Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolások

#81 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2023. július 6., csütörtök 17:31 Az utóbbi napok talán legszebb 6 perce volt ez a videó számomra. Lehet, hogy a képességei a korával kissé megkoptak, de az ember a mez alatt valahogy sosem szűnt meg létezni. Edzőtől, széljárástól, eredményektől függetlenül lehetett rá számítani, a helyéért többször is megküzdött, hogy aztán emelt fővel távozhasson egy telepakolt trófeás vitrint és egy gyönyörű búcsút maga után hagyva. Remélem, hogy egyszer még visszatér.
Látod kedves Mr Chelsea, lehet ezt így is csinálni. A címerhez és a szurkolóhoz kell kötődni, más nem számít.
Pont ez a lényeg, Mr Chelseavé válik az ember származástól, akadémiától függetlenül. El kell engedni az akademisták fetisizálását, majd az idő és a döntések eldöntik ki lesz legenda. Jamesnek és mondjuk Mudryknak ugyanakkora esélye van rá.

És kicsit megvédve Mountot: lehet sosem akart ő Mr Chelsea lenni, csak a szurkolói attitűd kéretlenül rátette ezt a terhet. Ettől még a "hogyan" nagyon csúnya lett Masonnél és nagyon szép Azpinál. Ég veled kapitány!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#82 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Az utóbbi napok talán legszebb 6 perce volt ez a videó számomra. Lehet, hogy a képességei a korával kissé megkoptak, de az ember a mez alatt valahogy sosem szűnt meg létezni. Edzőtől, széljárástól, eredményektől függetlenül lehetett rá számítani, a helyéért többször is megküzdött, hogy aztán emelt fővel távozhasson egy telepakolt trófeás vitrint és egy gyönyörű búcsút maga után hagyva. Remélem, hogy egyszer még visszatér.
Látod kedves Mr Chelsea, lehet ezt így is csinálni. A címerhez és a szurkolóhoz kell kötődni, más nem számít.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#83 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Azpi története nálunk így lett kerek, felemelt fejjel, Legendaként távozik.

Csak azt sajnálom, hogy az utolsó éve úgy sikerült, ahogy. Megérdemelte volna, hogy trófeával búcsúzzon el szeretett klubjától.

A legjobbakat kívánom neki és bízok benne, hogy valamikor, valamilyen formában még visszatér hozzánk!
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#84 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eg es fold a ket elkoszones. Es szep gesztus a klubtol, hogy felbontottak a szerzodeset es ingyen mehet. Az atleticoban siman el tud még jatszani. Tavaly is a legnagyobb kaoszban is oda tette magát. Mar nem volt az igazi, foleg sebessegben, de így is tisztesseges karrierje volt nalunk.

Mount meg legyen boldog a 250 ezer fontjaval hetente, itt a 200 is keves volt...

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#85 Hozzászólás Szerző: almos »

Hawaii írta: 2023. július 6., csütörtök 15:14 Közben Azpi távozása is hivatalos:
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... tions-azpi

Messze az egyik legszerethetőbb játékosunk volt az utóbbi időben, és neki tényleg jelentett vmit a Chelsea címer. Lehet, hogy eljárt már felette az idő, de vmiért mégis az ő távozása a legfájóbb számomra.

A búcsúvideója is elérhető lett. Ilyen, amikor az embernek szívből jönnek a gondolatok (és nem egy előre megírt szöveget olvas fel).
https://twitter.com/ChelseaFC/status/16 ... HcjF48uJZ4

Ég veled Kapitány! :(
Soha nem gondoltam volna, hogy Terry Kapitány után ilyen rövid időn belül lesz egy ekkora vezére a csapatnak! És se nem Chelsea nevelés, se nem angol, csak egyszerűen szívét-lelkét kitette és kiteszi a csapatért. Az ilyen játékosok maradnak meg a szurkolókban. Megnyert mindent nálunk, én csak azt sajnálom, hogy Kapitányként nem emelhette fel egyszer sem a PL serleget.

Hiányozni fogsz Dave!
LAMPARD#8

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#86 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Hawaii írta: 2023. július 6., csütörtök 15:14 Közben Azpi távozása is hivatalos:
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... tions-azpi

Messze az egyik legszerethetőbb játékosunk volt az utóbbi időben, és neki tényleg jelentett vmit a Chelsea címer. Lehet, hogy eljárt már felette az idő, de vmiért mégis az ő távozása a legfájóbb számomra.

