Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#53601 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Gyeszti írta:
Drogba írta:Amúgy ha most én CHelsea játékos lennék, én is el akarnék menni!
MInden évben nagy bevásárlást csinálnak, mindenkinek jut 1-2 év, azt mehet a "Kukába" Ki a fasznak lenne kedve maradni? 2-3év múlva már senki sem lesz a csapatba, akinek mondjuk ez a 2ik éve, vagy esetleg még régebb!
Megértem Gallast, Crespot, Drogbat, Carvalhot, ha ő is menne!
Cresponak még van 2, max 3 jó éve, és azt nem padosként akarja tölteni egy olyan közönség előtt, aki annyira nem "lelkes"
Crespo azért szeretett Dél-A-ba játszani, mert IMÁDTÁK, és a MIlanba is ha lőtt gólt, akkor a közönség tombolt. fáklyák égtek meg minden!
Itt Angliában más a közönség! Örül-örül, de nem olyan Olasz sztem!
NEki ez kell!
Másokik Real Madrid "sikerek" nélkül! Mert nem lesz BL győztes az tuti, egy összevásárolt csapat! Öregeket veszek, akik már nyertek vmit, vagy már lassan kiégnek, fiatalok kellenek, akikbe van küzdés, nem a zseton számít, és mindent meg akarnak nyerni!
NEm kényszerből, vagy pénz miatt játszó játékosok BALLACK, de aztán ki tudja, lehet h a Chelsea motorja lesz;):D
Hát nem tudom miből gondolod, hogy Crespot nem szeretik Londonban! Én voltam kinn meccsen, ahol Drogba volt a kezdő, és amikor Crespo az 55. perctől elkezdett melegíteni a vonal mellett, egyfolytában szólt a Hernan Crespooo! Amikor meg bejött, szinte talpon volt az egész stadion!Én örülnék, ha ennyire nem szeretnének egyes helyeken!
Egy szóval SEM írtam, h nem szeretik, de MIND1!
Azt mondtam, h olaszba 10* jobban éltetik azt aki szép gólt lő, mint az angolok, és Cresponak ez kell!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53602 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tibi71 írta:
undertow írta:marmint a 3as. ;)
de felolem maradhat 18 is, csak jojjon vissza es jatsszon 8)
1980 években a posztok számszerint voltak elosztva ! 1.kapus,2 jobb bekk,3 középhátvéd,4 bal bekk,5 beállos,6 védekező k.p,7 jobbszélső......stb ! Megvallom nem tudom Bridge mezszámát,csak így akartam illusztrálni a posztot,de csak a 30-asok értik míről beszélek ! Sajna én ebbe a táborba tartozom !
Akkor teged is lecsereleunkl mert lejart a szavatossagi idod .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53603 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:marmint a 3as. ;)
de felolem maradhat 18 is, csak jojjon vissza es jatsszon 8)
1980 években a posztok számszerint voltak elosztva ! 1.kapus,2 jobb bekk,3 középhátvéd,4 bal bekk,5 beállos,6 védekező k.p,7 jobbszélső......stb ! Megvallom nem tudom Bridge mezszámát,csak így akartam illusztrálni a posztot,de csak a 30-asok értik míről beszélek ! Sajna én ebbe a táborba tartozom !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53604 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ramos ha beérik, nagy játékos lesz!Így is remek!
De nekem sem ő a kedvencem.
Terry mellett elnéznék egy Puyolt, de ez álmodozás, egyrészt, másfelől meg egy bunkó tahó.
Jó az a Distin vagy Kompany!
De egy Zambrotta, mmmm:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53605 Hozzászólás Szerző: undertow »

marmint a 3as. ;)
de felolem maradhat 18 is, csak jojjon vissza es jatsszon 8)

