Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11381 Hozzászólás Szerző: White »

Lampard mindig jegelve lesz szerintem BL meccsek elott,mellé meg ott lesz Ramires,Mikel és Luiz,nem rossz ez így,de akkor lenne teljes a boldogság ha maradna Mata.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11382 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én a BL-ért jobban aggódok, kiesett onnan KDB, ha Mata távozik akkor ő is, Essien nem volt nevezve [és ha ő is távozna akkor nem is lesz], Matic és Salah pedig nem léphet pályára. Remélem elkerülünk egy komoly sérüléshullámot.

Angolosítani meg angolosíthatunk, de nincs sok elérhető opció. Rooney jelenleg toronymagasan a legjobb angol játékos, alapból van rá esély a megvételére, de a MU nem hiszem hogy a mi hibánkba esne, és riválist erősítene. Shaw és Barkley nevét emlegetik még, én egyiktől sem vagyok hasraesve, nagyon fiatalok még, Shaw meg majdhogynem a kezdőbe érkezne [hacsak nem lép elő Dave első számú balhátvéddé], Barkley egyértelműen csere. Én a keretet mostmár a BL-hez mérem nem a bajnoksághoz, oda a mostani keretünk Mata nélkül is tökéletes a bajnoki címért folyó harchoz, de a BL-re nagyon ráb*szhatunk ha sok a fiatal és BL rutinnal nem rendelkező játékos.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11383 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Valaki megirta es mindeddig igaz is - minden ugy legyen ahogy a MESTER akarja. Docogott a szeker, de a szemnyomkodo elso eveben akar PL-t is nyerhetne (ha lenne egy 20+ golos csatar). Minden bejott eddig neki, idegenben dontetlen a nagyok ellen, otthon f*szra huzas. Kevesebb pontot kene hullatni a kicsik ellen es ranyomulni a golkulonbsegre. Utobbi lehetetlen.
Ja es a ven kisiklott karrieru Terryt ujra felepitette, Mikel fasza, jokat igazolt, Cahill vilagklasszis lett alatta es meg a kis eto gyereket is megmagiazta. Soroljam meg ? Az legyen amit o akar mert az ugy van rendjen. Ferguson minden nagy cimet makkal meg birokkal nyert meg. Jose a palyan gyozott. A legjobb.

Amugy meg leirtam a kezdeteknel, hogy rasszista. Ezt nem egy spanyol baratomtol hallottam, kifejezetten ruhelli a spanyol jatekosokat plane a Real ota. Torres a mezek meg Abra miatt jatszott, de senkiben ne meruljon fel ketseg h eladja a picsaba nyaron.

Chelsea > Mou > Osszes jatekos es gyuro
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#11384 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha emlékezetem nem csal, akkor JM lenyilatkozta párszor, hogy nyárig nem tervez változásokat a keretben. Ezért gondolom, hogy Salah is KDB helyére jött.

Szvsz ez lesz a januári átigazolási politika, hogy pótoljuk aki kiesik. A bajnokságban is vagyunk olyan pozícióban, hogy az erősítést esetleg az angolosítást nyárra hagyjuk.

Ha netán igaza lesz a szennylapoknak, akkor sincs para, mert Mata távozásával még mindig lesz 5 játékosunk arra a 3 posztra, ha pedig kidől valaki, még mindig ott a 4-3-3.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11385 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Dante írta:
jkopfner írta:Na azért jó játékkal megtudta volna győzni. Egyébként más is lehet a háttérben, amiről gőzünk sincs. Talán majd kitálal egyszer valaki. A klubot jobban szeressétek, mint egy egy játékost, hiszen rengetegen fogják még cserélgetni egymást.
Tavaly nyárig Mata volt a klub, ha a közelmúltat nézzük.
Azért ez erős, hogy maga volt a klub.

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11386 Hozzászólás Szerző: dacultras »

és minek veszünk szélsőt?
miért nem Shaw-t? gondolom róla még pletyka szinten sincs semmi. Úgyis tele vagyunk angolokkal

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#11387 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
dacultras írta:
California Max írta:Egész pontosan itt 70-et keresett, a cikkek szerint ott "több mint dupla ennyit" fog, szerintem ez 150 lehet, ami MU szinten nem is sok.
elég gáz hogy ő 70et királylány meg 185-öt
Egyébként mi ez a múlt idő? Mindenki tényként kezeli a váltás. Vagy lemaradtam valamiről? Én még nem láttam mu-s mezzel lefényképezve...

