Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53881 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Szerintem Shevchenko is jó. Legalábbis az olasz bajnokságban jó BL-ben is jó.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53882 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sokan félreértettetek engem. Nem azt írtam, hogy az ifi csapatot akarom látni 4 év múlva, erről szó sem volt.
Csak arra akartam kikérni, hogy baromság 30 feletti játékosokat vásárolni. Ez már nem egy gyengébb Chelsea, ahol az ilyenek kitünhetnek. (mint Gullit és Zola idejében)
Higyjétek el, hogy nem lesz csoda, ha idejönnek ezek a "nagy nevek"

tibi!!!
A 90-es évek végén volt az a meccs, ahol csak idegenlégiósokkal álltunk fel. Amennyire emlékszem, egy meccs. Wise-t eltiltották, Morris, Soxy sérültek voltak.
Azért a KEK győztes csapatban is volt bőven angol: Duberry, Wise, Hughes, Clement, Stevie Clarke, Granville, Harley, Newton, Le Saux...
Hirtelen ők jutnak eszembe...

kdako:
Darren Bent egy fiatal, tehetséges játékos, aki azért elég jó szezont produkált. Én nem nézek olasz focit, Shevcsenko milyen volt. Aranylabdás? És?
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53883 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Remélem tényleg nem leszünk Leál madrid ! Talán én azért nem tartom annyira vészesnek a dolgot,mert ott az elsődleges szempont az aranylabda volt ! Mi azért posztokra igazoltunk még akkor is,ha nem mindig volt ésszerű,meg aztán néhány játékos ára .......?!!

BigFoot
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. május 2., kedd 23:10

#53884 Hozzászólás Szerző: BigFoot »

nem tom annak én se örülnék hogy pl olyanok legyünk mint a real hogy egy emberre épül (ronaldo) és mindenkit megveszünk

de annak örülök hogy erősödik a csapat!bajnokság most is meglenne megint,azonban erősíteni kell ha bl,fa győzelem legyen

pl Ballack nagyon jó játékos örülök hogy itt lesz,Lampardal együtt osztják majd a labdákat vagy a gólokat!csatársorunk elég gyenge,Cresponak nagyon nem ment,Drogbanak is voltak szar és jó meccsei,most hogy lehet jön Sheva szerintem sokkal több gólt lövünk
pl tényleg lehetne C.Cole helyette de ő még nem olyan jó hogy pl bevágjon 2 gólt a barcának amivel nyernénk ellenük mint amire Sheva képes!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53885 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
undertow írta:tele van veluk a sajto. ne mondd mar, hogy nem latod.
Az Etoo, Ronaldinho, Adriano-sztorik valóban kacsák, ezt lehetett sejteni. De nehogy már közülünk valaki ezt komolyan is vette.

De például nézd meg az elmúlt évek nagy átigazolási történeteit. Beckham-Real, Zidane-Real, Cassano-Real, Gilardino-Milan, Figo-Inter: az újságok megszellőztették, és be is jött.

nagy szamok torvenye...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53886 Hozzászólás Szerző: paco83 »

kdako írta:
paco83 írta:
kdako írta:Bár kedvenceim közé tartozik Gallas és Crespo is, ha menni akarnak, nem lehet erőszakkal őket itt tartani, így kézenfekvő megoldás lenne a csere. Sevcsenkót nem lehet öregedő sztárocskának nevezni, 4 jó éve még biztos van, azokat inkább nálunk töltse el. A játékunkba is jól beleillene, a kétcsatárosba természetesen.

Ballackot annyira már nem szívlelem, de a képességeit elismerem, ezért örülök, ha jön, mert a csapat hasznára van. Tudna Lamps mellett játszani is.

Nem értem a fanyalgókat, nem arról van szó, hogy kicseréljük az idei csapatot teljesen, hanem hozunk két jó játékost, hogy még tovább erősödjön a keret, megvédjük a PL elsőséget, és végre nyerjük meg a BL-t. Nem a divatdrukkerek közé tartozom, fontosak a hagyományok, az Abra éra előtt is szerettem a Chelsea-t, de azt be kell látnotok, hogy új idők kezdődtek, amikor már nem az a kérdés, hogy melyik olasz vagy francia középcsapat játékosát tudjuk elhozni esetleg. Azt pedig külön nem értem, hogy valaki inkább választaná Darrent Bent, mint az aranylabdás Sevcsenkót.

