Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11081 Hozzászólás Szerző: Chester »

chiedis írta:Tuti leszbikus mielott beleeled magad :D
Az se rossz ha nézhetem. :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11082 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Egy újabb belgával bővült a csapatunk.... :P :P

https://twitter.com/ChelseaLFC/status/4 ... 06/photo/1" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.google.hu/search?q=Jackie+G ... 80&bih=675" onclick="window.open(this.href);return false;
Tuti leszbikus mielott beleeled magad :D
Noi foci...

mas: Kim Jong IL / UN mintajara Schurrle NEZ :D
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... el-2316269" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11083 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy újabb belgával bővült a csapatunk.... :P :P

https://twitter.com/ChelseaLFC/status/4 ... 06/photo/1" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.google.hu/search?q=Jackie+G ... 80&bih=675" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11084 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez van, "marad nekünk" Lukaku. Ez sem egy rossz opció, sőőőt. :) És ugye ettől függetlenül még el lehet adni Rooney-t, ne feledjük hogy elég BL kényszerben vannak a keretük miatt...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11085 Hozzászólás Szerző: chiedis »

cfclegend2 írta:http://www.bbc.com/sport/0/football/26216913
Ezzel talán végérvényesen lemondhatunk Rooneyról (hál' istennek :D ). Sosem szerettem volna, hogy ez az ember idejöjjön, egyrészt mert utálom a pofáját, másrészt mert Torreshez hasonló igazolásnak éreztem volna. Inkább akkor már játszassuk Lukakut, vagy vegyük meg Costát kevesebb fizetésért.
Kegyetlen benyaltak neki, a legjobban fizetett jatekos, Vice Captain, sztem meg meg is dughatja Moyes lanyat szegeny Zahaval ellentetben. Gratulalok. Maradjon csak ott. Laza 70-80 millio font lesz csak a fizu, az alairasi penz meg titok :)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#11086 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

jkopfner írta:
emsanya írta:TOP csatárra kisebb esélyünk van, mint TOP kapusra, ezért vonnák bele többet is Courtois-t és én is ezen a véleményen vagyok...
Azért top kapust sem találni minden sarkon. Cuortois-t nem szabad bevonni semmibe. Hosszú időre kibérelheti magának a kapunkat.
Egyrészt, másrészt szerintem Costa Rooneynál is nagyobb lutri, eddig spanyol kiscsapatokban bohóckodott és csak egy jó féléve volt.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11087 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

emsanya írta:TOP csatárra kisebb esélyünk van, mint TOP kapusra, ezért vonnák bele többet is Courtois-t és én is ezen a véleményen vagyok...
Azért top kapust sem találni minden sarkon. Cuortois-t nem szabad bevonni semmibe. Hosszú időre kibérelheti magának a kapunkat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11088 Hozzászólás Szerző: emsanya »

TOP csatárra kisebb esélyünk van, mint TOP kapusra, ezért vonnák bele többet is Courtois-t és én is ezen a véleményen vagyok...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6996
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11089 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:
dacultras írta:mi ez a nagy Costa őrület? nagyobb paraszt mint Suarez, +1 jó éve van eddig
elég sokan Courtois -t cserélnék el Costára ami nevetséges
Courtois-ra nem cserélném, de nem biztos hogy egy évet tud hozni jó játékkal, a stílusa pedig az elnyűhetetlenségével és gyorsaságával pont illene az itteni csatárfeladatkörhöz. De Lukaku mellé Mandzukic-nak örülnék a legjobban, kár hogy játszatja Pep, ha kiszorulna lenyúlhatnánk...
Csak Mandzut ki is kell tudni szolgálni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6483
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11090 Hozzászólás Szerző: Dante »

dacultras írta:mi ez a nagy Costa őrület? nagyobb paraszt mint Suarez, +1 jó éve van eddig
elég sokan Courtois -t cserélnék el Costára ami nevetséges
Courtois-ra nem cserélném, de nem biztos hogy egy évet tud hozni jó játékkal, a stílusa pedig az elnyűhetetlenségével és gyorsaságával pont illene az itteni csatárfeladatkörhöz. De Lukaku mellé Mandzukic-nak örülnék a legjobban, kár hogy játszatja Pep, ha kiszorulna lenyúlhatnánk...