A búcsúvideója is elérhető lett. Ilyen, amikor az embernek szívből jönnek a gondolatok (és nem egy előre megírt szöveget olvas fel).
https://twitter.com/ChelseaFC/status/16 ... HcjF48uJZ4

Ég veled Kapitány. :(
Nagyon szép és érzelemteli video. Lehet előszőr fáj a távozása de ha arra gondolsz, hogy tényleg eljárt felette az idő. illetve, hogy megérdemli, hogy oda menjen ahova akar, akkor talán azért elfogadhatóbb.
Persze, szép lett volna, ha innen vonul vissza.

A videóját meg össze lehet hasonlítani Mount-éval...és elgondolkodni, mi lehet az oka a különbségnek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#87 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2023. július 6., csütörtök 15:14 Közben Azpi távozása is hivatalos:
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... tions-azpi

Messze az egyik legszerethetőbb játékosunk volt az utóbbi időben, és neki tényleg jelentett vmit a Chelsea címer. Lehet, hogy eljárt már felette az idő, de vmiért mégis az ő távozása a legfájóbb számomra.

A búcsúvideója is elérhető lett. Ilyen, amikor az embernek szívből jönnek a gondolatok (és nem egy előre megírt szöveget olvas fel).
https://twitter.com/ChelseaFC/status/16 ... HcjF48uJZ4

Ég veled Kapitány. :(
Pont ezt akartam írni én is. Azpi búcsúja mögött valós érzelmek vannak. Pedig nincs 6 éves kora óta a klubnál, mint a szőkefejű mu legenda.

Azpi egyébként az egyik legszerethetőbb játékosunk volt. Mindent megnyert a csapattal, mindig odatette magát 150%ig, csúszott mászott a címeres mezért. Valahogy így kell távozni Legendaként. Legjobbakat kívánok neki, abszolút kedvenc marad így is!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#88 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Közben Azpi távozása is hivatalos:
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... tions-azpi

Messze az egyik legszerethetőbb játékosunk volt az utóbbi időben, és neki tényleg jelentett vmit a Chelsea címer. Lehet, hogy eljárt már felette az idő, de vmiért mégis az ő távozása a legfájóbb számomra.

A búcsúvideója is elérhető lett. Ilyen, amikor az embernek szívből jönnek a gondolatok (és nem egy előre megírt szöveget olvas fel).
https://twitter.com/ChelseaFC/status/16 ... HcjF48uJZ4

Ég veled Kapitány! :(

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#89 Hozzászólás Szerző: Traxver »

flatley09 írta: 2023. július 5., szerda 19:59
Nem sokkal járnak előttünk? Szerintem konkrétan annyiban vannak előttünk, hogy előző szezonban jobb helyen végeztek a bajnokságban.
Ezen kívül, az igazolásaik még nagyobb felsülések, mint a sajátjaink...az almult 10 évben meg semmit nem nyertek hozzánk képest.
kb igen, meg az ő edzőjük már 1 éve ott van, így jobban tudja magaköré építeni a csapatot.
inkább nekik kapus, jobb bekk, bal bekk (?) és csatárra lenne szükségük ezek a posztok néáluk hiány poszt

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#90 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Traxver írta: 2023. július 5., szerda 19:32
flatley09 írta: 2023. július 5., szerda 19:07
És ettől a MU mivel tűnik jobb állosmának? Inpotensebbek az elmult 10 évben, mint mi...
náluk is új csapat építés van.
de nem sokkal járnak előrébb mint mi, vannak olyan posztok nálunk ahol sztem jobbak vagyunk.
sztem jelentősebb kupákra esélytelenek (bajnokság, BL)
Rashford idén kiemelkedő volt, neki köszönhetik a TOP 4-et (nem lennék meglepve ha lecsapna rá a Real :lol: )
Nem sokkal járnak előttünk? Szerintem konkrétan annyiban vannak előttünk, hogy előző szezonban jobb helyen végeztek a bajnokságban.
Ezen kívül, az igazolásaik még nagyobb felsülések, mint a sajátjaink...az almult 10 évben meg semmit nem nyertek hozzánk képest.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#91 Hozzászólás Szerző: Traxver »

flatley09 írta: 2023. július 5., szerda 19:07
És ettől a MU mivel tűnik jobb állosmának? Inpotensebbek az elmult 10 évben, mint mi...
náluk is új csapat építés van.
de nem sokkal járnak előrébb mint mi, vannak olyan posztok nálunk ahol sztem jobbak vagyunk.
sztem jelentősebb kupákra esélytelenek (bajnokság, BL)
Rashford idén kiemelkedő volt, neki köszönhetik a TOP 4-et (nem lennék meglepve ha lecsapna rá a Real :lol: )

