Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41721 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Spring írta:
misakd írta:de képességei szerint gyengébb mint Bosingwa,Manciennem,Belletti
Mancienne mivel jobb Ferreira-nal?
Sokkal. Ferreira ideje lejárt, és Mancienne egy fiatal tehetség. Ha egyszer Ferreira kezdő lenne, akkor meglepődnék

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41722 Hozzászólás Szerző: Spring »

misakd írta:de képességei szerint gyengébb mint Bosingwa,Manciennem,Belletti
Mancienne mivel jobb Ferreira-nal?
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#41723 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

misakd írta:de képességei szerint gyengébb mint Bosingwa,Manciennem,Belletti
jobb lenne neki egy Stoke Citynél vagy egy Leixoes féle csapatba
Hát, azért egy kicsit többre hivatott Ferreira... :) Egy Bayern, Werder, Roma, Fiorentina, Sevilla, Marseille, stb. szintű csapatba simán beférne kezdőként.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41724 Hozzászólás Szerző: misakd »

tomi87 írta:Bosingwá-nál nemkell tökéletesebb jobbhátvéd :) Én 1 valakit sajnálok:Paulo Ferreirát!Mikor a Chelsea-hez került 2004-ben ő volt az első számú jobb bekk!Most már sehol sincs(igaz most sérült)de amúgy sem játszott előtte se!Belleti és Mancienne is előte van már,pedig én szerettem Ferreirát :( !
de képességei szerint gyengébb mint Bosingwa,Manciennem,Belletti
jobb lenne neki egy Stoke Citynél vagy egy Leixoes féle csapatba

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41725 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Bosingwá-nál nemkell tökéletesebb jobbhátvéd :) Én 1 valakit sajnálok:Paulo Ferreirát!Mikor a Chelsea-hez került 2004-ben ő volt az első számú jobb bekk!Most már sehol sincs(igaz most sérült)de amúgy sem játszott előtte se!Belleti és Mancienne is előte van már,pedig én szerettem Ferreirát :( !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41726 Hozzászólás Szerző: Robi »

Mikor én javasoltam Maicon-t,akkor itt mindenki lehurrogott... De Bosingwa jó megoldás,kár lenne a padon koptatni. Úgyhogy Maicon nem kell :) Belletti pedig jó a padra,cserének. Pár hét alatt sokat változott a véleményem,tudom :) Kellemes hétvégén minden kedves fórumozónak :)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41727 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bosingwa remek jobbhátvéd, de az önzősége kicsit idegesítő. Idegesítő, hogy csak az utolsó pillanatban adja be szélről, és akkor már teljesen kisodródott, és pontatlan. Én ezért nem szeretem annyira, Maicon meg Alves pedig egy tündérálom... :roll: Örüljünk, hogy ilyen jó jobbhátvédjeink vannak. Sztem Mancienne egy nagyon jó jobbhátvéd lesz, csak egy kicsit még szoknia kell a nagypályát

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41728 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem sem játszik Bosingwa gyengébben, mint a másik oldalon Ashley.
Ráadásul van még egy pár jobbhátvéd a keretben, mégis ő a stabil kezdő minden edzőnél...

tamas
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Átigazolások

#41729 Hozzászólás Szerző: tamas »

Ezigaz Bosingwa jó igazolás volt
évek óta a legjobb a posztján.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41730 Hozzászólás Szerző: Daniel »

A.Cole butaságából is kaptunk elég sok gólt, és szerintem Maicon és Daniel Alveséből is kapott eleget az Inter és a Barca, szerintem tökéletes igazolás volt Bosingwa, örülök hogy jött, Mikel óta kb az egyetlen értelmes igazolásunk (ha Anelkát nem veszem a jó igazolások közé)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#41731 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:Chelsea want Maicon

Azon kívül, hogy jelenleg a világ legjobb és legjobb formában lévő jobbhátvédje (igen, még Dani Alvesnél is jobb), szerintem végülis nincs rá szükség. Egyrészt brutális összeget kéne kicsengetni, másrészt Bosingwa nagyon jól játszik.
Hát h Bosingwa nagyon jól játszik az azért bátor kijelentés :wink:
Semmivel sem jobb szvsz mint az eddigi jobb hátvédeink ,ugyanaz a hiba nem tud védekezni...
Azért mert 40 meccs alatt lőtt 2gólt meg volt 2jó beadása azért még nem egy nagy durranás!Nem egy buta gólt kaptunk már a hülyeségeiből:)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41732 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Chelseafan írta:Chelsea want Maicon

Azon kívül, hogy jelenleg a világ legjobb és legjobb formában lévő jobbhátvédje (igen, még Dani Alvesnél is jobb), szerintem végülis nincs rá szükség. Egyrészt brutális összeget kéne kicsengetni, másrészt Bosingwa nagyon jól játszik.

Egy idézet a Sport Gézáról:
Nem zseniális irányító, gólpasszokat ontó támadó vagy villámgyors szélső az Inter sikereinek a titka, hanem a jobbhátvéd, aki mindezt egyszerre tudja. Douglas Maicon posztján a világ legjobb játékosa, Jose Mourinho pedig kihozza ebből, amit ki lehet.
Maicon jelenleg nemcsak azért a világ legkülönb jobbhátvédje, mert tökéletesen illik Jose Mourinho Interjébe, hanem azért is, mert amit ő tud, azt utoljára Cafú tudta – ő pedig vitathatatlanul a poszt legnagyobbja volt a maga idejében.
Szerintem is Maicon jelenleg a legjobb jobbhátvéd,de nem cserélném le Bosingwát!
Chelsea The Pride Of London

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#41733 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea want Maicon

Azon kívül, hogy jelenleg a világ legjobb és legjobb formában lévő jobbhátvédje (igen, még Dani Alvesnél is jobb), szerintem végülis nincs rá szükség. Egyrészt brutális összeget kéne kicsengetni, másrészt Bosingwa nagyon jól játszik.

