Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8321 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

beckhamJr írta: sztem te sem gondolod komolyan hogy ilyen nímandok megütik a Chelsea szintjét.
ilyen középszer csapatok középszer játékosai nem bírják el a rájuk nehezedő eredmény/megfelelési kényszert se csapaton belül se azt amit a köz és az edző rá tesz.

ide egy nemzetközileg tapasztalt játékosra van szükség, nem kiegészítőemberekre.
Pont az ilyen nemzetközileg tapasztalt szuperatomkirályokkal sülünk be mindig. Azok a 'nímandok' fiatalok, kevés pénzért jönnének és nem lenne rajtuk bizonyítási kényszer, a csapatnak már úgyis van egy gerince, a kiegészítő embereket kell olyan szintre hozni, hogy felpörögve tartsák a kezdőt. Ha pedig egy 50 millás játékos szorít ki nem akkora gáz, szerintem ha egy 10 millás teszi ezt, az jobb motiváció
ChesterB írta: AR latinokat mondott, nem dél-amerikaiakat, a spanyol vagy portugál ugyan úgy latin mint a dél-amerikaiak. Abban egyetértek, hogy brazilokat hanyagolni kéne, vagy inkább a Brazíliából jötteket, Costa pl 5 éve Európában játszik, igaz hogy Ukrajnában, de legalább van BL tapasztalata, meg nem hisztizne London miatt. Én mondjuk fölöslegesnek tartanám egy támadó középpályás megvételét, most itt van ez a 4-es, próbáljon velük alkotni valamit, a csere cseréjének meg ittmaradhat Atsu.
Jupp, az összes latinajkúra gondoltam. Olyanok mint a fecskék, fél év itt, fél év valahol a fellegek közt. A támadó kp-t csak azért vetettem fel, mert kb. mindhárom erre alkalmas emberünk csődöt mondott év eleje óta(kivétel Wili, de rá meg jobbon van szükség)

Atsu(ahogy a Traoré is) verzió nekem is tetszene, de szvsz a srácra ráférne még egy év kölcsön valami acélosabb bajnokságban, hogy később komolyan számolni lehessen vele.

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8322 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Szerintem se sok értelme lenne, kiégetni még egy TKP v Szélsőt a jelenlegi rotáció mellett. Egyébként télen pletykák szerint 15 M-ért hozhattuk volna, most ennek ellenére 25-30 M-et írnak nagyon sok helyen. Annyira nem követtem eddig a játékát, egy-két videót láttam róla (meg ugye FM :D ) kíváncsi leszek mi sül ki belőle.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8323 Hozzászólás Szerző: Chester »

Traoré csak játsszon a Vitesse-ben, ne jusson Aké sorsára nálunk, Atsu viszont 23, neki már nincs hova fejlődnie, és valószínűleg nem is eladható, Mosest viszont lehet elvinné a Stoke a nyáron jó pénzért, őt azért nem veszem számításba.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#8324 Hozzászólás Szerző: easy »

Bertand Traoré is kaphatna egy esélyt, ballábas, idén bombaformában nyomja (12gól, 3gpassz), Cuadrado féle botladozást ő is tudja hozni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8325 Hozzászólás Szerző: Chester »

beckhamJr írta:dél amerikai bohócoknak manapság ingadozó a teljesítménye, talán egyedül neymarnak nem. szval ezt jól látta semmi szükség több belőlük akármilyen focit is játszunk. spanyol, belga, francia, délszláv elsősorban és talán még a német, portugál vonal amit erőltetnünk kellene igazolásoknál.
AR latinokat mondott, nem dél-amerikaiakat, a spanyol vagy portugál ugyan úgy latin mint a dél-amerikaiak. Abban egyetértek, hogy brazilokat hanyagolni kéne, vagy inkább a Brazíliából jötteket, Costa pl 5 éve Európában játszik, igaz hogy Ukrajnában, de legalább van BL tapasztalata, meg nem hisztizne London miatt. Én mondjuk fölöslegesnek tartanám egy támadó középpályás megvételét, most itt van ez a 4-es, próbáljon velük alkotni valamit, a csere cseréjének meg ittmaradhat Atsu.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8326 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

