Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54321 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Zirkonium:KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andyslacker:Nem azt mondom hogy rosszul játszik a középpályán hanem csupán azt hogy ő csatár!És ezt azon kívül hogy szerintem egy nagyon jó csatár azért hangoztatom mert elég sokan mondják hogy csatárt kéne vennünk ami szerintem nagyon nagy hülyeség!!!!Mivel pont csatár poszton nincs olyan bazi nagy gondunk nem mintha máshol nagy gond lenne!!!!
A gond ami mostanában van nálunk az szerintem a játékosok fejében keresendő elsődlegesen!!!!!!!!!!!!!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54322 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

paco83 írta:A Crespos okfejtéshez nem tudok hozzászólni érdemben mivel nem nagyon láttam játszani hülyeséget meg nem akarok beszélni!!!!
Viszont a Guddy témához talán megy! :D
Főként azt nem tudom megérteni hogy miért kell a középpályán játszatni mert ő izig vérig csatár akárki akármit mond róla neki a vérében van!Viszont a középpálya az nem kimondottan az ő asztala!
Remélem JM miután meglesz matekilag is a bajnokság elkezd próbálgatni formációkat és embereket mert inkább ez kéne mint vásárolni!!!
Egy kérdés:nem tud valaki olyan oldalt ahol az összes ANGOL bajnokságot meg lehet nézni hogy ki miként szerepel?Előre is köszönöm!
Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy Guddy támadó középpályást játszik, tavaly Te is láthattad, hogy jól megy neki.
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54323 Hozzászólás Szerző: zirkonium »


Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54324 Hozzászólás Szerző: paco83 »

A Crespos okfejtéshez nem tudok hozzászólni érdemben mivel nem nagyon láttam játszani hülyeséget meg nem akarok beszélni!!!!
Viszont a Guddy témához talán megy! :D
Főként azt nem tudom megérteni hogy miért kell a középpályán játszatni mert ő izig vérig csatár akárki akármit mond róla neki a vérében van!Viszont a középpálya az nem kimondottan az ő asztala!
Remélem JM miután meglesz matekilag is a bajnokság elkezd próbálgatni formációkat és embereket mert inkább ez kéne mint vásárolni!!!
Egy kérdés:nem tud valaki olyan oldalt ahol az összes ANGOL bajnokságot meg lehet nézni hogy ki miként szerepel?Előre is köszönöm!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54325 Hozzászólás Szerző: Dani »

Teljesen igazad van a Crespo-s dologban,én sem értem JM -t...

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#54326 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nem igazán tudom, hogy hova írjam legújabb gondolataimat, de Drogba írt ide a játékrendszerünkről, úgyhogy talán ide írom én is.
Egy ideig nagyon jól ment nekünk ez az egy csatáros+2 gyors szélsős játék, de azt hiszem kezdik egyre többen kiismerni, és tényleg próbálkozni kéne valami mással. Így volt ez az Arsenal lerohanós, 10 másodperc alatt gólt rugós rendszerével is, és még sorolhatnám. Torenak igaza van abban, hogy a védelem a modern foci egyik legfontosabb eleme, és azt nem is bántanám, de az egy csatár kevésnek tűnik, ha a szélsők már nem tudják olyan hatékonyan segíteni, mint korábban. Ráadásul végeztem egy kis kutatómunkát az elmúlt meccsekkel kapcsolatban. Van három remek (erről ugyan megoszlanak a vélemények) csatárunk, (én ide sorolom Guddyt is), és nézzük meg az utolsó meccseket:
1. tegnapelőtt a Barca ellen Drogba kezdett, Crespo kapott 32 percet, Guddy 58 perc a középpályán
2. a WBA ellen szintén Drogba kezdett és majdnem végig játszott, Crespo még a padra sem kapott helyet, Guddy73 perc a középpályán
3. a Portsmouth ellen ugyanaz, mint a WBA ellen, Drogba végig, Crespo sehol, Guddy 30 perc a középpályán
4. a Barca elleni odavágón Crespo, Drogba 1-1 félidő, Guddy a középpályán
5. a Colchester ellen Drogba végig, Crespo 23 perc, Guddy sehol
Ezek azért elég érdekes adatok: az egy dolog, hogy nekem Crespo a szívem csücske, de a vak is látja, hogy Drogba sem az Afrika Kupán sem azóta nincs a topon, Crespo viszont remek formát mutatott addig, amíg Drogba hobbifocizott. Ha ennyire nem megy neki, nem értem miért kell erőltetni. Pihenjen, ha fáradt, gyógyuljon, ha beteg és térjen vissza terjes erőbedobással. Crespo és Guddy remek megoldás lennének elöl, és Ranierinél játszottak is együtt (nem is rosszul), amikor JFH nem volt fitt.
A másik problémám, hogy ilyen lehetőségek mellett Crespo hülye lenne maradni, kezdek egyre biztosabb lenni abban, hogy nyáron elmegy. És akkor megint visszaértünk ahhoz a témához, hogy ki legyen az új csatár...
Bocs, hogy hosszú voltam, de ez már nagyon kikívánkozott belőlem.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54327 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerencsére csak 1 hónap!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54328 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54329 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

