Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54161 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Gondolom megérte!! :wink:
De ha jól tudom akkor a larsonos hír tényleg igaz!Bár tudom hogy nem ide tartozik meg senkit nem érdekel ezen a fórumon!!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54162 Hozzászólás Szerző: Dani »

tibi71 írta:Srácok ! Olvasta valaki,hogy Robben a realba megy ! Mert ezzel riogatott 1haverom,hogy valahol hallotta !
Én azzal riogatoma Barcás haverom,hogy Messi álomfizetésért,És Recoba -ért cserébe az Interbe megy,Eto'o Elfogadta a Milan mesés ajánlatát,és a Barca sem tudott ellenálni Gilardinónak és Inzaghi nak,nameg a 10 millió eurónak,Larson hazamegy Svédországba,Puyol meg bejelentette: az év végén visszavonul! :lol: :lol: :lol:
Ez ilyen szintü hír :wink:
(de látni kellett volna a haverom arcát,olyan hihetően meséltem 8) )

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54163 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

tibi71 írta:Srácok ! Olvasta valaki,hogy Robben a realba megy ! Mert ezzel riogatott 1haverom,hogy valahol hallotta !
Nem ismerem Robben-t, de kinézem belőle, hogy van annyira intelligens, hogy nem megy egy széteső csapatba....
Szerintem hülyeség.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54164 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

pletyka
Pletyka
PLETYKA
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54165 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Srácok ! Olvasta valaki,hogy Robben a realba megy ! Mert ezzel riogatott 1haverom,hogy valahol hallotta !

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54166 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Egyébként tényleg érdemes lenne megkeresni a klubot azzal, hogy árulnánk az ilyen-olyan cuccokat itt....
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54167 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:
Norbert írta:Egy magyar Chelsea-Megastore születésénél bábáskodhatunk!!! :D
Lenyomjuk árban és marketingben a Lion's Sportot meg a többi suttyó butikot!
HÁt nem rossz ötlet. Múltkor amikor a Fulham meccset is néztük, bementem a Lions Sportba, persze csak körülnézni... Az a melegítő volt rajtam, ami a meccsnézésen is. Ugyanazt 40.000-ért árulták, holott én 12 ezerért vettem itt Londonban. És mindennel így vannak. Nem tudom kiből vagy miből élnek meg. Vesszenek! :lol:
Thieving cunts
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54168 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Norbert írta:Egy magyar Chelsea-Megastore születésénél bábáskodhatunk!!! :D
Lenyomjuk árban és marketingben a Lion's Sportot meg a többi suttyó butikot!
HÁt nem rossz ötlet. Múltkor amikor a Fulham meccset is néztük, bementem a Lions Sportba, persze csak körülnézni... Az a melegítő volt rajtam, ami a meccsnézésen is. Ugyanazt 40.000-ért árulták, holott én 12 ezerért vettem itt Londonban. És mindennel így vannak. Nem tudom kiből vagy miből élnek meg. Vesszenek! :lol:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#54169 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:
szpecnaz írta:
zirkonium írta:Állítólag én leszek nyártól a szertáros a Chelseanél!!! :lol: :lol:
akkor jöhetnek a mezek...:D...egy makelele mez kellene...vagy egy swp-s...előre is köszi..:D
Minden izzadt, büdöst mezt elhozok nektek!!! :lol:
Egy magyar Chelsea-Megastore születésénél bábáskodhatunk!!! :D
Lenyomjuk árban és marketingben a Lion's Sportot meg a többi suttyó butikot!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54170 Hozzászólás Szerző: undertow »

ok, en majd azt kerem amiben terry magasba emeli a bl trofeat. bekeretezem es kirakom a falra :D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54171 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:
zirkonium írta:Állítólag én leszek nyártól a szertáros a Chelseanél!!! :lol: :lol:
akkor jöhetnek a mezek...:D...egy makelele mez kellene...vagy egy swp-s...előre is köszi..:D
Minden izzadt, büdöst mezt elhozok nektek!!! :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54172 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Állítólag én leszek nyártól a szertáros a Chelseanél!!! :lol: :lol:
akkor jöhetnek a mezek...:D...egy makelele mez kellene...vagy egy swp-s...előre is köszi..:D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54173 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Állítólag én leszek nyártól a szertáros a Chelseanél!!! :lol: :lol:

