Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53581 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:milyen csend van a fórumon...aaaaa.....végre.... :) 8) 8)
vihar előtti csend...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53582 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

milyen csend van a fórumon...aaaaa.....végre.... :) 8) 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53583 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:a nagy igazolási invázió a VB után lesz ! Onnan fognak mazsolázni Kenyonék,telepénztárcával !
Így van, de aki most mondjuk 5 millkó, és jól nyomja a VB-n, az utána 15-20 milkó lesz!Nem mintha ez Abrát elriasztaná:)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53584 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a nagy igazolási invázió a VB után lesz ! Onnan fognak mazsolázni Kenyonék,telepénztárcával !

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#53585 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Várjuk ki a végét, minden bulvár firkász most éli az álmodozások korát, aztán jön az ébredés...
Ausztrál bozótlakók is idejönnek focizni, a nepáli sherpákról nem is beszélve. Nyugi-nyugi... :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53586 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Már néhol el van ba$zva az egész átigazolási politika... Muri kijelenti: "Nem kell balhátvéd! Ott van Del Horno, visszahívjuk Bridge-t. Ennyi", és mi lett ebből?: Le akarunk igazolni egy 33 éves Brazil balbekket, 2 évre, aki év elején még azzal kacérkodott, hogy visszavonul, vagy Brazilban folytatja pályafutását... Ha Carvalho elmegy, ami elég valószínű, akkor legalább fiatalokat igazoljunk, mint Kompany, vagy Abidal (tudtommal még nincs 25...)... De nehogymár egy 33 éves játkosért adjunk egy Robbent!!!!!! Ennyire hülye átigazolási politikája a csapatnak NEM LEHET!!!!!!!!!!!! Térj észhez Muri, mert ha így folytatod, akkor annak rossz vége lesz...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53587 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Az újabb kiszemelt Eric Abidal. Ő a Lyon balhátvédje, aki tudtommal középső védőt is tud játszani. Szerintem nagyon jó játékos, tökéletesen tudná pótolni Gallast!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53588 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igazság szerint, Megvan Ballack, aki nélkül meglettünk volna, de jó hogy van.Még jöhet Sheva, 80%, h már a miénk, akire igazán szükségünk van.Más már felesleges!
De ha igazolni akarnak, akkor A.Cole VS. Zambrottára gondolok!Valamelyik jó lenne.Zambrotta sanszosabb, és neki jobban is örülnék!:)

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#53589 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

A felesege mar lakast nez, hogy kinevettetek... Meglatjuk mi lesz...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53590 Hozzászólás Szerző: mourinho »

grimrieper írta:
Chelsea88 írta:érdekes felhasználó név :oops: :oops: :oops: :roll:
de amúgy a véleményem szerint hiába mondja Seva,hogy jövő héten dönt,a VB alatt fog dönteni,ami elég érdekes...
Ukrán mecsen Seva gólt lő a meccsen,erre a kommnetátor: Mekkora gólt ragasztott a ficakba ez a kiváló Milan játékos.
2.Ukrán meccs: Seva gól...Kommentátor: Bombagól...ilyet várunk a Chelsea játékosától a továbbiakban is...na ez az én problémám,ez a hatalmas játékosmozgás,értelmetlenül...és mára már sehol a klubhűség... :oops: ez van.... :?
a Sheva kerdes mar regen lekerult az asztalrol ,mert meg van ra a valasz CHELSEA FC .
Hát én azért még nem vánnék rá mérget :D de remélem jön jó lenne

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53591 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Chelsea88 írta:érdekes felhasználó név :oops: :oops: :oops: :roll:
de amúgy a véleményem szerint hiába mondja Seva,hogy jövő héten dönt,a VB alatt fog dönteni,ami elég érdekes...
Ukrán mecsen Seva gólt lő a meccsen,erre a kommnetátor: Mekkora gólt ragasztott a ficakba ez a kiváló Milan játékos.
2.Ukrán meccs: Seva gól...Kommentátor: Bombagól...ilyet várunk a Chelsea játékosától a továbbiakban is...na ez az én problémám,ez a hatalmas játékosmozgás,értelmetlenül...és mára már sehol a klubhűség... :oops: ez van.... :?
a Sheva kerdes mar regen lekerult az asztalrol ,mert meg van ra a valasz CHELSEA FC .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53592 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tibi71 írta:
grimrieper írta:
tibi71 írta: 1980 években a posztok számszerint voltak elosztva ! 1.kapus,2 jobb bekk,3 középhátvéd,4 bal bekk,5 beállos,6 védekező k.p,7 jobbszélső......stb ! Megvallom nem tudom Bridge mezszámát,csak így akartam illusztrálni a posztot,de csak a 30-asok értik míről beszélek ! Sajna én ebbe a táborba tartozom !
Akkor teged is lecsereleunkl mert lejart a szavatossagi idod .
Srác ! A 4X-esek kezdjék felkutattni a stadionba a nyugdijas szektort !
Legalabb olcsobban kapok jegyett .

