Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41021 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Azért a 2007-2008 szezon nem volt Casillas éve, láttam majdnem minden meccset és elég sokat bizonytalankodott. Idén tényleg rohadt jó volt, de a védelem - nem csak Cannavaro- pocsék volt, emlékezzünk a Pool elleni BL visszavágóra, ahol, ha nem Cassilas véd, akkor 10 fölött lőtt volna a Pool.
Más: nekem a a Fiorentina kapusa : Sébastien Frey kapusa a kedvencem, hihetetlen hogyan véd, minden fordulóban bekerül egy-egy védése az összefoglalóba. De akkor sem cserélném le se Casillasra, sem Frey-re Cech-t.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#41022 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Szerintem Ibrát nem engedi el az Inter, most szerződtettek csatárokat, tehát a befejezés már adott, de kell mégegy ember aki a csatárok mögött van és precízen kiszolgálja őket. Szerintem ez Murinho taktikája, és erre Ibránál jobbat nehéz lenne találni, főleg hogy ő már alapból ott van náluk.

Az hogy Casillas a világ legjobb kapusa egyértelműen butaság! Ugye ott kezdődik hogy össze sem lehet őket hasonlítani, mert mi alapján? hány gólt kaptak, mekkora bravúrt mutat be? Hányszor van rossz napja? De ezek mindegyike függ a körülményektől is.. Cech-nek is voltak rosszabb napjai, de amiatt nem lehet leírni mert a cseh válogatottnál hibázott. De nekem az számít hogy a Chelsea-ben mit nyújt, ugyanez Casillassal, lehet hogy a spanyol válogatottban kiváló volt, de ha a bajnokságban kapushibákat vét.. hát.

Quaresma nem baj hogy elment, jó játékos, és tudom hogy alapvetően középpálya környékén van, de nekünk mind a kétoldalon van oylan ember aki felfut ha kell, tehát RQ fölösleges is volt ide szvsz.

Owen nekem személy szerint a kedvencem volt, és élységesen egyetértek h a reál "tette tönkre". Meg persze a sérülései (válogatott meccsen keresztszalag szakadás talán, vagy valami hasonló súlyos ügy)

Egyébként kíváncsian várom a "játékospiac" fejleményeit, remélem lesz néhány jó húzásunk :)
:)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#41023 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Berzéki Gábor21 írta: Ronaldo egyáltalán nem tűnt el a süllyesztőbe.Még mindig aktívan focizik csak nem annyira általunk ismert bajnokságban és klubban.Adriano sem tűnt el csak egy időre abbahagyta a focizást.Biztos nem volt nála minden rendben mentálisan.Össze kell raknia a dolgaikat.
Mielőtt bármit írnál(marhaságot),kérlek gondold át!
szamomra ezek az indokok amiket felsoroltal mar a sullyesztot jelentik...de akkor talan egy Quaresma korahoz stb kozelebb allo pelda amit talan ti is elfogadtok...Michael Owen...viszonylag fiatalon elment a poolbol a margitba, es kettetort a karrierje...quaresmanak meg a barca, inter "tette tonkre" a palyafutasat...oke lehet hogy meg magara talal, de ez mar aza bizonyos sullyeszto, mert szerintem olyan mint regen mar nem lesz

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41024 Hozzászólás Szerző: Ricko »

gerawba írta: A kapusposztunk remek, remélem senkinek nem fordul meg a fejében a klubnál (mint itt...), hogy Cechet valaki másra cseréljük!
De, volt vki aki elcserélte volna Ibrahimovic-ra :) sztem ő úgy szerezhető meg márha kell nekünk (sztem nem) hogy Carvalho + pénz, én így lehet hogy belemennék ha az a + pénz max 15 millió font...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
istokbeci
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008. december 31., szerda 12:47
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Átigazolások

#41025 Hozzászólás Szerző: istokbeci »

Imádom a Chelsea-t, de továbbra is Casillas mellett állok. Egyébként az imént olvastam, hogy Cech lett az idei szezon "leghasznosabb" játékosa a Premier League-ben (állítja a The Times). Ha akarjátok, akkor megírom cikk formájában?! :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41026 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ha már a kapusoknál tartunk, akkor nagyjából egyetértek a ti általatok legjobbnak kikiáltottakkal (Cech, Casillas, V d Sar, Buffon), de szerintem közéjük tartozik még a leginkább alulértékelt kapus, akit nem úgy kezelnek, ahogy azt a tudása alapján megérdemelné, ez pedig Given. Az a fickó hihetetlen, hogy mekkora bravúrokat mutat be, gyakorlatilag ő tartja a lelket a csapatában a legtöbb meccsen... Ez így megy évek óta, és ha nem egy olyan védelem lenne előtte, mint volt a NU-nál (nélküle ki is estek....) vagy most a City-nél....

