Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
fradi77
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 19., csütörtök 16:23
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: Sevchenko

Re: Átigazolások

#41801 Hozzászólás Szerző: fradi77 »

nem kell klose sztem még mindig villa,tevez vagy még Agüeró vagy még dosantost ö fiatal is

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41802 Hozzászólás Szerző: Chucky »

emsanya írta:Eto'o elég sok mindennek elmondta a chelsea-t(Dhino-val együtt), főleg a barca-chelsea meccsek után, ezért egyáltalán nem szimpatikus.
DE mindig is kiváncsi vagyok rá, hogy az Eto'o-Drogba páros mire menne ha huzamosabb ideig egymás mellett játszanának (amolyan Cole-Yorke féle "csokicsatár" duó :D ).
Bármelyik csapatban megnézném őket párba játszani, asszem még talám elég jóban is vannak...


Basszus! Azért erre én is kíváncsi lennék. :) 2 technikás, gyors csatár. Hmmmm..... Minél többet gondolkodok rajta, annál jobban tetszik! :) De sajna elérhetetlen. De egyetértek Emsanyával és Zenzoval. Nekem sem szimpatikus. De mint csatár... Na annak mocskos jó!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41803 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eto'o elég sok mindennek elmondta a chelsea-t(Dhino-val együtt), főleg a barca-chelsea meccsek után, ezért egyáltalán nem szimpatikus.
DE mindig is kiváncsi vagyok rá, hogy az Eto'o-Drogba páros mire menne ha huzamosabb ideig egymás mellett játszanának (amolyan Cole-Yorke féle "csokicsatár" duó :D ).
Bármelyik csapatban megnézném őket párba játszani, asszem még talám elég jóban is vannak...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41804 Hozzászólás Szerző: Chucky »

De nem rossz amit Zenzo írt. Klose-t eltudnám képzelni nálunk. :) Német bajnokság. Kemény védők, hajtós foci. Szerintem beválna.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41805 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Szerintem meg Deco, Malouda, Ballack go home. Jöhetne Van der Vaart, Ashley Young, illetve 1 csatár. De! Szerintem Villa marha drága. Amennyire tudom Tevez is 25 milla. sheva maradjon ahol van. A Trez ide, Drogba el hír meg szavakat sem érdemel. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41806 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tomi87 írta:...de én Samuel Eto'o-t is szivesen látnám a csapatba!
Kevés olyan játékos van, akit soha az életben nem tudnék elviselni Kékben, hát Eto'o ilyen. Egy undorító kis galandféreg, jó helyen van a Barcaban, maradjon is ott. Bár előzetesen Anelkaval is elég előítéletes voltam, most azért egész jól elvagyunk egymással... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41807 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

ZenZo írta:
tomi87 írta:... Klose szerintem nem kellene!
Sokan így gondolják, de nem értem, miért. Magas, jól fejel, gólerős, bajnokságban, BL-ben, válogatottban. Egyedüli csatárként lehet, hogy nem olyan jó, mint Drogba, vagy Villa, de valahogy sokkalta inkább el tudom képzelni a játékunkban, mint anno Sevát vagy Pizarrot. De egyébként ugyanígy el tudnám képzelni Pavljucsenkot vagy Santa Cruzt is nálunk. Nem feltétlen kezdődik a sor David Villanal. Persze neki most vagy 3 szezon óta kisebb-nagyobb megingásokkal nagyon megy a játék, de azt se feletsétek el, hogy mindenkinél vannak hullámvölgyek, senkinél nem tart a jó forma hosszú éveken keresztül.
Seva és Pizzaro helyett énis eltudtam volna képzelni Klose-t!De most már nemtudom. . . Pavljucsenko nemvolna rossz megoldás,de én Samuel Eto'o-t is szivesen látnám a csapatba!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41808 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tomi87 írta:... Klose szerintem nem kellene!
Sokan így gondolják, de nem értem, miért. Magas, jól fejel, gólerős, bajnokságban, BL-ben, válogatottban. Egyedüli csatárként lehet, hogy nem olyan jó, mint Drogba, vagy Villa, de valahogy sokkalta inkább el tudom képzelni a játékunkban, mint anno Sevát vagy Pizarrot. De egyébként ugyanígy el tudnám képzelni Pavljucsenkot vagy Santa Cruzt is nálunk. Nem feltétlen kezdődik a sor David Villanal. Persze neki most vagy 3 szezon óta kisebb-nagyobb megingásokkal nagyon megy a játék, de azt se feletsétek el, hogy mindenkinél vannak hullámvölgyek, senkinél nem tart a jó forma hosszú éveken keresztül.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41809 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Huntelaar és Villa jó lenne a csapatba,de Klose szerintem nem kellene!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41810 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tevez nagy valószínűséggel a Realban köt ki, és jó is lesz neki ott. Továbbra sem tartom valami nagy játékosnak, SAF-nak sem kell, akkor már vettük volna meg Berbatovot, aki Tevez elé került a MU-ban is.

