Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53841 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ha valaki szereti a Chelsea-t akkor annak IS szurkol hogy minnél több trófeát nyerjen, hisez ez az egész egy versengés nem pedig egy alapítvány...az már csak hab lenne a tortán hogy ha mindezekben sikere lenne 3-4 saját nevelésű játékosnak....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53842 Hozzászólás Szerző: mourinho »

grimrieper írta:Tudjatok rajottem ti a holdon eltek .Akartok egy vilagvero csapatott .De azt akarjatok hogy a jatekosokat ugy hivjak hogy micky mouse ,Minnie mouse , meg Goofy.Vagyis nevenincs fiatal kezdok , meg olyanok akiket csak eppen ebben a pillanatban csiptek .Megegyszer ez egy UZLET .Mar regen megszunt sportnak lenni .Csak ti ringatjatok magatokat ebben .Nem akarok senkit megserteni ,de mi a baj a Ballackkal ?A nemet csk ,A Shevaval a Milan csapataban gyilkos modon ontotta a golokat .O az aki egy meccsen 4 helyzetbol 3 bevag .Nem ugy mint Didi .Ha nektek ezek nem jok akkor irjatok Abranak hogy igazoljon esetleg a Fradibol ,vagy a Dozsabol .Es akkor nyerunk SEMMIT .
megegyszer nem akarok senkit megserteni de az atigazolasokat talan bizzatok olyanokra akik ertenek hozza .A masik ennek a csapatnak el kell hogy tartsa magat 5 even belul . Ez csak ugy megy ha nyernek mindent most nem pedig kiserletezni mindenfele fiatal gyerekkel .
Én abszolút egyet értek Grimrieperrel

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53843 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én sem azt mondtam amire te gondolsz. Essien-be én is nagyon "beleszerettem" ez alatt az egy év alatt is. Ennek ellenére bírom Ballackot és Make valóban szentem jövő év végén visszavonul és akkor majd jól jön ballack hidd el. másrsézt ha nem vettük volna meg most michaelt akkor majd jöcőre megvehettük volna több millióért ha egyáltalán nem ment volna el valahova máshova.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53844 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

bilhacica írta:őő tod én kifejezetten annak az elentetje miadt lettem Chelsea szurkolo amit leirtál. De az a baj ha vki a Chelseanek szurkol mint csapatnak akkor most igazábol minek szurkol!? annak hogy legyen minél több trofea!? vagy hogy olyan játékosok legyenek csak benne akik az aranylabda szavazáson benne vannak az első 11be!? Akkor ennyi erővel olyan csapatnak nem érdemes szurkolni amelyeik pl 5. vagy 6. egy bajnokságba!? Ott van pl a Lpool esete, megynerik mittom én hány év után (tuti hogy sok) a Bl-t egy olyan csapattal akik 3-0nál nem arra gondoltak nem baj az, a fizum nagy és még a reklámokba is én szerepelek, hanem arra hogy most vagy soha! És megnyerték és irigylem a Lpool szurkolokat azért az érzésért, ahogy látták, hogy a kedvenceik (ismétlen, nem világsztárjaik, kedvenceik) megnyerték a legnagyobb diadalt. És erre eladnak egy csomo játékost ezek közül vagy nem játszatnak. Most kicserélték ezeket azt kiestek attol a nevetség benficátol!
De ugy veszem észre itt csak korlátozott számu ember érti amit mondok. Amugy lehet jövöre megnyerjük a Blt de tudom hogy nem a Chelsea nyerte, hanem a sok pénz. Szegény Essien ugy sajnálom :( , az év során a Chelseafc.comon többször is Őt választották meg a meccs emberének a barca ellen meg nem is játszhatott és sztem azé estünk ki:(
Megnyugodhatsz lesz neki helye a csapatban ,marmint Essiennak .De nem gondolod hogy a Ballack azert jon mert 1;Makelele mar lassan abba hagyja ,2;kell neki akitol tanuljon , 3;levegyek rola a nyomast .Ez nem a Lyon ahol o volt a star .Itt onala vannak nagyobb starok .Itt o csak egy a sok kozul . Es mielott megkerdezed o nekem az elso vagy a masodik a Terryvel .

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53845 Hozzászólás Szerző: Megyó »

őő tod én kifejezetten annak az elentetje miadt lettem Chelsea szurkolo amit leirtál. De az a baj ha vki a Chelseanek szurkol mint csapatnak akkor most igazábol minek szurkol!? annak hogy legyen minél több trofea!? vagy hogy olyan játékosok legyenek csak benne akik az aranylabda szavazáson benne vannak az első 11be!? Akkor ennyi erővel olyan csapatnak nem érdemes szurkolni amelyeik pl 5. vagy 6. egy bajnokságba!? Ott van pl a Lpool esete, megynerik mittom én hány év után (tuti hogy sok) a Bl-t egy olyan csapattal akik 3-0nál nem arra gondoltak nem baj az, a fizum nagy és még a reklámokba is én szerepelek, hanem arra hogy most vagy soha! És megnyerték és irigylem a Lpool szurkolokat azért az érzésért, ahogy látták, hogy a kedvenceik (ismétlen, nem világsztárjaik, kedvenceik) megnyerték a legnagyobb diadalt. És erre eladnak egy csomo játékost ezek közül vagy nem játszatnak. Most kicserélték ezeket azt kiestek attol a nevetség benficátol!
De ugy veszem észre itt csak korlátozott számu ember érti amit mondok. Amugy lehet jövöre megnyerjük a Blt de tudom hogy nem a Chelsea nyerte, hanem a sok pénz. Szegény Essien ugy sajnálom :( , az év során a Chelseafc.comon többször is Őt választották meg a meccs emberének a barca ellen meg nem is játszhatott és sztem azé estünk ki:(

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53846 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Nah végre itt van ballack. én szeretem örülök, hogy megjött.