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#53606 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Drogba írta:Amúgy ha most én CHelsea játékos lennék, én is el akarnék menni!
MInden évben nagy bevásárlást csinálnak, mindenkinek jut 1-2 év, azt mehet a "Kukába" Ki a fasznak lenne kedve maradni? 2-3év múlva már senki sem lesz a csapatba, akinek mondjuk ez a 2ik éve, vagy esetleg még régebb!
Megértem Gallast, Crespot, Drogbat, Carvalhot, ha ő is menne!
Cresponak még van 2, max 3 jó éve, és azt nem padosként akarja tölteni egy olyan közönség előtt, aki annyira nem "lelkes"
Crespo azért szeretett Dél-A-ba játszani, mert IMÁDTÁK, és a MIlanba is ha lőtt gólt, akkor a közönség tombolt. fáklyák égtek meg minden!
Itt Angliában más a közönség! Örül-örül, de nem olyan Olasz sztem!
NEki ez kell!
Másokik Real Madrid "sikerek" nélkül! Mert nem lesz BL győztes az tuti, egy összevásárolt csapat! Öregeket veszek, akik már nyertek vmit, vagy már lassan kiégnek, fiatalok kellenek, akikbe van küzdés, nem a zseton számít, és mindent meg akarnak nyerni!
NEm kényszerből, vagy pénz miatt játszó játékosok BALLACK, de aztán ki tudja, lehet h a Chelsea motorja lesz;):D
Hát nem tudom miből gondolod, hogy Crespot nem szeretik Londonban! Én voltam kinn meccsen, ahol Drogba volt a kezdő, és amikor Crespo az 55. perctől elkezdett melegíteni a vonal mellett, egyfolytában szólt a Hernan Crespooo! Amikor meg bejött, szinte talpon volt az egész stadion!Én örülnék, ha ennyire nem szeretnének egyes helyeken!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53607 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ramosz puhapöccs ! Guti 1rossz vicc ! Robinho ő egy szemfényvesztés ! Mindenki Romairo,Ronaldo utodját látja benne,de messze van tőlük ! 1-2évre R.Carlos még talán,de ott van Bridge,nekei kijár a 4-es mez !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53608 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Franky Lampard ügynöke szerint a VB után leülnek a klubbal a játékos szerződéséről tárgyalni. Lampinak még 3 évre szóló szerződése van. Nemrég Lampard kijelentette, hogy semmi esélye a távozásának.
Gondolom csak egy kis több pénzt kér, most, hogy Ballack ennyi zsetont kap hetente.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53609 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Steffi írta:
Bubi írta:
Drogba írta:Ha már a Real Margitból kell választani, akkor Guti, szerintem ott ő a legnagyobb King, meg Robinho...
Gutierez?
Én nem komálom, ettöl persze lehet jó.
Robinhónak az első ütközésnél angliában eltörne az összes csontja.Ő az angol liga ellentéte:)
Guti csak akkor jó, amikor csereként állítják be, amúgy nem nagy eresztés...
Robinhonak meg fel kéne szednie kb 5 kilót.-)
az az 5 kiló van 20 is...172 cm és 62 kiló....nem semmi.... :lol:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#53610 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Bubi írta:
Drogba írta:Ha már a Real Margitból kell választani, akkor Guti, szerintem ott ő a legnagyobb King, meg Robinho...
Gutierez?
Én nem komálom, ettöl persze lehet jó.
Robinhónak az első ütközésnél angliában eltörne az összes csontja.Ő az angol liga ellentéte:)
Guti csak akkor jó, amikor csereként állítják be, amúgy nem nagy eresztés...
Robinhonak meg fel kéne szednie kb 5 kilót.-)
Hajrá Kékek!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53611 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogba írta:Ha már a Real Margitból kell választani, akkor Guti, szerintem ott ő a legnagyobb King, meg Robinho...
Gutierez?
Én nem komálom, ettöl persze lehet jó.
Robinhónak az első ütközésnél angliában eltörne az összes csontja.Ő az angol liga ellentéte:)

