Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2521 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:Matuidi meg nem kezdő a PSG-be mióta Krychowiak odament.
Ezt honnan vetted? Krychowiak még egyszer sem volt kezdő a psg-ben, ráadásul most a legutolsó meccsen Matuidit cserélték be és nem őt. Szóval nem értem az összefüggést. Szerintem simán azért nem kezdő, mert menni akar és Emeri nem is számít rá.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2522 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chester írta: Ez érdekes. Ebből kettő tuti védő lesz, de mi lesz a harmadik? Mindhárom posztra elférne egy játékos, szó se róla, de nem is annyira életbevágó mint védők igazolása. Mondjuk azt nem bánnám, ha deadline dayen elhoznánk Lukakut, legalább gyengülne az Everton.
Nem nehéz akár még hasból is megírni, hogy 2 ember védelembe + 1 csatár posztra. Amúgy ez a Jim White kb. ugyanolyan blogger, mint Paul Parker meg társai, szóval nagyon nem kell falnak menni, ha összegzik az elmúlt hét történéseit és saját elmélkedésként adják elő. Legnagyobb poén, amikor bajnokság végeredmény címén a tippjeiket szakszerűnek akarják beállítani és az alapséma, hogy minden csapat +/- 1-2 hely az előző szezonhoz képest, a feljutó 3-ból 2-t betenni kiesőnek, egy meglepi csapat az azelőtti kiesőzónából a 10.hely környékére, és max. egy meglepi Top6 challenger...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2523 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chester írta:
focimark írta:Antonio Conte meeting with #ChelseaFC hierarchy today - he's looking to bring in 3 more players before Deadline(Jim White-Sky Sports)
Ez érdekes. Ebből kettő tuti védő lesz, de mi lesz a harmadik? Mindhárom posztra elférne egy játékos, szó se róla, de nem is annyira életbevágó mint védők igazolása. Mondjuk azt nem bánnám, ha deadline dayen elhoznánk Lukakut, legalább gyengülne az Everton.
ezt a Conte-s dolgot nem is láttam, de én le lettem ugatva, hogy 4 játékost írtam aki jó lenne ha érkezne az csak 1-el több mint amit Conte akar.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2524 Hozzászólás Szerző: Chester »

focimark írta:Antonio Conte meeting with #ChelseaFC hierarchy today - he's looking to bring in 3 more players before Deadline(Jim White-Sky Sports)
Ez érdekes. Ebből kettő tuti védő lesz, de mi lesz a harmadik? Mindhárom posztra elférne egy játékos, szó se róla, de nem is annyira életbevágó mint védők igazolása. Mondjuk azt nem bánnám, ha deadline dayen elhoznánk Lukakut, legalább gyengülne az Everton.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2525 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
adrian1989 írta: amúgy meg a fifaban én mindig rotálom a keretet így senki nem panaszkodik.
Benítez rokonod? :lol: :mrgreen: (no offense)
nem sértődöm meg ezen.
de inkább nem fejtem ki mi a véleményem a pincérről.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2526 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

adrian1989 írta: amúgy meg a fifaban én mindig rotálom a keretet így senki nem panaszkodik.
Benítez rokonod? :lol: :mrgreen: (no offense)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2527 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Terry helyére kéne (kellett volna) igazolni. Már késő minőségi igazolás már nem lesz nyáron nálunk.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2528 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

dankodavid írta:
Pityee írta:
dankodavid írta:Van realitása annak, hogy két frissen igazolt ember egyből bekerüljön a védelembe? Hogy Matuidi a PSG kezdőből eljöjjön Kanté cseréjének? Értem, a FIFA-ban tuti jól mutat, csak ez a valóság, fel kéne fogni.
Ez még a fifa-ban sem mutatna jól, mert elkezdenének panaszkodni, hogy nincsenek eleget játszatva :mrgreen: :mrgreen:
De ha leírtam volna, hogy még egy ilyen primitív játékhoz is hülye, akkor megint én lennék a tahó. Ami nem zavar, csak néha uncsi.
De Vrij ha jó lenne akkor akár Zouma párja is lehetne, de valószínű, hogy Terry nem kerülne ki a kezdőből.
Matuidi meg nem kezdő a PSG-be mióta Krychowiak odament.
Amúgy meg ez olyan hogyha védekezőbb felállás van akkor Kante és Matuidi ha támadóbb akkor Kante/Matuidi és Fabregas.

