Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45041 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Azt olvastam h Robinhot valami szabály miatt 10 millióért ki lehet vásárolni a szerződéséből.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45042 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Igen, ezzel egyetértek. Mondjuk Pavlyuchenko! :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#45043 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha Arshavin vagy Robinho, esetleg mindkettő jönne, akkor a szélső gond sztem megoldódna...már ha marad a 4-3-3...Eto-Drogba csere az hülyeség, Eto nem tudná pótolni centerben Drogbát, Drogba sokkal jobb center alkat. Meg a következő idényben nem lesz ANC, meg talán a sérülések elkerülik...Eto csak úgy lenne jó, ha Drogba marad, úgyis nagy haverok, 2 ékes játékban meg sztem baromi jól kiegészítenék egymást...
De egy igaz befejezőcsatár még mindenképp szükség van, egy igazi 9-es játékos. Remélem most már itt a chelsea-nél nem egy amolyan "favágó" fogja viselni a 9-es mezt(Sidwell, Boulahrouz), mint korábban 8) Egy igazi 9-es kell!!!!

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45044 Hozzászólás Szerző: timoboll »

sevát kölcsön akarjuk adni a sampnak:A hírek szerint a „kékek” szívesebben eladnák őt, de a Sampdoria nem hajlandó kifizetni érte a Roman Abramovics által kért hat és fél millió eurót.
50 millióért jött és szinte ingyen megy,és nem az egyetlen nagy üzleti baklövés,pl crespo is két évre kölcsönbe most meg lejár a szerződése,ugyanez lesz weight phillipsel,anelkával,maloudával,és ha jól emlékszem hasselblainket is ingyen engedtük el pedig neki még elő szerződése volt.szégyen h abra mennyire nem foglalkozik az ilyen veszteségekkel

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#45045 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

nem nem írt alá a bárkához, ezt csak a hülye ,,újságírok" terjesztik, hogy megéljenek valamiből és hogy hülyítsék az embereket.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45046 Hozzászólás Szerző: mourinho »

navegre egy jo igazolas. Arshavin ha jonne:) de nem ugy volt hogy alairt mar a barcahoz?

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45047 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=762104" onclick="window.open(this.href);return false;
Szívni fog a madrid? :D

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45048 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

gabops írta:hello szerintem nem kéne már igazolni senkit. esetleg swp hejett de nem kell nagy név csak egy nagyobb termetü gyors ennyi. drogba meg ne menjen mert szerintem öt senki nem tudná potolni nem hiszem hogy eto jo tudná tartani a labdát mint drogba. etot nem tartom semmire pl asavin jo lenne swp hellyet és ne igazoljon senkit
a jelenlegi kerettel kéne kezdeni deco+ arsavin elég lenne. mert ha esetleg jövre se nyernénk semmit de ne igy legyen akkor megint edzöváltás lesz?
ezt már unom. jelenlegi keret elég igy ahogy van. nálam a kezdö ceh ,bosingva,carvallho , terry ,cole essien arsavin,lampard, deco j cole drogba. b keret: cudicini , ferrera ,alex alcides bridge , mikel maluda , ballack makelele , kalu , seva .
én Deco max a padra tenném...

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#45049 Hozzászólás Szerző: gabops »

hello szerintem nem kéne már igazolni senkit. esetleg swp hejett de nem kell nagy név csak egy nagyobb termetü gyors ennyi. drogba meg ne menjen mert szerintem öt senki nem tudná potolni nem hiszem hogy eto jo tudná tartani a labdát mint drogba. etot nem tartom semmire pl asavin jo lenne swp hellyet és ne igazoljon senkit
a jelenlegi kerettel kéne kezdeni deco+ arsavin elég lenne. mert ha esetleg jövre se nyernénk semmit de ne igy legyen akkor megint edzöváltás lesz?
ezt már unom. jelenlegi keret elég igy ahogy van. nálam a kezdö ceh ,bosingva,carvallho , terry ,cole essien arsavin,lampard, deco j cole drogba. b keret: cudicini , ferrera ,alex alcides bridge , mikel maluda , ballack makelele , kalu , seva .

