Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#54341 Hozzászólás Szerző: Norbert »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Én inkább lemondanék a BL nyerési lehetőségről, csak ne legyen tele a csapat európai sztárjátékosokkal. Mindig is szídtam a Real Madridot, nem akarom magamat is szídni. Tudod Tibi, imádom az angolokat, a skandinávokat, hollandokat. Az én véremben germán és kelta vér folyik. (vörös hajú vagyok, vazzé...) Megörülök a germán-kelta zenéért, mitológiáért.
Ugyanakkor jártam délen is és az ottani életstílus nekem nagyon nem tetszik! Ezért van valószínüleg az, hogy nem csípem a déli, spanyol, portugál, olasz anyanyelvü focistákat általában. Ezért is szeretnék csak angolokat a csapatba!! Persze, nem én döntöm el, de bizakodni csak szabad!:)
És nem akarok kirakatcsapatot!!!
Igen azt látom,hogy forradalmár tipus vagy ! Hakni csapatot én se szeretnék ! Amikor Ambra megérkezett,úgy voltam vele,mint 1kisfiú mikor megtalálta pénzes nagybácsit ! Elragadott a hév ! Mondom magamnak ! Na srácok,most lesz világverő csapatunk ! Az mondjuk nekem se tetszik,hogy Ambra Fifa managerest játszik,csak nem play stationon vagy PC-n,hanem élőben hús vér játékosokkal ! Nekem tetszik a tecnikás foci és azt délen nagyon jó müvelik !
Elvonatkoztatva valahogy a Chelsea egy kicsit az Eu-hoz hasonlít. Az Eu működésének a legelemibb alapja a germán-latin szövetség. Én a Chelsea sikerét ugyanebben látom, itt együtt játszhat portugál a némettel, spanyol az angollal, francia az izlandival. Afrika erre csak "a hab" ettől különleges a csapat, olyan minte egy "session - zene", ahol egyik zenész sem nyomja el a másikat. És ez így van jól! :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54342 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Én inkább lemondanék a BL nyerési lehetőségről, csak ne legyen tele a csapat európai sztárjátékosokkal. Mindig is szídtam a Real Madridot, nem akarom magamat is szídni. Tudod Tibi, imádom az angolokat, a skandinávokat, hollandokat. Az én véremben germán és kelta vér folyik. (vörös hajú vagyok, vazzé...) Megörülök a germán-kelta zenéért, mitológiáért.
Ugyanakkor jártam délen is és az ottani életstílus nekem nagyon nem tetszik! Ezért van valószínüleg az, hogy nem csípem a déli, spanyol, portugál, olasz anyanyelvü focistákat általában. Ezért is szeretnék csak angolokat a csapatba!! Persze, nem én döntöm el, de bizakodni csak szabad!:)
És nem akarok kirakatcsapatot!!!
Igen azt látom,hogy forradalmár tipus vagy ! Hakni csapatot én se szeretnék ! Amikor Ambra megérkezett,úgy voltam vele,mint 1kisfiú mikor megtalálta pénzes nagybácsit ! Elragadott a hév ! Mondom magamnak ! Na srácok,most lesz világverő csapatunk ! Az mondjuk nekem se tetszik,hogy Ambra Fifa managerest játszik,csak nem play stationon vagy PC-n,hanem élőben hús vér játékosokkal ! Nekem tetszik a tecnikás foci és azt délen nagyon jó müvelik !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54343 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:a budos eletben nem lesz osszeszokott csapatunk(kozeppalyank), ha mindenkit elkuldunk egy ev utan, nem volt tokeletes a teljesitmenye.
Ez is igaz! Remélem Drogba, ha itt marad, akkor jövőre végre hozza azt, amit beigért...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54344 Hozzászólás Szerző: undertow »

a budos eletben nem lesz osszeszokott csapatunk(kozeppalyank), ha mindenkit elkuldunk egy ev utan, nem volt tokeletes a teljesitmenye.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54345 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

