Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54361 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én nem így látom. Hoztunk már ide nagy nevü európai csatárokat, (Drogba, Crespo, Mutu, Laudrup) de nem értünk velük sokat. A csapat váltás egy idősebb játékosnak ritkán tesz jót. Anno asszem Zola sem volt világsztár amikor idejött... Szóval nem kellenek 26 évnél idősebb játékosok szerintem. A fiatal tehetségek eddig bejöttek. (Flo, Gudjohnsen...)
Kezsman szerintem egyáltalán nem volt olyan rossz. Egyszerüen csak rettentően keveset játszott...Ha annyit játszott volna, mint Drogba, házi gólkirály lett volna, ebben biztos vagyok... volna, volna, volna... :?
Only one Di Matteo!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#54362 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Az említettek jók,de nem jobbak a jelenlegi játékosainknál.Ha most hozunk egy fiatal hollandiai (ld.Kezman), belga gólkirályjelöltet vagy egy tehetséges angolt( Harewood, Defoe) az nem megoldás. Ide kell hozni a világ 5 legjobb csatárjából egyet-kettőt.Egy olyan "meccs eldöntőt". Ide most egy Henry (bocs) Trezeguet, Ronaldinho kategoria kell. És az van hogy nincsenek könnyű helyzetben a csatárjaink a deffenzív, gépies játékunk miatt. Alig kerülnek helyzetbe. Én ha választani lehetne Henry-t hoznám... (igen én is utáltam korábban :D )

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54363 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Huntelaar vagy Kuyt! Én mellettük vagyok. De jó lenne Lovenkrands, Harewood (hallod Gyeszti!!:) vagy Robbie Keane. (ő miatta is meg leszek kövezve:) És ott van még egy játékos, aki szerintem a vébé egyik nagy felfedezettje lesz, Markus Rosenberg!

De legjobban a két hollandnak örülnék. Huntelaar télen érkezett az Ajax-hoz, azóta 12 gólt lőtt!!! Ősszel meg 17-et a Heerenveen-be!!
186 centi, 22 éves, 78 kiló. Még egy kicsit erősödik és a világ egyik legjobbja lehet!
Only one Di Matteo!

Emanuel
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 13:10

#54364 Hozzászólás Szerző: Emanuel »

A támadó játékunk mostanában pocsék alig lőnek gólt a csátárjaink szerintem át kéne állni a kettő csatáros játékra és kéne igazolni egy tehetséges csatárt(S.Kalou)vagy egy támadó középpájást(Ballack).
CHELSEA A KIRÁLY!!!!!!!!!!!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54365 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Semmi gond probléma ahogy észre vettem ehhez már úgyis hozzá szoktál! :lol: :lol:
Mondjuk a Crespo-sal egyetértek én is teljes mértékben a Drogba-sal meg úgy kábé 95%-ban! :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54366 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

:D Igen...

Viszont a Crespo-s, Drogbás kijelentésemért még le leszek itt hordva...:D
Only one Di Matteo!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54367 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Ezt mondtam én neked a múltkor is hogy nagyon egyfelé jár az agyunk!Csak akkor még lehet hogy nem vettél komolyan vagy mittomén! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54368 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

paco83!! Tökéletesen egyetértek!:) Britannia, Írország, Hollandia, Skandinávia. Itt kell körülnézni. Nekem rengeteg csatárjelöltöm lenne, csak Drogbát és Crespo-t felejtsük el!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54369 Hozzászólás Szerző: paco83 »

zirkonium írta:Azért ha nem sikerül a BL továbbjutás, el kell gondolkoznia JM-nak és RA-nak is. Hiába költöttünk 20 millákat egy egy játékosra, nem alkottak olyan hatalmasat. Persze erre nincs garancia, de jó lenne egy olyan csatár, aki megrúgja azt a 25-30 gólt a szezonban. Nem várhatunk arra, hogy jövőre majd nem a Barcelona-t kapjuk - és ezzel a kerettel sem vagyunk nagyon lemaradva.
Most nem azért de nekem pont az tetszik hogy nem egy emberen múlnak a meccseink hanem egy csapat rúgja a gólokat!!!
Sose szerettem az olyan csapatokat akiknél volt\van egy klasszis csatár aki átrúgta őket a meccseken!!!!
Szerintem ez nem kell!!!
Talán kicsit erőltetnünk kéne jobban a támadó játékot gondolok itt például a két csatáros rendszerre!!Nem azért jó a támadó játékunk de talán lehetne jobb is!!!
Inkább olyan játékos kellene aki nincs elszálva nem játsza az eszét és ért a labdához!!!!!!!
Elsősorban ANGOL utána pedig Hollandia, Norvégia és a többi északi ország!Itt kéne szét nézni játékos téren!!!!
Bocsi a hosszúságért! :D :D