Egy idézet a Sport Gézáról:
Nem zseniális irányító, gólpasszokat ontó támadó vagy villámgyors szélső az Inter sikereinek a titka, hanem a jobbhátvéd, aki mindezt egyszerre tudja. Douglas Maicon posztján a világ legjobb játékosa, Jose Mourinho pedig kihozza ebből, amit ki lehet.
Maicon jelenleg nemcsak azért a világ legkülönb jobbhátvédje, mert tökéletesen illik Jose Mourinho Interjébe, hanem azért is, mert amit ő tud, azt utoljára Cafú tudta – ő pedig vitathatatlanul a poszt legnagyobbja volt a maga idejében.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41734 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Norbertoo írta:
tomi87 írta:Marek Hamsík nem angol!!!Hanem Szlovák és kiváló középpályás :lol: megnéznék 1 közép európai játékost a Chelsea-ben(Cech is bevált)!
Stoch?
Ténlyeg Stoch :oops: Ő szlovák és közép európai!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#41735 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

tomi87 írta:Marek Hamsík nem angol!!!Hanem Szlovák és kiváló középpályás :lol: megnéznék 1 közép európai játékost a Chelsea-ben(Cech is bevált)!
Stoch?

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41736 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

ZenZo írta:
tomi87 írta:Marek Hamsík nem angol!!!
Tudjuk, az 'angol' az A. Youngra vonatkozott :)
Bocsi!Félreértettem :)
Chelsea The Pride Of London

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41737 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tomi87 írta:Marek Hamsík nem angol!!!
Tudjuk, az 'angol' az A. Youngra vonatkozott :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41738 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Marek Hamsík nem angol!!!Hanem Szlovák és kiváló középpályás :lol: megnéznék 1 közép európai játékost a Chelsea-ben(Cech is bevált)!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41739 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta: Igen, ez igaz 4-3-3-ba sokkal hatásosabb a magas, erős center.
Csak ha lenne még egy alacsony, gyors csatár, nagyobb lenne a taktikai tárház (mint a MU-nál, beviszik Tevez-t és pillanatok alatt váltanak 4-4-2-re, egy Berba-Tevez kettőssel vagy a pool-nál amíg volt a Keane, Torres mellett próbálgatták, váltogatták).
Most is hiába akarunk 2 csatárral játszani, az van mindig belőle, hogy Anelka kimegy szélre és ott erőlködik, nem tudunk váltani. Túl hasonlóak Drogbával, és azt szokták mondani az az ideális ha két eltérő stílusú csatár játszik egymás mellett.
Szóval csak arra gondolok, hogy Anelka/Drogba mellé vmi fürge, gólérzékeny embert eltudnék képzelni 8)
Jogos amit mondasz, de akkor legalább néha kipróbálhatnánk a Drogba-Kalou csatárpárost... csakhogy lássuk, mi lehetne belőle.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41740 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta: A magas és jól fejelő emberekre nagy szükség van, Terryre, Drogbára, Ballackra, Di Santora. Anelka hiába magas, fejjel gyenge, mint Gyepes. 20 gól fölött jár, de szerzett fejjel bármennyit is? (nem vágom, lehet, hogy volt 1-2, de háromnál biztos nem több) A jól fejelő játékosokra elöl-hátul szükség van. Elméletem szerint (ami tán nem áll távol a valóságtól) ha egy csapat fejjel gyenge, akkor az halálra van ítélve a PL-ben. Persze ez nem zárja ki, hogy legyen egy gyors (és alacsony) csatárunk :) de csak ha Anelka helyett jön. Drogba helyett ne. Amíg 4-3-3 az alapkoncepció, addig egy szem alacsony csatárral nem fogunk tudni mit kezdeni. Igazából Sweep is azért volt nálunk (sok más mellett) gyenge, mert hiába íveltek rá labdát, egyszerűen nem tudott mit kezdeni vele csak százból egyszer. Az alacsony csatáros játékhoz szemléletváltás, új felállás is kell.
Igen, ez igaz 4-3-3-ba sokkal hatásosabb a magas, erős center.
Csak ha lenne még egy alacsony, gyors csatár, nagyobb lenne a taktikai tárház (mint a MU-nál, beviszik Tevez-t és pillanatok alatt váltanak 4-4-2-re, egy Berba-Tevez kettőssel vagy a pool-nál amíg volt a Keane, Torres mellett próbálgatták, váltogatták).
Most is hiába akarunk 2 csatárral játszani, az van mindig belőle, hogy Anelka kimegy szélre és ott erőlködik, nem tudunk váltani. Túl hasonlóak Drogbával, és azt szokták mondani az az ideális ha két eltérő stílusú csatár játszik egymás mellett.
Szóval csak arra gondolok, hogy Anelka/Drogba mellé vmi fürge, gólérzékeny embert eltudnék képzelni 8)

Válasz küldése