van Nistelrooy-ért... Remek.. csak őt ne!!!!!!!!! :evil: Azt hittem rosszabb igazolások már nem lehetnek... Tévedtem... De emélem van olyan "okos" a manchesteri elnökség, hogy nem engedik hozzánk... Le is szúrnám magam... :evil: (Forrás: EFO)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53814 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Ezt nem hiszem el... Akkor megint megválunk egy csatártól... Én C.Cole-ra tippelek... Nagyon sajnálnám, ha egy majomember tevez jönne a helyére... Nagyon nagy tehetség válhat belőle... Nem lenne szabad elengedni... Tevez meg menjen az arzenálhoz, ott úgy sincs angol... Sheva még úgy ahogy, de tevez... :roll: Muri csezd meg jössz ki a jó igazolási szezonból...
és crespo el akar menni...szóval 1 csatár kell...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53815 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=113276&
jee jön Tevez is! Bár inkább Ő mint seva ha má muszáj lenne választani...
SWPnek azt igérte muri hogy jövöre sokat fog játszani... sztem Duff meg Ő jövöre háát, na jo nem is találgatok már...
azért álhíreket ne terjesszünk....hol olvastad benne hogy tevez leigazol hozzánk?...annyit mondott hogy szimpatikus csapat a chelsea....és mit akartól carlton cole-tól?....nem valami nagy durranás...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53816 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nem muri hibája, hanem a qrva elvárások é, amiket kiállitottak elé. nyerd meg ezt nyerd meg azt... qrva jo lehet igy dolgozni... nyer 2 pl -t és kevés...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53817 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ezt nem hiszem el... Akkor megint megválunk egy csatártól... Én C.Cole-ra tippelek... Nagyon sajnálnám, ha egy majomember tevez jönne a helyére... Nagyon nagy tehetség válhat belőle... Nem lenne szabad elengedni... Tevez meg menjen az arzenálhoz, ott úgy sincs angol... Sheva még úgy ahogy, de tevez... :roll: Muri csezd meg jössz ki a jó igazolási szezonból...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53818 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=113276&
jee jön Tevez is! Bár inkább Ő mint seva ha má muszáj lenne választani...
SWPnek azt igérte muri hogy jövöre sokat fog játszani... sztem Duff meg Ő jövöre háát, na jo nem is találgatok már...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53819 Hozzászólás Szerző: Megyó »

realitás maximum egy meccs végeredményének az értékelésébe lehet, amikor pl.: nyerünk de nem megérdemelten. De igazából nem ellened vagyok, szal ne értsd félre csak, nem tetszik ahogy érzel a csapat iránt... Lehet én vagyok elfogult, de egész egyszerüen nekem jobban tetszik ha egy motivált csapat egy nagy meccsen alul marad mondjuk épp csak egy gollal, mint az hogy nagy multu játékosok akik már más előnyöket is élveznek a pályán (pl engedékenyebbek a birok velük szembe) azok "elfocizgatnak". De mind1 mondom bennem van a hiba, tul elfogult vagyok és mint mondod, álom világba élek... (sajnos)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53820 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Wisey írta:
grimrieper írta:Meg azt nem vette valaki eszre hogy Guddy mar nem ebbe a csapatba valo ?Mar csak azert sem mert van nala jobb . Szentimentalis okok miatt meg nem kell .O enm egy belyeg amit orizgetni kell .Joe Cole nem megy sehova ,Sheva nem lesz csk ,A Makelele meg egy max ketto ev abbahagyja . Vagy ot is addig akarjatok hogy jatszon amig toloszekben guritjak be a palyara ?Miert nem ertitek meg ez egy UZLET nem pedig sport .Ok nevet , mezt meg mindenfele szart kinalnak amire ra lehet nyomni a CFC logot . De azert en akkor is szurkolok nekik .So stop bicthing and get on board .
Igaz hogy üzlet lett a fociból, de nagyon szomorú, ha egy szurkoló is így áll hozzá, érzések nélkül...
Ez nem hozza allas kerdese hanem realitas .Targyilagosan latom es nem az alom vilagban elek .A FIATALOK.

Mit nyertek a fiatalok FA Kupa no ,Pl no,Liga kupa no. Akkor meg mire jok ?Ha meg a sajat korosztalyukban se jok semmire.Mutassanak valamit es akkor majd befernek.Addig csak a levegot meg az idot vesztegetik .

Válasz küldése