ChesterB írta:
marknagy írta:Azért ne gondolkozzunk már így, hogy mert latin akkor ne vegyük meg :D Jelenleg a latin játékosok virágkorukat érik, és ha belőlük van a legtőbb jó játékos, akkor természetes hogy mi, vagy sok más nagy csapat is tele van latin játékosokkal. Az angol játékosok közül, aki megüti a Chelsea kezdő szintjét jelenleg mind mozdíthatatlan.
Pontosan, semmi baj nincs a normális latin játékosokkal, csak jó lenne vagy lecsökkenteni a hibaszázalékot, vagy azt játszatni, amit a latinok tudnak és amiben ki tudnak teljesedni.
dél amerikai bohócoknak manapság ingadozó a teljesítménye, talán egyedül neymarnak nem. szval ezt jól látta semmi szükség több belőlük akármilyen focit is játszunk. spanyol, belga, francia, délszláv elsősorban és talán még a német, portugál vonal amit erőltetnünk kellene igazolásoknál.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8327 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Azért ne gondolkozzunk már így, hogy mert latin akkor ne vegyük meg :D Jelenleg a latin játékosok virágkorukat érik, és ha belőlük van a legtőbb jó játékos, akkor természetes hogy mi, vagy sok más nagy csapat is tele van latin játékosokkal. Az angol játékosok közül, aki megüti a Chelsea kezdő szintjét jelenleg mind mozdíthatatlan.
Pontosan, semmi baj nincs a normális latin játékosokkal, csak jó lenne vagy lecsökkenteni a hibaszázalékot, vagy azt játszatni, amit a latinok tudnak és amiben ki tudnak teljesedni.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8328 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Azért ne gondolkozzunk már így, hogy mert latin akkor ne vegyük meg :D Jelenleg a latin játékosok virágkorukat érik, és ha belőlük van a legtőbb jó játékos, akkor természetes hogy mi, vagy sok más nagy csapat is tele van latin játékosokkal. Az angol játékosok közül, aki megüti a Chelsea kezdő szintjét jelenleg mind mozdíthatatlan.
We are the famous, the famous Chelsea!

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8329 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

AwayRoller írta:
ChesterB írta: Ugyanakkor nem az lenne Costa veszte, hogy vékonydongájú, hanem hogy nem tudnánk kihasználni a kreativitását, nem tartom jobbnak Cuadradonál.
Én kb. senkinél sem tartom jobbnak a jelenlegi keretből. És ideje lenne végre parkolópályára tenni ezt a latin vonalat, mert már sok is a latinajkú a csapatunkban. Épp elférne a csapatban egy olyan fazon, aki az európai kultúrához van szokva, és tudja, hogy nem csak fél évig kell villogni, hanem konstans teljesítményt kell hozni.

Elsősorban Mou-nak kell eldöntenie, hogy még mindig szerelmes-e Oscarba, ha nem akkor hozni egy irányítót. Sajna Eriksen elérhetetlen, mert a spuri tuti nem adná nekünk, de Ward-Prowse vagy William Hughes szerintem elérhető kategória, angol, és a csapat szerkezetét sem bontaná meg, mert elsősorban inspirálná a jelenlegi kezdőket a jobb teljesítményre, ha beverekedi magát a kezdőbe, akkor hatalmasat nyertünk rajta, ha pedig felsülne, akkor nem nagy a veszteség, mert viszonylag olcsók lennének.

Ha jobb szélre akar hozni valakit, akkor már nagyobb a dilemma, nekem James Forrest Celtices fazon ugrik be.

Mondjuk ha az árakat nézzük, kb. egy Cuadrado-ból vagy Costa-ból akár mind3 elhozható, de kettő biztosan.

sztem te sem gondolod komolyan hogy ilyen nímandok megütik a Chelsea szintjét.
ilyen középszer csapatok középszer játékosai nem bírják el a rájuk nehezedő eredmény/megfelelési kényszert se csapaton belül se azt amit a köz és az edző rá tesz.

ide egy nemzetközileg tapasztalt játékosra van szükség, nem kiegészítőemberekre.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8330 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért álljunk meg, ha egy Európában elismert Cuadrado nem tud értékelhetőt nyújtani, és sokan már most lemondtak volna, akkor Ward-Prowse mitől lenne jobb? Kit sarkallna jobb teljesítményre? (a másik kettőt meg nem is ismerem)

Elhiszem, hogy kellenek angolok, de őket megoldjuk saját akadémiáról, fölösleges hozni más csapattól, egyrészt baromi drágák, másrészt nincs is olyan, akit szívesen látnék a csapatban (így is pletykálnak kettőt, Clyne-t és Ruddy-t, bőven elég, nem kell több). 8 angolt, vagy Angliában nevelkedett játékost kell nevezni, simán megoldjuk, és így marad 17 légiós, ami még sok is Mourinhonak.