Nekem sokkal jobban tetszett a Abra éra előtti idő mert akkor még nem akart senki olyan csapatot csinálni Angliában mint a real!!!!
A KERETÜNK EDDIG IS ERŐS VOLT és szerintem nem sztárokkal kell kéne "erősíteni" a fiatalok sokkal jobb megoldást jelentenének mert hogy stabil helyük legyen küzdenének és láss csodát ott lenne velük a BL amiről sokan álmodoznak!!Azért nem választanák az aranylabdást mert neki már igényei vannak ami sok esetben nem jogos (itt most nem konkrétan seváról van szó) lásd ballack stabil kezdő!!!!
A régi idők sokkal jobbak voltak szerintem!!!!
Miért lenne meg a BL a fiatalokkal? eddig nélkülük sem volt.

Ballack mit nyilatkozna egy átigazolás előtt? azt, hogy jó neki a kispad is? ugyanmár. Tudja ő jól, hogy nem garantálhatnak neki tutii helyet, ez csak azért kell, hogy az árát feljebb srófolja.

Mert nekik még van veszteni valójuk hogy nem jutnak be a kezdőbe és ezért baromira hajtanak!!!
A fizetésére gondolsz ugye??!!
Na látod pont erről beszéltem isteníti egy pár ember és már igényei is vannak elég keményen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53887 Hozzászólás Szerző: kdako »

paco83 írta:
kdako írta:Bár kedvenceim közé tartozik Gallas és Crespo is, ha menni akarnak, nem lehet erőszakkal őket itt tartani, így kézenfekvő megoldás lenne a csere. Sevcsenkót nem lehet öregedő sztárocskának nevezni, 4 jó éve még biztos van, azokat inkább nálunk töltse el. A játékunkba is jól beleillene, a kétcsatárosba természetesen.

Ballackot annyira már nem szívlelem, de a képességeit elismerem, ezért örülök, ha jön, mert a csapat hasznára van. Tudna Lamps mellett játszani is.

Nem értem a fanyalgókat, nem arról van szó, hogy kicseréljük az idei csapatot teljesen, hanem hozunk két jó játékost, hogy még tovább erősödjön a keret, megvédjük a PL elsőséget, és végre nyerjük meg a BL-t. Nem a divatdrukkerek közé tartozom, fontosak a hagyományok, az Abra éra előtt is szerettem a Chelsea-t, de azt be kell látnotok, hogy új idők kezdődtek, amikor már nem az a kérdés, hogy melyik olasz vagy francia középcsapat játékosát tudjuk elhozni esetleg. Azt pedig külön nem értem, hogy valaki inkább választaná Darrent Bent, mint az aranylabdás Sevcsenkót.

Nekem sokkal jobban tetszett a Abra éra előtti idő mert akkor még nem akart senki olyan csapatot csinálni Angliában mint a real!!!!
A KERETÜNK EDDIG IS ERŐS VOLT és szerintem nem sztárokkal kell kéne "erősíteni" a fiatalok sokkal jobb megoldást jelentenének mert hogy stabil helyük legyen küzdenének és láss csodát ott lenne velük a BL amiről sokan álmodoznak!!Azért nem választanák az aranylabdást mert neki már igényei vannak ami sok esetben nem jogos (itt most nem konkrétan seváról van szó) lásd ballack stabil kezdő!!!!
A régi idők sokkal jobbak voltak szerintem!!!!
Miért lenne meg a BL a fiatalokkal? eddig nélkülük sem volt.

Ballack mit nyilatkozna egy átigazolás előtt? azt, hogy jó neki a kispad is? ugyanmár. Tudja ő jól, hogy nem garantálhatnak neki tutii helyet, ez csak azért kell, hogy az árát feljebb srófolja.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53888 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:tele van veluk a sajto. ne mondd mar, hogy nem latod.
Az Etoo, Ronaldinho, Adriano-sztorik valóban kacsák, ezt lehetett sejteni. De nehogy már közülünk valaki ezt komolyan is vette.