Amúgy meg a valóságban szerintem senkinek nem garantálják a leigazolásakor, hogy kezdő lesz vagy csere, mert ez sok mindentől függ.
amúgy meg a fifaban én mindig rotálom a keretet így senki nem panaszkodik.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2529 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pityee írta:
dankodavid írta:Van realitása annak, hogy két frissen igazolt ember egyből bekerüljön a védelembe? Hogy Matuidi a PSG kezdőből eljöjjön Kanté cseréjének? Értem, a FIFA-ban tuti jól mutat, csak ez a valóság, fel kéne fogni.
Ez még a fifa-ban sem mutatna jól, mert elkezdenének panaszkodni, hogy nincsenek eleget játszatva :mrgreen: :mrgreen:
De ha leírtam volna, hogy még egy ilyen primitív játékhoz is hülye, akkor megint én lennék a tahó. Ami nem zavar, csak néha uncsi.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2530 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dankodavid írta:Van realitása annak, hogy két frissen igazolt ember egyből bekerüljön a védelembe? Hogy Matuidi a PSG kezdőből eljöjjön Kanté cseréjének? Értem, a FIFA-ban tuti jól mutat, csak ez a valóság, fel kéne fogni.
Ez még a fifa-ban sem mutatna jól, mert elkezdenének panaszkodni, hogy nincsenek eleget játszatva :mrgreen: :mrgreen: Matudidi cserepadra való igazolása valóban vicces, szerintem ő megy a juveba Pogba helyére és sajnos nagyon jól járna vele a juve. Azt a Boufal gyereket nem ismerem, de szerintem úgyis menne a Vitessebe előbb-utóbb. Egyébként én elégedett lennék egy Rodriguez-De Vrij duó érkezésével. Viszont az már nagy kérdés, hogy a mi vezetőségünk egy hét alatt két ilyen igazolást mennyire tud behúzni. Egyébként érkezett a csapatunktól hivatalos ajánlat De Vrijért, tudja valaki?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2531 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta: Igen a lyukakat tömném én is be R.Rodriguez mehet balhátvédnek De Vrij középre Terry mellé amíg nincs Zouma.
Boufal-t Hazard cseréjének tudnám elképzelni, Matuidi meg Kante cseréje lehetne.
Szerintem ez nem nagy variálás.
Ez csak rosszabb lesz. Tehát te leigazolnál valaki "addig amíg nincs Zouma". Biztos a játékos is belemenne egy ilyen komoly ajánlatba. Matuidinek pedig ha azt mondanád, hogy cserének akarod amikor a világ egyik legjobb csapatában kezdő és elég sokat köszönhet neki az a csapat, akkor valószínűleg megkérdőjelezné az elmeállapotodat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2532 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Van realitása annak, hogy két frissen igazolt ember egyből bekerüljön a védelembe? Hogy Matuidi a PSG kezdőből eljöjjön Kanté cseréjének? Értem, a FIFA-ban tuti jól mutat, csak ez a valóság, fel kéne fogni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2533 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rafanadal írta:
adrian1989 írta: én csak olyanokat írtam, akikkel szóba hozták a csapatot és akikre szerintem szükség lenne.
És szerinted mennyi az esély rá, hogy 4 játékos jön és 2 távozik 7 nap alatt? Továbbá a te fejedben mennyi értelme lenne a felkészülés után ennyire megvariálni a csapatot? Távozni már egyértelműen senki se fog, maximum kölcsönbe. Jönni pedig egy vagy maximum két játékos akire tényleg van realitás és több most nem is kell. Nem kell felforgatni a csapatot. Egyelőre a lyukakat kell betömni és aztán idővel amikor kialakul az elképzelése és látja, hogy a játékosok mennyire felelnek meg, akkor lehet még formálni a keretet, de az sem jelent többet két-három változtatásnál.
Igen a lyukakat tömném én is be R.Rodriguez mehet balhátvédnek De Vrij középre Terry mellé amíg nincs Zouma.
Boufal-t Hazard cseréjének tudnám elképzelni, Matuidi meg Kante cseréje lehetne.
Szerintem ez nem nagy variálás.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2534 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta: én csak olyanokat írtam, akikkel szóba hozták a csapatot és akikre szerintem szükség lenne.
És szerinted mennyi az esély rá, hogy 4 játékos jön és 2 távozik 7 nap alatt? Továbbá a te fejedben mennyi értelme lenne a felkészülés után ennyire megvariálni a csapatot? Távozni már egyértelműen senki se fog, maximum kölcsönbe. Jönni pedig egy vagy maximum két játékos akire tényleg van realitás és több most nem is kell. Nem kell felforgatni a csapatot. Egyelőre a lyukakat kell betömni és aztán idővel amikor kialakul az elképzelése és látja, hogy a játékosok mennyire felelnek meg, akkor lehet még formálni a keretet, de az sem jelent többet két-három változtatásnál.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2535 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rafanadal írta:
adrian1989 írta: Ha De Vrij, Ricardo Rodriguez, Boufal,Matuidi jönne és Pedro Matic mennének akkor ez egy tökéletes átigazolási szezon lenne.
Ha Cristiano Ronaldo, Messi, Neymar jönnének illetve Matic és Ivanovic mennének egy tökéletes átigazolási szezon lenne.

Hogy legyen valami értelmes is írva ebbe a hozzászólásba: számomra egyértelmű, hogy egy balhátvéd az elsődleges célpont. Ahogy lehetősége akadt rá (értsd gyengébb ellenfél) egyből átrakta Azpilicuetat jobbra és kipróbálta Ainat. Igen, rá lehet fogni, hogy 5 védőnk van és akkor Terryt kellett pihentetni közülük, de szerintem rájött, hogy Azpilicuetanak a jobb oldal a való és Ivanovicnak a pad. Onnantól kezdve, hogy veszünk balhátvédet és Zouma felépül az alapfelállás bh-Terry-Zouma-Azpilicueta lesz.
én csak olyanokat írtam, akikkel szóba hozták a csapatot és akikre szerintem szükség lenne.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2536 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta: Ha De Vrij, Ricardo Rodriguez, Boufal,Matuidi jönne és Pedro Matic mennének akkor ez egy tökéletes átigazolási szezon lenne.
Ha Cristiano Ronaldo, Messi, Neymar jönnének illetve Matic és Ivanovic mennének egy tökéletes átigazolási szezon lenne.

Hogy legyen valami értelmes is írva ebbe a hozzászólásba: számomra egyértelmű, hogy egy balhátvéd az elsődleges célpont. Ahogy lehetősége akadt rá (értsd gyengébb ellenfél) egyből átrakta Azpilicuetat jobbra és kipróbálta Ainat. Igen, rá lehet fogni, hogy 5 védőnk van és akkor Terryt kellett pihentetni közülük, de szerintem rájött, hogy Azpilicuetanak a jobb oldal a való és Ivanovicnak a pad. Onnantól kezdve, hogy veszünk balhátvédet és Zouma felépül az alapfelállás bh-Terry-Zouma-Azpilicueta lesz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2537 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:
AwayRoller írta:Próbáld úgy nézni, hogy Conte felépíthet most egy jó kis Kurti-Zouma-RLC(Chalobah)-Michy tengelyt. Ha ez a szezon végére összeáll már nyert ügyünk van, ismét lesz gerince a csapatnak. A többiek kis túlzással mellékesek, persze fontos, hogy más kiemelkedő fazonok is legyenek a csapat körül, de szerintem az idei szezon célja leginkább ez. Következő évben pedig jöhet Christensen-Aké-Musonda-JCS, stb. hozzáadása a meglévő 'anyaghoz'.
Ez így leírva nagyon szépen néz ki, de remélem ezt te magad sem hiszed el, hogy nálunk ennyi fiatal be lesz építve a közeljövőben. Hamarabb fogunk vásárolni piacon egy tehetséges fiatal játékost, mint pl. most R.Rodriguez. Ha ezekből akiket felsoroltál, hárman stabil kerettagok lesz, akkor már örülni fogunk.
Épp ezt írtam le :D Jelenleg próbálok így tekinteni a szezonunkra, de ha érkezik balhátvéd vagy/és középhátvéd, hogy megkönnyítsék Conte munkáját, akkor sem fogok a kardomba dőlni. Mellesleg az említett játékosok ugyanúgy beépíthetőek maradnak, mert -3 lesz védőposzton(már most is csak létszámban vagyunk meg), Fabre sem mai darab, Matity kiszorítható kategória, két csatárnál meg RLC bőven beépülhet még akkor is ha jön +1 fazon arra a posztra.

Közben a Watford megvette Janmaatot egy nevetséges 8 milla alatti összegért... Nem egy zseni, de elfért volna itt is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2538 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:"A BILD információ szerint Ricardo Rodriguez jelezte a vezetőség felé, hogy távozni szeretne a Chelsea csapatához amennyiben megfelelő ajánlat érkezik érte." Emenalo barátom csak ezt az üzletet üsd nyélbe és én nem szólok rád egy rossz szót se :mrgreen:
Jó lenne ha Kulabácsi összegét nagyrészt betolnák erre a srácra. Aztán a maradékból vegyük meg ezt a torinos szerb valakit, csak a létszám miatt. Inkább Zouma felépülésére lehet építeni.

Amúgy pletyka szinten Lichsteiner is felmerült ma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2016. augusztus 24., szerda 19:13-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2539 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Próbáld úgy nézni, hogy Conte felépíthet most egy jó kis Kurti-Zouma-RLC(Chalobah)-Michy tengelyt. Ha ez a szezon végére összeáll már nyert ügyünk van, ismét lesz gerince a csapatnak. A többiek kis túlzással mellékesek, persze fontos, hogy más kiemelkedő fazonok is legyenek a csapat körül, de szerintem az idei szezon célja leginkább ez. Következő évben pedig jöhet Christensen-Aké-Musonda-JCS, stb. hozzáadása a meglévő 'anyaghoz'.
Ez így leírva nagyon szépen néz ki, de remélem ezt te magad sem hiszed el, hogy nálunk ennyi fiatal be lesz építve a közeljövőben. Hamarabb fogunk vásárolni piacon egy tehetséges fiatal játékost, mint pl. most R.Rodriguez. Ha ezekből akiket felsoroltál, hárman stabil kerettagok lesz, akkor már örülni fogunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#2540 Hozzászólás Szerző: focimark »

Antonio Conte meeting with #ChelseaFC hierarchy today - he's looking to bring in 3 more players before Deadline(Jim White-Sky Sports)

Válasz küldése