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#53847 Hozzászólás Szerző: Festa »

Itt Van Ballack fején a hajlak :lol:
Nekem nem az első számú kedvencem ő egyértelműen támadó
hát majd meglátjuk.Nemsokára.sevcsenko is hivatlos lesz.
Crespo megy ,Gallas??? őt sajnálnám a legjobban és nyilván nem csak én.
Mi az élet értelme??? 42!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53848 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Tudjatok rajottem ti a holdon eltek .Akartok egy vilagvero csapatott .De azt akarjatok hogy a jatekosokat ugy hivjak hogy micky mouse ,Minnie mouse , meg Goofy.Vagyis nevenincs fiatal kezdok , meg olyanok akiket csak eppen ebben a pillanatban csiptek .Megegyszer ez egy UZLET .Mar regen megszunt sportnak lenni .Csak ti ringatjatok magatokat ebben .Nem akarok senkit megserteni ,de mi a baj a Ballackkal ?A nemet csk ,A Shevaval a Milan csapataban gyilkos modon ontotta a golokat .O az aki egy meccsen 4 helyzetbol 3 bevag .Nem ugy mint Didi .Ha nektek ezek nem jok akkor irjatok Abranak hogy igazoljon esetleg a Fradibol ,vagy a Dozsabol .Es akkor nyerunk SEMMIT .
megegyszer nem akarok senkit megserteni de az atigazolasokat talan bizzatok olyanokra akik ertenek hozza .A masik ennek a csapatnak el kell hogy tartsa magat 5 even belul . Ez csak ugy megy ha nyernek mindent most nem pedig kiserletezni mindenfele fiatal gyerekkel .

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53849 Hozzászólás Szerző: Robi »

Én csak a Chelsea érdekében szurkolok Ballack jó szezonjának. Egyébkélnt neki sem örülök (mostanság senkinek se örülök :D ).

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#53850 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

CFCBoy írta:
szpecnaz írta:Ballack holnap ír alá...
Hipp-hipp hurrá... :x :x :x Remélem rossz szezonja lesz, és még a télen elballag... :evil: :evil:
Egyáltalán nem örülök, hogy jön, de szeretném, hogy jó szezonja legyen, és essek végre pofára... :lol:
magyarul: Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket... :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#53851 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

szpecnaz írta:Most néztem...ez a fószer 107 bundesliga meccsen 44 gólt lőtt...egész jó...
:lol: :lol: :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53852 Hozzászólás Szerző: undertow »

:lol: :lol: :lol:

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#53853 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

bilhacica írta:chelsinho:
nem tom miért örülsz ha majd jön még seva is!? mind2 30 éves lesz szeptemberre ezaz egyik a másik, Essien vagy makelele a padra kerül mert jön ez a playboy, hát ez tényleg boldoggá tesz engem is, meg makelelet is meg essient is hogy a "szurkoloik" kiteszik Őket a kezdőből...
Ballack ugyanaz a játékos mint Makelele csak egy kicsit fiatalabb és gólerősebb

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53854 Hozzászólás Szerző: undertow »

de, lehet.
mondjuk a sheff utd ellen a bridgen...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53855 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A mai tájékoztatón Jose elmondta, hogy a Lampard-Ballack páros együtt fog játszani a középpályán.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53856 Hozzászólás Szerző: Megyó »

chelsinho:
nem tom miért örülsz ha majd jön még seva is!? mind2 30 éves lesz szeptemberre ezaz egyik a másik, Essien vagy makelele a padra kerül mert jön ez a playboy, hát ez tényleg boldoggá tesz engem is, meg makelelet is meg essient is hogy a "szurkoloik" kiteszik Őket a kezdőből...

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

nyonyó

#53857 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

és az nem lehet hogy Makalele marad majd ki?

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#53858 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

Végre már!!!! 3 hónapja hogy szinte minden nap azzal volt tele a sajtó hogy jön Ballack, nem jön Ballack, aláirt, megszakadt a tárgyalás, de most már vége!! Most már csak a Shevcenko-aktát kell sikeresen lezárni na meg egy középső védőt kell venni. Amúgy visszatérve a Sheva, Tevez csatárvételre nem lenne hülyeség mert a padra is kellene egy jó csere. Na meg visszatérni a jól bevált tavalyi 4-4-2 -es hadrendre. Középen J.Cole-Lampard-Ballack-Essien elől Drogba és Shevcenko felállással.
Na meg még egy kérdés: ezeket a képeket honnan szedtétek??????

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53859 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép
Grüssgott!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53860 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

130 ezer fontot kap hetente, mivel ingyen jött a klubhoz.
Gopndolom a többiek is tartják majd a markukat még több pénzért....

Ami érdekesség, hogy a 13-as mezben fog játszani Ballack... talán mert a névből maradhatnak az .A L L A.. betűk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zirkonium 2006. május 15., hétfő 14:39-kor.

Válasz küldése