De például nézd meg az elmúlt évek nagy átigazolási történeteit. Beckham-Real, Zidane-Real, Cassano-Real, Gilardino-Milan, Figo-Inter: az újságok megszellőztették, és be is jött.
GO BLUES!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53889 Hozzászólás Szerző: paco83 »

kdako írta:Bár kedvenceim közé tartozik Gallas és Crespo is, ha menni akarnak, nem lehet erőszakkal őket itt tartani, így kézenfekvő megoldás lenne a csere. Sevcsenkót nem lehet öregedő sztárocskának nevezni, 4 jó éve még biztos van, azokat inkább nálunk töltse el. A játékunkba is jól beleillene, a kétcsatárosba természetesen.

Ballackot annyira már nem szívlelem, de a képességeit elismerem, ezért örülök, ha jön, mert a csapat hasznára van. Tudna Lamps mellett játszani is.

Nem értem a fanyalgókat, nem arról van szó, hogy kicseréljük az idei csapatot teljesen, hanem hozunk két jó játékost, hogy még tovább erősödjön a keret, megvédjük a PL elsőséget, és végre nyerjük meg a BL-t. Nem a divatdrukkerek közé tartozom, fontosak a hagyományok, az Abra éra előtt is szerettem a Chelsea-t, de azt be kell látnotok, hogy új idők kezdődtek, amikor már nem az a kérdés, hogy melyik olasz vagy francia középcsapat játékosát tudjuk elhozni esetleg. Azt pedig külön nem értem, hogy valaki inkább választaná Darrent Bent, mint az aranylabdás Sevcsenkót.

Nekem sokkal jobban tetszett a Abra éra előtti idő mert akkor még nem akart senki olyan csapatot csinálni Angliában mint a real!!!!
A KERETÜNK EDDIG IS ERŐS VOLT és szerintem nem sztárokkal kell kéne "erősíteni" a fiatalok sokkal jobb megoldást jelentenének mert hogy stabil helyük legyen küzdenének és láss csodát ott lenne velük a BL amiről sokan álmodoznak!!Azért nem választanák az aranylabdást mert neki már igényei vannak ami sok esetben nem jogos (itt most nem konkrétan seváról van szó) lásd ballack stabil kezdő!!!!
A régi idők sokkal jobbak voltak szerintem!!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53890 Hozzászólás Szerző: mourinho »

aha. Én szeretem őt és valamivel jobbnak tartom mint bridget

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53891 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ashley Colenak mennie kell az Arsenalbol mert kifizettettek vele 75000 buntetest .O a Realba menne de a baratnoje nem engedi ,mert nem akar ugy jarni mint Posh .Igy aztan csak mi vagyunk azok megtudjuk fizetni az arat .A harmadik pedig az az hogy az ismerosom dolgozik Mr Diennel o a vice presi ott ebbol levonhatod a kovetkeztetest hogy honnan hallottam .Azota uatljak egymast marmint Cole es Wenger .

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53892 Hozzászólás Szerző: undertow »

tele van veluk a sajto. ne mondd mar, hogy nem latod.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53893 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kdako írta:
undertow írta:
kdako írta:Az újságírók védelmében: valahogy el kell adni a lapokat. Azzal a hírrel nem lehet, hogy egy ifi a Rangersbe igazolt. És ezek ráadásul nem Sun-szintű pletykák, hanem nyilatkozatok,azokban meg nem lehet nagyon hazudni.
ugy kell eladni, hogy hazudnak, mocskolodnak es sztorikat talalnak ki? mar bocs, de ez vedhetetlen.
a nyilatkozatokat meg lehet osszeollozni, mondatokat kiragadni az osszefuggesbol, felreforditani...
Melyik a hazugság? Ballack, Seva, Gallas, Crespo?
Szerintem undertow nem rájuk gondol. Hanem például Eto'o-ra aki szinte elképzelhetetlen, hogy ide jön.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53894 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
kdako írta:Az újságírók védelmében: valahogy el kell adni a lapokat. Azzal a hírrel nem lehet, hogy egy ifi a Rangersbe igazolt. És ezek ráadásul nem Sun-szintű pletykák, hanem nyilatkozatok,azokban meg nem lehet nagyon hazudni.
ugy kell eladni, hogy hazudnak, mocskolodnak es sztorikat talalnak ki? mar bocs, de ez vedhetetlen.
a nyilatkozatokat meg lehet osszeollozni, mondatokat kiragadni az osszefuggesbol, felreforditani...
Melyik a hazugság? Ballack, Seva, Gallas, Crespo?
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53895 Hozzászólás Szerző: undertow »

egyebkent sevaval es ballack-kal egyertelmuen erosodne a csapat. mindketten nagy aszok.
nem kifejezetten orulnek nekik, de nem lehet letagadni, hogy erositest jelentenenek.

