Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54441 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Defoe...ő neki nagyon örülnék..:)...angol, fiatal, technikás, tehetséges..:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54442 Hozzászólás Szerző: undertow »

hegyes írta:ToreAndre! Javíts ki, ha tévedek, de úgy emlékszem, h Johnson mellett ott volt Melchiot is a csapatban - még a Ranieri féle BL menetelés évében, az első Abra-szezonban. Emlékszünk még Johnson bombagóljára egy hazai Szarkák elleni talán 4-0 alkalmával, ez igaz, de nem emlékszem, h alapember lett volna. Az én emlékeim is lehetnek persze rosszak :)
32 meccsen lathattad a 03/04es szezonban.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54443 Hozzászólás Szerző: undertow »

hegyes írta:DE: te el tudtad volna képzeli a Barca elleni meccsen a kezdőben?! Egy ilyen fiatal, rutintalanj átékost egy ilyen fontos meccsen?!
tavaly egesz jol ment neki a barca ellen. igaz az csak egy felido volt.
de hogy ferreira gyengus lenne... tamadojatekban atlagos, de vedokent a legjobbak kozott van jobb backkent. tavaly egyertelmuen o volt a legjobb jobbhatved a plben.
Lásd Carlton Cole esetét! Évekig jól szerepelt kölcsönben (én a Villa-ra emlékszem) és most van esélye a csapatba kerülni, h a Crespo távozásáról szóló pletykák igazak...
szerintem te nem nezted a meccseit amikor kolcsonben volt. szar volt a charltonban es szar volt a villaban is. gyenge, nemtorodom, motivalatlan.
charlton, 22 meccsen 5 gol
villa, 30 meccsen 3 gol
lehet, hogy mikaval kevered, o fantasztikusan jatszott mindenhol kolcsonben.

chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

#54444 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

Remélem jön Ballack.

Emanuel
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 13:10

#54445 Hozzászólás Szerző: Emanuel »

Nemtom hogy ez pletyka vagy tényleg igaz hogy Ballackkal már meg is állapodtak és nyáron itt folytatja állítólag 177-ezer eurót fog keresni hetente.

ezt RTL-txt olvastam!
CHELSEA A KIRÁLY!!!!!!!!!!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54446 Hozzászólás Szerző: Dani »

Igen,de eszembe jutott egy mégjobb ötlet:
Gudi vissza csatársorba,így 1el több hely marad k.p.pályán,és csatárgondunk sincs... :lol: :lol:

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#54447 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Ha már annyira csatárt akartok, mit szólnátok Harewood-hoz? Szerintem ő nagyon jó! Én őt, vagy Defoe-t látnám szívesen.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54448 Hozzászólás Szerző: Dani »

CFCBoy írta:
ToreAndre írta:Ronaldo?? Na ne csináld már Dani!!:DD Egy kövér, öreg brazil??:) Neeeee! Az én csatár jelöltjeim: Darren Bent, Lasse Nilsson, Dean Ashton, Leroy Lita, Morten G. Pedersen, de mindenekelőtt SCOTT SINCLAIR!:)
ha kellene nekünk csatár, akkor én ezekre javasolnék: Owen, Defoe, Bent, Helgusson(Tore kedvéért :wink: )
igen nameg owen...őt elfelejtettem említeni ...de nem nagy a valószinüsége hogy jön... :roll:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54449 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

ToreAndre írta:Ronaldo?? Na ne csináld már Dani!!:DD Egy kövér, öreg brazil??:) Neeeee! Az én csatár jelöltjeim: Darren Bent, Lasse Nilsson, Dean Ashton, Leroy Lita, Morten G. Pedersen, de mindenekelőtt SCOTT SINCLAIR!:)
ha kellene nekünk csatár, akkor én ezekre javasolnék: Owen, Defoe, Bent, Helgusson(Tore kedvéért :wink: )

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54450 Hozzászólás Szerző: hegyes »