Minden megbízható lap(BBC, SKY) tényként közli, és Salah sem a KDB után maradt űrt hivatott betölteni.
A Skyról annyit, hogy tényként közölte, hogy Rafa az Aston Villa edzője lett...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11388 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

béla írta:
jkopfner írta: Na azért jó játékkal megtudta volna győzni. Egyébként más is lehet a háttérben, amiről gőzünk sincs. Talán majd kitálal egyszer valaki. A klubot jobban szeressétek, mint egy egy játékost, hiszen rengetegen fogják még cserélgetni egymást.
Az a baj,hogy Mourinhonak minden el van nézve. Amikor AVB kirakta a keretből azt a két játékost,aki nyíltan kijelentette,hogy távozni akar, szét volt oltva itt a fórumon. (és Matánál hozzáállásban és teljesítményben is gyengébb játékosok voltak). Persze ott nem volt semmi a háttérben,ezt akkor tudta itt mindenki a fórumon. Csak AVB egy fasz volt. José akárkit kirakhat, mert neki igaza van. Lehet,hogy José itt lesz 10 évig, és nyer egy csomó trófeát,de lehet,hogy előjön belőle a beképzelt fasz énje, és 2 év után lelép,miután kinyomkodta 3 ember szemét. Nála nem lehet tudni...
Nehéz mit mondani mert egyrészről Josénak szinte mindig igaza van másrészről viszont tényleg elmúlt 2 év kiemelkedő egyéniségéről van szó és talán 2 napja írtam, hogy sztárok karrierjuk közepén ilyen nagy klubból mint chelsea nem szoktak máshova igazolni nem szoktuk legjobb játékosainkat elengedni erre tessék most itt van Mata helyzete.
Ha holnap pecsét kerül az üzletre akkor nincs mit tenni nagyon sajnálni fogjuk de én szurkolni fogok neki, hogy játszon és ott legyen VB-n, csak ellenünk ha lehet jövőben ne játssza élete meccsét.
Az élet menni fog tovább és remélhetőleg nem okoz ez semmilyen törést csapatban mert most kezdődik csak az igazi komoly menetelés...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11389 Hozzászólás Szerző: béla »

jkopfner írta: Na azért jó játékkal megtudta volna győzni. Egyébként más is lehet a háttérben, amiről gőzünk sincs. Talán majd kitálal egyszer valaki. A klubot jobban szeressétek, mint egy egy játékost, hiszen rengetegen fogják még cserélgetni egymást.
Az a baj,hogy Mourinhonak minden el van nézve. Amikor AVB kirakta a keretből azt a két játékost,aki nyíltan kijelentette,hogy távozni akar, szét volt oltva itt a fórumon. (és Matánál hozzáállásban és teljesítményben is gyengébb játékosok voltak). Persze ott nem volt semmi a háttérben,ezt akkor tudta itt mindenki a fórumon. Csak AVB egy fasz volt. José akárkit kirakhat, mert neki igaza van. Lehet,hogy José itt lesz 10 évig, és nyer egy csomó trófeát,de lehet,hogy előjön belőle a beképzelt fasz énje, és 2 év után lelép,miután kinyomkodta 3 ember szemét. Nála nem lehet tudni...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11390 Hozzászólás Szerző: Dante »

jkopfner írta:Na azért jó játékkal megtudta volna győzni. Egyébként más is lehet a háttérben, amiről gőzünk sincs. Talán majd kitálal egyszer valaki. A klubot jobban szeressétek, mint egy egy játékost, hiszen rengetegen fogják még cserélgetni egymást.
Tavaly nyárig Mata volt a klub, ha a közelmúltat nézzük.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11391 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

béla írta:
dankodavid írta:
jkopfner írta:Mindenesetre szépen megszaporodtak a Mata avatarok:)
Iszonyu gaz, mindig kell valami, amiert lehet sirni. Mata egy senki Josehoz kepest, hosszutavon Oscar es Hazard is felulmulja majd, kozel sem nelkulozhetetlen, ha o menekulni akar kuzdelem helyett, menjen. En egy konnycseppet sem fogok hullajtani.
José se nélkülözhetetlen... És szerintem nem menekül,egyszerűen csak fél év alatt belátta,hogy neki esélye sincs bekerülni,mert José ezt már eldöntötte.
Na azért jó játékkal megtudta volna győzni. Egyébként más is lehet a háttérben, amiről gőzünk sincs. Talán majd kitálal egyszer valaki. A klubot jobban szeressétek, mint egy egy játékost, hiszen rengetegen fogják még cserélgetni egymást.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11392 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

béla írta:
dankodavid írta:
jkopfner írta:Mindenesetre szépen megszaporodtak a Mata avatarok:)
Iszonyu gaz, mindig kell valami, amiert lehet sirni. Mata egy senki Josehoz kepest, hosszutavon Oscar es Hazard is felulmulja majd, kozel sem nelkulozhetetlen, ha o menekulni akar kuzdelem helyett, menjen. En egy konnycseppet sem fogok hullajtani.
José se nélkülözhetetlen... És szerintem nem menekül,egyszerűen csak fél év alatt belátta,hogy neki esélye sincs bekerülni,mert José ezt már eldöntötte.
Nem, persze, hogx nem, vegulis tele van a piac top edzokkel, es a tavozasa ota ugyis bevaltak a kiserletezgetesek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11393 Hozzászólás Szerző: béla »

