Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53541 Hozzászólás Szerző: kdako »

kár érte, nagy kár...
GO BLUES!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53542 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Igen C.Cole a Sp*rs -e .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53543 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

zirkonium írta:
grimrieper írta:C. Cole a Spur jatekosa matol .4 eves szerzodest irt ala nekik kaptunk erte 2 millat . Sok szerencset neki .Annal jobb a Guddyert bejelentkezett a Barca csapata .£8 millat adnanak erte .Meg jo hogy amienk kulonben 18 lenne az ara .
Egyik érintett klub honlapján sincs semmi említés ezekről, hol olvastad, hallottad?
Sun star sport ,meg a mai is .

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53544 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nem tom hogy ezért kapok e bant!? de bubi te egy f@$zfej vagy

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53545 Hozzászólás Szerző: Bubi »

CFCBoy írta:Gallas ér annyit, mint Sheva (nálam), és még + 40/50 millió font????? Ez már rablás!!!!!!!! Még 50 milliót sem ér, nemhogy még egy Gallast IS(!!) Hülye pénzsóvár disznók!!! :evil: Ez a véleményem!!!! (mellesleg ha ez bejön, akkor lassan kezdem elhinni azt, hogy pár játékos a pénzéért játszik a klubbnál...)
Akkor nagyon elvagy varázsolva!
Részben mindegyik játékos a pénzért játszik nálunk, ugyan úgy, ahogy más játékosok, a csapatuknál.
Gondolod h Terry ha nem kapná meg a maga kis fizetését, ha kevesebbet kapna, gondolod maradna?Vagy Lamps, ha nem kapja meg azt a lóvét, amit kért, szted marad?
Nem.
Biznisz biznisz hátán.
Abra sem azért vette a klubot, mert olyan érds, aranyos:)
Tudta h rengeteget kaszálhat belőle!
Sztem ha még nem, nemsoká kamatostul visszakapja azt a pénzt amit a csapatba ölt.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53546 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Gallas ér annyit, mint Sheva (nálam), és még + 40/50 millió font????? Ez már rablás!!!!!!!! Még 50 milliót sem ér, nemhogy még egy Gallast IS(!!) Hülye pénzsóvár disznók!!! :evil: Ez a véleményem!!!! (mellesleg ha ez bejön, akkor lassan kezdem elhinni azt, hogy pár játékos a pénzéért játszik a klubbnál...)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53547 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Bubi írta:
Chelseafan írta:Erről én is olvastam, hogy megegyeztünk vele. A pénzügyi dolgokról viszont nem tudok semmit.
Egyébként örülök, hogy megszereztük, szerintem nagyon nagy tehetség, már most is a legjobbak között van. Kenyon azt mondta, hogy szerzünk fiatal tehetségeket. Itt az első!
Első?
Asszem a 3. ...
Mellesleg nem tudom milyen a csávó, de ha ennyire dicsérik...
Bár, Backhem-röl is mondták h jó:)
Semmi esélye beverekedni magát a nagycsapatba, viszont a res.-benl brillírozni fog.
Kenyon az idei igazolásokról beszélt és azok közül az első. A következő Salomon Kalou lehet.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53548 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chelseafan írta:Erről én is olvastam, hogy megegyeztünk vele. A pénzügyi dolgokról viszont nem tudok semmit.
Egyébként örülök, hogy megszereztük, szerintem nagyon nagy tehetség, már most is a legjobbak között van. Kenyon azt mondta, hogy szerzünk fiatal tehetségeket. Itt az első!
Első?
Asszem a 3. ...
Mellesleg nem tudom milyen a csávó, de ha ennyire dicsérik...
Bár, Backhem-röl is mondták h jó:)
Semmi esélye beverekedni magát a nagycsapatba, viszont a res.-benl brillírozni fog.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53549 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Erről én is olvastam, hogy megegyeztünk vele. A pénzügyi dolgokról viszont nem tudok semmit.
Egyébként örülök, hogy megszereztük, szerintem nagyon nagy tehetség, már most is a legjobbak között van. Kenyon azt mondta, hogy szerzünk fiatal tehetségeket. Itt az első!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53550 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A Sun már megint megírta, hogy igaz is-e, majd kiderül:

Kép

A 12-ből 10 milla megy a MU-nak, 2 a norvég klubnak. Ha valaki érti ezt, szóljon...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53551 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ToreAndre írta:Shevcsenko=Gallas+40 millió font??
Ezt egy normális ember sem gondolhatja komolyan! Ráadásul Gallas helyébe piszok szarul érezném magam...
Nem 40, 50!
Az alatt nem nagyon engedik!:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53552 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Shevcsenko=Gallas+40 millió font??
Ezt egy normális ember sem gondolhatja komolyan! Ráadásul Gallas helyébe piszok szarul érezném magam...
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53553 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem jó, hogy van. attól függetlenül, hogy vannak kacsa hírek de ezt már megszokhattuk

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53554 Hozzászólás Szerző: Dani »

én ezt a topicot legszivesebben kitörölném a francba,mert az ember csak agyvérzést kap tőle :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53555 Hozzászólás Szerző: Bubi »

És ez most nem kacsa!
A chelsea 40 millió fontot, plusz gallast ajánlotta sheváért, de a miéánnak ez nem elég!%0 (!!!!!!) millió fontot akarnak!
Azt mondják h köztes lesz, 45 millió font, plusz gallas.
Már szinte aláírt hozzánk, 1-2 dolgot kell mélg elintézni!Sheva azt nyilatkozta h még a VB elött nyilatkozni fog.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53556 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah azért irtam oda , hogy samsung.....

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53557 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

mourinho írta:Én sem láttam sehol. Amúgy carlos nyilatkozott, hogy akar egy jó vb-t aztán 3-4 hét múlva eldönti, hogy mi lesz. nah meg azt is hozzátette, hogy neki sok az a 3 éves szerződés.

Sheváról(Samsung Sport értesülése szerint): Szóban már a Chelsea-é. Az értesülésük szerint: Gallas+40 =sheva
1.)Samsung sport...rosszabb mint a sun vagy a blikk......
2.)40 milla meg gallas????...ez van vagy 65-70 milla....ennyit még roni sem ér...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53558 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én sem láttam sehol. Amúgy carlos nyilatkozott, hogy akar egy jó vb-t aztán 3-4 hét múlva eldönti, hogy mi lesz. nah meg azt is hozzátette, hogy neki sok az a 3 éves szerződés.

Sheváról(Samsung Sport értesülése szerint): Szóban már a Chelsea-é. Az értesülésük szerint: Gallas+40 =sheva

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53559 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Roberto Carlos, a Real Madrid brazil válogatott labdarúgója (képünkön) egy madridi sajtóbeszélgetésen kijelentette: az angol Chelsea hároméves szerződést kínált neki.

A 33 éves hátvédnek még egy évig szól a szerződése jelenlegi klubjával, a spanyol Real Madrid gárdájával, és korábban azt nyilatkozta, hogy ideje elgondolkoznia jövőjén.

„Majdani döntésemnek nem pénzügyi okai lesznek – nyilatkozta az újságíróknak a labdarúgó. – A gond inkább a szerződés hosszával lesz, illetve azzal, mennyire motivál még a játék.”

„A Chelsea jó ajánlatot tett, hiszen hároméves szerződést kínált. Ennek ellenére nagyon remélem, hogy a Madrid válaszolni fog erre, és egyezkedni tudunk majd a jövőmről. Ha nem így lesz, akkor máshol folytatom.”

„Egyelőre jól szeretnék szerepelni a világbajnokságon, és három-négy hét múlva remélem dönteni tudok, hogy maradok-e a Realnál vagy megyek Londonba” – tett pontot nyilatkozata végére Carlos.


forrás: Népsport online

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53560 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

grimrieper írta:C. Cole a Spur jatekosa matol .4 eves szerzodest irt ala nekik kaptunk erte 2 millat . Sok szerencset neki .Annal jobb a Guddyert bejelentkezett a Barca csapata .£8 millat adnanak erte .Meg jo hogy amienk kulonben 18 lenne az ara .
Egyik érintett klub honlapján sincs semmi említés ezekről, hol olvastad, hallottad?

Válasz küldése