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54370 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Drogba írta:Oks! Én benne vagyok az angolban, én pl Ferdinadot szeretném látni Carvalho helyén:) Nem rossz Carvalho, de Ferdinand sokkal jobban tud cselezni, sztem nagy játékos! Bent viszont tutira nem kell! Meg Gerrard kéne!! De ő nagyon!
Amúgy meg úgyis idegenlégiós lesz!!! És ne :evil: -ezz mert azt utálom:P:P:P
Ha már idegenlágiós, inkább Európai. mint afrikai:P:P:P Vagy jobb, ha portugál lenne? JM idehozna a fél válogatottat:) :lol:
Ja Az Arsenal kurvajó csapat! NAgyon szép focit játszik, és ha rajtam múlna v Persie is jönne a Chelseabe :lol: Aki nem mondja nagy tehetségnek az láma:) :lol: már bocs
Az arsenal qrva jó csapat??????????????????????
Birth, CHELSEA, Death

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54371 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Oks! Én benne vagyok az angolban, én pl Ferdinadot szeretném látni Carvalho helyén:) Nem rossz Carvalho, de Ferdinand sokkal jobban tud cselezni, sztem nagy játékos! Bent viszont tutira nem kell! Meg Gerrard kéne!! De ő nagyon!
Amúgy meg úgyis idegenlégiós lesz!!! És ne :evil: -ezz mert azt utálom:P:P:P
Ha már idegenlágiós, inkább Európai. mint afrikai:P:P:P Vagy jobb, ha portugál lenne? JM idehozna a fél válogatottat:) :lol:
Ja Az Arsenal kurvajó csapat! NAgyon szép focit játszik, és ha rajtam múlna v Persie is jönne a Chelseabe :lol: Aki nem mondja nagy tehetségnek az láma:) :lol: már bocs

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54372 Hozzászólás Szerző: undertow »

Gyeszti írta:Én a múltkor felvetettem Harewood nevét csatár posztra, de senki sem reagált rá. Ennyire nem tetszik senkinek? MÉG nem nagy név és szerintem nagyon jó lenne a csapatba. Magas, erős, tud bánni a labdával stb. De aki nézi az angol meccseket, úgyis tudja/látja.
harewood nagy, eros, eroszakos. ennyi. drogba tobbet tud.
akkor mar inkabb carlton kapjon lehetoseget.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#54373 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Én a múltkor felvetettem Harewood nevét csatár posztra, de senki sem reagált rá. Ennyire nem tetszik senkinek? MÉG nem nagy név és szerintem nagyon jó lenne a csapatba. Magas, erős, tud bánni a labdával stb. De aki nézi az angol meccseket, úgyis tudja/látja.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54374 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Azért ha nem sikerül a BL továbbjutás, el kell gondolkoznia JM-nak és RA-nak is. Hiába költöttünk 20 millákat egy egy játékosra, nem alkottak olyan hatalmasat. Persze erre nincs garancia, de jó lenne egy olyan csatár, aki megrúgja azt a 25-30 gólt a szezonban. Nem várhatunk arra, hogy jövőre majd nem a Barcelona-t kapjuk - és ezzel a kerettel sem vagyunk nagyon lemaradva.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54375 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen! Az első és legfontosabb igazolásunk BRIDGE legyen!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54376 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én sem értek Drogbával egyet! :evil: Figyelj Drogba, ne legyen már a Chelseaből egy Real Madrid, vagy egy Arsenal, ahol 2 angol játékos van, ha igazolni kell, akkor mindenféle képpen ANGOL játékost igazoljunk....de sztem senki nem kell, már szinte minden tökéletes...Én csak 2 dolgot tennék: 1, Maniche pápá Moszkvába, 2, BRIDGEt a BRIDGEre!!!!!!!!!!! :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54377 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

:) Szerintem sokan nem értenek veled egyet majd, ahogyan én sem!:)
Nem kell spanyol csapatból senki! Eddig egy se jött be. De Lucas is nagy tehetség volt, aztán most ott sínylődik asszem az Alaves-ben!
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54378 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Nem csak csatárt kéne hozni, hanem támadóbb szellemű középpályásokat. ha rajtam múlna Dél-Amból hoznék egy kpályást, vagy egy nagy Spanyol csapatból nem egy sztárt, hanem aki még felfedezésre vár!
Csatás is kell, mert sztem Jose lehet átáll jövőre, vagyis remélem a 2 csatáros játékra!
Henryt szeretném látni, bár ő úgyse jön ide, vagy Sevat v Ibrahimovict! Szerintem nagy "Spíler". Ballack se lenne rossz a CHelsea kpályáján!
Ne Mourinho tavaly is védekező embert vett -Essien-

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54379 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Crespo-val nincs különösebb bajom, egyszerűen nem látom lelkesnek. Nem látom olyannak, aki mindent megtesz a csapatért!
Drogbát sosem szerettem. Persze, persze, ha tovább lő minket a BL-ben imádni fogom!:) A Sp*rs meccsig...
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54380 Hozzászólás Szerző: Dani »

Hát nem tudom....Drogba...Crespo...én szeretem őket,de mint kiderült,elég ellentétesen látjuk a játékosok tudását,tehetségét,teljesítményét...nem baj...amúgy szerettem Kezmant!
sajnáltam hogy elment...

Válasz küldése