Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#41681 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chucky írta:Carlo ha idejön, akkor erősen kérdőjeles a számomra, hogy mikor nyerünk valamit is...
pedig egyertelmu...amikor a csapat atlageletkora eleri a 40-et :roll: :lol:

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41682 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Csak hogy én is hozzászóljak. :oops:

Tevez tényleg nem a MU játékosa. Szóval nem attól függ az igazolása. Inkább abban van a bibi, hogy 25-30 milla az ára. Decoert szerintem annyira nem vészes ez az ár (már ha igaz), mert ahogy Zenzo is mondta..... azon csodálkoznánk, ha fentebb ment volna. Egyébként szerintem Ballack nem fog menni. "Csak" Deco, meg Malouda. Helyettük meg jön A.Young + a fiatalok beépítése. És szerintem ennyi elég is. Főleg ha marad Quaresma is. De én szerintem nem fog maradni. Ja! 1 csatár még fog jönni. Vagy... Vagy Kalou megy fel éknek, és Quaresma, Young, J. Cole marad a széleken. Csatár poszton sem lennénk szarok. Mivel lenne egy Drogba, Anettka, Kalou és Di Santo négyesünk. Nem lenne ez rossz.

Carlo ha idejön, akkor erősen kérdőjeles a számomra, hogy mikor nyerünk valamit is...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41683 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hege írta: Hát ahhoz képest hogy 8milláért vettük...majdbem a fele!!
Tegyük azért hozzá, hogy az eddig itt töltött idő alatt nem épp felfelé mozdult az értéke :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41684 Hozzászólás Szerző: Hege »

Oziris írta:
Hát a felröppent neveket elnézve ha mondjuk Ancelotti jön akkor az utánpotlást mint szakágat be is zárhatjuk :wink: :D :mrgreen:
Hege írta:A Daily Star szerint Deco nyáron eligazol az Atletico Madridhoz 5millió fontért
5milla plusz Aguero vagy Forlán és mehet is :D Amugy csoda ha kapunk 5millát érte,jó ez

Hát ahhoz képest hogy 8milláért vettük...majdbem a fele!!
We love you Chelsea^^

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#41685 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta: Talán kicsit korai ezzel foglalkozni. Még edzőnk sincs. Az pedig sosem baj, ha az edző mondhatja meg, kikkel képzeli el a Chelseat a jövőben. A kérdés továbbra is inkább a távozók, mintsem az érkezők. A klub hivatalos nyilatkozataiban általában 3-5 távozóról beszélnek, az ő helyükre nyilván érkezik/érkezhet is új játékos. Aztán pesze itt van a vita, hogy érdemesebb e a saját nevelésű fiatalabb játékosainkra építeni, mint új, kész/félkész játékosokat igazolni. Érdemes lehet gondolkodni az angol fiatalságban is, lévén egyre közelebb van a 6+5-ös szabály bevezetése.
Hát a felröppent neveket elnézve ha mondjuk Ancelotti jön akkor az utánpotlást mint szakágat be is zárhatjuk :wink: :D :mrgreen:
Hege írta:A Daily Star szerint Deco nyáron eligazol az Atletico Madridhoz 5millió fontért
5milla plusz Aguero vagy Forlán és mehet is :D Amugy csoda ha kapunk 5millát érte,jó ez
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Átigazolások

#41686 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Szerintem meg megvesszük Lipcseit 30 milláért :D

Egyébként nem hülyeség, énis hallottam effélét, de aztán meg azon gondolkozok, hogyha ballack is megy, malouda is megy, meg nemtudom még kicsoda, a végén csapat sem lesz :D

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41687 Hozzászólás Szerző: Hege »

A Daily Star szerint Deco nyáron eligazol az Atletico Madridhoz 5millió fontért
We love you Chelsea^^

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#41688 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

amúgy én edzőként
Zola
Rijkaard
Van Basten
ill.Carlo Ancelotti nevét hallottam
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41689 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

chaoskid18 írta:és még nem tudtok pár hírt/pletykát az érkezőkről és a távozókról? amúgy köszi a linket
Talán kicsit korai ezzel foglalkozni. Még edzőnk sincs. Az pedig sosem baj, ha az edző mondhatja meg, kikkel képzeli el a Chelseat a jövőben. A kérdés továbbra is inkább a távozók, mintsem az érkezők. A klub hivatalos nyilatkozataiban általában 3-5 távozóról beszélnek, az ő helyükre nyilván érkezik/érkezhet is új játékos. Aztán pesze itt van a vita, hogy érdemesebb e a saját nevelésű fiatalabb játékosainkra építeni, mint új, kész/félkész játékosokat igazolni. Érdemes lehet gondolkodni az angol fiatalságban is, lévén egyre közelebb van a 6+5-ös szabály bevezetése.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41690 Hozzászólás Szerző: tiszi »

hát ha olvasod folyamatosan a forumot itt halhatsz pletykákat. egyébként legfőképp az szerintem a legfontosabb hogy ki lesz az új edzőnk! és hogy kiket tud elcsábítani és hozni!
de amúgy még Zsirkov neve merült fel hogy jön. de ez is egyelőre pletyka!
és ha olvasod az oldalt amit belinkeltem onnan sok mindent megtudhatsz!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#41691 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