ToreAndre írta:Oké. Most őszintén. Mutatott bármit is, mióta itt van??
Nálam Makelele utódja Diarra vagy Grant! Vagy vissza Parkert!!
Azt nem mondom, hogy semmit, de többet a semminél, igaz, nem játszik úgy, mint a Lyonban, de bele kell jönnie... Mondjuk akkor felesleges volt megvenni Diarrat... :?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54346 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Oké. Most őszintén. Mutatott bármit is, mióta itt van??
Nálam Makelele utódja Diarra vagy Grant! Vagy vissza Parkert!!
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54347 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Nézd, Tore, elhiszem, hogy nem csíped Essient, de Ő fiatal, tehetséges...nemhiába választották a Francia Bajnokság legjobb játékosává... Kicsit dúrva a játékstílusa, de nagy tehetség lesz majd belőle, ha Makelele visszavonul... Legalább is sztem :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54348 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat, talan meg nem ugyanaz, mint maka :) tavolrol sem. maka folyamatosan a vedok elott ul, es gyujti a labdakat, amiket gyorsan tovabbad.
essien ezzel szemben inkabb egy defenziv box-to-box kp.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54349 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én meg nem értem mit esztek Essien-en. Védekező középpályás!! Ugyanaz, mint Maka, csak nem annyira jó! Sosem értem, hogy José miért játszatja őket egyszerre...
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54350 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én sem értem, hogy mit esznek egyesek Ballackon.... Kiváló játékosnak tartom, mert az is, de NE JÖJJÖN IDE!!!!!!! Egyépként is: 30 éves lesz, Ugyanolyan játékstílus, mint Lampard-é, magyarul fölösleges lenne leigazolni... Kit szorítana ki?? Lampardot, Essient???? Sztem csak a kezdőn kell változtatni, a keretünk tökéletes, egy jó felállás kéne, és sztem hagyni a rotációt... Ha a Sp*rs ellen is úgy játszunk, ahogy tegnap, alázás lesz... Én egy ilyen felállásra gondoltam:
-------------------Cech
--Ferreira---Terry----Carvalho---Gallas
---------Makelelé------Essien
J.Cole-----------Lamps--------------Duff
-------------Crespo/Drogba

Hasonló felállás, mint amely a Barca ellen volt, de Én jó felállásnak tartom... Sztem a szezon végéig CSAK 1 csatár jáccon a bajnokságban, meg az FA-ben is 1, és egyből feljavul a góllövés sztem...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54351 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én inkább lemondanék a BL nyerési lehetőségről, csak ne legyen tele a csapat európai sztárjátékosokkal. Mindig is szídtam a Real Madridot, nem akarom magamat is szídni. Tudod Tibi, imádom az angolokat, a skandinávokat, hollandokat. Az én véremben germán és kelta vér folyik. (vörös hajú vagyok, vazzé...) Megörülök a germán-kelta zenéért, mitológiáért.
Ugyanakkor jártam délen is és az ottani életstílus nekem nagyon nem tetszik! Ezért van valószínüleg az, hogy nem csípem a déli, spanyol, portugál, olasz anyanyelvü focistákat általában. Ezért is szeretnék csak angolokat a csapatba!! Persze, nem én döntöm el, de bizakodni csak szabad!:)
És nem akarok kirakatcsapatot!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54352 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

1 kicsit ellentmondásos a helyzet az angollositás terén ! Többségünk a 90-es évek közepén lett chelsea drukker és akkor nagyitóval találtunk angolt a keretbe ! Mi voltunk az első olyan csapat ahol a padon sem volt angol ! Sokunk ebbe a csapatba szeretett bele ! Most nem értem mi ez a mindenáron Britteket a chelsea-be ! Tore ! Tied minden tiszteletem ! Mindig olvasom a fiatalokkról szóló irásaidat,még a 'véred" is kék ez látszik ! Azt neked is el kell ismerned,hogy nehéz olyan srácokkra esküdnöm akiket még te sem láttál játszani élőben,ha még is akkor sorry ! Sok fiatall angol tehetség van a PL-ben,de velük soha nem nyerünk BL-t ! Ha mégis a fiatall angolositás mellet rakjátok le a voksotokat akkor szerényebb célokkal is be kell érni,ha ez jó akkor 'sztárok haza". Ettől függetlenül a chelsea akkor is a szivem csüccske marad !