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53593 Hozzászólás Szerző: Dani »

érdekes felhasználó név :oops: :oops: :oops: :roll:
de amúgy a véleményem szerint hiába mondja Seva,hogy jövő héten dönt,a VB alatt fog dönteni,ami elég érdekes...
Ukrán mecsen Seva gólt lő a meccsen,erre a kommnetátor: Mekkora gólt ragasztott a ficakba ez a kiváló Milan játékos.
2.Ukrán meccs: Seva gól...Kommentátor: Bombagól...ilyet várunk a Chelsea játékosától a továbbiakban is...na ez az én problémám,ez a hatalmas játékosmozgás,értelmetlenül...és mára már sehol a klubhűség... :oops: ez van.... :?

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#53594 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem már hiányzik a bajnokság....na, de mindegy!!! Amikor olvastam a hozzászólásokat, főleg a Gudjohnsen ellentéteket, arra jutottam, hogy tényleg okosabb lenne eladni, mint a cserepadot koptatnia, és szerintem Mourinho ezért is engedi el. Nem lenne szép dolog, ha azt a pár évet, ami még neki van a padon ülné le. Akármennyire is szereti mindenki Guddy-t, azért változnak az idők, és mindig újabb és újabb focisták kerülnek a csapathoz. Ballack-ról annyit mondanék, hogy nemrég azt nyilatkozta, szeretne még BL-t nyerni ezért is lehet nyerő ember jövőre. A Sevcsenkó-akta néhány nap múlva lekerül az asztalról!....de a kérdés hogy kinek az asztaláról!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53595 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:a 4-es az a bal back,3-as a söprögető !
hat, meg a szamozas bevezetesekor, amikor meg a 235 volt a meno, akkor is a 3as volt a left fullback.
(egyebkent az arse-zal egyutt mi voltunk az elso csapatok, akik szamozott mezt hasznaltak.)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53596 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

grimrieper írta:
tibi71 írta:
undertow írta:marmint a 3as. ;)
de felolem maradhat 18 is, csak jojjon vissza es jatsszon 8)
1980 években a posztok számszerint voltak elosztva ! 1.kapus,2 jobb bekk,3 középhátvéd,4 bal bekk,5 beállos,6 védekező k.p,7 jobbszélső......stb ! Megvallom nem tudom Bridge mezszámát,csak így akartam illusztrálni a posztot,de csak a 30-asok értik míről beszélek ! Sajna én ebbe a táborba tartozom !
Akkor teged is lecsereleunkl mert lejart a szavatossagi idod .
Srác ! A 4X-esek kezdjék felkutattni a stadionba a nyugdijas szektort !

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#53597 Hozzászólás Szerző: Steffi »

szpecnaz írta:
Steffi írta:
Bubi írta: Gutierez?
Én nem komálom, ettöl persze lehet jó.
Robinhónak az első ütközésnél angliában eltörne az összes csontja.Ő az angol liga ellentéte:)
Guti csak akkor jó, amikor csereként állítják be, amúgy nem nagy eresztés...
Robinhonak meg fel kéne szednie kb 5 kilót.-)
az az 5 kiló van 20 is...172 cm és 62 kiló....nem semmi.... :lol:
A 82 szerintem már sok lenne :-)))))
Hajrá Kékek!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53598 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
tibi71 írta:
undertow írta:marmint a 3as. ;)
de felolem maradhat 18 is, csak jojjon vissza es jatsszon 8)
1980 években a posztok számszerint voltak elosztva ! 1.kapus,2 jobb bekk,3 középhátvéd,4 bal bekk,5 beállos,6 védekező k.p,7 jobbszélső......stb ! Megvallom nem tudom Bridge mezszámát,csak így akartam illusztrálni a posztot,de csak a 30-asok értik míről beszélek ! Sajna én ebbe a táborba tartozom !
vagom, de: 1-kapus, 2-jobb back, 3-bal back, 4-vkp, 5-6-belso vedok, 7-jobb kp, 8-kp, 9-golvago csatar(striker), 10-tamogato csatar(forward), 11-bal kp.
ahogy en tudom.
a 4-es az a bal back,3-as a söprögető !

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53599 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én is igy tom bár nem vagyok 30as...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53600 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:
undertow írta:marmint a 3as. ;)
de felolem maradhat 18 is, csak jojjon vissza es jatsszon 8)
1980 években a posztok számszerint voltak elosztva ! 1.kapus,2 jobb bekk,3 középhátvéd,4 bal bekk,5 beállos,6 védekező k.p,7 jobbszélső......stb ! Megvallom nem tudom Bridge mezszámát,csak így akartam illusztrálni a posztot,de csak a 30-asok értik míről beszélek ! Sajna én ebbe a táborba tartozom !
vagom, de: 1-kapus, 2-jobb back, 3-bal back, 4-vkp, 5-6-belso vedok, 7-jobb kp, 8-kp, 9-golvago csatar(striker), 10-tamogato csatar(forward), 11-bal kp.
ahogy en tudom.

Válasz küldése