?? Hol olvastad??? Hollands jöjjön csak vissza!:) Nem hiszem, hogy a negyedosztály tök utolsójánál maradna...:) Most valószínü Ő ott a legnagyobb sztár!
Dean Furman-re pedig a Celtic vetette ki a hálóját...:(
Nem akarom, hogy a legjobb ifijeink elmenjenek!
BE KELL ŐKET ÉPÍTENI!!! Hisz azért neveltük meg vettük őket!!?
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54330 Hozzászólás Szerző: undertow »

ehhez inkabb nem szolok hozza, parszor mar leirtam mindenrol a velemenyem. meg koran is van :)

viszont. hollandset kolcson adtuk a torquaynek.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54331 Hozzászólás Szerző: Drogba »

ToreAndre írta:Drogba: Mi a fenének vagy te Chelsea drukker??:)
Kérlek, az elején hasonló okból lettem, mint Te! Azóta megszeretettem JM-t Duffot tavaly! Robbent most is imádom, Crespot! Lampset! A játékosok miatt!
De mint ahogy azt írtam egy másik topicban... Szeretném, ha más lenne a CHelsea taktikája, szebb focit játszani, közönségszórakoztatóbbat!
Nem kell minden évben 50-60 millákért játékost venni!
Az idei igazolások szerintem nem hoztak semmit se! SWP 24 milla fontért! TAlán 2év múlva jó játékos lesz! AMúgy nem kell! Essien meg pláne nem! Uaz, majdnem mind Makelele, igazad van Tore! Del Horno sem hiányzott! Gallas sokkal jobb, jobban is segíti a támadást!
Duff idén nagy csalódás volt, nem megy neki:( :cry:
Cech/Cudicini A kapuba az álomcsapatomban a 4 védő a Barca ellen felállt társaság!
Középpálya Lampard, és !új! támadóközéppályás!, így kiszorul Essien, és MAkelele! AMit sajnálok, de ez van, két szélen Robben ill J COle elől Drogba, Crespo!
1,5szer annyi gólt lőnénk! Talán többet kapnánk, de a közönség is jobban ki lenne szolgálva, és vagy egy legalább 70, de akár 80E stadionban is mindig teltház lenne!
Amúgy most tom ellened vagyok TOre, de láttál mostanában pl River (from Dél-Am)meccset
A játékosok nem fetrengenek, technikásak, még a védők is!!!!!! de nagyon, a csapatok nagyon gólerősek, na én innen hoznék egy játékost! Ezek majdnem olyan technikásak, mint a Dinnye a Barcába, csak nem ilyen nagykápű fetrengősek!
amúgy egik barcás beszólása nagyon tetszett! ez csak poén, de én röhögtem, elkezdi a 2 héttel ezelőtti meccs után! Stamford Beach :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54332 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, az olaszok jelentik azt a bizonyos kívételt, ami erősíti a szabályt, de mondjatok nekem 3-3 spanyol, dél-amerikai, portugál, afrikai játékost akik nagy hatással vannak a PL-re...
Az olaszokkal nincs is különösebb bajom, ha nem kell hallgatnom a beszédüket, nem kell az országukban lennem, nézni a bajnokságukat, hallgatni a zenéjüket és szeretnem a válogatottjukat!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#54333 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ja, Toréról eszembe jutottak még a déliek... ;)
Nos, azt ne feledjük hogy a Chelsea, (sőt, az egész Premier Liga) olasz játékosai elég jó teljesítményt nyújtottak, és a fetrengős formájukat is "otthon hagyták", mivel mindenkit áthatott a brit foci világa.
Zola, Di Matteo, Vialli mind meghatározó játékosai voltak a klubnak! (más csapatokból talán Di Canio a legjobb példa) Igaz, Vialli is "nyafogott" egy kicsit, mivel egy BL-győztes csapat kapitányából cserecsatárrá vált, de a játékával nem volt gond ;)
És persze Cudicini is olasz, bár az ő posztján kevesebbet lehet színészkedni.
Úgyhogy szerintem (és Norbi szerint is, amint látom) az déliek igenis jó hatással voltak a Chelsea-re és a Premier Ligára.
(persze vannak olyanok is, akik csak elveszik a helyet a náluk semmivel sem rosszabb angoloktól, de ez a sok külföldi edző hibája...)

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54334 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Szivemből szóltatok!!!Talán én sem tudtam volna szebben és világosabban megfogalmazni a tényállást!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54335 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, én is nagyon megijedtem 2003 nyarán... Sok kedvencem elment akkor a csapattól és olyanok jöttek, mint Crespo, Mutu, Verón...:( Szar volt. Szerencsére jött Joe Cole, DUFF, Bridge, akiket szerettem már akkor. Valamint Glen Johnson, akit nem volt nehéz megszeretni...

