Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54041 Hozzászólás Szerző: undertow »

a sved valogatottban kiktol latja?

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#54042 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Steffi írta:
tibi71 írta:Ibrahimovicsot ?????! Ha Drogba szinész akkor ez a 'tipikus' svédnevü a Ryan közlegénybe simán szerepet kaphatott volna ! Amit itt a népstadionba müvelt Didi hozzáképest iparitanuló ! Eto,Adriano,Makay,F.Torres,Seva ezek Chelsea szintű csatárok ! Nálam ők a befutók !
Adriano-nak nagyon tudnék örülni! Seva is jöhet! :-)
Eto'o aláírom jó játékos, Adriano csak szenved az interben és szerintem nem tudná felvenni az angol bajnokság ritmusát, F. Torres fiatal tehetséges nem lehet tudni, Seva pedig klasszi, de lassan már 30 éves és lehet a Milánban fejezzi be a pályafutását, Makay? megse hívták a holland válogatott bő 33 keretébe, mikor 23 a végleges keret, ilyen biztos nem kell ide. Azt mondom Zlatan megfelelő lenne, egyrészt fizikailag nagyon erős, magas, jófejelű és nagyon technikás játékos. Ez a színészkedés az olasz bajnokságban ragadt rá, mert ott az a menő. De ha belekerülne egy angol közegbe, ahol küzdés van végig biztos nem csinálná, mert nem láttná senkitől.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#54043 Hozzászólás Szerző: Ailton »

andyslacker írta:
Ailton írta:...
Johnson: ő sem kell ide
...

Micsodaaaaa??? Már hogy ne kéne? Jó képességű és méltatlanul hanyagolt játékos.....Engem kicsit bosszant, hogy JM ennyire szarik a fejére.
Johnson kitűnó játékos, ezt aláirom. De nem tudott beilleszkedni a Chelseabe, és kár lenne a padon jegelni, vagy a tarcsik közt játszatni. A kezdőbe meg úgyse kerül be.

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#54044 Hozzászólás Szerző: Steffi »

tibi71 írta:Ibrahimovicsot ?????! Ha Drogba szinész akkor ez a 'tipikus' svédnevü a Ryan közlegénybe simán szerepet kaphatott volna ! Amit itt a népstadionba müvelt Didi hozzáképest iparitanuló ! Eto,Adriano,Makay,F.Torres,Seva ezek Chelsea szintű csatárok ! Nálam ők a befutók !
Adriano-nak nagyon tudnék örülni! Seva is jöhet! :-)
Hajrá Kékek!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54045 Hozzászólás Szerző: paco83 »

andyslacker írta:
Ailton írta:...
Johnson: ő sem kell ide
...

Micsodaaaaa??? Már hogy ne kéne? Jó képességű és méltatlanul hanyagolt játékos.....Engem kicsit bosszant, hogy JM ennyire szarik a fejére.
Mi az hogy nem kell nekünk egy fiatal Angol nagyon tehetséges és lásd fenn játékos!!Inkább játszatni kéne vagy ha nem fér bele a keretbe kölcsön adni de semmi képp sem eladni!!!!!!!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54046 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Am klub is és Ballack is cáfolta, hogy a játékos aláírt volna a Chelsea-hez...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54047 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ibrahimovicsot ?????! Ha Drogba szinész akkor ez a 'tipikus' svédnevü a Ryan közlegénybe simán szerepet kaphatott volna ! Amit itt a népstadionba müvelt Didi hozzáképest iparitanuló ! Eto,Adriano,Makay,F.Torres,Seva ezek Chelsea szintű csatárok ! Nálam ők a befutók !

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54048 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Ailton írta:...
Johnson: ő sem kell ide
...

Micsodaaaaa??? Már hogy ne kéne? Jó képességű és méltatlanul hanyagolt játékos.....Engem kicsit bosszant, hogy JM ennyire szarik a fejére.
Birth, CHELSEA, Death

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#54049 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Na szerintem akik elmennek:
Maniche: nem kár érte
Crespo: őérte kár
Johnson: ő sem kell ide

szerintem Chivu nem jön ide, Kompany jön az Anderlechtől, Ballack a a Bayerntől (remélem nem), meg még egy csatár, ha elmegy Crespo. Mondjuk szerintem Ibra nem jön, az egy hülye.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54050 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

pilu74 írta:Ezt a német selejtet"Ballack-ot" nem tudom minek kellet leigazolni ide,olyan játékosok kellenének akik tudnak futni is!!Az összes ismerösöm aki a bayernek szúrkól összetette a kezét,hogy megszabadultak töle.

