Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#261 Hozzászólás Szerző: emsanya »

FFP miatt is vannak a hosszutavu szerzodesek.

Sok sikert a klubnál "Bádi"!

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#262 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kemény lesz 5-6 évig kölcsönadogatni ha nem jön be :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#263 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. január 5., csütörtök 16:26
Bubi írta: 2023. január 5., csütörtök 16:11
zoli0415 írta: 2023. január 5., csütörtök 16:02 Benoit Badiashile has completed a permanent transfer to Chelsea from AS Monaco, signing a seven-and-a-half-year contract at Stamford Bridge.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... badiashile
7 év? Az azért necces.
Ő nem edző, hogy fél év után kirúgják :lol:

Mondjuk viccet félretéve én se értem mi szükség erre, teljesen amatőrök ezek az amcsik már megint, mi van ha nem válik be és ránk rohad?
Nem értem, a csávónak most oldottuk meg az egész életét, ha bejár edzeni de egy percet se játszik akkor is milliárdosként éli le az életét .
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#264 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

francia u-23 csk. egyébként több, mint 100 ligue 1 meccs van már a lábában

https://youtu.be/Hng9H_RZgsk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#265 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zoli0415 írta: 2023. január 5., csütörtök 16:02 Benoit Badiashile has completed a permanent transfer to Chelsea from AS Monaco, signing a seven-and-a-half-year contract at Stamford Bridge.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... badiashile
Ki a tököm ez? Baba rahman 2.0?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#266 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. január 5., csütörtök 16:26
Bubi írta: 2023. január 5., csütörtök 16:11
zoli0415 írta: 2023. január 5., csütörtök 16:02 Benoit Badiashile has completed a permanent transfer to Chelsea from AS Monaco, signing a seven-and-a-half-year contract at Stamford Bridge.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... badiashile
7 év? Az azért necces.
Ő nem edző, hogy fél év után kirúgják :lol:

Mondjuk viccet félretéve én se értem mi szükség erre, teljesen amatőrök ezek az amcsik már megint, mi van ha nem válik be és ránk rohad?
nem tudom ő minek kellett. nézzetek róla egy videót tiszta maguire, rohadt lassú, passzolni nagyon jól tud, de ennyi. 1v1-be megverik mint a szar

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#267 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2023. január 5., csütörtök 16:11
zoli0415 írta: 2023. január 5., csütörtök 16:02 Benoit Badiashile has completed a permanent transfer to Chelsea from AS Monaco, signing a seven-and-a-half-year contract at Stamford Bridge.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... badiashile
7 év? Az azért necces.
Ő nem edző, hogy fél év után kirúgják :lol:

Mondjuk viccet félretéve én se értem mi szükség erre, teljesen amatőrök ezek az amcsik már megint, mi van ha nem válik be és ránk rohad?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#268 Hozzászólás Szerző: Bubi »

zoli0415 írta: 2023. január 5., csütörtök 16:02 Benoit Badiashile has completed a permanent transfer to Chelsea from AS Monaco, signing a seven-and-a-half-year contract at Stamford Bridge.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... badiashile
7 év? Az azért necces.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#269 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Benoit Badiashile has completed a permanent transfer to Chelsea from AS Monaco, signing a seven-and-a-half-year contract at Stamford Bridge.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... badiashile

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#270 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2022. december 28., szerda 18:01 Fofana hivatalos
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... -agreement
Fofanának idén a Moldéban asszem 17 gólja és 6 gólpassza van. Első ligás, 20 éves csatárt ilyen statokkal 20 millió alatt megszerezni.... Állva taps!

https://youtu.be/gYJRG1POnNA
Egy utcalány jó videó róla. Szerintem nem tarcsi szint, nagyon kilógna onnan. Mehet Broja helyére nyugodtan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#271 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »


Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#272 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2022. december 23., péntek 14:56 Ebből Auba kuka. Fofana és Nkunku komoly sérülés után lett idehozva, tehát többet lesznek a kórházba mint a pályán és Cucu pedig középszer. Én ezzel a listával nem nagyon menőznék, nem valami veretes névsor :D Arra meg nem igazán értem, hogy miért kellene büszkének lennünk, hogy mi vertük el Európában a legtöbb lóvét az új játékosokra, miközben a csapat teljesítménye hónapról hónapra szarabb.
Szerintem elég egyértelmű, hogy sanya miről beszélt és mit akart kiemelni. Nem menőzésről és óriási összegekre való rejszolásról van szó, de nem is az idehozott szerencsétlenek istenítése miatt szedte össze ezt a listát.
emsanya írta: 2022. december 23., péntek 14:30 Leginkább az összegek miatt hoztam a listát, ami számomra örömteljes hogy onnantol hogy kb. ott voltunk, hogy megszűnik a klub, a legtöbbet költjük europában.

Az hogy kinek ki jön be az igazolásokbol az egyéni dolog, én ugy látom próbáltak, próbálnak minöséget hozni. Főleg azok után muszáj, hogy kezdő szintű emberek mentek el ingyen, amiket az elözö vezetés baszott el (pl Tuchel alatt megtanult focizni Christensen és Rüdiger, aztán ingyen távoztak).