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#92 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Hat nem tudom, szerintem a mi projektunkben tobb a lehetoseg hosszutavon, ha a mostani igazolasok bevalnak. Nyilvan ott a "ha", de ha ez nem mukodik az amcsik is valtani fognak es jonnek a nagyobb bevalt jatekos igazolasok. Ok sem egetni akarjak a penzuket, hanem sikereket akarnak, es abbol penzt keresni.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#93 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dízel írta: 2023. július 5., szerda 18:58
kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 18:36 Mason Mount azon a véleményen van, hogy a Manchester United jobb helyzetben van, hogy a nagyobb címekért harcoljon, mint a Chelsea ( @SJohnsonSport @TheAthleticFC ) #CFC
Kb fél éve már írtam arról, hogy ha egy klub sokáig impotens es semmi esély arra, hogy címeket nyerjen akkor a legrosszabb ami történhet vele, hogy a fiatal játékosok karrierjét kerékbe töri.
Ez történt Mount-tal is és sokan ezért mentek el, mert kilatastalan a helyzet.
Én is csak azért haragszom rá, ahova ment, nem amiért.
Pár év mire a top 4 közelébe kerülhetünk, addig maximum mákkal meglehet egy egy mikiegér kupa esetleg.
És ettől a MU mivel tűnik jobb állosmának? Inpotensebbek az elmult 10 évben, mint mi...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#94 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 18:36 Mason Mount azon a véleményen van, hogy a Manchester United jobb helyzetben van, hogy a nagyobb címekért harcoljon, mint a Chelsea ( @SJohnsonSport @TheAthleticFC ) #CFC
Kb fél éve már írtam arról, hogy ha egy klub sokáig impotens es semmi esély arra, hogy címeket nyerjen akkor a legrosszabb ami történhet vele, hogy a fiatal játékosok karrierjét kerékbe töri.
Ez történt Mount-tal is és sokan ezért mentek el, mert kilatastalan a helyzet.
Én is csak azért haragszom rá, ahova ment, nem amiért.
Pár év mire a top 4 közelébe kerülhetünk, addig maximum mákkal meglehet egy egy mikiegér kupa esetleg.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#95 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mason Mount azon a véleményen van, hogy a Manchester United jobb helyzetben van, hogy a nagyobb címekért harcoljon, mint a Chelsea ( @SJohnsonSport @TheAthleticFC ) #CFC

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolások

#96 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nekem inkább az állomáshely az a tény, amire azért felvonom a szemöldököm. Most komolyan, mennyivel jobb a Mu nálunk? Még mindig nagyobb márkanév, de ezen kívül miért jó odamenni? Sikertelenek évek óta, és nem látszik annyira, hogy egyértelműen európa elitjébe érnek 1-2 éven belül. Ha a City hív, persze hogy mész (Guardiola, sikerek, világ legjobb csapata). Még Havertzet és az Arsenalt is megértem, potenciával teli, fiatalos projekt. Na de a Mu? Én se kívánok neki sok sikert ott...

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#97 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Én némi (kár)örömmel konstatáltam, hogy Mount egy tweet-et kapott a csapattól a hivatalos oldalon, konkrétan azt amivel bejelentették hogy távozott. Amikor RLC ment a Milanba, róla majdnem egy egész napon keresztül tweetelt a csapat és az ő elköszönése is klasszisokkal jobb volt mint Mason PR videója. Ruben igazi Cobham fiúként távozott és meg is kapta a tiszteletet a klubbtól, míg Mount gyakorlatilag az ajtó alatt távozik.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#98 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