A kapusposztunk remek, remélem senkinek nem fordul meg a fejében a klubnál (mint itt...), hogy Cechet valaki másra cseréljük!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41027 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

istokbeci írta:Gyerekek! Ne vicceljetek! Cech és Casillas között klasszis különbség van, mégpedig a sapnyol hálóőr javára. Cech gyakran bizonytalan, de Casillas-nál ilyet nem láthatunk. A két kapus közötti különbség a leginkább az EURO 2008-on mutatkozott meg. Cech a törökök ellen katasztrofálisnak bizonyult, míg Casillas fantasztikus módon hárított az egész torna alatt. Semmi kétségem affelől, hogy a jelen legjobb kapusa kimagaslóan IKER CASILLAS!
Vicces fiú... mi ne vicceljünk, de neked szabad?! :lol: wehhehe. Komolyabban, ha lehet. Cech ott van a világ öt legjobb kapusa közt. Casillas is. Buffon is, pedig ő a VB óta szar. Mégsem kérdőjelezi meg senki, mert klasszis. Cechnek is vannak rosszabb napjai, Casillasnak is, főleg ebben a szezonban szedte sorban a potyákat.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41028 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Berzéki Gábor21 írta:Mielőtt bármit írnál(marhaságot),kérlek gondold át!
Ugyan Awayroller példája nem volt tökéletes, de azért példát lehetne hozni szép számmal, hogy kik lettek nagy királynak kikiálltva, s tűntek el egészen fiatalon ilyen vagy olyan okból a mélyben, legyen az alkohol, drog, sérülés vagy bármi. Te meg Gábor mielőtt ezt bárkinek leírod, nézz magadba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
istokbeci
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008. december 31., szerda 12:47
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Átigazolások

#41029 Hozzászólás Szerző: istokbeci »

Gyerekek! Ne vicceljetek! Cech és Casillas között klasszis különbség van, mégpedig a sapnyol hálóőr javára. Cech gyakran bizonytalan, de Casillas-nál ilyet nem láthatunk. A két kapus közötti különbség a leginkább az EURO 2008-on mutatkozott meg. Cech a törökök ellen katasztrofálisnak bizonyult, míg Casillas fantasztikus módon hárított az egész torna alatt. Semmi kétségem affelől, hogy a jelen legjobb kapusa kimagaslóan IKER CASILLAS!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41030 Hozzászólás Szerző: Gábor »

AwayRoller írta:
gerawba írta: Amúgy onnan, hogy egy ilyen képzett játékos kizárt, hogy eltűnjön a süllyesztőbe...
ket nevet mondok...Ronaldo es Adriano... :roll:
Ronaldo egyáltalán nem tűnt el a süllyesztőbe.Még mindig aktívan focizik csak nem annyira általunk ismert bajnokságban és klubban.Adriano sem tűnt el csak egy időre abbahagyta a focizást.Biztos nem volt nála minden rendben mentálisan.Össze kell raknia a dolgaikat.
Mielőtt bármit írnál(marhaságot),kérlek gondold át!

Lenne egy kapusjelöltem.Tom ,hogy Cech a világ legjobb kapusa,de nincs ember a pótlására.Mikor megsérült a fején akkor ott volt Cudicini.Már nincs.

Az új jelöltem:Guillermo Ochoa
Video:http://www.youtube.com/watch?v=xLTA1LxlA-Q
Tom,hogy egy válogatástól nem lesz jó egy játékos,de már régóta figyelem és úgy figyeltem meg,hogy nagyon tehetséges kapus.És nagyon fiatal is! :wink:
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41031 Hozzászólás Szerző: gerawba »

AwayRoller írta:
gerawba írta: Amúgy onnan, hogy egy ilyen képzett játékos kizárt, hogy eltűnjön a süllyesztőbe...
ket nevet mondok...Ronaldo es Adriano... :roll:
Hát Ronaldo mintha letett volna már valamit az asztalra.... Aranylabda, 2 VB győzelem stb stb stb, napestig lehetne sorolni.

