Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Átigazolások

#44641 Hozzászólás Szerző: Mendez »

timoboll írta:nekem az az érzésem, hogy robinho-t nem tudjuk majd elhozni :?


De ki jönne akkor bal szélre,és ha Drogba megy akkor ki lesz a csatár?Vagy Kalu kilép Didi árnyékából,netán felhozunk valakit a reservből(kétlem)

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#44642 Hozzászólás Szerző: timoboll »

nekem az az érzésem, hogy robinho-t nem tudjuk majd elhozni :?

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

Re: Átigazolások

#44643 Hozzászólás Szerző: Drogba »

véleményem szerint ezeknek az idézeteknek fele újságírók által kreált szenny.
Drogba sztem nem akar elmenni, csak több fizut akar kicsikarni. Tipikus Chelsea-s focista.
A Chelsea keretének a fele ilyen...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#44644 Hozzászólás Szerző: undertow »

Megyó írta:most már vszinü marad. tetszik neki hogy nem védekező lesz a focink na meg sztem meg várja hogy kap e játszó társat.
mondjuk abban igazat adok neki hogy élvezetesebb lehet Robinho és Deco mellett játszani mint swp és malouda mellett.
nem ertek egyet. azert marad, mert mint lathato a kutya nem akarja megvenni. ha jott volna komoly ajanlat egy nagycsapattol mar repult is volna.
hadd idezzem egy nem is olyan regi nyilatkozatat:
"I was disgusted. I realised that signing for Chelsea was disgusting."
kosz didier. csukd be az ajtot kifele menet...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#44645 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelseafan írta:Robinho lehet az utolsó igazolásunk.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 95,00.html
Szerintem azért sok múlik azon, hogy Drogba marad-e. Ha elmegy remélhetőleg hozunk valakit, aki gólt is tud rúgni...
Robinhot meg már látnám kékben, úgy néz ki, ő lesz az új szélső, akire várunk, másról nagyon nincs szó!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#44646 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Robinho lehet az utolsó igazolásunk.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 95,00.html

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#44647 Hozzászólás Szerző: Megyó »

most már vszinü marad. tetszik neki hogy nem védekező lesz a focink na meg sztem meg várja hogy kap e játszó társat.
mondjuk abban igazat adok neki hogy élvezetesebb lehet Robinho és Deco mellett játszani mint swp és malouda mellett.

álmos
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008. július 21., hétfő 13:49
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink

Re: Átigazolások

#44648 Hozzászólás Szerző: álmos »

ha elmegy Drogba ki fogja helyettesíteni? Anelka és Seva se volt valami nagy tavaly, Pizarroról ne is beszéljünk. ???????

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#44649 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dani1905 írta:http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=786519

Sok helyen irják, lehet hogy mégse Pizzaro vagy SWP lesz a 3. távozó? :D
remélem megy mind a 3 és tbh is....
mondjuk ha igaz ami főoldalon van hogy csak Robi érkezik akkor nem lesz valami acélos a szélső játékunk megint... Cole Robi. de egyik se igazi szélső, és Kalou se... mind1

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#44650 Hozzászólás Szerző: Daniel »

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=786519" onclick="window.open(this.href);return false;

Sok helyen irják, lehet hogy mégse Pizzaro vagy SWP lesz a 3. távozó? :D
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#44651 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ja tényleg :oops: Pedig mind a kettőnél jobb játékosnak tartom.Na mindegy :) mások a felének örülnének ha elérhetnék életükben. :D
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#44652 Hozzászólás Szerző: kdako »

Dani1905 írta:
Greench írta:Meg hát a sikerei is árulkodnak:

francia bajnok (1995), spanyol bajnok (2001, 2003), BL-győztes (2002), Világkupa-győztes (2002), spanyol Szuperkupa-győztes (2001, 2003), európai Szuperkupa-győztes (2002), angol bajnok (2005, 2006), angol Ligakupa-győztes (2005, 2007), Community Shield-győztes (2005), FA-kupa-győztes (2007), U-21-es Eb-bronzérmes (1996),vb-ezüstérmes (2006), az Év csapatának tagja Spanyolországban (2001, 2003), az Év csapatának tagja az Onze Mondial szerint (2003), az Év csapatának tagja Angliában (2005), az Év csapatának tagja a FIFPro szerint (2005), három európai országban is bajnoki címet szerzett (világrekorder, holtversenyben)
'98 vb,'02 eb gyözelmen ő nem volt?
98-as vb-n Deschamps, meg Vieira volt a posztján, Eb-t meg 2000-ben nyertek a franciák, de akkor is hasonló volt a helyzet.
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#44653 Hozzászólás Szerző: Daniel »

szekelyla írta:
Albinho írta:Na azért ne essünk túlzásokba, Belletti egy évet játszott nálunk[23 meccsen a 60 körüliből]és engem egyáltalán nem győzött meg a játéka. Persze volt egy-két jó meccse, de kinek nem?
Sokan hajlamosak elfelejteni azt, hogy egyik leghűségesebb játékosunk Paulo Ferreira aki 2008. február 18-án újabb 5 éves szerződést írt alá a klubnál, ami 2013-ig érvényes. Szerintem ő tökéletes kiegészítő ember.
KIEGÉSZÍTŐ!!!
Miért szerinted Belletti miután leigazoltuk Bosingwát nem kiegészítő ember lenne Belletti is? Amúgy Belletti a Barcelonában,is legtöbbször csere volt. Arról nem is beszélve, hogy Grant is a fontosabb meccseken az év vége felé inkább Essient játszatta jobbhátvédként. Szerintem ha kiegészítő embert akarunk inkább Paulo Ferreirát választom aki már majdnem 100 alkalommal játszott a Chelseaben és itt akar játszani, mint Bellettit. És akkor még szó sem esett Branislav Ivanović-ról aki szintén tud ezen a poszton játszani és fiatal[/quote]

Ehhez csak annyit hogy Grant egy fasz volt, és Belletti simán játszhatott volna, látott valamit Josétől és azt hitte hogy az mekkora dolog... :roll: én meg inkább Mancienne párti vagyok mint akárki más.(persze Bosingwa cseréjének)
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#44654 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Greench írta:Meg hát a sikerei is árulkodnak:

francia bajnok (1995), spanyol bajnok (2001, 2003), BL-győztes (2002), Világkupa-győztes (2002), spanyol Szuperkupa-győztes (2001, 2003), európai Szuperkupa-győztes (2002), angol bajnok (2005, 2006), angol Ligakupa-győztes (2005, 2007), Community Shield-győztes (2005), FA-kupa-győztes (2007), U-21-es Eb-bronzérmes (1996),vb-ezüstérmes (2006), az Év csapatának tagja Spanyolországban (2001, 2003), az Év csapatának tagja az Onze Mondial szerint (2003), az Év csapatának tagja Angliában (2005), az Év csapatának tagja a FIFPro szerint (2005), három európai országban is bajnoki címet szerzett (világrekorder, holtversenyben)
'98 vb,'02 eb gyözelmen ő nem volt?
*knock, and it shall be opened unto you*

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#44655 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Sajnálom Makelele-t, hogy elmegy. Desailly után a kedvencem volt, de ő akarta így. Nem volt már egy mai darab és a pályafutását otthon szerette volna befejezni, teljesen logikus lépés. Legalább jöhetnek a fiatalok. Deconak örülök, bosingwának is. Sidwell-t jó áron adtuk el és valszeg lesznek még olyan távozók, akiket nem nagyon figunk megsiratni.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#44656 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Albinho írta:Na azért ne essünk túlzásokba, Belletti egy évet játszott nálunk[23 meccsen a 60 körüliből]és engem egyáltalán nem győzött meg a játéka. Persze volt egy-két jó meccse, de kinek nem?
Sokan hajlamosak elfelejteni azt, hogy egyik leghűségesebb játékosunk Paulo Ferreira aki 2008. február 18-án újabb 5 éves szerződést írt alá a klubnál, ami 2013-ig érvényes. Szerintem ő tökéletes kiegészítő ember.
KIEGÉSZÍTŐ!!![/quote]

Miért szerinted Belletti miután leigazoltuk Bosingwát nem kiegészítő ember lenne Belletti is? Amúgy Belletti a Barcelonában,is legtöbbször csere volt. Arról nem is beszélve, hogy Grant is a fontosabb meccseken az év vége felé inkább Essient játszatta jobbhátvédként. Szerintem ha kiegészítő embert akarunk inkább Paulo Ferreirát választom aki már majdnem 100 alkalommal játszott a Chelseaben és itt akar játszani, mint Bellettit. És akkor még szó sem esett Branislav Ivanović-ról aki szintén tud ezen a poszton játszani és fiatal

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#44657 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

mert miert?
szerintem nagyon is erezni fogjuk. evek ota az a gond, hogy nincs iranyito, aki a csatar(ok) mogott osztogat. mert lamps klasszis, de nem egy trequartista. deco az. raadasul jo is, ahogy az ebn is megmutatta.
persze, valszeg utalni fogom mert talan a legnagyobb szinesz a jatekban, de teny, hogy egy nagyon jo jatekos aki hianyposztra jott. meg ha sok kozeppalyas is van.[/quote]
underrel egyet kell értenem, (a Barcaban inkább Xavi Lampard posztja) egészen addig, hogy Deco . Én a portugált erősen hangulatembernek ismerem, amolyan Drogbás, ha-jó-kedve-van-jól-játszik típus, bár elismerem nem követtem nyomon állandó jelleggel pályafutását. Azt meg Khalid is megmutatta az EB-n, hogy pazar védő (meg előtte a Hamburgban is), nálunk meg... mind1, legyen jó Deco, azt kívánom. És 8M-ós árával még azt is hozzáteszem, hogy egészen ésszerű igazolás. Tény azonban, hogy nem fiatal.[/quote]

Nem fiatal, de még lehet 3-4 éve és 8 millióért, ha aránylag jól játszik biztos, hogy megéri.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#44658 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Érdekes fejlemény a Kaka ügyben: szó esett róla, hogy ment egy megabid Kaka-ért a Milanhoz, amit később Kenyon cáfolt, de Galliani elmondása alapján ő találkozott Abramoviccsal a hajóján. A cikk egy része: (a lényeg: Kaka nem eladó)

"I was on Abramovich's boat," Galliani is quoted as saying in Marca.

"I wanted to talk about Shevchenko and he wanted to talk about Kaka, but in the end nothing happened.

"We have good relationships with Chelsea but that does not mean they say 'yes' for Shevchenko and we say 'yes' for Kaka.

"On the other hand, I can say that Madrid have again asked about Kaka.

"We will never sell him. Even if we received an offer of €300million (Ł238.4million) from Chelsea. The only way we would ever consider letting him go is if it was his desire."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#44659 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
Megyó írta: jahm, nálam sokkal nagyobb minusz egyelőre hogy Deco aki 31 idehozták ugyhogy valoszinü marad Lampard... ez puszta szimpátia igazolás volt, értelme nem sok...
(ismétlem, kedvelem a fazont és erősödött is a csapat csak nem fogjuk megérezi hogy egy DEcoval több van)
mert miert?
szerintem nagyon is erezni fogjuk. evek ota az a gond, hogy nincs iranyito, aki a csatar(ok) mogott osztogat. mert lamps klasszis, de nem egy trequartista. deco az. raadasul jo is, ahogy az ebn is megmutatta.
persze, valszeg utalni fogom mert talan a legnagyobb szinesz a jatekban, de teny, hogy egy nagyon jo jatekos aki hianyposztra jott. meg ha sok kozeppalyas is van.
underrel egyet kell értenem, (a Barcaban inkább Xavi Lampard posztja) egészen addig, hogy Deco . Én a portugált erősen hangulatembernek ismerem, amolyan Drogbás, ha-jó-kedve-van-jól-játszik típus, bár elismerem nem követtem nyomon állandó jelleggel pályafutását. Azt meg Khalid is megmutatta az EB-n, hogy pazar védő (meg előtte a Hamburgban is), nálunk meg... mind1, legyen jó Deco, azt kívánom. És 8M-ós árával még azt is hozzáteszem, hogy egészen ésszerű igazolás. Tény azonban, hogy nem fiatal.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#44660 Hozzászólás Szerző: Greench »

Meg hát a sikerei is árulkodnak:

francia bajnok (1995), spanyol bajnok (2001, 2003), BL-győztes (2002), Világkupa-győztes (2002), spanyol Szuperkupa-győztes (2001, 2003), európai Szuperkupa-győztes (2002), angol bajnok (2005, 2006), angol Ligakupa-győztes (2005, 2007), Community Shield-győztes (2005), FA-kupa-győztes (2007), U-21-es Eb-bronzérmes (1996),vb-ezüstérmes (2006), az Év csapatának tagja Spanyolországban (2001, 2003), az Év csapatának tagja az Onze Mondial szerint (2003), az Év csapatának tagja Angliában (2005), az Év csapatának tagja a FIFPro szerint (2005), három európai országban is bajnoki címet szerzett (világrekorder, holtversenyben)
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Válasz küldése