Egyébként meg amikor megvettük őket Auba volt talán az egyetlen aki ellen a legtöbb negativ vélemény jött. Koulibaly-nak kifejezetten örült mindenki, Sterling vagy Fofana is inkább biztato, Cucurellát meg a city elöl hoztuk el (nyilván akkor ott is vakok dolgoznak, ha ők is erősen keresték). Le merem fogadni ha Aké-t hozzuk el a city-töl, akkor azon menne a sopánkodás, hogy miért nem Cucurella jött aki ott szárnyal.

Szoval nehéz dolog ez az igazolás, utolag mindig mindenki okos. De tisztelni kell az uj vezetöséget, hogy ennyit áldoznak ezekre és a fiatal projektre.

Az uj szakmai stáb felállitását pedig minden cikkben dicsérik, akik jobban mögé látnak.
Szerencsére nem vagyunk még a PSG szintjén és remélem, nem is leszünk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#273 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchel sajnos nagyon leamortizálta a végére a keretet minden téren. Nehéz lesz Potternak ezt helyrehozni, de ha időt és türelmet megkapja márpedig valószínű megkapja akkor ez a projekt jó lehet. Vagy jön Luis Enrique és válthatjuk megint az egész keretet..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#274 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2022. december 23., péntek 9:21 A tulajdonos váltás óta kiadott pénzek atigazolasokra:

Chukwuemeka - £15m
Slonina - £12m
Casedei - £13m + £4.3m add ons
Fofana - £8.7m+
Santos - £17.5m

Fofana - £69m
Cucurella - 55m to potentially £62m
Sterling - £47.5m
Koulibaly - £33m
Auba - £10.5m

*Nkunku* - £61m

💰 = £342.2m


És nincs megállás gyerekek!
Ebből Auba kuka. Fofana és Nkunku komoly sérülés után lett idehozva, tehát többet lesznek a kórházba mint a pályán és Cucu pedig középszer. Én ezzel a listával nem nagyon menőznék, nem valami veretes névsor :D Arra meg nem igazán értem, hogy miért kellene büszkének lennünk, hogy mi vertük el Európában a legtöbb lóvét az új játékosokra, miközben a csapat teljesítménye hónapról hónapra szarabb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#275 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Leginkább az összegek miatt hoztam a listát, ami számomra örömteljes hogy onnantol hogy kb. ott voltunk, hogy megszűnik a klub, a legtöbbet költjük europában.

Az hogy kinek ki jön be az igazolásokbol az egyéni dolog, én ugy látom próbáltak, próbálnak minöséget hozni. Főleg azok után muszáj, hogy kezdő szintű emberek mentek el ingyen, amiket az elözö vezetés baszott el (pl Tuchel alatt megtanult focizni Christensen és Rüdiger, aztán ingyen távoztak).

Egyébként meg amikor megvettük őket Auba volt talán az egyetlen aki ellen a legtöbb negativ vélemény jött. Koulibaly-nak kifejezetten örült mindenki, Sterling vagy Fofana is inkább biztato, Cucurellát meg a city elöl hoztuk el (nyilván akkor ott is vakok dolgoznak, ha ők is erősen keresték). Le merem fogadni ha Aké-t hozzuk el a city-töl, akkor azon menne a sopánkodás, hogy miért nem Cucurella jött aki ott szárnyal.

Szoval nehéz dolog ez az igazolás, utolag mindig mindenki okos. De tisztelni kell az uj vezetöséget, hogy ennyit áldoznak ezekre és a fiatal projektre.

Az uj szakmai stáb felállitását pedig minden cikkben dicsérik, akik jobban mögé látnak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#276 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2022. december 23., péntek 11:37 Bubi:
A felnőtt keretbe érkezettek közül mégis ki az, akit profittal lehetne továbbadni?

A fiatalok nyilván befektetések a jövőre nézve, őket egyelőre nem lehet megítélni, de a múltbeli tapasztalatok azt mutatják, hogy az ilyen olcsó, B-kategóriás brazilok (mint most ez a Santos) itt nem szoktak beválni, tegnap már a másik topic-ban felsoroltam az elmúlt 10 évből néhány balul elsült nevet. Oscar akkori viszonylatban drágán jött az akkortájt dél-amerikai szinten nagyon sikeres Internacional kezdőjéből, ő a mai árfolyamon egy 40-50 milliós igazolás lenne, ha nem is túl hosszú ideig, de meg tudta itt vetni a lábát és sokáig alapember volt. Casadei lábában még nincs felnőtt meccs, Chukwuemeka is még csak kezdi megízlelni ezt a légkört, Slonina bohócligában játszik, Fofana már rutinosabb egy fokkal, de ő is gyenge bajnokságból ugrik szintet. Ha egyikükből itt alapember tud majd lenni a jövőben, én már elégedett leszek. Azonban az is benne van a pakliban, hogy ezekre az arcokra 5-6 év múlva senki sem fog már emlékezni.

A felnőttekhez igazoltak közül Sterling és Koulibaly eddigi teljesítménye is nagyon maximum a szódával elmegy kategória, Cucurella középszer, Fofana a sérülései miatt eddig értékelhetetlen, Auba-nak pedig még legtöbbször futni is derogál, szóval én nem tudom mi az ujjongás tárgya ezen nevek esetében, főként mások leselejtezett darabjait hoztuk el, aki pedig a kirakatból jött, az vagy flop, vagy a kórházat látogatja heti szinten.

És ez 280-ba került Nkunku nélkül, szerintem összességében botrányos, de hát mindenkinél más az ingerküszöb.
Na de én nem Koulibalyról meg Aubáról beszéltem, hanem a fiatalokról akik most jönnek sorban. Az öregek is védhetőek, mert jó igazolásnak tüntek amikor elhoztuk őket, persze egyelőre kevés amit adnak.

Azt is leírtam, hogy a brazilokat én is hanyagolnám. Nem azért mert nem elég jók, mert kb a legjobbak, de nem való nekik a szigetország. A nyelv, a liga sajátosságai és az időjárás...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#277 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi:
A felnőtt keretbe érkezettek közül mégis ki az, akit profittal lehetne továbbadni?

A fiatalok nyilván befektetések a jövőre nézve, őket egyelőre nem lehet megítélni, de a múltbeli tapasztalatok azt mutatják, hogy az ilyen olcsó, B-kategóriás brazilok (mint most ez a Santos) itt nem szoktak beválni, tegnap már a másik topic-ban felsoroltam az elmúlt 10 évből néhány balul elsült nevet. Oscar akkori viszonylatban drágán jött az akkortájt dél-amerikai szinten nagyon sikeres Internacional kezdőjéből, ő a mai árfolyamon egy 40-50 milliós igazolás lenne, ha nem is túl hosszú ideig, de meg tudta itt vetni a lábát és sokáig alapember volt. Casadei lábában még nincs felnőtt meccs, Chukwuemeka is még csak kezdi megízlelni ezt a légkört, Slonina bohócligában játszik, Fofana már rutinosabb egy fokkal, de ő is gyenge bajnokságból ugrik szintet. Ha egyikükből itt alapember tud majd lenni a jövőben, én már elégedett leszek. Azonban az is benne van a pakliban, hogy ezekre az arcokra 5-6 év múlva senki sem fog már emlékezni.

A felnőttekhez igazoltak közül Sterling és Koulibaly eddigi teljesítménye is nagyon maximum a szódával elmegy kategória, Cucurella középszer, Fofana a sérülései miatt eddig értékelhetetlen, Auba-nak pedig még legtöbbször futni is derogál, szóval én nem tudom mi az ujjongás tárgya ezen nevek esetében, főként mások leselejtezett darabjait hoztuk el, aki pedig a kirakatból jött, az vagy flop, vagy a kórházat látogatja heti szinten.

És ez 280-ba került Nkunku nélkül, szerintem összességében botrányos, de hát mindenkinél más az ingerküszöb.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#278 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem értem mi a bajotok ezekkel a srácokkal. Casedei és Hutchinson (vagyki) pazar igazolások voltak, már most kinőtték a tarcsit. 1 év kölcsön és már hasznos tagjai lehetnek a keretnek.
Az alábbi nevek sem rosszabbak, sőt. Mai viszonylatban fillérekért jönnek és szinte garantált a profit. Ha most le kellene igazolni Mountot, Jamest, Chalobaht, Rubent és Gallaghert kb 350 millából talán ha meglennének.

1000x inkább ez mint a 100 milliós Lukaku meg Morata féle igazolások, ezeket hagyjuk meg a Manunak meg a Psgnek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#279 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jó kis lista, kár hogy egyikük sem volt még hasznunkra :mrgreen:

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#280 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2022. december 23., péntek 9:21 A tulajdonos váltás óta kiadott pénzek atigazolasokra:

Chukwuemeka - £15m
Slonina - £12m
Casedei - £13m + £4.3m add ons
Fofana - £8.7m+
Santos - £17.5m

Fofana - £69m
Cucurella - 55m to potentially £62m
Sterling - £47.5m
Koulibaly - £33m
Auba - £10.5m

*Nkunku* - £61m

💰 = £342.2m


És nincs megállás gyerekek!
Az összeg szép, csak sajnos a minőség hiányzik. Az első ötöst és Nkunku-t ne nézzük mert belőlük ki tudja mi lesz, inkább a második névsor a problémás, közülük talán Fofana az egyetlen akiben van potenciál (ha a sérülések nem teszik tönkre a karrierjét), de a többiek max kiegészítő emberek lehetnek egy top csapatban. Szóval el kell kezdeni okosabban költeni a pénzt és nem giga fizetést osztogatni mindenkinek mert 1-2 év múlva Sterling és Kulabá is a pad végén fog csücsülni Lukaku mellett 300k-s fizetéssel…

Válasz küldése