Én is hallottam ezt, de a Chelsea nem a Bayern. Majd bizonyítson nálunk mit tud, ha meg nem, akkor mehet.
Német lapjelentések szerint 4 évre aláírt....

pilu74
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. április 18., kedd 21:51
Tartózkodási hely: Iváncsa

#54051 Hozzászólás Szerző: pilu74 »

Ezt a német selejtet"Ballack-ot" nem tudom minek kellet leigazolni ide,olyan játékosok kellenének akik tudnak futni is!!Az összes ismerösöm aki a bayernek szúrkól összetette a kezét,hogy megszabadultak töle.

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#54052 Hozzászólás Szerző: Steffi »

undertow írta:tanult par dolgot rijkaardtol, na. :wink:
Van még mit tanulnia .-)
Hajrá Kékek!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54053 Hozzászólás Szerző: undertow »

tanult par dolgot rijkaardtol, na. :wink:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#54054 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Chelseafan írta:Én még Eto'o-nak is jobban örülnék, mint Ibranak! Igaz egyikőjüket se szeretem, de a kamerunit jobb játékosnak tartom, sztem ő az, aki 3-ból 2-t belő.
Én meg Etot nem akarom itt látni, emberileg nagyon utálom, nem szeretem az ilyen köpködős fajtákat...
Hajrá Kékek!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#54055 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Chelseafan írta:Én még Eto'o-nak is jobban örülnék, mint Ibranak! Igaz egyikőjüket se szeretem, de a kamerunit jobb játékosnak tartom, sztem ő az, aki 3-ból 2-t belő.
Igen igen azt a fazont en se csipem de jo jatekos azt meg kell hagyni .

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#54056 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én még Eto'o-nak is jobban örülnék, mint Ibranak! Igaz egyikőjüket se szeretem, de a kamerunit jobb játékosnak tartom, sztem ő az, aki 3-ból 2-t belő.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54057 Hozzászólás Szerző: paco83 »

grimrieper írta:
Steffi írta:Na ez az nem kell ide ballack csak Bridge!!!!!!ibra meg pláne nem kell!!!!
Ízlések és pofonok! :wink:
Ballack az mar nem kerdes o bent van a zsakban .De mindenkeppen kell egy bomba biztos csatar aki 3 helyzetbol ketszer betalal .Es ha az az ember Ibra akkor had jojjon .[/quote]


Hát ha ilyen szempontból nézzük akkor lehet hogy igazatok van de szerintem ibránál van jobb is bár most hirtelen nem jut szembe senki de tuti hogy van nála jobb!!!!!!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#54058 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Steffi írta:Na ez az nem kell ide ballack csak Bridge!!!!!!ibra meg pláne nem kell!!!!
Ízlések és pofonok! :wink:[/quote]
Ballack az mar nem kerdes o bent van a zsakban .De mindenkeppen kell egy bomba biztos csatar aki 3 helyzetbol ketszer betalal .Es ha az az ember Ibra akkor had jojjon .

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#54059 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Na ez az nem kell ide ballack csak Bridge!!!!!!ibra meg pláne nem kell!!!![/quote]

Ízlések és pofonok! :wink:
Hajrá Kékek!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#54060 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

grimrieper írta:
Chelseafan írta:
grimrieper írta: Igen most olvasom az ujsagot es a Lyon csapata megszeretne szerezni ot . De csak akkor ha valami irtozatosan olcson adnank ,amire persze semmi lehetoseg
Vagy irtózatosan sokat ajánlanának érte! :D
Nem tudnam elhinni hogy oda adnak egy kosar szilvaert .Annal azert tobbet er .
Azért nem hiszem, hogy olyan szegény lenne a Lyon, csak maradt valami az Essien-pénzből. :lol: Igaz, hogy költöttek még játékosokra, de a bajnokságból és a BL-ből jókora bevételre tettek szert!

Válasz küldése