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#53612 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Ha már a Real Margitból kell választani, akkor Guti, szerintem ott ő a legnagyobb King, meg Robinho...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53613 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:Sheva nagyonkéne,ilyen csatárra lenne szükségünk ! A paripaarcú nemkéne,mert az 1rivális csapatból jönne és ez parasztság lenne idehozni ! Robben ügy marhaság,ha madridba kötne ki akkor az nem R.Carlos cseréje miatt lenne ! Mondjuk abból a bűn gyenge reál-ból kéne vakakit választanom akkor az Carlos lenne ! Bekcham sose kéne Josénak nem birná elviselni,hogy kétedzés között alsóga reklámot forgatna !
:lol:
Milyen igaz!
Nisti kiégett, akárcsak Carlos!
Nekem Ramos kéne, ha választhatnék.
Hátvédposztra nekem a legjobb vagy Cole lenne vagy Zambrotta.
Cole összeveszett a Klubjával, Zambrotta klubja a bunda botrány főszereplője!Nem fog maradni!
Le kell csapni rá, véleményem szerint.
Robben?Nekem ő az istenem:)
Nem mehet el!Főleg nem egy ralba.
KACSA!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53614 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Sheva nagyonkéne,ilyen csatárra lenne szükségünk ! A paripaarcú nemkéne,mert az 1rivális csapatból jönne és ez parasztság lenne idehozni ! Robben ügy marhaság,ha madridba kötne ki akkor az nem R.Carlos cseréje miatt lenne ! Mondjuk abból a bűn gyenge reál-ból kéne vakakit választanom akkor az Carlos lenne ! Bekcham sose kéne Josénak nem birná elviselni,hogy kétedzés között alsóga reklámot forgatna !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53615 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Robben nem megy sehova .A chelsea csapata adja Del Hornot es kesz .Ha jon marmint Carlos kap £7.ooo.ooo ketto evre .De jobb az MU csapata akarja Guddyt cserebe adnak RVN-t meg a chelsea ad egy kis penzt .Sheva ad valaszt szerdan . El tudnatok kepzelni egy Sheva, Ruud ccsatar kettost ?????

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53616 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

chelseafan01 írta:""""Talán Robbent szerezheti meg a legkönnyebben Puskás Ferenc egykori csapata. A tárgyalások most könnyen felgyorsulhatnak, mivel a Chelsea foggal-körömmel ragaszkodik Roberto Carloshoz, és hajlandó lenne Robbenért cserébe leigazolni a dél-amerikai futballistát.""""

Még azt benyeltem hogy R. C. -t le akarja igazolni a klub. Gondoltam ingyen jön,ha összakapja magát egy-két jó éve még lehet,illetve sokat ártani nem tud. DE ROBBENÉRT CSERÉBE,VAGYIS EGY-AZ EGYBEN??????? Na ne,remélem ez csak kacsa... (Forrás: Samsungsport)
samsungsport?...igen kacsa..

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#53617 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

""""Talán Robbent szerezheti meg a legkönnyebben Puskás Ferenc egykori csapata. A tárgyalások most könnyen felgyorsulhatnak, mivel a Chelsea foggal-körömmel ragaszkodik Roberto Carloshoz, és hajlandó lenne Robbenért cserébe leigazolni a dél-amerikai futballistát.""""

Még azt benyeltem hogy R. C. -t le akarja igazolni a klub. Gondoltam ingyen jön,ha összakapja magát egy-két jó éve még lehet,illetve sokat ártani nem tud. DE ROBBENÉRT CSERÉBE,VAGYIS EGY-AZ EGYBEN??????? Na ne,remélem ez csak kacsa... (Forrás: Samsungsport)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53618 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kezdünk olyanok lenni, mint egyes gazdag családok gyerekei... A kisfiú nagyon szeretné azt a kisautót, megveszik neki. Nagyon szeretné azt a dzsiádzsót, megveszik. De sajnos egy idő után megunja őket és aztán mehetnek a levesbe...