Azért nehogy már egy a valaha volt egyik legjobbhoz, egy most 32 éves játékoshoz hasonlítsuk Quaresmát, aki fiatal, és pályafutása java még előtte áll....
Meddig legyen csúcson Ronaldo? Nem lehet 40 éves koráig olyan szinten focizni, ahogy ő tette.
Quaresmáról nem tudok, hogy alkolista lenne, drogozna, meg depis lenne mint Adriano...

Amúgy Ronaldo újra szórja a gólokat, lehetséges, hogy válogatott is lesz hamarosan.

Ennyi erővel minden nagy játékost felsorolhatnál, mert ők is eltüntek a süllyesztőbe (nyilván azért mert abbahagyták a focit X évesen....)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. május 26., kedd 16:42-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41032 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

AwayRoller írta:
gerawba írta: Amúgy onnan, hogy egy ilyen képzett játékos kizárt, hogy eltűnjön a süllyesztőbe...
ket nevet mondok...Ronaldo es Adriano... :roll:
Azért Ronaldo nem biztos hogy belefér ebbe a kategóriába, az aranylabdával, BL és VB címmel...
Adriano meg egy alkesz, azért tűnt el, RQ-ról nem voltak ilyen hírek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#41033 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

gerawba írta: Amúgy onnan, hogy egy ilyen képzett játékos kizárt, hogy eltűnjön a süllyesztőbe...
ket nevet mondok...Ronaldo es Adriano... :roll:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41034 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Berzéki Gábor21 írta:
gerawba írta:Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy ilyen jó játékost nem tartottunk meg... Óriási hiba. Quaresma hamarosan formába lendül, és utána hiába akarjuk majd megszerezni. Vicc.
:evil: :evil: :evil:
És azt honnan tudod,hogy formába lendül? :| Beszéltél vele vagy mi?RQ tényleg jó játékos,de ha még egy kispados teljesítményt sem tud nyújtani az edzéseken akkor szerintem nincsen helye a CFC-ben.
Itt te vagy aki minden játékossal, edzővel tartod a kapcsolatot....
Honnan tudod, hogy edzésen nem nyújtott semmit, ,,beszéltél vele vagy Hiddenkel, vagy mi???''
Egyébként az ilyen hülye hozzászólásodra én is megkérdezhetném, hogy honnan tudod, hogy nem fog formába lendülni? ,,Beszéltél vele, vagy mi?''

Amúgy onnan, hogy egy ilyen képzett játékos kizárt, hogy eltűnjön a süllyesztőbe... Ennyi erővel Drogbának sem lett volna a helye a Chelseaben az ősz alapján, meg még sorolhatnám a játékosokat.
Quaresma egy zseni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41035 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca87 írta:Gomez a Bayerné, hál istennek, legalább azt megúsztuk, hogy ő a csapathoz kerüljön. :D
Ugyanezt akartam írni, mert már páran írták itt a nevét... :) :D
Gomez nemhogy Chelsea, de még Bayern szintű focista sem, habár manapság már sok bohóc játszhat ott sajna. :(

Viszont Diego a Juve játékosa lesz! Ő valami elképesztően jó játékos, és csak 24 éves. Szóba sem került velünk, de a Juve hatalmasat nyer vele. Kakával bizonyos, hogy egy lapon említhető, majd meglátjuk, hogy egy bajnokságban fognak-e játszani jövőre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. május 26., kedd 15:26-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41036 Hozzászólás Szerző: Gábor »

gerawba írta:Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy ilyen jó játékost nem tartottunk meg... Óriási hiba. Quaresma hamarosan formába lendül, és utána hiába akarjuk majd megszerezni. Vicc.
:evil: :evil: :evil:
És azt honnan tudod,hogy formába lendül? :| Beszéltél vele vagy mi?RQ tényleg jó játékos,de ha még egy kispados teljesítményt sem tud nyújtani az edzéseken akkor szerintem nincsen helye a CFC-ben.
Farewell Didier!

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#41037 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Deco el fog menni a chelsea ból???

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41038 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Gomez a Bayerné, hál istennek, legalább azt megúsztuk, hogy ő a csapathoz kerüljön. :D

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41039 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

chaoskid18 írta:szerintem a jövő chelsea- je:


cech
a.cole terry alex belletti

j.cole lampard ballack

bojan sturridge kalou
Ez a jövő Chelsea-je :lol: ?Ugyan már. . . . :lol:
Chelsea The Pride Of London

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41040 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy ilyen jó játékost nem tartottunk meg... Óriási hiba. Quaresma hamarosan formába lendül, és utána hiába akarjuk majd megszerezni. Vicc.
:evil: :evil: :evil:
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése