Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53501 Hozzászólás Szerző: mourinho »

teljes mértékben igazad van.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53502 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Már három helyen is megírták, hogy Sheva elhagyja a Milánt:

http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... Milan+exit
http://goal.com/en/articolo.aspx?ContenutoId=58733
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/footbal ... 000208.stm

Ezt vehetjük annak, hogy Shevchenko a Chelsea-ben folytatja!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53503 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

mourinho írta:nah én ennek örülök mert végre lesz egy olyan befejező csatárunk aki belövi a helyzeteinek 97%-át
Ez úgy pontos, hogy a Milanban belőtte, nálunk meg még nem játszott. Én is várom, de majd kiderül mit tud Angliában. (ha idejön egyáltalán...)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53504 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nah én ennek örülök mert végre lesz egy olyan befejező csatárunk aki belövi a helyzeteinek 97%-át

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53505 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Sheva elhagyja a Milan-t... és egyeztet a Chelsea-vel! Ez érdekes lesz.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53506 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »


Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53507 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Nah emberek megnéztem a 2 csapat hivatalos honlapját. Chelsea-n semmi hír Sheváról a acmilan.com-on viszont találtam valamit. Az angol módban még nincs fent semmi róla de az olaszban igen : http://www.calciomercato.com/index.php?c=21&a=5005 . egyik haverom aki tud olaszul azt mondta, sheva bejelentetter, hogy a Chelsea-ban akarja folytatni.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53508 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Valaki olvasta a mai Nemzeti Sportot? Mert tényleg semmi hír de nagy betűkkel ki van írva Shevchenko chelsea. ha valaki olvasta pls világosítson fel mit írnak benne

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53509 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:
szpecnaz írta:
CFCBoy írta:Én még nagyon szívesen látnám a csapatban Huntelaart, Kuytot, vagy akár Lennont is!!! Mostmár úgy vagyok vele, hogy lehet sztár, csak fiatal legyen, könyörgöm!!!! Ne egy 33 éves emberért adjunk 3 klasszis játékost... kb 40-50 milliót ér-e 3 játékos: dh, Robben, carvalho. Robbent rettenetesen sajnálnám... Nagy jövő előtt áll, muszáj lenne megtartani... Dh helyett én inkább Bridge-t játszatnám... Középsővédőt kell igazolni, ha lehet, minnél fiatalabbat... én egy Huth-Kompany cseréért már vilkág körüli turnét rendeznék, annyira örülnék... de ez a Huth-Yobo cseréből egy hasznunk lenne: nem lenne Huth... Több hasznot nem látok ebben az üzletben...
Boy.....féltelek..a végén még szívrohamot kapsz...pedig még csak május vége van....szóval egyet tanácsolok..olvasd a bbc.co.uk-t és kész..a többivel ne foglalkozz.... :wink:
nem szoktam ilyeneket olvasni, mert az english tudásom = 0... :wink:
akkor használd ki a nyári szünetet és kezdj el tanulni angolul.... :wink:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53510 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

szpecnaz írta:
CFCBoy írta:Én még nagyon szívesen látnám a csapatban Huntelaart, Kuytot, vagy akár Lennont is!!! Mostmár úgy vagyok vele, hogy lehet sztár, csak fiatal legyen, könyörgöm!!!! Ne egy 33 éves emberért adjunk 3 klasszis játékost... kb 40-50 milliót ér-e 3 játékos: dh, Robben, carvalho. Robbent rettenetesen sajnálnám... Nagy jövő előtt áll, muszáj lenne megtartani... Dh helyett én inkább Bridge-t játszatnám... Középsővédőt kell igazolni, ha lehet, minnél fiatalabbat... én egy Huth-Kompany cseréért már vilkág körüli turnét rendeznék, annyira örülnék... de ez a Huth-Yobo cseréből egy hasznunk lenne: nem lenne Huth... Több hasznot nem látok ebben az üzletben...
Boy.....féltelek..a végén még szívrohamot kapsz...pedig még csak május vége van....szóval egyet tanácsolok..olvasd a bbc.co.uk-t és kész..a többivel ne foglalkozz.... :wink:
nem szoktam ilyeneket olvasni, mert az english tudásom = 0... :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53511 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Én még nagyon szívesen látnám a csapatban Huntelaart, Kuytot, vagy akár Lennont is!!! Mostmár úgy vagyok vele, hogy lehet sztár, csak fiatal legyen, könyörgöm!!!! Ne egy 33 éves emberért adjunk 3 klasszis játékost... kb 40-50 milliót ér-e 3 játékos: dh, Robben, carvalho. Robbent rettenetesen sajnálnám... Nagy jövő előtt áll, muszáj lenne megtartani... Dh helyett én inkább Bridge-t játszatnám... Középsővédőt kell igazolni, ha lehet, minnél fiatalabbat... én egy Huth-Kompany cseréért már vilkág körüli turnét rendeznék, annyira örülnék... de ez a Huth-Yobo cseréből egy hasznunk lenne: nem lenne Huth... Több hasznot nem látok ebben az üzletben...
Boy.....féltelek..a végén még szívrohamot kapsz...pedig még csak május vége van....szóval egyet tanácsolok..olvasd a bbc.co.uk-t és kész..a többivel ne foglalkozz.... :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53512 Hozzászólás Szerző: Bubi »