Mourinhonál az a baj, hogy el kell döntenie, hogy mit akar, kreatív játékosokkal nem lehet buszozni és bekkelésre játszani, ahogyan kőbunkó játékosokkal sem lehet támadófocit játszani. A tegnapi meccs második félideje remélem felnyitotta a szemét, hogy ez a keret az ilyen focira igenis alkalmas, és ebbe az irányba tereli a taktikáját a jövőben.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8331 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta: Ugyanakkor nem az lenne Costa veszte, hogy vékonydongájú, hanem hogy nem tudnánk kihasználni a kreativitását, nem tartom jobbnak Cuadradonál.
Én kb. senkinél sem tartom jobbnak a jelenlegi keretből. És ideje lenne végre parkolópályára tenni ezt a latin vonalat, mert már sok is a latinajkú a csapatunkban. Épp elférne a csapatban egy olyan fazon, aki az európai kultúrához van szokva, és tudja, hogy nem csak fél évig kell villogni, hanem konstans teljesítményt kell hozni.

Elsősorban Mou-nak kell eldöntenie, hogy még mindig szerelmes-e Oscarba, ha nem akkor hozni egy irányítót. Sajna Eriksen elérhetetlen, mert a spuri tuti nem adná nekünk, de Ward-Prowse vagy William Hughes szerintem elérhető kategória, angol, és a csapat szerkezetét sem bontaná meg, mert elsősorban inspirálná a jelenlegi kezdőket a jobb teljesítményre, ha beverekedi magát a kezdőbe, akkor hatalmasat nyertünk rajta, ha pedig felsülne, akkor nem nagy a veszteség, mert viszonylag olcsók lennének.

Ha jobb szélre akar hozni valakit, akkor már nagyobb a dilemma, nekem James Forrest Celtices fazon ugrik be.

Mondjuk ha az árakat nézzük, kb. egy Cuadrado-ból vagy Costa-ból akár mind3 elhozható, de kettő biztosan.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8332 Hozzászólás Szerző: Chester »

koni0725 írta:
Bubi írta:Jó ez a Costa, csak az a baj vele hogy 30 kg.. Miért nem Spanyolországban akarnak az ilyenek játszani?
Hazard? :)
Hazard egy kis izomgolyó, alacsony súlyponttal, 173 centi és 74 kiló, nem olyan könnyű ám feldönteni. Costa 170 centi és 65 kiló, emellett szikár, a szél is elfújja, így értette Bubi, Hazard azért jóval "husibb".

Ugyanakkor nem az lenne Costa veszte, hogy vékonydongájú, hanem hogy nem tudnánk kihasználni a kreativitását, nem tartom jobbnak Cuadradonál.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#8333 Hozzászólás Szerző: Bubi »

koni0725 írta:
Bubi írta:Jó ez a Costa, csak az a baj vele hogy 30 kg.. Miért nem Spanyolországban akarnak az ilyenek játszani?
Hazard? :)
Hazard nagyon is combos, kikérem magamnak a nevében is. :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#8334 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:Jó ez a Costa, csak az a baj vele hogy 30 kg.. Miért nem Spanyolországban akarnak az ilyenek játszani?
Hazard? :)
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#8335 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó ez a Costa, csak az a baj vele hogy 30 kg.. Miért nem Spanyolországban akarnak az ilyenek játszani?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8336 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egyelőre semmi komolyabb forrás nem írt hasonlót, nem kell megijedni. Egyébként ügyes gyerek, nem mondom hogy Hazard, de nem is egy falábú, bár bekkelni kár elhozni ennyi pénzért. (amúgy azt gondoltam, hogy mivel ilyen helyzet van az Ukránoknál, kiárusítást tartanak olcsón, de nem)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8337 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://prosoccertalk.nbcsports.com/2015 ... las-costa/" onclick="window.open(this.href);return false;

pasztmeh, na neeeee :cry:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8338 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egyre inkább tetszetős ez a Clyne transzfer. Eddig is mellette voltam, de ahogy ma tartotta a lépés Hazard-al, az fantasztikus volt!

robbancs214
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. március 13., péntek 21:42
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: David Luiz

Re: Chelsea-MU

#8339 Hozzászólás Szerző: robbancs214 »

Üdv.
A segítségeteket szeretném kérni. Április 18.án van szerencsém menni a Chelsea-Manchester United rangadóra, és nem tudtok e olyan személyeket, akik mennek esetleg. Londoni magyarok, vagy esetleg innen Magyarországról.
A választ és a segítséget előre is köszi!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8340 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

AryanH írta:Douglas Costa lenyilatkozta, hogy nagyon szívesen jönne megint a Chelseabe. Biztos volt kapcsolat a két Shaktar és a klub között, de szerintem harmadik vagy negyedik lehetőség, ha Cuadrado üzlet nem jön össze. Abszolút nem értem, hogy miért kellene nekünk hiszen szerintem nem több mint Willian balszélső verzióban, aki az egész idényben egy gólt és egy gólpasszt osztott ki. Mellette még képesek lennének érte elkérni vagy 40 millió eurót.
Épp elég latin kutyánk van, ideje lenne értelmes játékosokat is igazolni...

Válasz küldése