Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42821 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Spring írta:
Patrikblues írta:Szerintem Alex-re gondoltok...
Nem, nem, én Iva-ra gondolok... Alex az most is sír, amikor megkaphatta a lehetőséget, hogy a kezdőbe kerülhessen. Ennek ellenére nem mutatott olyan fantasztikus teljesítményt, hogy egyáltalán legyen egy fikarcnyi esélye is.. Ellenben Branislav-val :)
Hát ezzel mondjuk nem értek egyet! Alex szerintem legalább olyan jól élt a lehetőséggel mint Iva.
I'm Chelsea till I die

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#42822 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Balázsinho írta:A Valencia anyagi csődben van, úgyhogy eléggé valószínű, hogy el fogják adni a nagy sztárjaikat.
A játékosok és a klub több mint 300 munkatársának fizetése mellett az épülő új stadion költségei
és a kamatok is a Valencia költségvetését terhelik. Az egyesületnek az év végéig legalább 50 millió
euróra lenne szüksége, mert elfogyott a pénz. David Villa-ért tehát majd megpróbálnak a lehető
egtöbbet kérni, és amilyen dúsgazdagok a ManCity tulajdonosai ezt jól is teszik. Ők szerintem akár
70-80 millió fontot is ki fizetnek. Abramovics viszont ezt nem tenné meg, hiszen hatalmas összeget
bukott el, és vmilyen szinten "elfogyott" a pénze. Szóval, ha eligazol Villa akkor szinte 1értelmű hogy hova.
a Valencianak tényleg elég sok tartozása van és kell nekik a pénz viszont nemtudjuk, h mit szeretne Villa, mert ha a csapatának akar jót akkor eligazol és akkor többet nem kell eladni a valénak viszont ha a saját érdekét nézi akkor szerintem inkább maradna Valenciába mint hogy megy a citehbe. szerintem egy játékosnak nem igazán volzó a citeh csak a sok pénz miatt mennek oda meg azért mert játszani szeretnének(itt most Bridge barátunkra gondolok)

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#42823 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

A Valencia anyagi csődben van, úgyhogy eléggé valószínű, hogy el fogják adni a nagy sztárjaikat.
A játékosok és a klub több mint 300 munkatársának fizetése mellett az épülő új stadion költségei
és a kamatok is a Valencia költségvetését terhelik. Az egyesületnek az év végéig legalább 50 millió
euróra lenne szüksége, mert elfogyott a pénz. David Villa-ért tehát majd megpróbálnak a lehető
egtöbbet kérni, és amilyen dúsgazdagok a ManCity tulajdonosai ezt jól is teszik. Ők szerintem akár
70-80 millió fontot is ki fizetnek. Abramovics viszont ezt nem tenné meg, hiszen hatalmas összeget
bukott el, és vmilyen szinten "elfogyott" a pénze. Szóval, ha eligazol Villa akkor szinte 1értelmű hogy hova.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#42824 Hozzászólás Szerző: Spring »

Patrikblues írta:Szerintem Alex-re gondoltok...
Nem, nem, én Iva-ra gondolok... Alex az most is sír, amikor megkaphatta a lehetőséget, hogy a kezdőbe kerülhessen. Ennek ellenére nem mutatott olyan fantasztikus teljesítményt, hogy egyáltalán legyen egy fikarcnyi esélye is.. Ellenben Branislav-val :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42825 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Spring írta:
Victorio írta:Podolski jöhetne nyugodtan, az a 10 milla nagyon "olcsó", és szerintem be is illeszkedne... Zhirkov és tökéletes igazolás lenne, bár ahhoz mondjuk két védőnket (Ferreira és Ivaniovic teszem azt) el kéne adni, abból úgy is annyi van...
Ez hülyeség, eladunk két védőt azért, hogy egy csatárt/szélső (Poldi/Zhirkov) vehessünk? Ugyanmár! Ivanovic 1-2 év múlva Terry-vel betonvédelmet fog alkotni (sajnos Ricky nem épp fiatal, bár még így is a legbiztosabb pont), igazából Ferreira eladása lenne az egyetlen ésszerű dolog..
Az meg hogy Mikel-t elakarod adni arra nem is mondok semmit :shock:
Na, örülök h egyel legalább egyetértünk XD Már leírtam, úgyh nem firtatom, szimplán unszimpatikus a nigériai srác és szerintem (hidd el h minden meccset nézek, milyen szurkoló az aki nem?) nem nyújt annyit, de jó elfogult vagyok (negtív irányba) úgyh egyezzünk meg abban h a hátralévő hozzászólásaimban meg sem szólalok Mikelről... Sztem így mindenkinek jó lesz ;) :D
Akkor hát megegyeztünk:D

