Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53521 Hozzászólás Szerző: Megyó »

várj majd én megirom:
Újfent kiderült, hogy a foci az csak a pézről szól, mind a szinfalak mögött, mind a szurkolok szivébe. Legalább 20 olyan játékos neve merült fel a múlt héten, akik szivesen játszanának a Chelseaben, mert már kezd kifogyni a bankszámlájuk. Ez hatalmas üdvrivalgást váltott ki a magyar Chelsea "szurkolokbol" akik már meg is csinálták a jövö Chelseajét. Az átlag életkor és a bérszinvonal nagy mértékben növekedett a motivácio és az odaadással tökéletesen forditott arányban. Minden játékos megfogatda, hogy természtesen Bajnokok Ligáját szeretne nyerni a Chelseavel, hogy aztán a szurkolók, arcukon egy kielégült mosollyal, megnyugodva mondhassák: igen BL gyöztes a "Chelsea"!
A jelenlegi Chelsea játékosokat azonban kis letörtség fogta el, hogy lehet többet nem tudnak játszani a "hálás és biztató" közönségnek. Legnagyobb örömükre azonban a szurkolok kegyesen megengedték, hogy a padon ülhessenek és esetleg beállhassank, ha majd Ballack (a kékek uj csoda fegyvere és megmentöje) ugy érzi nem bir többet futni, annyira kimerült. Vannak akik majd élnek ezzel a kegyes felajánlással, de lesznek akik tovább állnak, hisz amugy sem voltak meghatározo játékosai a 2006 os bajnok csapatnak. pl.: Drogba Joe Cole és Robben neve merült fel.
Na de ez még a jövö zenéje, most előljáróban annyit, hogy hajrá pénz hajrá 30 éves sztárok hajrá Bl gyözelem!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53522 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébbként jöhetnének a hírek!
Annyi pletyka van, legalább hetente egyszer összeszedhetnétek egyet az elmúlt hét alatt szóbahozott játékosokrol...Egy listát, kis kommentárral melléjük, azon is lehet csámcsogni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53523 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:szerintem 4 nagy ász fog jönni ! Kettő már tetőalatt(Ballack,Seva) a III.-IV meg a VB nagy sztárja lesz ! Magamrészéről Tevezt láttnám a legszivesebben,legalább akkora tehetség mint Messi akit bármennyire is utálunk ! Viszont a távozoknál nagyobb mozgás várható ! C.Cole,Gudi,Hugy,Gallas,Crespó,Maniche ! Talán Drogba,G.Jonhson,Carvalho amitől nagyon félek Robben !
Biztosra merem venni, h jön egy Zambrotta vagy egy A.Cole!
De ha VB-n találnak egy ilyen kaliberű védőt, biztos megveszik.
Egy biztos, 4.nek egy angol tehetséget hoznék, mondjuk egy Lenont, de őt sztem 20 millkó alatt nem lehetne kivásárolni a VB után, vagy többért.
Abban egyetértek, hogy a 3. egy VB tehetség lesz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53524 Hozzászólás Szerző: Bubi »

szpecnaz írta:
Bubi írta:Ki nézte az angol válogatott meccset?
Nem a végeredmény az érdekes, hanem a játékosok!
Előrenézve a sesonra, hát én jobban tartok a tottenhamtol mint a Manchestertöl, Arsenaltol vagy a Liverpooltol...
CSak kezdjük az angoloknál:
Robinson, Dawson,King,Carrick,Jenas,Defoe,Lenon(!!!!)
Hihetetlen!Mindegyik válogatott!És még lehet hogy megy hozzájuk Downing, nameg a mi C.Cole-unk.
Folytatsuk a többi focistával: Davits, Kean, Berbatov...

Lenon brillírozott, sztem érdemes lenne figyelni a srácot!
lenon tényleg nagyon jó volt..és a Sp*rs nagyon jól csinálja a dolgát.....szépen lassan csendben felépített egy ütőképes csapatot...
Már félelmetes a keretük. És nem egy szegény csapat, ha akarja megtartja az összes sztárját!Ha ezek összeérnek, tottenhamen alapuló válogatott lesz, lemerem fogadni.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53525 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem 4 nagy ász fog jönni ! Kettő már tetőalatt(Ballack,Seva) a III.-IV meg a VB nagy sztárja lesz ! Magamrészéről Tevezt láttnám a legszivesebben,legalább akkora tehetség mint Messi akit bármennyire is utálunk ! Viszont a távozoknál nagyobb mozgás várható ! C.Cole,Gudi,Hugy,Gallas,Crespó,Maniche ! Talán Drogba,G.Jonhson,Carvalho amitől nagyon félek Robben !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53526 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bubi írta:Ki nézte az angol válogatott meccset?
Nem a végeredmény az érdekes, hanem a játékosok!
Előrenézve a sesonra, hát én jobban tartok a tottenhamtol mint a Manchestertöl, Arsenaltol vagy a Liverpooltol...
CSak kezdjük az angoloknál:
Robinson, Dawson,King,Carrick,Jenas,Defoe,Lenon(!!!!)
Hihetetlen!Mindegyik válogatott!És még lehet hogy megy hozzájuk Downing, nameg a mi C.Cole-unk.
Folytatsuk a többi focistával: Davits, Kean, Berbatov...

Lenon brillírozott, sztem érdemes lenne figyelni a srácot!
lenon tényleg nagyon jó volt..és a Sp*rs nagyon jól csinálja a dolgát.....szépen lassan csendben felépített egy ütőképes csapatot...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53527 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ki nézte az angol válogatott meccset?
Nem a végeredmény az érdekes, hanem a játékosok!
Előrenézve a sesonra, hát én jobban tartok a tottenhamtol mint a Manchestertöl, Arsenaltol vagy a Liverpooltol...
CSak kezdjük az angoloknál:
Robinson, Dawson,King,Carrick,Jenas,Defoe,Lenon(!!!!)
Hihetetlen!Mindegyik válogatott!És még lehet hogy megy hozzájuk Downing, nameg a mi C.Cole-unk.
Folytatsuk a többi focistával: Davits, Kean, Berbatov...

Lenon brillírozott, sztem érdemes lenne figyelni a srácot!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53528 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Robi írta:
Chelseafan írta:Huth-ellenesek reménykedhetnek: Huth-ot adhatjuk cserébe Yoboért. Hogy mi igaz ebből... Mindenesetre Yobo sokkal jobb, mint a favágó! :lol:

http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoId=57202
ha ez igaz,akkor én nem tom mit csinálok,de nagyon megünnepelem. Yobo ráadásul az egyik kedvenc védőm. de szeréntem nem sokat játszana :?
Én utcabált rendezek ! Mondjuk ennél rosszabb üzletről még nem hallottam ! Yobo nem rossz,hugy meg hugy marad !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53529 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:nem tom hogy ezért kapok e bant!? de bubi te egy f@$zfej vagy
na....ez egy fórum...ahol nem mindenki ugyanazt fújja azért mert kék mez van rajta..fogadd el a másik véleményét is....és gondolj bele abba hogy a tied sem tetszik valószínűleg mindenkinek...

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53530 Hozzászólás Szerző: Robi »

Chelseafan írta:Huth-ellenesek reménykedhetnek: Huth-ot adhatjuk cserébe Yoboért. Hogy mi igaz ebből... Mindenesetre Yobo sokkal jobb, mint a favágó! :lol:

http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoId=57202
ha ez igaz,akkor én nem tom mit csinálok,de nagyon megünnepelem. Yobo ráadásul az egyik kedvenc védőm. de szeréntem nem sokat játszana :?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53531 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chelseafan írta:Huth-ellenesek reménykedhetnek: Huth-ot adhatjuk cserébe Yoboért. Hogy mi igaz ebből... Mindenesetre Yobo sokkal jobb, mint a favágó! :lol:

http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoId=57202
Érdekes csere!
Egy próbát megér, legalább Huth jáccana, pénzre meg nincs szükségünk.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53532 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Huth-ellenesek reménykedhetnek: Huth-ot adhatjuk cserébe Yoboért. Hogy mi igaz ebből... Mindenesetre Yobo sokkal jobb, mint a favágó! :lol:

http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoId=57202

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53533 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:
bilhacica írta:nem tom hogy ezért kapok e bant!? de bubi te egy f@$zfej vagy
Te hol élsz? Nem tudom emlékszel-e,hogy Lampard 3-éve fenyegetözött,hogy el megy a klubb-tól,ha nem emelik fel a fizuját és erre mondta José,hogy inkább adják el az összes játékost csak Lampi maradjon a csapatnál és akkor ambra nem fukarkodott ! Sajna nem sajna a keret nagy része nem azért játszik nálunk,mert ez a gyerekkori álma és ez alól szerintem nem kivétel Cole,Bridge,Gudi,Robben,Maka és még sokan mások ! Ne álmodozz ! Ez nem az aranycsapat mikor Puskás öcsiék zsiroskenyérér játszottak !
Nem hittem volna h megérem ezt a napot :lol:

Teljesen egyetértek, és Zirkkel is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53534 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:nem tom hogy ezért kapok e bant!? de bubi te egy f@$zfej vagy
Rövid, tömör, velős, tükröződnek belőle az értelmi képességeid, cicus:)
Eröltetsd meg magad szivi, hagyd el a vulgaritást!Nem áll jól, nem ettöl leszel nagylány, nőjj föl! Bárcsak igazad lenne, de sajnos nem: ez a világ a pénz körül forog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2006. május 25., csütörtök 20:53-kor.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53535 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hmm érdekes dolgokat irtok... lehet tényleg én látom rosszul a dolgokat...
mind1 akkor nem szoltam.
kiirom msnbe akkor hogy hajrá pénz ok?:)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53536 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

bilhacica írta:nem tom hogy ezért kapok e bant!? de bubi te egy f@$zfej vagy
Olvasgatom a beirasaidat es ra jottem hogy te vagy az .Marmint rad illik ez a jelzo mert fogd fel ez egy uzlet nem jotekonysagi vallakozas. Egyik jatekos se az Abra ket szep szemeert van itt hanem a penzeert.A masik igenis mi nekunk kell a Sheva mert o legalabb kihasznalja a gol helyzeteket.De ha te tudsz valimi jobb megoldast vagy te vagy jobb mint akik most jatszanak akkor gyere a Stamford Bridge es Jelentkezz Jose -nal .Ezek utan mereszem kijelentem neked pont annyi eszed van mint 3 doglott hintalonak .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53537 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bilhacica írta:nem tom hogy ezért kapok e bant!? de bubi te egy f@$zfej vagy
Te hol élsz? Nem tudom emlékszel-e,hogy Lampard 3-éve fenyegetözött,hogy el megy a klubb-tól,ha nem emelik fel a fizuját és erre mondta José,hogy inkább adják el az összes játékost csak Lampi maradjon a csapatnál és akkor ambra nem fukarkodott ! Sajna nem sajna a keret nagy része nem azért játszik nálunk,mert ez a gyerekkori álma és ez alól szerintem nem kivétel Cole,Bridge,Gudi,Robben,Maka és még sokan mások ! Ne álmodozz ! Ez nem az aranycsapat mikor Puskás öcsiék zsiroskenyérér játszottak !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53538 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Sevchenko csak holnap tárgyal a Milannal.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53539 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Új szerződést ajánlott a klub Crespo-nak, annak ellenére, hoyg még 2 évre szerződése van.

Crespo: "Roman Abramovics azt mondta nekem: "Hogy lehet az? A szurkolók imádnak, az edző Jose Mourinho akarja, hogy maradj, én új szerződést kínálok neked, akkor hoyg lehet, hogy Te menni szeretnél?"
Ajánlatot tesznek nekem, amikor már 33 éves leszek. Ez pedig csak azt jelentheti, hogy jól tettem a dolgomat. "

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53540 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem sevanak ne fizetés emelést adjon a milan hanem költöztessenek egy angol családot seváék mellé és akkor meg van oldva a problem.
remélem nem jön!

Válasz küldése