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#54174 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

:shock: Állítólag jön Sheva, Crespo helyett !
+A.Cole is le akatjuk igazolni
+Ballack :)
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... urce=&ct=5

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54175 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ailton! Tudtommal még nem vettük meg azt a két L**ds-i fiatalt.:)
Tejera-val tárgyalunk. Glenn Roberts-ről sajnos nem hallani.:(

Amúgy én sem értem, hogy mikor veszünk ennyi játékost az ifiknek. Van egy csómó ugyanolyan jó saját neveltünk.
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54176 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Barbikaaaaaa írta:nah sztem nem kéne eladni Joe Colet méh kölcsönbe sem, sok meccs volt, amit ő hozott nekünk. Bár igaz h szélsőkben bővelkedünk, ezért nem tudom, minek nekünk Wright-Phillips, ha nem játszatja Mourinho, ő mehetne vhova kölcsönbe. De egy balszélő ránk férne, Del Horno nem a legjobb megoldás, ezt be kell látni. Jó játékos,de vannak hibái.
SWP azért jó nekünk, mert : jobb lábas szélsőből van ő és Joey, szóval nem mondanám, hogy bővelkedünk :)
Birth, CHELSEA, Death

Barbikaaaaaa
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. március 3., péntek 21:10

#54177 Hozzászólás Szerző: Barbikaaaaaa »

Bocs vmit kihagytam: Carlton cole mehet, de a Joe iránt is érdeklődnek...én róla írtam, nem a C. Coleról, a félreértések elkerülése miatt. Még egyszer bocs.
Barbikaaaaaa

Barbikaaaaaa
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. március 3., péntek 21:10

#54178 Hozzászólás Szerző: Barbikaaaaaa »

nah sztem nem kéne eladni Joe Colet méh kölcsönbe sem, sok meccs volt, amit ő hozott nekünk. Bár igaz h szélsőkben bővelkedünk, ezért nem tudom, minek nekünk Wright-Phillips, ha nem játszatja Mourinho, ő mehetne vhova kölcsönbe. De egy balszélő ránk férne, Del Horno nem a legjobb megoldás, ezt be kell látni. Jó játékos,de vannak hibái.
Barbikaaaaaa

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54179 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Azt azért nem mondanám hogy stárokban gondolkozunk mert mióta "sok pénzünk van" nekem úgy tűnik hogy kettő igazi sztárnak kikiáltott embert vettünk!A többi inkább amolyan ismertebb figura vagy pedig egy országon belül kikiálltott sztár!
A fiatalos gondolatot én sem igazán értem!Örülnék ha valaki kifejtené a BRIDGE-ről!!!!!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#54180 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Azt utálom hogy ha eljön az átigazolási időszak mindig állítólag "tárgyal" a Chelsea Nedvedddel, Sevcsenkóval, Gerrarddal, Trezeguetvel, Cassanoval meg a sztárokkal. Ezeket a híreket nem szabad komolyan vanni. Ha egy nagy játékosról írnak, mindjárt oda írják a Chelseat, mert az mindig elhiszik, hogy meg akarják venni. Ezért utál minket az összes szurkoló, köszönhetően az nb1.hu, meg egyébb hírforrások miatt.

Jarosik jó pénzért mehet Dortmundba, Colenak jót tenne a Reading, Crespo remélem marad, Gallasért kár, de ha akar hát mennyen.

Eddy92: Az kéne még hogy visszahozzuk Kezmant. Az a nagyképű szerb nem kell nekünk.Trezeguet, ugyan már? Nálunk ilyen lesipuskás csatár nem élne meg.

Huntellarról szerintem már lekéstünk, meg kellett volna előzni az Ajaxot. Csak hát mi sztárokban gondolkozunk.

Tevez 16-ot sem ér, nem hogy 60-at. Annyiért még mi sem vesszük meg.

Csak azt nem értem akkor minek veszünk annyi fiatalt? A tartalékokból is sztárcsapatot akarunk indítani, akit benevezünk a Championshipbe? Most is megvettünk a Leedstől két fiatalt, meg az a szerb fiú is jött. Ki érti ezt?

Válasz küldése