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54353 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nem értem mi a fenét esztek ballackon!?
A CSAPATUNK TELJES NEM KELL EMBER PLUSZBA CSAK HA VALAKI ELMEGY!!!
Mindenféleképpen ANGOL játékos kéne ha veszünk és tartalékba vagy utánpótlásba!!!!!
Az arsenalnak pedig nagyon lefőtt a kávéja egy ideje!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54354 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Drogba: Mi a fenének vagy te Chelsea drukker??:)
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54355 Hozzászólás Szerző: Drogba »

andyslacker!
Igen az Arsenal nagyon jó csapat! Legszebben játszik a PLben!
A Chelseanel az a gond, h az egész csapat deffensive!
Valóban talán Ballack érkezésével ez megtörne, vagy ha Maniche nem is nagy emberke egyszer kipróbálnám, h ő irányít!
A csatárokkal valóban nincs baj! De cselezni egyik se tud...
Ez itt a baj! Lehet hülyeség, de egyszer kipróbálnám, h Robben lesz elől az ék!
Neki valóban inkánbb a baloldal a nyerő, de 2 emberen úgy átmenne, h csak na!
Az igazság az, h a 10 mezőnyjátékosból a 4vedő és a 3 középpályás védekező szellememben játszik! ergo 3 emberre jut a támadás! ez "non szensz"
Középpályás kell, méghozzá támadószellemű!
ToreA Te mindenképp angol akarsz látni, mondj egy olyat, aki szted megfelelne, ha meggyőzől, akkor szólok Mourinhonak, és elintézi :lol: :lol:
Ha nem lesz jó angol, akkor viszont olaszt, v spanyolt hozatok Mourinhoval, oks?:D :lol:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54356 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Szerintem Mutu jó lett volna csak nem maradt sokáig nálunk inkább ez volt vele a gond!!!
Kezmannal pedig tényleg az volt a gond hogy keveset játszott igy elég nehéz olyan játékot várni tőle mint a PSV-nél!
Nem értem mért akar mindenki sztárokat nekem eddig az jött le hogy ha vettünk valami ismertebb embert akkor az nálunk nagyon nem villogot különböző okok miatt!!!Viszont az ugymond "névtelen" embereink villognak de nagyon!!!
NEKÜNK FIATAL ANGOL JÁTÉKOS KELL ÉS CSAK AKKOR HA ABRAMOVICS APÁNK NAGYON NEM TUD MIT KEZDENI A PÉNZÉVEL ÉS KÖLTENI AKAR!!!!!!MERT HA EZ NEM LESZ AKKOR NEM KELL JÁTÉKOS LEGALÁBBIS A FELNŐTT KERETBE!!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54357 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Szerintem nem a csatárposzt most a legnagyobb probléma ! Mitőll lenne jó a 2csatárunk ! Háttal a kapunak 30méteres ívelgetésekkel 2védővel a nyakukon,mit lehet csinálni ! Szerintem ide 1normális szervező k.pályás kell,mert Frankot nem érzem ilyennek ! Frank fantasztikusan tud szürni a támadásokra felérni és amibe a világ legjobbja,hogy 5 helyzettből 4-t berug,rugótecnikájáról nem beszélve ! Nincs olyan mint a Milannak Kaka,Barcának dinnye,Juvének Nedved a régi Reálnak Zizou,Villareálnál Riqelme ! Iparosokkal nem lehet hosszútávon érvényesülni ! Tavaly Crespó villogot ! Emlékezzetk a BL döntöre ! Kaka adot két olyan labdát amivel besétált és rögtön 2-0 az más kérdés,hogy utána elszorakozták a meccset !

Emanuel
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 13:10

#54358 Hozzászólás Szerző: Emanuel »

Szerintem év végév fog jönni egy-két sztár és egy pár tehetség
CHELSEA A KIRÁLY!!!!!!!!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54359 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, tényleg képes rá, de
1. ARSENALOS!!:)
2. 29 éves, nem fiatal már
3. Túl nagy sztár, José nem szereti az ilyet. Sajnos Roman igen...:(
Only one Di Matteo!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#54360 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Igen,Kezman-ban sokkal több volt,csak állandóan be,-vagy lecserélték ha egyáltalán játszott.. Hollandiában úgy tudott golkirály lenni hogy 30 meccset játszott évente.Valahogy a Chelsea-ben nem egy hálás dolog csatárt játszani. A rotáció kapusposzton meg csatároknál sztem nem jó. Crespo folyamatos játék mellett már vagy 20 gólnál járna (feltehetőleg), de lehet hogy Drogba is. Vagy-vagy. Henry azért jutott eszembe,mert láttam tegnap Drogba szenvedését, a ráivelgetett labdákat vagy elvették tőle vagy már felugrásnál lefujták. Henry képes arra amire csak kevesen (ronaldinho), hogy félpályárol 5 védővel a nyakán begyalogól a kapuba. Ez a plussz hiányzik a mieinknél.

Válasz küldése