Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54581 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ez a Huth mindig 1magas labda ! Valaki mindig lecsapja szegényt és ezalól a német sajtó sincs máshogy ! Én mindenesetre drukkolok neki,hogy beférjen a kezdőbe,mert utálom a német antifutbalt,így legalább 'jó gyors,fordulékony" lessz a védelem !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54582 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ezt mind tudom. De ne kezdjük el kérlek megint!:) Csak annyit mondok, hogy én akkor is szeretni fogom a gyerekemet, ha fogyatékos lesz!;)
Amúgy én szeretem a németeket, inkább Ők nyerjenek, mint a brazilok, olaszok, franciák...
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54583 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

hmm...jó volt kb 8 percig?:)....váó...és valaki ilyen teljesítménnyel német válogatott...hála Istennek....legalább kiesik a német válogatott.....és saját nevelés ide, saját nevelés oda...szerintem nagyon nem ügyes játékos....a mozgása darabos, lassú, és a legfontosabb, fél a labdától....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54584 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:Ja...de ne felejtsük el hogy Bridge és Watt távozott.....de így akkor biztos nálunk maras SWP...és sajns Huth is....ha Klinsi nagyon fogja rágni Muri fülét akkor lehet hogy még sajnos számolnunk kell a sráccal..:)
Ugyan már! Az Everton ellen tök jó volt! Bízni kell benne!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54585 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ja...de ne felejtsük el hogy Bridge és Watt távozott.....de így akkor biztos nálunk maras SWP...és sajns Huth is....ha Klinsi nagyon fogja rágni Muri fülét akkor lehet hogy még sajnos számolnunk kell a sráccal..:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54586 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

VÉGE AZ ÁTIGAZOLÁSI IDŐSZAKNAK!!!!:)))
Megúsztuk 1 Maniche-sal...!!:)
Only one Di Matteo!

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#54587 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

Drogbát nem cserélném el senkire viszont ha Ibrahimovics, Trezeguet, vagy Eto'o annak nagyonis örülnék. hátul Makelele kiöregedett a helyére beállhatna Diarra, neki viszont kell a meccs. De mondhatnám még Geremit is ő is a kispadon van még és még az ifibe is ott van Sinclair szóval rengeteg a lehetőség.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#54588 Hozzászólás Szerző: Robi »

ToreAndre írta:Jaj, hagyjátok már abba! :) Ez nyilván csak az én mániám, nem kell ezen lovagolni.
Csak brazilok meg afrikaiak ne jöjjenek!
Remélem Yaya Toure is marad a seggén Hellászban!
én ezzel úgy vagyok,hogy ha nem brittet,akkor afrikait minden mennyiségben. [úgy vagyok az afrikaikkal (főleg nigéria),mint te a skandinávokkal].De dél-amerikait,németet semmi féle képen nem akarok látni a csapatban. (lassan így leszek a spanyolokkal,portugálokkal)

Lampard8
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. január 29., vasárnap 19:15
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: G.Zola

#54589 Hozzászólás Szerző: Lampard8 »

Abba igazatok van h ű, vmi hollandot még lehetne igazolni, főleg fiatalokat:
védőnek: Heintinga,De Jong (és ő tud máshol is játszani)
Kpnak: Sneijder, meg a Feyenoordba, az Ajax v. a PSVbe lehetne végig nézni az utánpotlást és ez csatár posztra is igaz

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54590 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Amúgy szerintem senki ne jöjjön! Legfeljebb csere.
Maniche helyére Joey Barton
Carvalho helyére Micheal Mancienne
Drogba helyére Dirk Kuyt vagy Sinclair
Ferreira helyére ott van Johnson!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54591 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jaj, hagyjátok már abba! :) Ez nyilván csak az én mániám, nem kell ezen lovagolni.
Csak brazilok meg afrikaiak ne jöjjenek!
Remélem Yaya Toure is marad a seggén Hellászban!
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54592 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