dankodavid írta:
jkopfner írta:Mindenesetre szépen megszaporodtak a Mata avatarok:)
Iszonyu gaz, mindig kell valami, amiert lehet sirni. Mata egy senki Josehoz kepest, hosszutavon Oscar es Hazard is felulmulja majd, kozel sem nelkulozhetetlen, ha o menekulni akar kuzdelem helyett, menjen. En egy konnycseppet sem fogok hullajtani.
José se nélkülözhetetlen... És szerintem nem menekül,egyszerűen csak fél év alatt belátta,hogy neki esélye sincs bekerülni,mert José ezt már eldöntötte.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11394 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

jkopfner írta:Mindenesetre szépen megszaporodtak a Mata avatarok:)
Iszonyu gaz, mindig kell valami, amiert lehet sirni. Mata egy senki Josehoz kepest, hosszutavon Oscar es Hazard is felulmulja majd, kozel sem nelkulozhetetlen, ha o menekulni akar kuzdelem helyett, menjen. En egy konnycseppet sem fogok hullajtani.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11395 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Mindenesetre szépen megszaporodtak a Mata avatarok:)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11396 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dacultras írta:
California Max írta:Egész pontosan itt 70-et keresett, a cikkek szerint ott "több mint dupla ennyit" fog, szerintem ez 150 lehet, ami MU szinten nem is sok.
elég gáz hogy ő 70et királylány meg 185-öt
Egyébként mi ez a múlt idő? Mindenki tényként kezeli a váltás. Vagy lemaradtam valamiről? Én még nem láttam mu-s mezzel lefényképezve...

Minden megbízható lap(BBC, SKY) tényként közli, és Salah sem a KDB után maradt űrt hivatott betölteni.

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11397 Hozzászólás Szerző: dacultras »

California Max írta:Egész pontosan itt 70-et keresett, a cikkek szerint ott "több mint dupla ennyit" fog, szerintem ez 150 lehet, ami MU szinten nem is sok.
elég gáz hogy ő 70et királylány meg 185-öt
Egyébként mi ez a múlt idő? Mindenki tényként kezeli a váltás. Vagy lemaradtam valamiről? Én még nem láttam mu-s mezzel lefényképezve...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#11398 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

California Max írta:
timoboll írta:
AwayRoller írta:
150k-s fizuja van Matának. És állítólag 250et kap a manuban...
nálunk kap 80at kb, ott fog keresni 140 körül
Egész pontosan itt 70-et keresett, a cikkek szerint ott "több mint dupla ennyit" fog, szerintem ez 150 lehet, ami MU szinten nem is sok.
Én úgy tudom a BL után kapott + 2 évet 100ezer fonttal hetente+ bónusz, ami ajróban 150k. De akkor rosszul emlékszek :)

apropó van valami komoly forrás ami lehozta, hogy így temetitek vagy csak a skyszerű szennyek?

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#11399 Hozzászólás Szerző: California Max »

timoboll írta:
AwayRoller írta:
Daniel írta: Mert 50 milláért jött, nem 22-ért, nagy még mindig a reklámértéke, 185 ezres a fizuja, nem 60. Mindemellett persze LÓFASZNAK SEM KELL, mert az hagyján, hogy 10 millát még adna érte valaki, de a heti 185-ös fizuját senki sem fizetné.
150k-s fizuja van Matának. És állítólag 250et kap a manuban...
nálunk kap 80at kb, ott fog keresni 140 körül
Egész pontosan itt 70-et keresett, a cikkek szerint ott "több mint dupla ennyit" fog, szerintem ez 150 lehet, ami MU szinten nem is sok.

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#11400 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

zzzzz írta:
jkopfner írta:
zzzzz írta: Lehet, hogy a Vitesse-nek jobbszélsőre van szüksége.
Vagy Egyiptomban nem fogynak a chelsea-i mezek. EGyébként ne bántsuk szegényt, Ő tehet a legkevésbé arról, hogy Mata-t meg KDB-t eladtuk. Játsszon le pár meccset, utána lehet szidni vagy éltetni.
Egyáltalán nem szidni akartam, főleg, hogy nem tűnik egy Suarez-szintű patkánynak, csak előre vetítettem a jövőt :) Persze cáfoljon rám és szorítsa ki Williant.
A kölcsönjátékosok közül meg szerintem konkrétan csak Lukakunak, Courtois-nak, Bertrandnak, Chalobah-nak, Traorénak és Wallace-nak van esélye kiharcolnia a csapatban maradást, bár én Romeunak is nagyon szurkolok, AVB alatt szinte húzóember volt. Dávila, Cuevas és Kakuta vicc, hogy még a csapat alkalmazásában állnak, a többieket meg olyan középcsapathoz illőnek érzem.
Wallace?? hát ő se jó helyre lett kölcsönadva...

Válasz küldése