és még nem tudtok pár hírt/pletykát az érkezőkről és a távozókról? amúgy köszi a linket
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41692 Hozzászólás Szerző: tiszi »

chaoskid18 neked azt ajánlom hogy olvasd ezt az oldalt: http://letoltes-downloads.gportal.hu/" onclick="window.open(this.href);return false; mert itt elolvashatod az átigazolási híreket!!! és valamivel jobb oldal is! :wink:
Bocs az offért!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41693 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

chaoskid18 írta:sziasztok, az atigazolasok.gportal.hu-n olvastam, hogy Maicon és Van der Vaart érkezhet. Mit gondoltok? Igaz?
Hát, végül is igaz. ÉrkezHET :) vdV és Maicon neve is felmerült pletykaként, jó eséllyel egyik sem reális, de elgondolkodtató. Ha visszább olvasol, meg is találod, miért, röviden: vdV (meg egy rakás holland) Schuster kipenderítésével kegyvesztett lett, így valószínűsíthető távozásuk. Mivel vdV már Madridba szerződése előtt is lehetséges célpontként a Chelseat jelölte meg (szintén pletyka), így most nyilván mi vagyunk az első célpont, akivel összehozta őt a célsajtó. Persze ezt már a hír felröppenése másnapján egyből cáfolta mind az érintett, mind az érintett ügynöke. Egyébként a középpálya tele van, többen vannak, mint kellene. vdV-t pedig nagy luxus lenne padoztatni csak azért, hogy majd 3-4 év múlva legyen kit bevetni. Persze más a helyet, ha Ballack és/vagy Deco távozik.

Maicon téma: az egyik legjobb jobb-bekk a világon. Kétségtelen. Egy picivel talán mindenben jobb Bosingwanal, legalábbis jelen klubjában, az Interben. Bosingwa azonban nálunk nyújt ha nem is kimagasló, de sztenderden jó teljesítményt, Paulo Ferreira első idénye óta ő az egyetlen, aki képes erre. Nem hiszem, hogy lenne értelme idehozni Maicont, ezzel padoztatni őt vagy Bosingwat. Főleg úgy, hogy jelenleg a klubnál van még vagy öt játékos, aki ezen a poszton bevethető (PF, Belletti, Ivanovics, Mancienne, Essien). Bridge eladásával inkább a bal oldalra kellene koncentrálni... de itt is hozzá kell tenni, hogy kérdés, ki távozik/távozhat.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#41694 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

sziasztok az atigazolasok.gportal.hu-nolvastam hogy Maicon és Van der Vaart érkezhet mit gondoltok?igaz?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#41695 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

szekelyla írta:
Norbertoo írta:szintén korábban még írtam, hogy ez egy jó taktika, hogy levigyük az árát(csak így szerencsétlen játékos nagyon megszívja).
Miután nem játszatjuk(Quaresma)hogy levigyük az árát ő meg nyáron vígan ideigazol na ja LOL
Csak így legyen! Nagyon sajnálnám, ha nyáron nem igazolna hozzánk :(
211! NEW RECORD!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41696 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Norbertoo írta:szintén korábban még írtam, hogy ez egy jó taktika, hogy levigyük az árát(csak így szerencsétlen játékos nagyon megszívja).
Miután nem játszatjuk(Quaresma)hogy levigyük az árát ő meg nyáron vígan ideigazol na ja LOL

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41697 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Robi írta:az valakinek rémlik,hogy még Scolari akarta,és nem Hiddink? a Quaresma-ról beszélek :) szélsőnek am bedobok egy nevet,a semmiből...Jesús Navas.
Jesus Navas-nak van vmi komolyabb betegsége, erős gyógyszeres kezelés alatt áll, Sevillába kezelik. Ezért nem lehet róla egyáltalán átigazolási pletykát olvasni, azt mondta nem akarja soha elhagyni sevilla városát...

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41698 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Azért Essien nem volt olyan ismeretlen...Előttünk játszott egy Lyon-ban, ami azért nem rossz csapat!
Én nagyon szeretem Navas-t, de egyszerűen nem tudom elképzelni a Bridge-n, és nagyon a Pl-ben sem. Túl gyenge felépítésű, fel kéne szednie vagy 15 kg-t!
Én Inkább Affelay-t látnám szívesen, van olyan jó, mint Navas!

Régebben elhangzott itt Suarez neve is, akkor én azt mondtam, hogy szerintem nem üti meg a mércét...nos, azóta megváltozott a véleményem!!!Néztem pár meccsen,és nem rossz :D
Ráadásul ahogy olvastam, már Milan is érdeklődik iránta.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41699 Hozzászólás Szerző: Robi »

Norbertoo írta:
Robi írta:az valakinek rémlik,hogy még Scolari akarta,és nem Hiddink? a Quaresma-ról beszélek :) szélsőnek am bedobok egy nevet,a semmiből...Jesús Navas.
Scolari akarta, de ez nem azt jelenti h Hiddink nem használhatja! amúgy Jesus Navas-t nem engedi el a sevilla csak nagyon borsos áron, mint az összes játékosát!
nem azt jelenti,de minden edzőnek meg van az elképzelése. Sőt,megvan mindenkinek a "kiskedvence is",és ennek ellentéte. Lehet hogy Guus nem csipi Quaresma-t,vagy egyszerűen az ő elképzelésébe nem fér bele a portugál. Fene tudja,igazából ezt a hollandtól kéne megkérdezni
annó az ismeretlen,de tehetséges Essien-ért képesek voltunk 24 milliót adni. és megérte,szerintem. Nálam Jesus Navas is ér 20-at...mai világban....

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#41700 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Robi írta:az valakinek rémlik,hogy még Scolari akarta,és nem Hiddink? a Quaresma-ról beszélek :) szélsőnek am bedobok egy nevet,a semmiből...Jesús Navas.
Scolari akarta, de ez nem azt jelenti h Hiddink nem használhatja! amúgy Jesus Navas-t nem engedi el a sevilla csak nagyon borsos áron, mint az összes játékosát!

Válasz küldése