Én Carlo-t csodálom. Ő is tudja, hogy "csak" cserekapus és mégis hosszabított... Kedvenc kapusom SuperCarl igazi kék!
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#54336 Hozzászólás Szerző: Wisey »

tibi71 írta:Amikor Ambra megérkezett,úgy voltam vele,mint 1kisfiú mikor megtalálta pénzes nagybácsit ! Elragadott a hév ! Mondom magamnak ! Na srácok,most lesz világverő csapatunk ! Az mondjuk nekem se tetszik,hogy Ambra Fifa managerest játszik,csak nem play stationon vagy PC-n,hanem élőben hús vér játékosokkal ! Nekem tetszik a tecnikás foci és azt délen nagyon jó müvelik !
Én pedig pont Abramovich érkezése után lettem szkeptikus a Chelsea-t illetően. Nem örültem hogy hirtelen ennyi pénzt elvertünk új játékosokra, ráadásul olyan, kevésbé szimpatikus "nagy nevekre", mint Veron, Crespo vagy Mutu. Kellett pár hónap, hogy megbarátkozzak az új csapattal, de ehhez az is kellett, hogy ők mindannyian kimaradjanak a kezdőből, és inkább ismét JFH, Guddy kaphasson lehetőséget.
Rájöttem, hogy ez ugyanaz a sikeréhes Chelsea, akit én megszerettem.

Én sem örülnék neki, ha Sevchenko / Ronaldinho szintű sztárokat igazolnánk. BL-t nélkülük is nyerhetünk, csak egy kis szerencse kell hozzá...
Továbbra is tartani kéne a mostani átigazolási politikát - hasznos játékosokat igazolni. Lehetőleg minél kevesebb "mellényúlással" (Jarosik, Maniche). De ha túl sok jó játékost veszünk egy posztra, sajnos nem fog mindenki lehetőséget kapni, és előbb-utóbb távozás lesz a vége (lásd Parker, Kezman...). Nehéz ügy...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54337 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nem kellenek a sztárok még akkor se ha BL-t akarunk nyerni!
Csak nézz rá a real-ra és rájössz hogy nem a sztárok teszik jó csapattá a csapatot hanem az egység az edző a taktika és a játékosok hite!
Ha vissza nézed a tavalyi és tavaly előtti BL győzteseket akkor pislogni fogsz mert ott sincsenek teli sztárokkal!!!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#54338 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

undertow írta:a budos eletben nem lesz osszeszokott csapatunk(kozeppalyank), ha mindenkit elkuldunk egy ev utan, nem volt tokeletes a teljesitmenye.
Idevág, Tiagó rúgott kettőt tegnap Lyon-ban ,meg adott egy zseniális gólpasszt, a mezőny legjobbja volt. Nem akarom az okosat adni,én se sírtam mikor eladtuk,de nem ő az egyetlen példa...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54339 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Eddig Tore volt aki beválalta,hogy jobban érdekli a csapat összetétele mint az ,hogy mit nyer a nemzetközi porondon ! Én is csak ismétlem magam ! Ha BL akarunk nyerni akkor kellenek a sztárok,ha nem jöjjenek a fiatal angolok ! Akettő nem megy eggyütt ! A Dugjunk is és maradjunk szüzek az nem megy !

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54340 Hozzászólás Szerző: paco83 »

ToreAndre írta:Én inkább lemondanék a BL nyerési lehetőségről, csak ne legyen tele a csapat európai sztárjátékosokkal. Mindig is szídtam a Real Madridot, nem akarom magamat is szídni. Tudod Tibi, imádom az angolokat, a skandinávokat, hollandokat.Ezért van valószínüleg az, hogy nem csípem a déli, spanyol, portugál, olasz anyanyelvü focistákat általában. Ezért is szeretnék csak angolokat a csapatba!! Persze, nem én döntöm el, de bizakodni csak szabad!:)
És nem akarok kirakatcsapatot!!!
Ismételni tudom csak magamat egyetértek!!!
Én is jobban örülnék ha nem azon kellene izgulnom hogy milyen idióta "sztár játékost " akarnak megvenni teljesen feleslegesen!!
Mint írtam kéne játékos de csak és kizárólag a tartalékokhoz és az utánpótláshoz!!!!A felnőtt kerethez csak akkor ha valaki elmegy, mondjuk itt se akármelyik poszton!!!Esetleg még úgy müködhet a dolog ha 2-3 évente veszünk valamilyen játékost de ha az utánpótlást és a tartalékokat megtudjuk oldani jó játékosokkal akkor megint ott vagyunk hogy felesleges venni!!!!!!

Válasz küldése