CFCBoy írta:Én még nagyon szívesen látnám a csapatban Huntelaart, Kuytot, vagy akár Lennont is!!! Mostmár úgy vagyok vele, hogy lehet sztár, csak fiatal legyen, könyörgöm!!!! Ne egy 33 éves emberért adjunk 3 klasszis játékost... kb 40-50 milliót ér-e 3 játékos: dh, Robben, carvalho. Robbent rettenetesen sajnálnám... Nagy jövő előtt áll, muszáj lenne megtartani... Dh helyett én inkább Bridge-t játszatnám... Középsővédőt kell igazolni, ha lehet, minnél fiatalabbat... én egy Huth-Kompany cseréért már vilkág körüli turnét rendeznék, annyira örülnék... de ez a Huth-Yobo cseréből egy hasznunk lenne: nem lenne Huth... Több hasznot nem látok ebben az üzletben...
:))
Jól beszélsz:)
Lenon egyre jobban "izgat" :)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53513 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én még nagyon szívesen látnám a csapatban Huntelaart, Kuytot, vagy akár Lennont is!!! Mostmár úgy vagyok vele, hogy lehet sztár, csak fiatal legyen, könyörgöm!!!! Ne egy 33 éves emberért adjunk 3 klasszis játékost... kb 40-50 milliót ér-e 3 játékos: dh, Robben, carvalho. Robbent rettenetesen sajnálnám... Nagy jövő előtt áll, muszáj lenne megtartani... Dh helyett én inkább Bridge-t játszatnám... Középsővédőt kell igazolni, ha lehet, minnél fiatalabbat... én egy Huth-Kompany cseréért már vilkág körüli turnét rendeznék, annyira örülnék... de ez a Huth-Yobo cseréből egy hasznunk lenne: nem lenne Huth... Több hasznot nem látok ebben az üzletben...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53514 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:....és igen ,fogd fel hogy olyan mint klubhűség már nem létezik, talán 1-2 játékosnál....
...meg jónéhány szurkolónál itt a fórumon!!! :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53515 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Milán ma jelenti be, hogy adja-e Shevat gallasért + 40 millióért!
Olyan esetben, nem örülnék az üzletnek, ha Gallasban még lenne motiváció, eltudná nálunk képzelni a jövőjét.
A pénz nem számít, eladni felesleges lenne, megtartani meg minek egy motiválatlan játékost?
Ha anyagi oldalát nézzük, egyáltalán nem éri meg, de ha a motiváció oldalárol nézzük, akkor nagyban megéri.Sztem.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53516 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bubi írta:
bilhacica írta:várj majd én megirom:
Újfent kiderült, hogy a foci az csak a pézről szól, mind a szinfalak mögött, mind a szurkolok szivébe. Legalább 20 olyan játékos neve merült fel a múlt héten, akik szivesen játszanának a Chelseaben, mert már kezd kifogyni a bankszámlájuk. Ez hatalmas üdvrivalgást váltott ki a magyar Chelsea "szurkolokbol" akik már meg is csinálták a jövö Chelseajét. Az átlag életkor és a bérszinvonal nagy mértékben növekedett a motivácio és az odaadással tökéletesen forditott arányban. Minden játékos megfogatda, hogy természtesen Bajnokok Ligáját szeretne nyerni a Chelseavel, hogy aztán a szurkolók, arcukon egy kielégült mosollyal, megnyugodva mondhassák: igen BL gyöztes a "Chelsea"!
A jelenlegi Chelsea játékosokat azonban kis letörtség fogta el, hogy lehet többet nem tudnak játszani a "hálás és biztató" közönségnek. Legnagyobb örömükre azonban a szurkolok kegyesen megengedték, hogy a padon ülhessenek és esetleg beállhassank, ha majd Ballack (a kékek uj csoda fegyvere és megmentöje) ugy érzi nem bir többet futni, annyira kimerült. Vannak akik majd élnek ezzel a kegyes felajánlással, de lesznek akik tovább állnak, hisz amugy sem voltak meghatározo játékosai a 2006 os bajnok csapatnak. pl.: Drogba Joe Cole és Robben neve merült fel.
Na de ez még a jövö zenéje, most előljáróban annyit, hogy hajrá pénz hajrá 30 éves sztárok hajrá Bl gyözelem!!!
Részben jól, részben rosszul látod.
LEhet h jönnek idősebb játékosok, lehet h mi is Milán leszünk, de nem hiszem!Mit tehetnénk mi szurkolók?Sztrájkolunk?NEM!
Elfogadjuk ami van!Szurkolunk tovább, tervezgetjük a jövőt.