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42826 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Spring írta:
Victorio írta:Na meg Ivanovic el akart menni tudomásom szerint, bár javítsatok ki ha tévedek:S
Ez így volt, de gondolj bele, ha te is 9 millió fontért mennél a Chelsea-hez, és fél évig még a szurkolóid se tudnak semmit rólad és a tartalékba is alig kerülsz be (márpedig Iva eseténél ez volt..) akkor te mit csinálnál?
Szó nélkül tűrnéd, vagy a nyáron egyből eligazolnál akárhova, csak játszhass?
Ő márpedig szó nélkül végigcsinálta, egy rossz nyilatkozat sem volt a részéről, és az hogy a goal.com meg a tribal szerint a Milan 10 millió fontot ajánl érte, azt ki nem tojja le? És kövezzetek meg, de szerintem Iva elég sokáig itt fog maradni... :wink: Ha nyáron nem ment el akkor nehogy már most menjen, amikor már elég sok meccsen sikerült a kezdőbe kerülni...
Respect Ivanovic-nak...! :wink:
Szerintem Alex-re gondoltok...
I'm Chelsea till I die

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42827 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Spring írta:
Victorio írta:Na meg Ivanovic el akart menni tudomásom szerint, bár javítsatok ki ha tévedek:S
Ez így volt, de gondolj bele, ha te is 9 millió fontért mennél a Chelsea-hez, és fél évig még a szurkolóid se tudnak semmit rólad és a tartalékba is alig kerülsz be (márpedig Iva eseténél ez volt..) akkor te mit csinálnál?
Szó nélkül tűrnéd, vagy a nyáron egyből eligazolnál akárhova, csak játszhass?
Ő márpedig szó nélkül végigcsinálta, egy rossz nyilatkozat sem volt a részéről, és az hogy a goal.com meg a tribal szerint a Milan 10 millió fontot ajánl érte, azt ki nem tojja le? És kövezzetek meg, de szerintem Iva elég sokáig itt fog maradni... :wink: Ha nyáron nem ment el akkor nehogy már most menjen, amikor már elég sok meccsen sikerült a kezdőbe kerülni...
Respect Ivanovic-nak...! :wink:
Jólvan elismerem tévedtem, kicsit el voltam tévedve időben... Igen tisztán emlékszem, hogy azt írták a főoldalon erre h nem játszik eleget: " Igen kedves Branislav, erre akkor kellett volna gondolni mikor Carvalho és Terry mögé ide jöttél"
De mondom teljesen igazad van kedves "Tavasz" vagy 'Ugrás' respecteljük őt mert amit az utóbbi időben nyújtott, az világszínvonal volt ;)

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42828 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Spring írta:
Victorio írta:(Villa vagy akárki...)
Villa?
Tudod mennyi esély van rá? :) 1 a 100-hoz, 1%...
1.) Olyan fizetést simán kap a Valencia-ban, mint itt kapna, az a 10-20 ezer font miatt nem hiszem, hogy elhagyná őket.
2.) Most kötött új szerződést, 2014-ig...
3.) Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy soha nem fogja elhagyni a csapatát semmi pénzért...

Én felhoztam érvéket amellett, hogy nem fog ide jönni, nézzünk Te felbírsz-e.. :wink:
Fantasztikus ész érveid vannak, nagyon nem lehet harcba szállni velük.
1. Nem mondtam h ide fog jönni és osztom a véleményedet, nem is fog erre sztem 1 % esély sincs XXD Egyszerűen jó lenne ha jönne... Álmodozni lehet, nem?;):D
2. Egyértelmű h nem fog idejönni, mikor a Man City tudja a franc mekkora összeget ajánlott neki.
3. És természetesen nem fogja elhagyni a Valenciát most h nem is állnak rosszul a bajokságban sem.
Végül is egyetértünk mi ;) Viszont h válaszoljak azért a kérdésedre, nem, nem tudok ellenérvet felhozni (nem is akarok ugyanis semmi értelme :D:D XD)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#42829 Hozzászólás Szerző: Spring »

Victorio írta:Na meg Ivanovic el akart menni tudomásom szerint, bár javítsatok ki ha tévedek:S
Ez így volt, de gondolj bele, ha te is 9 millió fontért mennél a Chelsea-hez, és fél évig még a szurkolóid se tudnak semmit rólad és a tartalékba is alig kerülsz be (márpedig Iva eseténél ez volt..) akkor te mit csinálnál?
Szó nélkül tűrnéd, vagy a nyáron egyből eligazolnál akárhova, csak játszhass?
Ő márpedig szó nélkül végigcsinálta, egy rossz nyilatkozat sem volt a részéről, és az hogy a goal.com meg a tribal szerint a Milan 10 millió fontot ajánl érte, azt ki nem tojja le? És kövezzetek meg, de szerintem Iva elég sokáig itt fog maradni... :wink: Ha nyáron nem ment el akkor nehogy már most menjen, amikor már elég sok meccsen sikerült a kezdőbe kerülni...
Respect Ivanovic-nak...! :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42830 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Patrikblues írta:
Victorio írta:Podolski jöhetne nyugodtan, az a 10 milla nagyon "olcsó", és szerintem be is illeszkedne... Zhirkov és tökéletes igazolás lenne, bár ahhoz mondjuk két védőnket (Ferreira és Ivaniovic teszem azt) el kéne adni, abból úgy is annyi van...
Teljesen osztom az előttem szólók véleményét, Sinclair bizonyított Di Santoval együtt... És lehet h ezért most megszóltok, de Anelkát is elküldeném, amennyiben nem sikerül másképpen megoldani a csatár gondokat és van helyette érkező (Villa vagy akárki...) Ill. Mikelt, csal út nem most, mert Essien sérült...
Már neis haragudj de te nézel meccseket?? Ivanovics-ot??? Mikel-t?????? Na ne vicceljél már! Ivanovics-nál tökéletesebb középhétvéd cserét nem tudok mondani a jelenlegi keretből és nem csak cserének jó! Mikel?? Ez kétszer is elolvastam mert nem mertem elhinni, hogy ezt írtad!! Mikel lassan(szépen lassan) Makelele nyomdokaiba lép! Csak azt tudom tanácsolni, hogy nézzél meccseket!
Hidd el h nézek meccseket, az összeset nézem, s gondoltam hogy nem fog tetszeni senkinek a Mikelről írt dolog, de engem nagyon idegesít az az ember és szerintem túl van sztárolva. De mondom, saját vélemény, elfogadom hogy tényleg nem rossz játékos, de hát nem tudom... Remélem sikerül megszeretnem, de jelen pillanatban... Ivanovicról egy rossz szavam sincs (főleg arról az emberről aki névrokona Anának (L) :D:D), azért írtam h "teszem azt" hasra ütve beírtam 2 védőt... Na meg Ivanovic el akart menni tudomásom szerint, bár javítsatok ki ha tévedek:S Gondoltam h senki se fogja osztani a véleményemet, ez már csak így szokott lenni...:S De gondoltam ezért van a fórum, h ezt megvitassuk ;)

gulusz
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 18:11
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42831 Hozzászólás Szerző: gulusz »

Igaza van!!!! Sztem nem szabad az embereket a Fifa játék alapján értékelni! Az életben pedig sokkal jobbak! És pedig nem kell új játékos a chelsea-nek hisz ha nem lesz elég a felnőtt akkor elég a kicsik közül felhozni vkit hisz vannak ők is olyan tehetségesek mint a nagyok :!: :!: :!: :!:

Hajrááá CHELSEA

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#42832 Hozzászólás Szerző: Spring »

Victorio írta:Podolski jöhetne nyugodtan, az a 10 milla nagyon "olcsó", és szerintem be is illeszkedne... Zhirkov és tökéletes igazolás lenne, bár ahhoz mondjuk két védőnket (Ferreira és Ivaniovic teszem azt) el kéne adni, abból úgy is annyi van...
Ez hülyeség, eladunk két védőt azért, hogy egy csatárt/szélső (Poldi/Zhirkov) vehessünk? Ugyanmár! Ivanovic 1-2 év múlva Terry-vel betonvédelmet fog alkotni (sajnos Ricky nem épp fiatal, bár még így is a legbiztosabb pont), igazából Ferreira eladása lenne az egyetlen ésszerű dolog..
Az meg hogy Mikel-t elakarod adni arra nem is mondok semmit :shock:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#42833 Hozzászólás Szerző: Spring »

Podolski-nak télleg örülnék, egy Malouda - Podolski csele ha összejönne akkor azzal nagyot szakítanánk:
Megszabadolunk egy óriási tehertől, Malouda-tól...
Lesz egy ambíciozus, fiatal, tehetséges játékosunk
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

lacooo95
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 14:35
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Lionel Messi

Re: Átigazolások

#42834 Hozzászólás Szerző: lacooo95 »

Podolski?? 10 milla?? mit kell ezen gondolkozni??? :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#42835 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

eleg szomoru,de itt a kommentarok alapjan a legtobben nem is neztek meccseket...mi az hogy eladni Mikelt es Ivat?:o...ember, a velemenyeket nem a Fifa09 alapjan kell kialakitani, hanem az alapjan hogy ki hogy jatszik amikor lehetoseget kap es mennyi idot hagyjak jatszani es testfelepites es hasonlok...szoval itt csak az marad amit lennebb is irtak, nezzetek meccseket!!!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#42836 Hozzászólás Szerző: Spring »

Victorio írta:(Villa vagy akárki...)
Villa?
Tudod mennyi esély van rá? :) 1 a 100-hoz, 1%...
1.) Olyan fizetést simán kap a Valencia-ban, mint itt kapna, az a 10-20 ezer font miatt nem hiszem, hogy elhagyná őket.
2.) Most kötött új szerződést, 2014-ig...
3.) Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy soha nem fogja elhagyni a csapatát semmi pénzért...

Én felhoztam érvéket amelett, hogy nem fog ide jönni, nézzünk Te felbírsz-e.. :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Átigazolások

#42837 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Szerintem nem olyan jó játékos, hogy 12 milliót kifizessünk érte de tény, hogy kell egy szélső védő!

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42838 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Victorio írta:Podolski jöhetne nyugodtan, az a 10 milla nagyon "olcsó", és szerintem be is illeszkedne... Zhirkov és tökéletes igazolás lenne, bár ahhoz mondjuk két védőnket (Ferreira és Ivaniovic teszem azt) el kéne adni, abból úgy is annyi van...
Teljesen osztom az előttem szólók véleményét, Sinclair bizonyított Di Santoval együtt... És lehet h ezért most megszóltok, de Anelkát is elküldeném, amennyiben nem sikerül másképpen megoldani a csatár gondokat és van helyette érkező (Villa vagy akárki...) Ill. Mikelt, csal út nem most, mert Essien sérült...
Már neis haragudj de te nézel meccseket?? Ivanovics-ot??? Mikel-t?????? Na ne vicceljél már! Ivanovics-nál tökéletesebb középhétvéd cserét nem tudok mondani a jelenlegi keretből és nem csak cserének jó! Mikel?? Ez kétszer is elolvastam mert nem mertem elhinni, hogy ezt írtad!! Mikel lassan(szépen lassan) Makelele nyomdokaiba lép! Csak azt tudom tanácsolni, hogy nézzél meccseket!
I'm Chelsea till I die

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42839 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Podolskit én is el tudnám képzelni a csapatban. A Bayern meg úgyis akarja Maloudát így akár bele is kombináhatnánk...
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42840 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Podolski jöhetne nyugodtan, az a 10 milla nagyon "olcsó", és szerintem be is illeszkedne... Zhirkov és tökéletes igazolás lenne, bár ahhoz mondjuk két védőnket (Ferreira és Ivaniovic teszem azt) el kéne adni, abból úgy is annyi van...
Teljesen osztom az előttem szólók véleményét, Sinclair bizonyított Di Santoval együtt... És lehet h ezért most megszóltok, de Anelkát is elküldeném, amennyiben nem sikerül másképpen megoldani a csatár gondokat és van helyette érkező (Villa vagy akárki...) Ill. Mikelt, csal út nem most, mert Essien sérült...

Válasz küldése