Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41141 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

misakd írta:
istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!

No comment :D :D :D mióta vagy Chelsea szurkolo 2 napja :D :D Cechet eladni ő a Chelsea egyik legendás játékosa már és kapusoknal fiatal a 27 év!!! Ibra jo lenne de egy Dzeko vagy Villa megmég van jópár "olcsó" csatár aki megállná itt a helyét
Cech-et a Chelsea soha nemfogja eladni,mert a klubnál mindenki tudja hogy ő a legjobb kapus!!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41142 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

gerawba írta:Jó azért ennyire le ne b***átok már, csak ötletet dobott fel :wink:
Amúgy szerintem sem kellene Cechtől megválni, jó pár éve van még hátra, és kapusoknál sosem tudni, lehet, hogy a java még hátravan...
Egy-két potya belefér egy évadban (korábban ez sem volt rá jellemző), de Iker is kapott potyát, hogy mást ne mondjak, a legutóbbi meccsen, a Villareal ellen azzal kaptak ki 90. percben.... Persze ezzel együtt ő is nagyon jó kapus, de Cech nem hiszem, hogy rosszab lenne tőle.

Zlatant majd megszerezzük Drogbáért :) :twisted: (ha már nemkivánatos személy Abránál :( )
Így van Iker Casilass az utóbbi időben 1 csomó potyát kapott :lol: :lol: nagy szar kapus Cech közelébe se ér!Ráadásul minden szezonban 35-45 gólt kap és nem csak a védelem hibájából!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41143 Hozzászólás Szerző: James Lee »

misakd írta:Az elefántcsontparti ék nem szeretné elhagyni a Stamford Bridge-et.





Didier Drogba az év elején úgy nyilatkozott, hogy jelentős esély van a Chelsea FC-től való eligazolására - kijelentése nem volt meglepő, ugyanis Luiz Felipe Scolari menedzser alig vetette be. A brazil trénert azonban februárban menesztették, helyére pedig Guus Hiddink került, és nála egyértelműen Drogba az elsőszámú csatár, a csapatváltás pedig már nem is téma a futballistánál, akit a Sky Italia szólaltatott meg.

"Hiszek a Chelsea-ben, mert elértük, hogy nagyon sokan ide akarnak jönni, hiszen tudják, hogy itt minden évben trófeákért küzdhetnek. A klub eddig is sikeres volt, de a jövőben méginkább az lesz. Nagyon büszke vagyok arra, hogy a csapat tagja lehetek, és ameddig számítanak rám, én addig maradok."

A 31 éves klasszis kontraktusa 2010-ig szól.

forrás: stopli.hu
stopli.hu????
Még életemben nem hallottam róla

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41144 Hozzászólás Szerző: misakd »

Az elefántcsontparti ék nem szeretné elhagyni a Stamford Bridge-et.





Didier Drogba az év elején úgy nyilatkozott, hogy jelentős esély van a Chelsea FC-től való eligazolására - kijelentése nem volt meglepő, ugyanis Luiz Felipe Scolari menedzser alig vetette be. A brazil trénert azonban februárban menesztették, helyére pedig Guus Hiddink került, és nála egyértelműen Drogba az elsőszámú csatár, a csapatváltás pedig már nem is téma a futballistánál, akit a Sky Italia szólaltatott meg.

"Hiszek a Chelsea-ben, mert elértük, hogy nagyon sokan ide akarnak jönni, hiszen tudják, hogy itt minden évben trófeákért küzdhetnek. A klub eddig is sikeres volt, de a jövőben méginkább az lesz. Nagyon büszke vagyok arra, hogy a csapat tagja lehetek, és ameddig számítanak rám, én addig maradok."

A 31 éves klasszis kontraktusa 2010-ig szól.

forrás: stopli.hu

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41145 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Jó azért ennyire le ne b***átok már, csak ötletet dobott fel :wink:
Amúgy szerintem sem kellene Cechtől megválni, jó pár éve van még hátra, és kapusoknál sosem tudni, lehet, hogy a java még hátravan...
Egy-két potya belefér egy évadban (korábban ez sem volt rá jellemző), de Iker is kapott potyát, hogy mást ne mondjak, a legutóbbi meccsen, a Villareal ellen azzal kaptak ki 90. percben.... Persze ezzel együtt ő is nagyon jó kapus, de Cech nem hiszem, hogy rosszab lenne tőle.

