Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#141 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta: 2023. június 28., szerda 20:52 Havertz is elkoszont kozben..

De legalabb igazoltunk egy ujabb csodagyereket ma :D
Kicsit fura, mert elvileg azert nincsenek erkezok, mert a “selejtet” eladjuk elotte..
hivatalos is
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... or-arsenal

Még Azpi, RLC, Ziyech, Auba lép szerintem aztán jönnek az érkezők valszeg. aztán közbe még Puli, mount is majd
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2023. június 28., szerda 21:04-kor.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#142 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Havertz is elkoszont kozben..

De legalabb igazoltunk egy ujabb csodagyereket ma :D
Kicsit fura, mert elvileg azert nincsenek erkezok, mert a “selejtet” eladjuk elotte..

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#143 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »


Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#144 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Drogbert írta: 2023. június 28., szerda 12:59 Amugy kinek mi a véleménye a Mount sagaval kapcsolatosan. Szerintetek kinek van igaza? A klubb kepviselojinek vagy a Mount tabornak?
En nagy ivben leszarom es utcalány unalmas mar.
Sok a tavozo, igy ha maradna akkor tudna maradandot alkotni, de mivel teljes erejevel azon van hogy tavozzon, igy le sem szarom. Miattam mehet.

Azzal kel foglalkozni akar marad, Mount mar a mult, elore kell neznunk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#145 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Drogbert írta: 2023. június 28., szerda 12:59 Amugy kinek mi a véleménye a Mount sagaval kapcsolatosan. Szerintetek kinek van igaza? A klubb kepviselojinek vagy a Mount tabornak?
Mindkettőnek és egyiknek sem. Mount is biztos nem a semmiért nyomatja a durcit, viszont részéről is biztos lehetne lépéseket tenni a közös nevező megtalálásáért. Messze nem Lókaki szintű patkányságról van szó, viszont egyértelmű, hogy nem a klub az elsődleges számára.

Én személy szerint nem üldözném el, főleg nem áron alul. Valahol bízok benne, hogy sikerülhet úgy a jövő szezon, hogy meggyőzzék. Viszont ha végül mégis távozik, nem hagy majd nagy űrt bennem.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#146 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Amugy kinek mi a véleménye a Mount sagaval kapcsolatosan. Szerintetek kinek van igaza? A klubb kepviselojinek vagy a Mount tabornak?
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#147 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kecske01 írta: 2023. június 27., kedd 21:10
Dante írta: 2023. június 27., kedd 20:58 Kovacic nyilatkozata nagyon kiábrándító. "Volt pár jó évem, de ideje trófeákat nyerni."
Mintha a Tottenham-ből igazolt volna. Volt rajta párszor a kapitányi karszalag és nekem egy prominensebb alaknak tűnt, aki karrierje legnagyobb részét nálunk töltötte, és a klubszinten elért sikerei itt köthetők össze a teljesítményével, a többi BL címét csereként könyvelhette el.
Ezért mondtam ezekhez az arcokhoz, hogy lehet kötődni :D nulla karakterek voltak mindig is. Hála isten, hogy ez a toxikus közeg ki lesz söpörve
Egyikhez sem erzek en kotodest. Mind zsoldosok egytol egyig. Ha leigazolod jo zsiros fizetest adsz akkor te vagy a vilag kozepe, 1 ev mulva meg a City mar jobb partinak tunik, akkor mar ok a szivuk csucske...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#148 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. június 27., kedd 21:26
cech19960320 írta: 2023. június 27., kedd 19:01 https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... o-man-city

Kova is hivatalos.
Fogalmam sincs, hogy mit akarnak ebből kihozni az amcsik. De ám legyen, viszont koncepciót egyáltalán nem látni.
Amit most latunk, az a kovetkezmenye annak, hogy tavaly szegyenteljesen szerepeltunk es nincs bl helyezes.
Tul sokba kerulne jovore a csapat a fizetesek es a keret mennyiseg miatt ugy, hogy csak a PL van nekunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#149 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2023. június 27., kedd 19:01 https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... o-man-city

Kova is hivatalos.
Fogalmam sincs, hogy mit akarnak ebből kihozni az amcsik. De ám legyen, viszont koncepciót egyáltalán nem látni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#150 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2023. június 27., kedd 19:01 https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... o-man-city

Kova is hivatalos.
tavaly nem tudtam követni kiket igazoltunk most nem tudom követni kik távoznak...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#151 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Durva hogy néztem a city redditet és mindenki örül neki :lol: egy középszar a csávó, a labdát ki tudja hozni de konkrétan nem tud lőni, passzai szokoevente nem oldalra mennek, lassú mint a tetű és még sérülékeny is. Nem fog hiányozni, egy jó töltelék ember, semmi több. Az hogy Pep ki tudja hozni belőle amit kell nem érdem, ott lókaka is 20+ gólt rúgott volna. Kívül tágasabb, hala isten hogy oldalpassz 1.0 és 2.0 is távozott fel év alatt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#152 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2023. június 27., kedd 20:58 Kovacic nyilatkozata nagyon kiábrándító. "Volt pár jó évem, de ideje trófeákat nyerni."
Mintha a Tottenham-ből igazolt volna. Volt rajta párszor a kapitányi karszalag és nekem egy prominensebb alaknak tűnt, aki karrierje legnagyobb részét nálunk töltötte, és a klubszinten elért sikerei itt köthetők össze a teljesítményével, a többi BL címét csereként könyvelhette el.
Ezért mondtam ezekhez az arcokhoz, hogy lehet kötődni :D nulla karakterek voltak mindig is. Hála isten, hogy ez a toxikus közeg ki lesz söpörve

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#153 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kovacic nyilatkozata nagyon kiábrándító. "Volt pár jó évem, de ideje trófeákat nyerni."
Mintha a Tottenham-ből igazolt volna. Volt rajta párszor a kapitányi karszalag és nekem egy prominensebb alaknak tűnt, aki karrierje legnagyobb részét nálunk töltötte, és a klubszinten elért sikerei itt köthetők össze a teljesítményével, a többi BL címét csereként könyvelhette el.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#154 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »


Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#155 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 21:51 Tudom, páran itt még adtatok volna neki egy esélyt, de kb. az összes Chelsea-fórumon az a konszenzus, hogy nagyon gyenge volt, és nem fog hiányozni. A Fofana, Silva, Badiashile, Chalobah, Colwill ötös papíron ilyen minimális meccsterhelés mellett elegendő kell legyen, de James vagy Cucurella is tud játszani belül, vagy a fiatalok közül Humphreys, ha többen kiesnének egyszerre. Vagy a kiárusított Ampadu, ha senkinek nem kell 12 millióért.
Én is azok között vagyok, aki megnézte volna még egy szezon erejéig, de elolvasva ezt a névsort és az érvedet, bőven jó döntés volt eladni. Alapból idős játékos, hosszú szerződéssel és magas fizetéssel. Az arab ajánlatot mindenképp ki kellett használni, máskülönben a fiatalok itták volna meg a meccsigényének a levét.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#156 Hozzászólás Szerző: almos »

Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 21:51
flatley09 írta: 2023. június 25., vasárnap 21:37
Traxver írta: 2023. június 25., vasárnap 21:23

tudtommal ő is sokat keresett
úgynéz ki lehet a vezetőség tényleg azokat akarja kirakni akiknek magas a fizuja.
A sok az relatív:D nekem már Mount fizuja is sok:D Illetve más "elit"bekkekhez képest nem keresett többet-v kevesebbet.
Viccen kívül, igen, ő is magasabban volt bérezve klubbon belül, mint mások.
A logikával csak aza a baj, hogy őt már ez a board igazolta. Ha sokallták a fizuját, minek igazolták le?
Ha úgy teljesített volna, mint a legjobb éveiben Nápolyban, akkor bőven megérdemelte volna ezt a fizetést. Gondolom ezt is várták tőle, amikor idehozták, volt egy megelőlegezett bizalom irányába. Meg egyébként is ment a pénzszórás ezerrel, csak az nem kapott nagy fizetést, aki nem akart.

Aztán hamar kiderült, hogy telített betli a pali, szinte minden meccsre jutott tőle egy komolyabb hiba. Gyorsan cselekedtek és kitakarították a gigafizut, plusz még az egy évvel ezelőtti vételára felét is sikerült kisajtolni a szaúdiakból, összességében rajta - latba véve az itteni produkcióját - nem buktunk vészesen nagyot.