A csatárposztra "jelöltek" közül kár lenne kihagyni a Sp*rs-nél méltatlanul mellőzött JERMAIN DEFOE-t... A másik szerintem jó jelölt Ashton lehet(ne)... A lényeg: ANGOL legyen. Sok kiválló angol csatár van, csak egy jó csapat kellene mögéjük.
There is only one Chelsea!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54451 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Ronaldo?? Na ne csináld már Dani!!:DD Egy kövér, öreg brazil??:) Neeeee! Az én csatár jelöltjeim: Darren Bent, Lasse Nilsson, Dean Ashton, Leroy Lita, Morten G. Pedersen, de mindenekelőtt SCOTT SINCLAIR!:)
D az a "kövér öreg Brazil" elég ügyesen mozgatja azt a golyószerűséget a cipője orra előtt :lol: :lol: :lol: )
Én még mindig tartom a véleményem...
(húúúú ha Steffi ezt látná amit írtál..... :? :shock: :roll: :roll: )

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54452 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Chelsea88 írta:
hegyes írta:Oké, h sokan nem értenek egyet velem, ezzel semmi gond, nekem más a véleményem. Én is szívesebben látnám Johnson-t a csapatban, mint egy újabb "Manis"-t :) De a véleményemet fenntartom.
Egy újabb Manis????(Manis=Maniche???) kire gondoltál ?

Persze, csak gúnyolódom, mert nagyon nem bírom a fickót.
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54453 Hozzászólás Szerző: hegyes »

ToreAndre! Javíts ki, ha tévedek, de úgy emlékszem, h Johnson mellett ott volt Melchiot is a csapatban - még a Ranieri féle BL menetelés évében, az első Abra-szezonban. Emlékszünk még Johnson bombagóljára egy hazai Szarkák elleni talán 4-0 alkalmával, ez igaz, de nem emlékszem, h alapember lett volna. Az én emlékeim is lehetnek persze rosszak :)
There is only one Chelsea!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54454 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ronaldo?? Na ne csináld már Dani!!:DD Egy kövér, öreg brazil??:) Neeeee! Az én csatár jelöltjeim: Darren Bent, Lasse Nilsson, Dean Ashton, Leroy Lita, Morten G. Pedersen, de mindenekelőtt SCOTT SINCLAIR!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54455 Hozzászólás Szerző: Dani »

hegyes írta:Oké, h sokan nem értenek egyet velem, ezzel semmi gond, nekem más a véleményem. Én is szívesebben látnám Johnson-t a csapatban, mint egy újabb "Manis"-t :) De a véleményemet fenntartom.
Egy újabb Manis????(Manis=Maniche???) kire gondoltál ?

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#54456 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Oké, h sokan nem értenek egyet velem, ezzel semmi gond, nekem más a véleményem. Én is szívesebben látnám Johnson-t a csapatban, mint egy újabb "Manis"-t :) De a véleményemet fenntartom.
There is only one Chelsea!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54457 Hozzászólás Szerző: Dani »

Én össz-visssz két játékos érkeztét várom: Bridge vissza kölcsönből...
És Ronaldo-t...
Úgy néz ki távozik Madridból,legalábbis rosszúl áll a szénája...
Még jól jöhet nekünk...új kihívás Roni-nak...és egy bizonyítani akaró Roni...életveszélyes :lol:
+Maniche mehetne,sztem sem vált be...
Ennyi mozgás éppen elég lenne a nyárra...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54458 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen. Rengeteg jó angol játékos van! Minden poszton fiatal, jó játékosok.
Bár szerintem 1-2 ember kéne csak a nyáron!
Only one Di Matteo!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54459 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Ez azért így ebben a formában nem igaz!Mert a német csapatok jelentős hányada bunker focit játszik és az ANGOL csapatoknak a jelentős hányada pedig megveti a bunker focit!(sacc per kábé)
De amúgy mindegy is mert ballack nem kell nekünk szerintem mert amit láttam tőle az nem volt nagy szám!
Inkább végre angol területen kéne nézelődnünk!!!!!!És most nem a nyomorék beckhammre gondolok!!!!!!!!!!!(elnézést azoktól akik kedvelik beckhamet de én nagyon utálom)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54460 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:Na most meg azt nyilatkozta a Ballack, hogy nem egyezett semelyik csapattal és nem is járt Londonban...
Kb. így kell hozzáállni minden újsághírhez...
Viszont sajnos nem kell neki Londonba utaznia ahhoz, hogy egyeztessen, elég, ha a menedzsere megteszi. :(
Birth, CHELSEA, Death

Válasz küldése