Zlatant majd megszerezzük Drogbáért :) :twisted: (ha már nemkivánatos személy Abránál :( )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41146 Hozzászólás Szerző: James Lee »

misakd írta:
istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!

No comment :D :D :D mióta vagy Chelsea szurkolo 2 napja :D :D Cechet eladni ő a Chelsea egyik legendás játékosa már és kapusoknal fiatal a 27 év!!! Ibra jo lenne de egy Dzeko vagy Villa megmég van jópár "olcsó" csatár aki megállná itt a helyét
Ez érdekes... Válság... XDXD
Cechet legalább annyira hülyeség lenne eladni, mint Beckhamet megvenni :) :)

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41147 Hozzászólás Szerző: misakd »

istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!

No comment :D :D :D mióta vagy Chelsea szurkolo 2 napja :D :D Cechet eladni ő a Chelsea egyik legendás játékosa már és kapusoknal fiatal a 27 év!!! Ibra jo lenne de egy Dzeko vagy Villa megmég van jópár "olcsó" csatár aki megállná itt a helyét

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41148 Hozzászólás Szerző: misakd »

istokbeci írta:Chelsea-drukker vagyok, de meggyőződésem, hogy Iker Casillas a világ legjobb kapusa. Petr Cech gyakran bizonytalan, és mint ahogy azt a tavalyi EB-n is láthattuk, vannak problémái a távoli lövésekkel. Casillas a Barca ellen 6-ot kapott és mégis ő lett a meccs legjobbja. Hogy létezik ez? Kérem szépen ez úgy létezik, hogy 56 lövésből 50-et hárított és 6 ment be. Szerintem ehhez nem kell több hozzáfűzés.
ez no comment és rossz topic mert kaszilás sosem lesz chelsea játékos
mert sokak szerint Cech jobb
mert Iker saját nevelesü játékosa a RM

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41149 Hozzászólás Szerző: Ricko »

istokbeci írta:Chelsea-drukker vagyok, de meggyőződésem, hogy Iker Casillas a világ legjobb kapusa. Petr Cech gyakran bizonytalan, és mint ahogy azt a tavalyi EB-n is láthattuk, vannak problémái a távoli lövésekkel. Casillas a Barca ellen 6-ot kapott és mégis ő lett a meccs legjobbja. Hogy létezik ez? Kérem szépen ez úgy létezik, hogy 56 lövésből 50-et hárított és 6 ment be. Szerintem ehhez nem kell több hozzáfűzés.
Na ebbe a kapusdologba ne menjünk bele többször, de Casillas idén kapott 47 gólt Cech 22-t szóval a tények magukért beszélnek...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
istokbeci
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008. december 31., szerda 12:47
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Átigazolások

#41150 Hozzászólás Szerző: istokbeci »

Chelsea-drukker vagyok, de meggyőződésem, hogy Iker Casillas a világ legjobb kapusa. Petr Cech gyakran bizonytalan, és mint ahogy azt a tavalyi EB-n is láthattuk, vannak problémái a távoli lövésekkel. Casillas a Barca ellen 6-ot kapott és mégis ő lett a meccs legjobbja. Hogy létezik ez? Kérem szépen ez úgy létezik, hogy 56 lövésből 50-et hárított és 6 ment be. Szerintem ehhez nem kell több hozzáfűzés.

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#41151 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Ez szerintem baromság.Megmondom őszintén,Én egy jó formában lévő Cechet nem adnék el egy olyan játékosért,mint Zlatan.Mint focista,nagyra tartom,de nálam sokat számít,hogy milyen az EMBER valójában,és ha ezt nézzük,Ő nem éppen lenne jó példa.

Máskülönben pedig Cech az utóbbi években a klub alapembere,mitöbb ikonjává vált,és nem lenne fair dolog eladni egy ilyen(elnézést mindenkitől,aki szereti)görényért.

Egyébként,hogy ne legyek elfogult,mostanában egy kicsit hasonló a véleményem Drogbáról,no nem az miatt,amit a Barca ellen csinált,mert az kifejezetten tetszett.Hanem,hogy addig oké,hogy egy játékosnak nem megy egy bizonyos edzőnél,de,hogy aztán hirtelen ennyire "megtanuljon" focizni,na az már elég fura.Az az igazság,hogy szándékosan csalta a focit.Félreértés ne essék,mindig is a szívem csücske lesz,de ezt egy játékosnak sem tudom elnézni.Kicsit elkanyarodtam már a témától,ezért sry. :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41152 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Berzéki Gábor21 írta:Deco-ról nem tudok dönteni.Igaz,hogy keveset játszott,de amikor játszott akk jó volt.
Deco 0,0 volt sajnos az idény elejét leszámítva, amikor bombaformában volt.
Nagyon szeretem Decot - az idei mezből Decosat is vettem - de rettentő gyengén játszott...