Ahogy olvasom ezeket a híreket, legyenek igazak vagy sem, pletykák vagy tervek, komolyan elkezdtem szurkolni érte, hogy Abramovics bukjon meg és essünk ki....
Nem látnám a csapatot egy ideig, de tisztára mosna....
Chelsea szurkolóként most kicsit mocskosnak érzem magam...

És igen, tudom, ezek csak pletykák!

tibi!!!!!!!!!!!!!! Mondtam már! Rengeteg hozzászólást olvastam Sinclair-ről, Mancienne-ről és Jimmy Smith-ről angol fórumokon olyanoktól, akik látták őket focizni....
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#53619 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Amúgy ha most én CHelsea játékos lennék, én is el akarnék menni!
MInden évben nagy bevásárlást csinálnak, mindenkinek jut 1-2 év, azt mehet a "Kukába" Ki a fasznak lenne kedve maradni? 2-3év múlva már senki sem lesz a csapatba, akinek mondjuk ez a 2ik éve, vagy esetleg még régebb!
Megértem Gallast, Crespot, Drogbat, Carvalhot, ha ő is menne!
Cresponak még van 2, max 3 jó éve, és azt nem padosként akarja tölteni egy olyan közönség előtt, aki annyira nem "lelkes"
Crespo azért szeretett Dél-A-ba játszani, mert IMÁDTÁK, és a MIlanba is ha lőtt gólt, akkor a közönség tombolt. fáklyák égtek meg minden!
Itt Angliában más a közönség! Örül-örül, de nem olyan Olasz sztem!
NEki ez kell!
Másokik Real Madrid "sikerek" nélkül! Mert nem lesz BL győztes az tuti, egy összevásárolt csapat! Öregeket veszek, akik már nyertek vmit, vagy már lassan kiégnek, fiatalok kellenek, akikbe van küzdés, nem a zseton számít, és mindent meg akarnak nyerni!
NEm kényszerből, vagy pénz miatt játszó játékosok BALLACK, de aztán ki tudja, lehet h a Chelsea motorja lesz;):D

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#53620 Hozzászólás Szerző: Drogba »

undertow írta:
Chelsea88 írta:a fiatalokat még megértem...de Gudit míért nem lehet még játszatni???
AZ idény során amikor játszott,egyszerűen fantasztikus volt...vagy csak én láttam így????? :oops: :cry:
amikor jatszott. de amikor csa kovalygott a palyan, akkor nem volt annyora fantasztikus.
imadom guddyt, es nagyon jo jatekosnak tartom, de az inkonzisztencia szobrat rola lehetne mintazni. es ez nem fer bele, ha folyamatosan akar jatszani.

mondjuk tetszene, ha vegul elmenne drogba, nem tudnank venni senkit, es itt maradnak crespoval, guddyval, carltonnal :D egy kis kihivas josenak, hogy a legtobbet hozza ki beloluk.
ez tetszik, de most nem rosszból szerintem nagyobb cink lenne, mintha maradna Drogba!
És nem Drogbát védem, vagy Téged támadlak, de szerintem nem lehet azt mondani, h ez az év Guddy botladozása lenne! Szerintem 1-2 meccsen volt jó, azt nagyjából csókolom, mert amikor csatárt játszott pocsék volt! ördító ZIccereket hagyott ki! Crespo meg akkor tud eredményes lenni, ha teljesen kiszolgálják, vagy távolról kell lőnie, úgyh senki sincs a közelébe C COle meg hát nem tom, olyan sokat nem játszott! És nem hiszem, h Jose lenne vak:)
Amúgy meg 100%, h jön csatár! Ilyen problémája nem lesz a CHelseanek, mert ahol pénz van, ott tudnak embert szerezni, max nem azt akit akarnak (SEVA, bár ez sem tuti)

Válasz küldése