ToreAndre írta:Sosem tanultatok nyelvészetet??:) Germánok alatt a germán nyelvcsaládba tartozókat értem.:D Tehát hollandok, belgák, németek, dánok, svédek, norvégok, izlandiak és ANGOLOK!!:) A kelták meg: írek, skótok, wales-iek, bretonok, baszkok...
Nos, Tore javaslata alapján ezeket kéne figyelni(sztem):
Holland: vmi jó középsővédő
Belga: mondjatok ti :)
Német: Podolski Crespo helyére, ha elmegy...
Dán: mondjatok ti :)
Svéd: -"-
Norvég: -"-
Angol: középsővédő kellene, de 1ikse jönne, a legjobb (Terry) meg nálunk van :)
Ír: a legjobb nálunk van (Duff)
a többiről meg nemtok játékosokat :)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54593 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A lényeg a lényeg: Adriano kijelentette sokszor, hoyg nem akar eljönni jelenlegi klubjától. Tudom ez semit nem jelent, de ha már így áll hozzá inkább maradjon ahol van.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54594 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

na...ez az...pont ott jött ki rajta hogy egy önző dög..aki amint megkapja a labdát csak belebikázz...bár te ezt biztos máshogy gondolod....szóval te akarod adrianót én nem...valamelyikünk örülni fog...;)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54595 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Akkor én nem ugyanzt az Adrianot láttam ! Én azt az Adrianot láttam akiért Jose kardozik már 1éve ! Én még soha nem láttam olyan brazil válogatottat aki nem tudna cselezni ! Ha nézted a könf kupát akkor láthattad,ha nem kérdezd meg Huth-ot !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54596 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Láttam már adrianot...és megyőződésem hogy nem nagy szám....nagyot tud rúgni..cselezni már annyira nem és borzasztó önző...ennyi...szerintem...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54597 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Szerintem ti még nem láttátok Adrianot ! Már ne haragudj Tore,de az északi foci messze nem tartozik a világ elitjébe,mondhatnám a sor végén áll ! 1 csapat kvalizta fel magát,nem kis mákkal a VB-re,de ez a magyar lefáradt válogatottnak is simán ell kellet volna verni őket,ha 1kicsit tökösebb és legalább berugnak 1helyzetett ! Az összes többi igen gyérül szerepelt ! Még a keleti blokk is sokkal jobban teljesitett (3 vország) Van 1pár darab játékos PL-ben akikket jegyezenek,de a többi nem meghatározó ! A fakó csapattal akkor lennék ilyen bizakodó,hogy ha olyan brigád gyülne össze mint annak idején a MU aki pontveszteség nélkül húzta be a bajnokságot ! Ebből sokan beépültek a nagycsapatba illetve válogatottak,is lettek nyertek BL

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54598 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:
ToreAndre írta:Sosem tanultatok nyelvészetet??:) Germánok alatt a germán nyelvcsaládba tartozókat értem.:D Tehát hollandok, belgák, németek, dánok, svédek, norvégok, izlandiak és ANGOLOK!!:) A kelták meg: írek, skótok, wales-iek, bretonok, baszkok...
na...ezért már érdemes volt erre a fórumra járni!:D...és bocsáss meg nekünk Tore, de mi mint földhöz ragadt emberkék a germán alatt a köznyelvben elterjedt fritzeket értettük...(már tudjuk hogy mi a teljes igazság!:) )
:) :P :) :P
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54599 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Sosem tanultatok nyelvészetet??:) Germánok alatt a germán nyelvcsaládba tartozókat értem.:D Tehát hollandok, belgák, németek, dánok, svédek, norvégok, izlandiak és ANGOLOK!!:) A kelták meg: írek, skótok, wales-iek, bretonok, baszkok...
na...ezért már érdemes volt erre a fórumra járni!:D...és bocsáss meg nekünk Tore, de mi mint földhöz ragadt emberkék a germán alatt a köznyelvben elterjedt fritzeket értettük...(már tudjuk hogy mi a teljes igazság!:) )

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54600 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mondjuk én elfogult vagyok.:) Ne is figyeljetek rám!;)

Andy: Torres????? Ezt te sem gondolhatod komolyan!!!
Only one Di Matteo!

Válasz küldése