Trezegól pedig nem egy rossz játékos, illetve nem volt... de nem fiatal, majd1 1 éves sérülés után tért vissza, ráadásnak előtte és azóta csak két csapatban nem szerepel: a klubjában és a válogatottban. Mindkét csapatból kigolyózta magát, a válogatottban pedig Anelka játszik helyette, hát ez sok mindent elmond... ő sem kell.

Továbbra is a Klose, Huntelaar, Villa vonalat képviselem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41811 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Tevez leigazolása nagyon jó lenne szerintem!Seva nejöjjön vissza,kell a francnak rég kiégett már az ukrán,menjen vissza kijev-be és vonuljon vissza szépen lassan amúgy is már a 34. -et tapossa!Trezeguet se kell nekünk. . . .minek kéne?nemolyan jó ő már :roll:
Chelsea The Pride Of London

Avatar
fradi77
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 19., csütörtök 16:23
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: Sevchenko

Re: Átigazolások

#41812 Hozzászólás Szerző: fradi77 »

nem olvastam sehol tevezt de én megprobálnám abra helyében mert sztem nagyon jó csatár adig mig a köcsög real öt is megnem veszi.

Avatar
fradi77
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 19., csütörtök 16:23
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: Sevchenko

Re: Átigazolások

#41813 Hozzászólás Szerző: fradi77 »

na most olastam trezegi lehet nyááron jön nso.hu

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41814 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ha igaz, hogy bejön a 6+5ös szabály akkor inkább angolokat kéne vásárolni, vagy a saját fiatalokat beépiteni és egy-két külföldi fiatal "sztárt" szerződtetni csak...
De mindez attól függ Abramovics mennyire nyitja ki a pénztárcáját és az új edző mekkora vérfrissitést tervez
Egy ideig biztos nem lesz ez a ülye szabály... A másik me hogy Cech, Carvalho, Drogba jövőre meg Essien is felveheti az angol állapolgársáot( asszem 5év után lehet)

Avatar
fradi77
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 19., csütörtök 16:23
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: Sevchenko

Re: Átigazolások

#41815 Hozzászólás Szerző: fradi77 »

minek seva igazolni kell egy másik csatárt ö márt sosem lesza régi én még mindig villa vagy tevez
hajrá chelsea

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41816 Hozzászólás Szerző: Robi »

1. Sheva ne jöjjön vissza,rosszabb mint Crespo (neki se jött össze a Pl- bár Wigan-nek lőtt győztes gólját sosem feledem)
2. Oké hogy Tevezt mondogatjátok,de ezt most itt valaki kitalálta a fórumon,vagy volt valami cikk,nyilatkozat,vagy valami amiből Tevezről álmodozik itt a többség? Amúgy örülnék neki,jó spíler.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41817 Hozzászólás Szerző: emsanya »

misakd írta:
undertow írta:sheva visszatér? gyúrónak tanul milánóban, vagy mi?
én örülök neki klasszis csatár csak jó ideje formán kivül játszik :x de ha elkapja a fonalat... :D
Még egy 6-8 év és biztos elkapja a fonalat...

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41818 Hozzászólás Szerző: misakd »

undertow írta:sheva visszatér? gyúrónak tanul milánóban, vagy mi?
én örülök neki klasszis csatár csak jó ideje formán kivül játszik :x de ha elkapja a fonalat... :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#41819 Hozzászólás Szerző: undertow »

sheva visszatér? gyúrónak tanul milánóban, vagy mi?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41820 Hozzászólás Szerző: emsanya »

tiszi írta:Sheva nyáron jön vissza hozzánk! :D Mert csak kölcsönben van a milannál. Remélem marad és jól fog menni neki a játék! Én még adnák neki egy esélyt.
http://www.fansfc.com/Chelsea/story/8966/6.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Könyörgöm istenem, csak ezt ne...

Válasz küldése