Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#54461 Hozzászólás Szerző: kdako »

paco83 írta:ballackról meg annyit hogy az PL-be nem igazán illenek német játékosok tisztelet a kivételnek!Plusz ő már túl sokat játszott a bundesligában és szerintem nem nagyon tudná átvenni a ritmust!Legalább 1-2 szezon kéne neki a ritmus váltáshoz!Erre meg nekünk semmi szükségünk mint ahogy játékosra se igazán!
Ezzel nem értek egyet! sokkal inkább nekik való, mint az Olaszországban vagy Spanyolországban edződötteknek.
GO BLUES!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54462 Hozzászólás Szerző: paco83 »

A Glenny-t védőkkel egyetértek!
ballackról meg annyit hogy az PL-be nem igazán illenek német játékosok tisztelet a kivételnek!Plusz ő már túl sokat játszott a bundesligában és szerintem nem nagyon tudná átvenni a ritmust!Legalább 1-2 szezon kéne neki a ritmus váltáshoz!Erre meg nekünk semmi szükségünk mint ahogy játékosra se igazán!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54463 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

hegyes írta:Ha már erősíteni akarják a csapatot, akkor a két szélsőhátvéd pozíción kellene elgondolkodni - ha Wayne-t nem akarja begyógyítani a csapatba José. De Ferreira gyengus, Glen pedig legalábbis még gyengus, kész játékos kell! ... - a jobbhátvéd pozíció kényesebb kérdés, mint vasbeton-kemény középső középpálya megerősítése (Ballack).
Szerintem nem kell ide senki, Glen teljesen jó megoldás!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andyslacker 2006. február 28., kedd 18:40-kor.
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54464 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Na most meg azt nyilatkozta a Ballack, hogy nem egyezett semelyik csapattal és nem is járt Londonban...
Kb. így kell hozzáállni minden újsághírhez...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54465 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Nem tudom mi bajotok Glennyvel! Idén mindig nagyon jó volt, amikor játszott. 4-5 éve profi játékos, ő már KÉSZEN van!! :D
Glenny egy fantazstikus játékos, el fog jönni az ő ideje is....csak legyen türelmes....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54466 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

De hisz Glen Johnson már játszott egy évig a kezdőben a Chelsea-nél meg előtte még egyet a West Ham-nél!!! Nem gyerek ő már!
Only one Di Matteo!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54467 Hozzászólás Szerző: hegyes »

ToreAndre írta:Nem tudom mi bajotok Glennyvel! Idén mindig nagyon jó volt, amikor játszott. 4-5 éve profi játékos, ő már KÉSZEN van!! :D
Semmi bajom Glen-nel!!! Nem is volt, remélem nem is lesz! Ha választanom kellene (nekem!), h Johnson v Ferreira - kizárólag érzelmi alapon - akkor Johnson!

DE: te el tudtad volna képzeli a Barca elleni meccsen a kezdőben?! Egy ilyen fiatal, rutintalanj átékost egy ilyen fontos meccsen?! Mert én nem. Szerintem(!) 1-2 év stabil kezdőcsapatbeli tagság kellene neki vhol (akár kölcsönben), és akkor még mindíg csak 22-23 éves lenne...

Sztem nem várható el egy játékostól, h a semmiből hirtelen a mélyvízbe dobva, hosszútávon a PL és a BL szintjén jól teljesítsen úgy, h igazi rutinja nincs.

Lásd Carlton Cole esetét! Évekig jól szerepelt kölcsönben (én a Villa-ra emlékszem) és most van esélye a csapatba kerülni, h a Crespo távozásáról szóló pletykák igazak...
There is only one Chelsea!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54468 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem tudom mi bajotok Glennyvel! Idén mindig nagyon jó volt, amikor játszott. 4-5 éve profi játékos, ő már KÉSZEN van!! :D
Only one Di Matteo!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54469 Hozzászólás Szerző: hegyes »

zirkonium írta:Ballack januárban kétszer is tárgyalt a klubbal és találkozott Mourinho-val is. A hírek szerint heti 121,000 fontos fizetést ajánlana a klub, ezel elhessegetve minden más érdeklődőt. A játékos ingyen távozhat a német klubjából, így nem annyira sok az a 121,000 / hét....
Nem mintha számítana, de a Sky 120ezer/hét fizetésről beszél...
There is only one Chelsea!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54470 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ballack januárban kétszer is tárgyalt a klubbal és találkozott Mourinho-val is. A hírek szerint heti 121,000 fontos fizetést ajánlana a klub, ezel elhessegetve minden más érdeklődőt. A játékos ingyen távozhat a német klubjából, így nem annyira sok az a 121,000 / hét....

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54471 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Ha már erősíteni akarják a csapatot, akkor a két szélsőhátvéd pozíción kellene elgondolkodni - ha Wayne-t nem akarja begyógyítani a csapatba José. De Ferreira gyengus, Glen pedig legalábbis még gyengus, kész játékos kell! ... - a jobbhátvéd pozíció kényesebb kérdés, mint vasbeton-kemény középső középpálya megerősítése (Ballack).
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54472 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Tud vki bármi konkrétumot a "Ballack-ügy"(?)-ben? Az NS leírta, h a Daily Mail szerint aláírt bla-bla-bla...

Na: én megnéztem a Daily Mail honlapját, és szó sincs ilyesmiről - ami önmagában persze semmit sem jelent.

A Skysports írt ugyan egy cikket a dologról, de ott az egyetlen konkrétum az, h Ballack ügynöke kijelentette azt, h senki nem írt alá semmit sehova... - ez is pletyka-szagú írás, de legalább nem hivatkozik nemlétező forrásokra (Daily Mail - NS).
There is only one Chelsea!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54473 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kacsa. Én szeretem Ballack-ot, de maradjon ahol van vagy menjen máshova! Végülis mindegy, mert kacsa. Sok ilyen lesz mostantól nyárig, nem kell elhinni őket!

Remélem nem az lesz, hogy majd a vébé nagy felfedezését fogjuk leigazolni! Ritkán jönnek be az egyszezonos játékosok!
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#54474 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Daily Mail szerint jön Ballack négy évre, heti 177 ezer eurós fizuval.

Elhiszitek?

Kell nekünk Ballack egy ilyen bivalyerős középpályássorba?
GO BLUES!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54475 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Senki ne jöjjön, csak menjen Maniche!!!!!!!!! Nem értem, h mér kell össze-vissza pletykákat mondani, h így Sheva, úgy Eto'o, fölösleges mind a 2, értelmetlennek tartom, h ennyit ajánlanak 1 játékosért..... :roll: nem kell ide senki, én ennél az érvnél maradok... :)

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54476 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Seva jobb vétel lenne, mint Eto'o
Spanyolba lehet h jó Eto'o, de itt nem lenne, csak Drogba szintjén, max rosszabb fejjátékkal:)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54477 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szpecnaz 4 President! :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54478 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Emanuel írta:Az elég nagy hülyeség volt hogy kellene Kaká meg stb. de azt tartom hogy Henry és egy szélső aki mind a két szélen bevethető az kellene mivel Gallast ha tovább játszatjuk valamelyik szélen akkor a el akar majd menni.
Henry-t meg ne lássam a csapatban..Gallas-szal meg aza gond hogy kijelentette hogy már élvezi bármelyik poszton és kijelentette magáról hogy ő egy univerzális védő....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54479 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A legújabb pletyka, hogy nyáron 50 millió fontért jönne Sevchenko. Mivel sem Henry sem Eto'o nem elérhető, ezért maradt Seva.
Nevetnem kell...

Emanuel
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 13:10

#54480 Hozzászólás Szerző: Emanuel »

Az elég nagy hülyeség volt hogy kellene Kaká meg stb. de azt tartom hogy Henry és egy szélső aki mind a két szélen bevethető az kellene mivel Gallast ha tovább játszatjuk valamelyik szélen akkor a el akar majd menni.
CHELSEA A KIRÁLY!!!!!!!!!!!

Válasz küldése