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11091 Hozzászólás Szerző: dacultras »

cfclegend2 írta:http://www.bbc.com/sport/0/football/26216913
Ezzel talán végérvényesen lemondhatunk Rooneyról (hál' istennek :D ). Sosem szerettem volna, hogy ez az ember idejöjjön, egyrészt mert utálom a pofáját, másrészt mert Torreshez hasonló igazolásnak éreztem volna. Inkább akkor már játszassuk Lukakut, vagy vegyük meg Costát kevesebb fizetésért.
mi ez a nagy Costa őrület? nagyobb paraszt mint Suarez, +1 jó éve van eddig
elég sokan Courtois -t cserélnék el Costára ami nevetséges

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#11092 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

http://www.bbc.com/sport/0/football/26216913" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezzel talán végérvényesen lemondhatunk Rooneyról (hál' istennek :D ). Sosem szerettem volna, hogy ez az ember idejöjjön, egyrészt mert utálom a pofáját, másrészt mert Torreshez hasonló igazolásnak éreztem volna. Inkább akkor már játszassuk Lukakut, vagy vegyük meg Costát kevesebb fizetésért.
Why always me?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6483
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11093 Hozzászólás Szerző: Dante »

White írta:Ashley-ból amerikát nézem ki,filmkarrier,kokain,prostik.
Ő lehetne a fekete Tom Cruise, sokat futna a filmjeiben, szerelné a rossz fiúkat, és bedrogozva menne el a talk show-kba.:)

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11094 Hozzászólás Szerző: White »

Ashley-ból amerikát nézem ki,filmkarrier,kokain,prostik.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6483
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11095 Hozzászólás Szerző: Dante »

Könyörgöm, ne üzleteljünk a 3 pirossal, a csirkékkel meg a bzi kékekkel! Még ha ez kacsa is...

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#11096 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2314139" onclick="window.open(this.href);return false;
Blue is the Colour

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#11097 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Azért ne emlitsük Ronaldot egylapon Adrianoval !!! Fenomene az évtized legjobb csatára volt míg Adriano esetleg csak lehetett volna :roll: és két térdszallag szakadás után is huzóembere tudott maradni a brazíl válogatottnak meg a Real-nak is !!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9406
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#11098 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
chiedis írta:
ChesterB írta:Tipikus brazil, aki elbulizta a focista karrierjét, csak ő rohadt korán kezdte. Ha egy brazil bajnokságban nem tudott megmaradni itt miért tudna? Ráadásul annyit sérült egyedül mint az egész keretünk összesen...
Szvsz ezert szabad csak csalados es/vagy vallasos brazilt venni. A csalad azert visszafogja. Lasd semmi problema Ramiressel, Luizzal, Oscarral, Kakaval. Ellenben problema van boven egy Robinhoval, Adrianoval, az egykori Fenomennal

Adriano a felesége és a gyereke mellett is szépen leépítette magát(alkohol és gyorskaja) kb. 26 éves korára, pedig nagyon tehetséges játékos volt. Scolari anno el akarta cserélni Drogbára, nagy sikersztori lett volna.
Csak az idióta scolarinak tünt ez jó üzletnek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11099 Hozzászólás Szerző: chiedis »

kiskacsa08 írta:
chiedis írta:Szvsz ezert szabad csak csalados es/vagy vallasos brazilt venni. A csalad azert visszafogja. Lasd semmi problema Ramiressel, Luizzal, Oscarral, Kakaval. Ellenben problema van boven egy Robinhoval, Adrianoval, az egykori Fenomennal
Azért Ronaldo-t nem sorolnám ezek közé, őt a sérülések tették tönkre, meg még így is megnyert mindent, amit egy futballista megnyerhet (BL-t kivéve, ott mindig rossz helyen volt, rossz időben).
Amúgy meg minden brazil vallásos. :D
vagy alszent :)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11100 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chiedis írta:
ChesterB írta:Tipikus brazil, aki elbulizta a focista karrierjét, csak ő rohadt korán kezdte. Ha egy brazil bajnokságban nem tudott megmaradni itt miért tudna? Ráadásul annyit sérült egyedül mint az egész keretünk összesen...
Szvsz ezert szabad csak csalados es/vagy vallasos brazilt venni. A csalad azert visszafogja. Lasd semmi problema Ramiressel, Luizzal, Oscarral, Kakaval. Ellenben problema van boven egy Robinhoval, Adrianoval, az egykori Fenomennal

Adriano a felesége és a gyereke mellett is szépen leépítette magát(alkohol és gyorskaja) kb. 26 éves korára, pedig nagyon tehetséges játékos volt. Scolari anno el akarta cserélni Drogbára, nagy sikersztori lett volna.

Válasz küldése