almos írta: 2023. július 5., szerda 15:59 Leírhatatlanul sajnálom Mountot és az eladását is. Sajnos nem tudjuk mi van pontosan a háttérben. Miért nem írt alá új szerződést, miért mondott nemet 220ezer eu/hét fizura stb...
Viszont az érdemeit nem lehet elvenni tőle, amit művelt itt a bemutatkozása óta. Még idén tavasszal is sokszor az első vagy az egyetlen játékosunk volt, aki a vereségek után is kiment és megtapsolta a közönséget, hogy kijöttek és biztatták őket. Azt hiszem ilyet nem csinál az, aki nem szereti a klubját.
Én csak jót kívánok neki! Legyen legendás nagy játékos (nem feltétlen Angliában) és hozza ki a benne rejlő potenciált!
Van egy olyan érzésem, hogy egyszer még vissza fog térni és látni fogjuk kékben!
Mindenki sajnálja Mount-ot de a ló túloldalára se essünk át.
Azzal, hogy kimegy megtapsolni a közönséget sokra nem megyünk. Jópofizással, meg hasonlóakkal nem nyer meccset. Azt azzal teszi, ha hajt a meccsen, mint az állat, meg értékelhető produktumot tesz le az asztalra...ami valljuk be, egy ideje nem történt meg.
Kiment a közönséghez, mert szereti a klubot? Ugyanezt a közönséget annyira nem méltatta, hogy egy aktuális videoban köszönt volna el klubtól. Ha annyira szerette volna ezt a klubot, akkor megpróbált volna közös nevezőre jutni a csapattal. Vagy legalább valami magyarázatott adni a dolgokra. Minden lehetősége megvolt...mégsem élt vele.
A teljesítményét se magasztaljuk az egekig, mert azért nem arról van szó, hogy aranylabdás teljesítményt rittyentett volna. Hasonlíthatjuk a számait Lampardhoz, vagy bárkihez hasonló korban, nem jelent semmit. Attól, hogy két kupac kakit hasonlítasz össze, egyik sem válik gyémántá, csak mert egyik nagyobb picit, mint a másik...
Nem akarok elvenni az érdemeiből. Jó játékos, volt jó szezonja, értékes játékos, rengeteg potenciállal, stb stb...kár, hogy eligazol. De azt is ismerjük el, hogy az időszakában nálunk nem volt olyan nehéz kiemelkednie. Az utolsó szezonjai pedig enyhén szólva is feledhetőek. Hogy ez a csapat körüli helyzetnek vagy saját magának köszönhető, azt majd a jövő eldönti. Mindenesetre, nem ő lenne az egyetlen fiatal angol csillag, aki pár áttőrő szezon után nem, hogy halványabban teljesít, hanem teljesen eltűnik. (khm, Dele Alli)

Ami pedig az átigazolását illeti...Senki nem fogaja tudni, kinek van igaza maradéktalanul. Biztos, hogy mindkét fél ludas...De annyiból, amit tudunk, ami a médián keresztül átjön, abból valahogy a többség mégis csak úgy érzi, hogy az itt eltöltött 10+ éve alatt a kicsi Mason-nek nem sikerült gerincet növesztenie...
KDB, Salah, stb esetében valamiért ez a vélemény nem alakult ki. Ők lehetőséget sem kaptak. Visszaléptek a karrierjükben, hogy játszhassanak...Mount-nak minden adott volt. Csak azt a fránya szerződést nem sikerült aláírni...James megtette.
Gondolkodjunk el ezen is.

PS: ez nem neked szólt, csak a te üzeneted volt az utolsó, amikor elkezdtem írni az enyémet:D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#99 Hozzászólás Szerző: Traxver »

szomorú vagyok, sokkal jobban mint Havertznél. jó lenne ha megtudnánk mi állt a háttérben. Mivel szurkoló vagyok és riválishoz igazolt így jókat nem fogok neki kívánni főleg, amiért hetekkel ezelőtt vette fel a búcsúüzenetét.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#100 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 16:58
Dante írta: 2023. július 5., szerda 15:34
BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 12:45

Biztos, hogy megkapja de már nem csak tavaly volt nulla, az azelőtti szezonja is bőven felejthető volt a BL győztes szezonhoz képest.

Nekem nem fog hiányozni, az is lehet hogy soha nem talál már magára, megèrdemelnè.
K.rva gyenge szezonja volt, csak a bajnokságban 32 meccsen 11 gólt és 10 gólpasszt adott, meg az év játékosa lett.

Néhány embernek nagyon rövid a memóriája, ami nem gond az azonnali internetelérés korszakában, minden infó rendelkezésre áll.

Mindegy ki a felelős ezért, mindegy, hogy milyen szezonja volt az előző, ez az átigazolás a legrosszabb, legfrusztrálóbb és legszomorúbb transzfer azóta mióta követem a csapatot.
Tomori és Abraham is válthatótt volna Anglián belül, mégsem voltak hajlandók riválishoz igazolni. Mount volt mind közül a legjobban kiemelve, a legtöbb figyelmet ő kapta és meg is szolgált érte a kétszeres év játékosa teljesítményével. Kinevelt a csapat egy európai szinten bizonyított, fiatal játékost a United-nek.
Ez azért a többi támadónkat is minősíti, hogy Ő év játékosa tudott lenni ilyen stattal. Vakok közt a félszemű király volt.
+1, emlékszem hogy játszott, sehol se volt az a szint a 20-21-es szezon Mountjához képest. Én csak azt sajnálom ahova elment, ha külföld lett volna kis túlzással egy szavam sincs, így viszont jót nem tudok kívánni neki.

Válasz küldése