Tudom, páran itt még adtatok volna neki egy esélyt, de kb. az összes Chelsea-fórumon az a konszenzus, hogy nagyon gyenge volt, és nem fog hiányozni. A Fofana, Silva, Badiashile, Chalobah, Colwill ötös papíron ilyen minimális meccsterhelés mellett elegendő kell legyen, de James vagy Cucurella is tud játszani belül, vagy a fiatalok közül Humphreys, ha többen kiesnének egyszerre. Vagy a kiárusított Ampadu, ha senkinek nem kell 12 millióért.
Én áldom az eget, hogy elment. És kb. a legjobb dealt hoztuk össze, kaptunk érte viszonylag jó összeget és a 300ezres fizuját nem kell tovább fizetnünk!
Óriási flop volt KK, pedig 5 éve vágytam már rá én is, hogy leigazoljuk. De jövőre sokkal szivesebben nézem Badiashile-t és Colcvillt a pályán.
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#157 Hozzászólás Szerző: Szabi »

flatley09 írta: 2023. június 25., vasárnap 21:37
Traxver írta: 2023. június 25., vasárnap 21:23
Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 19:35 Koulibaly távozása hivatalos közben.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... ts-chelsea
tudtommal ő is sokat keresett
úgynéz ki lehet a vezetőség tényleg azokat akarja kirakni akiknek magas a fizuja.
A sok az relatív:D nekem már Mount fizuja is sok:D Illetve más "elit"bekkekhez képest nem keresett többet-v kevesebbet.
Viccen kívül, igen, ő is magasabban volt bérezve klubbon belül, mint mások.
A logikával csak aza a baj, hogy őt már ez a board igazolta. Ha sokallták a fizuját, minek igazolták le?
Ha úgy teljesített volna, mint a legjobb éveiben Nápolyban, akkor bőven megérdemelte volna ezt a fizetést. Gondolom ezt is várták tőle, amikor idehozták, volt egy megelőlegezett bizalom irányába. Meg egyébként is ment a pénzszórás ezerrel, csak az nem kapott nagy fizetést, aki nem akart.

Aztán hamar kiderült, hogy telített betli a pali, szinte minden meccsre jutott tőle egy komolyabb hiba. Gyorsan cselekedtek és kitakarították a gigafizut, plusz még az egy évvel ezelőtti vételára felét is sikerült kisajtolni a szaúdiakból, összességében rajta - latba véve az itteni produkcióját - nem buktunk vészesen nagyot.

Tudom, páran itt még adtatok volna neki egy esélyt, de kb. az összes Chelsea-fórumon az a konszenzus, hogy nagyon gyenge volt, és nem fog hiányozni. A Fofana, Silva, Badiashile, Chalobah, Colwill ötös papíron ilyen minimális meccsterhelés mellett elegendő kell legyen, de James vagy Cucurella is tud játszani belül, vagy a fiatalok közül Humphreys, ha többen kiesnének egyszerre. Vagy a kiárusított Ampadu, ha senkinek nem kell 12 millióért.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#158 Hozzászólás Szerző: Traxver »

flatley09 írta: 2023. június 25., vasárnap 21:37

A sok az relatív:D nekem már Mount fizuja is sok:D Illetve más "elit"bekkekhez képest nem keresett többet-v kevesebbet.
Viccen kívül, igen, ő is magasabban volt bérezve klubbon belül, mint mások.
A logikával csak aza a baj, hogy őt már ez a board igazolta. Ha sokallták a fizuját, minek igazolták le?
gondolom most nincs BL, amikor leigazolták sztem ezzel nem számolt a board

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#159 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Traxver írta: 2023. június 25., vasárnap 21:23
Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 19:35 Koulibaly távozása hivatalos közben.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... ts-chelsea
tudtommal ő is sokat keresett
úgynéz ki lehet a vezetőség tényleg azokat akarja kirakni akiknek magas a fizuja.
A sok az relatív:D nekem már Mount fizuja is sok:D Illetve más "elit"bekkekhez képest nem keresett többet-v kevesebbet.
Viccen kívül, igen, ő is magasabban volt bérezve klubbon belül, mint mások.
A logikával csak aza a baj, hogy őt már ez a board igazolta. Ha sokallták a fizuját, minek igazolták le?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#160 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 19:35 Koulibaly távozása hivatalos közben.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... ts-chelsea
tudtommal ő is sokat keresett
úgynéz ki lehet a vezetőség tényleg azokat akarja kirakni akiknek magas a fizuja.

Válasz küldése