Ez a foci a pénzröl szól, biznisz biznisz hátán, de mi szurkolók, nem mondtuk, egy árva szóval se, h ez inponálna nekünk.
Ez van, ezt kell szeretni! Különben is, nem kötelező ennek a klubnak szurkolni!Zirk, andi, Wisey, és még jó néhány ember itt, Köztük tiobi, sokkal rosszabbat is átéklt ezzel a csapattal, mint hogy nagy sztárokat igazoltak!
Igazság az, h ami van, az sosem jó, ha nincs pénz, az nem jó, ha van, az se jó!:)
Én rájuk bízom magamat, sztem tudják mit csinálnak!
És nem kell a kacsákra ilyen hevesen reagálni!
Bubinak iagaza van.Mit tudsz csinálni bilhacica?....szerintem semmit....6-7 évvel ezelőtt min álmodoztunk?.....azon hogy sok kupát nyerrünk és nem csak a bajnokság 5. 6. helye jut nekünk....és most ez megvalósult.....és én ennek nagyon örülök....azt aláírom hogy nekem sem tetszik most minden a klub házatáján ,de ez van....és igen ,fogd fel hogy olyan mint klubhűség már nem létezik, talán 1-2 játékosnál....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53517 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:várj majd én megirom:
Újfent kiderült, hogy a foci az csak a pézről szól, mind a szinfalak mögött, mind a szurkolok szivébe. Legalább 20 olyan játékos neve merült fel a múlt héten, akik szivesen játszanának a Chelseaben, mert már kezd kifogyni a bankszámlájuk. Ez hatalmas üdvrivalgást váltott ki a magyar Chelsea "szurkolokbol" akik már meg is csinálták a jövö Chelseajét. Az átlag életkor és a bérszinvonal nagy mértékben növekedett a motivácio és az odaadással tökéletesen forditott arányban. Minden játékos megfogatda, hogy természtesen Bajnokok Ligáját szeretne nyerni a Chelseavel, hogy aztán a szurkolók, arcukon egy kielégült mosollyal, megnyugodva mondhassák: igen BL gyöztes a "Chelsea"!
A jelenlegi Chelsea játékosokat azonban kis letörtség fogta el, hogy lehet többet nem tudnak játszani a "hálás és biztató" közönségnek. Legnagyobb örömükre azonban a szurkolok kegyesen megengedték, hogy a padon ülhessenek és esetleg beállhassank, ha majd Ballack (a kékek uj csoda fegyvere és megmentöje) ugy érzi nem bir többet futni, annyira kimerült. Vannak akik majd élnek ezzel a kegyes felajánlással, de lesznek akik tovább állnak, hisz amugy sem voltak meghatározo játékosai a 2006 os bajnok csapatnak. pl.: Drogba Joe Cole és Robben neve merült fel.
Na de ez még a jövö zenéje, most előljáróban annyit, hogy hajrá pénz hajrá 30 éves sztárok hajrá Bl gyözelem!!!
Részben jól, részben rosszul látod.
LEhet h jönnek idősebb játékosok, lehet h mi is Milán leszünk, de nem hiszem!Mit tehetnénk mi szurkolók?Sztrájkolunk?NEM!
Elfogadjuk ami van!Szurkolunk tovább, tervezgetjük a jövőt.
Ez a foci a pénzröl szól, biznisz biznisz hátán, de mi szurkolók, nem mondtuk, egy árva szóval se, h ez inponálna nekünk.
Ez van, ezt kell szeretni! Különben is, nem kötelező ennek a klubnak szurkolni!Zirk, andi, Wisey, és még jó néhány ember itt, Köztük tiobi, sokkal rosszabbat is átéklt ezzel a csapattal, mint hogy nagy sztárokat igazoltak!
Igazság az, h ami van, az sosem jó, ha nincs pénz, az nem jó, ha van, az se jó!:)
Én rájuk bízom magamat, sztem tudják mit csinálnak!
És nem kell a kacsákra ilyen hevesen reagálni!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53518 Hozzászólás Szerző: kdako »

És mit szóltok az ns mai címlapjához? a cikket nem olvastam, de én semmilyen konkrétumot nem hallotam, nem hogy csütörtök estig, de péntek délig sem Seva ügyben. Bármennyire is úgy tűnik, hogy jön/jöhet, még nem írt alá semmit.
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53519 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A norvég klub szerint semmi megállapodás nem született.... ennyit a SUN-ról...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#53520 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:A Sun már megint megírta, hogy igaz is-e, majd kiderül:

Kép

A 12-ből 10 milla megy a MU-nak, 2 a norvég klubnak. Ha valaki érti ezt, szóljon...
Valamiféle nevelési díj lehet a kiscsapatok védelmében......
Birth, CHELSEA, Death

Válasz küldése