Nyáron 32 éves, sajnos már nem lesz a régi :(
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41153 Hozzászólás Szerző: Gábor »

istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!
Cech a világ legjobb kapusa és ahogy Ricko is mondta,ő kapta a legkevesebb gólt ebben a szezonban,még úgy is,hogy Van Der Sar megdöntötte a góltalansági rekordját....

Visszajön Sheva és Pizarro is.őket azzal a lendülettel el is kéne adni....Deco-ról nem tudok dönteni.Igaz,hogy keveset játszott,de amikor játszott akk jó volt.

Ibrának hasonló a fizikuma mint Didi-nek és hasonlóan gólveszélyes,de...az a Serie A és nem a PL.Tom,hogy nem ettől függ,de azért a PL-ben lényegesebben jobbak a védelmek.

Inkább a fiatalokra kéne fektetni a hangsúlyt,mert minden évvel egyre öregebbek lesznek a játékosok...
Fiatalok akik jöhetnének:Dzeko,Zhirkov,Assmann,Prosenik(de a már ő miénk :mrgreen: )
Még talán a fiatalok közé tartozna Villa is,de ő nem hiszem ,hogy jönne.... :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gábor 2009. május 23., szombat 19:58-kor.
Farewell Didier!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41154 Hozzászólás Szerző: Ricko »

istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!
Ja és ha Ibrahimovic nem válik be, akkor se kapusunk se csatárunk? :) Cech idén is a legkevesebb gólt kapta a Premier League-ben nem hinném, hogy az ő eladásából bármi jó sülne ki...

Itt mindenki felsorolja az idei legjobbakat, sztem kb. 100 név itt már simán elhangzott pedig még azt se tudjuk mi lesz a felállás, ki lesz az edző és hogy kik a távozók, mert sztem előbb fogunk eladni egy játékost, mint venni... És még itt van az is hogy Shevchenko és Pizarro visszajön tehát lesz 5db csatárunk, lehet egyik se fog távozni és ez lesz a kulcs, hogy őket rotáljuk 4-4-2ben Drogba mellé...

Mineiro távozását is például itt biztosra veszi mindenki. Játszott asszem idén 1 meccsen tök felesleges játékos egyetértek, ettől függetlenül még nem biztos, hogy távozik...
Yes, We BLUE!!!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41155 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!
:lol: :lol: :lol: A Citynek biztosan nem kell, mert télen igazolták le Given-t aki benne van szerintem a top 3-ban a PL-ben. 50 milliót egyetlen kapusért sem adtak még, szerintem nem is fognak ebben a gazdasági helyzetben. Ibra mely szemszögből a világ legjobb csatára?

Avatar
istokbeci
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008. december 31., szerda 12:47
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Átigazolások

#41156 Hozzászólás Szerző: istokbeci »

A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41157 Hozzászólás Szerző: Gábor »

gerawba írta:Dzekot is sok csapattal hozzák szóba.
Dzeko legszívesebben a Serie A-ba menne. :roll: Bár nem tom miért?
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41158 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Tényleg nagyot játszottak idén ketten, főleg tavasszal, de Grafite már elég idős, sztem ő szóba se kerülhet.
Dzeko ellenben fiatal, de ez még csak egy szezon volt! Ha jövőre is folytatja ezt a gólgyártást, akkor várom.

Amúgy meg BL csoportkörben van a Wolfsburg, nem biztos, hogy kiárusítják a csapatot, amennyire lehet, megpróbálják egyben tartani...
Nehéz lesz nekik, Magath ugye jövőre a Schalke edzője lesz, és Dzekot is sok csapattal hozzák szóba.
Ide nem kell még sztem.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Átigazolások

#41159 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Óriási amit Dzeko-Grafite páros csinál.... már 5nél jár a wolfsburg :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41160 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dani1905 írta:Istenem, de minek? mert Grafite már 30 éves és eddig volt egy jó szezonja? :roll:
Persze, tudom, ez csak egy személyes vélmény volt... Jah, és ketten együtt az utóbbi 3 fordulóban 13 gólt rúgtak... Annyira egyik sem lehet rossz player! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2009. május 23., szombat 17:03-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése