Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#42881 Hozzászólás Szerző: gabops »

luis garciat nem azért adták el mert szar volt ha nem beleszámolták torres leigazolásába. ha szar lett volna akkor az atletico 40 misit és nem 30+ garciat kértek volna én örülnék annak a 3 embernek akit emlitettem :wink:

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42882 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

gabops írta:én hozznám fabianot minden féleképp még télen. elhoznám a valenciatol matát mert jo gyors lendületes gyerek olcso is lenne nem kell nekünk állandoan nagy sztár nem mindig válik be a sztár játékos. még elhoznám szélre luis garciat az atleticobol igaz nem nyujt állando jo teljesitményt a spanyol spanyolországba,de angliába a poolba nagyon jol ment neki. és ha megnézed torres se mutatott annyit atleticoba mint a poolba és mi lett belöle? :mrgreen: :wink: téli igazolásba örülnék:fabiano, luis garcia mata és ebböl csak fabiano lenne drága szerintem. elég lendületett adna a csapatnak ez a pár játékos csak az a baj hogy ebböl csak fabianoért érdeklödünk na mind1
Luis Garcia?? Ne viccelj már! Nem azért küldték el a pukliból mert jól ment neki... Torres meg az Atletico Madridba is nagyon jó volt nem véletlen hozta el a pukli...Mata meg teljesen felesleges ide! Fabiano még talán de ha már ennyi pénzt kiadnánk valakire amit nem hiszek, akkor már inkább Agbonlahor, már csak azért is mert Angol!
I'm Chelsea till I die

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#42883 Hozzászólás Szerző: gabops »

én hozznám fabianot minden féleképp még télen. elhoznám a valenciatol matát mert jo gyors lendületes gyerek olcso is lenne nem kell nekünk állandoan nagy sztár nem mindig válik be a sztár játékos. még elhoznám szélre luis garciat az atleticobol igaz nem nyujt állando jo teljesitményt a spanyol spanyolországba,de angliába a poolba nagyon jol ment neki. és ha megnézed torres se mutatott annyit atleticoba mint a poolba és mi lett belöle? :mrgreen: :wink: téli igazolásba örülnék:fabiano, luis garcia mata és ebböl csak fabiano lenne drága szerintem. elég lendületett adna a csapatnak ez a pár játékos csak az a baj hogy ebböl csak fabianoért érdeklödünk na mind1

kolti
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 13:36
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#42884 Hozzászólás Szerző: kolti »

Nem lett volna szabad Robinhot elpuskázni, de igazából nagyon örülnék Villának bár tudom hogy ez lehetetlen, vagy mondjuk Diego Capell, mindenesetre muszáj volna vmi csatárt beújítani mert a támadó játékunk eléggé gyér.Nekem mondjuk D.Drogba a kedvenc játékosom csak nem tetszik hogy félvállról veszi a dolgokat, ha mondjuk úgy játszana mint Mourinho alatt az faja lenne.

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42885 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Hege írta:Ribery gyors jól cselez és gólveszélyes sztem most pont ő az a játékos aki kell neklönk hiszen lendületet vinne a játékunkba
Az ára 60 millió! Esélytelen sanjos...Bár én egy A.Young-nak jobban örülnék vagy ha egy-két meccsen Sinclairt kipróbálnánk...
I'm Chelsea till I die

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#42886 Hozzászólás Szerző: Hege »

Ribery gyors jól cselez és gólveszélyes sztem most pont ő az a játékos aki kell neklönk hiszen lendületet vinne a játékunkba
We love you Chelsea^^

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42887 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

"A Real által csábított Franck Ribérynek újabb kérői akadtak, de a bajor klub a Chelseavel, és a Manchester Uniteddel is közölte: a francia ára továbbra is 50 millió font." Forrás: pepsifoci.hu Megkérik az árát az egyszer szent... mondjuk sztem nem rá van szükségünk

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42888 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Zotya88 írta:
sztem meg balhávtédként elfogadható teljestményt nyújt! tavaly kapott párszor itt lehetőséget, a portugál válogatotban is alapember(igaz köszönhetően annak, hogy nincs 1 normális balhátvéd sem, de ennyi erővel mért nem teszik át miguelt?) és bár sebessége megkopott, beadni sem tud, de védő feladatát elfogadható szinten ellátja
egyetértek! felesleges lenne eladni! azon a néhány meccsen amikor éppen játszik megoldja a feladatát, bal illetve jobboldalon is.
Ésszerűtlen lenne eladni és hozni vmi Dani Alves félét mivel az vagy padozna ugyanugy mint PF vagy ha vmi extra jó védőt sikerülne találni amibe nem nagyon hiszek (pénz sincs meg AC-nál nem sok jobb balbekk akad) és netán kiszorítaná AC-t akkor AC padozna majd fél év után menne ő is. védelemből senkit se szabad elengedni, nagyszerű védelmünk van. Carlot se kéne kölcsönadni, mert elég jól bírja a padot és Cech viszonylag sérülékeny, Hilario meg nem győzött meg. Fontos hogy a csapatot ne hagyja el a télen 4-5 ember. Bridge már elment Malouda még mehet és akkor jöjjön egy olyan játékos aki ténylegesen erősítés lenne.
Daniel Alves a világ egyik,ha nem a legjobb jobbszélsője... Ashley Cole pedig balszélső és nem jobb...
Cudicini-t pedig senki nem akarja kölcsönadni még csak felse merült... Cech nem sérülékeny csak tavaly viszonylag sűrűn rúgdosták fejbe...
I'm Chelsea till I die

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Átigazolások

#42889 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

sztem meg balhávtédként elfogadható teljestményt nyújt! tavaly kapott párszor itt lehetőséget, a portugál válogatotban is alapember(igaz köszönhetően annak, hogy nincs 1 normális balhátvéd sem, de ennyi erővel mért nem teszik át miguelt?) és bár sebessége megkopott, beadni sem tud, de védő feladatát elfogadható szinten ellátja
egyetértek! felesleges lenne eladni! azon a néhány meccsen amikor éppen játszik megoldja a feladatát, bal illetve jobboldalon is.
Ésszerűtlen lenne eladni és hozni vmi Dani Alves félét mivel az vagy padozna ugyanugy mint PF vagy ha vmi extra jó védőt sikerülne találni amibe nem nagyon hiszek (pénz sincs meg AC-nál nem sok jobb balbekk akad) és netán kiszorítaná AC-t akkor AC padozna majd fél év után menne ő is. védelemből senkit se szabad elengedni, nagyszerű védelmünk van. Carlot se kéne kölcsönadni, mert elég jól bírja a padot és Cech viszonylag sérülékeny, Hilario meg nem győzött meg. Fontos hogy a csapatot ne hagyja el a télen 4-5 ember. Bridge már elment Malouda még mehet és akkor jöjjön egy olyan játékos aki ténylegesen erősítés lenne.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42890 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dani1905 írta:
Megyó írta:nem elég rég óta ha szerinted szar..
Amióta itt van az elég rég?A Portoba is láttam eleget...Egy dologról tudott csak meggyőzni hogy felesleges
sztem meg balhávtédként elfogadható teljestményt nyújt! tavaly kapott párszor itt lehetőséget, a portugál válogatotban is alapember(igaz köszönhetően annak, hogy nincs 1 normális balhátvéd sem, de ennyi erővel mért nem teszik át miguelt?) és bár sebessége megkopott, beadni sem tud, de védő feladatát elfogadható szinten ellátja. A.C. pedig szerencsére nem sérülékeny
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlueBlood1993 2009. január 4., vasárnap 12:17-kor.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42891 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kdako írta:Ne nagyon álmodozottak, Scolari a meccs utáni interjúban elmondta, elégedett a kerettel...

Ez KOMOLY? :roll:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42892 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ne nagyon álmodozottak, Scolari a meccs utáni interjúban elmondta, elégedett a kerettel...
GO BLUES!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42893 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Fabianonak örülnék de Youngnak v. Agbonlahornak jobban
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Átigazolások

#42894 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

lacko94 írta:Én inkább arról beszélnék, hogy kik jönnek a télen. Én Owent szívesen látnám a csapatban!
Én nem látok semmi épeszű indokot arra, hogy Owen-t idehozzuk. Ha te esetleg mégis fel tudsz sorolni ilye(neke)t, akkor kérlek oszd meg velem.
-nem lövöldözi a gólokat
-nem gyors
-iszonyatosan sérülékeny
-kiégett

Jakson
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:59
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: nincs

Re: Átigazolások

#42895 Hozzászólás Szerző: Jakson »

Villa egy nagyon jó játékos de Fabiano a én véleményem szerint többet tud nyújtani és szebb játékot mutat nekünk HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Átigazolások

#42896 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Én inkább arról beszélnék, hogy kik jönnek a télen. Én Owent szívesen látnám a csapatban!

Ferenc1986
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. május 14., szerda 12:25
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#42897 Hozzászólás Szerző: Ferenc1986 »

Én személy szerint sajnálom,hogy Bridge elment de Ashley Cole mellett nem tudott játszani,és ehhez képest elég sokáig maradt. Sok szerencsét neki a City-nél,de nem ellenünk!! Go Blues!!!!!!!!!!!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42898 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:nem elég rég óta ha szerinted szar..
Amióta itt van az elég rég?A Portoba is láttam eleget...Egy dologról tudott csak meggyőzni hogy felesleges
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42899 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dani1905 írta:
Ricko írta:Istenem... Ferreira nem egy szar játékos ezt jegyezze meg most mindenki, nézzen vissza pár évet vagy olvasson utána vagy tegyen amit akar, Ferreirát azért kell eladni mert túl sok a jobbszélső és jelenleg meccshiány miatt játszik gyengébben, és mivel gyengébb csak 3. számú jobb bekk lett az évek során a csapatban és ez így sok, de ha most Bridge helyére nem jön senki akkor lehet hogy jó lenne tleg AC cseréjének, megfontolandó, sőt valószínű ez lesz...
Láttam eleget játszani bőven elég volt belőle elég régóta figyelemmel követem a meccseinket úgyhogy hidd el tudom és nem véletlenül mondom hogy adjuk el.
nem elég rég óta ha szerinted szar..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42900 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Zotya88 írta:ha esetleg Zhirkov jönne akkor azt mondom ha jól jár anyagilag a csapat mehet Ferreira is. de sztem ennyi védő amennyi most van el kell egy olyan csapatnál aki még áll az FA kupában, a BL-ben és a Plben is és mindegyiken győzelemre tör.
de ez nem mi vagyunk : DD
mi nem törünk, hanem süllyedünk.

Válasz küldése