en inkabb azon parazom, hogy ki megy el. gallason ugye mar sajnos nem kell :cry:
viszont marad meg duffer, guddy, johnno, bridge... akik miatt izgulhatok :/

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53896 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Az újságírók védelmében: valahogy el kell adni a lapokat. Azzal a hírrel nem lehet, hogy egy ifi a Rangersbe igazolt. És ezek ráadásul nem Sun-szintű pletykák, hanem nyilatkozatok,azokban meg nem lehet nagyon hazudni.
ugy kell eladni, hogy hazudnak, mocskolodnak es sztorikat talalnak ki? mar bocs, de ez vedhetetlen.
a nyilatkozatokat meg lehet osszeollozni, mondatokat kiragadni az osszefuggesbol, felreforditani...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53897 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:undertow: A többiről nem olvastam, te hol hallottál róluk?
Egyébként érdekes, hogy a többi is Chelsea nevelés és nem tavaly igazoltuk őket....:/
official oldal

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53898 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bár kedvenceim közé tartozik Gallas és Crespo is, ha menni akarnak, nem lehet erőszakkal őket itt tartani, így kézenfekvő megoldás lenne a csere. Sevcsenkót nem lehet öregedő sztárocskának nevezni, 4 jó éve még biztos van, azokat inkább nálunk töltse el. A játékunkba is jól beleillene, a kétcsatárosba természetesen.

Ballackot annyira már nem szívlelem, de a képességeit elismerem, ezért örülök, ha jön, mert a csapat hasznára van. Tudna Lamps mellett játszani is.

Nem értem a fanyalgókat, nem arról van szó, hogy kicseréljük az idei csapatot teljesen, hanem hozunk két jó játékost, hogy még tovább erősödjön a keret, megvédjük a PL elsőséget, és végre nyerjük meg a BL-t. Nem a divatdrukkerek közé tartozom, fontosak a hagyományok, az Abra éra előtt is szerettem a Chelsea-t, de azt be kell látnotok, hogy új idők kezdődtek, amikor már nem az a kérdés, hogy melyik olasz vagy francia középcsapat játékosát tudjuk elhozni esetleg. Azt pedig külön nem értem, hogy valaki inkább választaná Darrent Bent, mint az aranylabdás Sevcsenkót.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53899 Hozzászólás Szerző: kdako »

Gyeszti írta:Nekem ezzel a sok átigazolási pletykával tele van a hócipőm! Ma amúgy is k.szar napom volt, erre még ezek is. Mindenki maradjon ott, ahol van, a portugálok menjenek el a csapatból, Gallasnak adjunk 10 éves szerződést és egy valag lóvét, Drogbát cseréljük le Shevára, ő már játszott Crespoval 1 évet a Milanba, oszt jöjjenek a fiatalok. Slussz passz. A sok okos szenzációhajhász meg húzzon el jó édes anyjába! Na majdnem csúnyát írtam! :oops:
Az újságírók védelmében: valahogy el kell adni a lapokat. Azzal a hírrel nem lehet, hogy egy ifi a Rangersbe igazolt. És ezek ráadásul nem Sun-szintű pletykák, hanem nyilatkozatok,azokban meg nem lehet nagyon hazudni.
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53900 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Ballack csak úgy hajlandó jönni ha a bajnokság 70%-át végigjátssza.
Sheváért a legvalószínübb a Gallas+Crespo szerintem.
Tevezt pedig ha akarjuk biztosan jön hiszen neki is a vágya Európában futbalozni. Bár ha elmegy Gallas szerintem jön egy másik középvédő pl Kompany akinek én nagyon örülnék.

Válasz küldése