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45050 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

1.Én őt hoznám Robinho helyett!
2. :shock: ne fessük az ördögöt a falra...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45051 Hozzászólás Szerző: Ricko »

http://thechelseablog.wordpress.com/200 ... a-signing/
Ha jön Arshavin meg Robinho akkor ő nem kell, ha az egyik nem sztem akkor se, annyira nem egy jó játékos, akkor már építsünk be inkább vmi ifit, de ő nem hiszem hogy kéne :?
http://www.thefootballnetwork.net/main/ ... 130596.htm
Nem hiszem azt se hogy ide Eto'o kéne... Drogba,Sheva,Kalou,Pizarro sztem ez így jó, vagy jöjjön Villa akkor de ő is csak akkor ha Drogba megy, mert úgyis 1 csatárral fogunk játszani...
http://www.sportingo.com/Football/a9448 ... helsea-bid
:lol:
http://www.whoateallthepies.tv/2008/07/ ... elsea.html
Tökéletes: SWP,Malouda,Sidwell,Ben-Haim,Pizarro ők mehetnek bárhova... de Drogba maradhat vagy mehet ha jön Villa,és ha Pizarro megy akkor vmi 18 éves tehetséget hozhatnánk helyette aki kb. annyit játszik mint ő tavaly...
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... 369940.ece
Portsmouth tökéletes lenne neki :!:
Yes, We BLUE!!!

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45052 Hozzászólás Szerző: timoboll »

"A Real Madrid nyári átigazolási stratégiája bukhat meg azon, hogy Hatem Ben Arfa a Marseille-be igazolt. A roppant tehetséges francia csillagot már régen kinézték maguknak a madridiak, idén nyáron a pénzt is félretették a megszerzésére. Ben Arfa Robinho pótlására érkezett volna, akit Cristiano Ronaldóért cserébe felajánlottak a Manchester Unitednek.
Korábban úgy tűnt, hogy a Lyonnak és Ben Arfának is megfelel a madridi transzfer, ám a játékos az utolsó pillanatban meggondolta magát, és Franciaországban maradt. A Real ugyanis azt kérte a Lyontól, hogy egészen addig ne adják el Ben Arfát, amíg le nem zárul a Ronaldo-ügy, ám sem a klub, sem a támadó nem volt hajlandó várni. Ben Arfa így a Marseille-be került, a Real pedig hoppon maradt.
Pedrag Mijatovicnak most lóhalálában kell új utánpótlás után néznie, ám a hírek szerint a Realnál a Ben Arfa-hírek hallatára erősen csökkent a kedv Cristiano Ronaldo megszerzésére."

ha ez tényleg igaz,akkor nehéz lesz robinho-t elhozni

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45053 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

DjNeo92 írta:Nagyra dolgokra készül a Samp:
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=761582" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=758576" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem Seva marad és bizonyít!
Ha marad rúg majd 20 gólt ebben biztos vagyok! :wink: (ha nem 20mp-ekre jön be :roll: )

Patot úgysem adja kölcsön a Milan, minek?? Ez olyan, mintha mi Mikelt adnánk kölcsön, vagy Kalout...
Shevát meg tudom érteni, szar két év van a háta mögött, az tuti.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45054 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Nagyra dolgokra készül a Samp:
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=761582" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=758576" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem Seva marad és bizonyít!
Ha marad rúg majd 20 gólt ebben biztos vagyok! :wink: (ha nem 20mp-ekre jön be :roll: )

Avatar
csaba89cfc
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007. július 28., szombat 22:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Kerry Dixon
Tartózkodási hely: Ráckeve

Re: Átigazolások

#45055 Hozzászólás Szerző: csaba89cfc »

Csabesz írta:Véleményem szerint a játékos keretünkel semmi gond nincs.Csak valahogy "egésszé" kellene gyúrni.Rettegek attól, hogy összevásárolunk minden féle idiótát és az eredménye az lesz, hogy 11 q.va jó név pislog a pályán és futnak 12 felé...
Bocs mindenkitől, a deffenzív megnyílvánulásért!
Szerintem nem kell elnézést kérned, valahol igazad van.
Véleményem szerint hiányposztra kell igazolni, és fiatalt.
Én elvakult angolfocifan vagyok, de Robinhonak nagyon örülnék, pont ilyen ember kell nekünk(gyors, váratlan megoldások, gólerős, aránylag fiatal)
őt kellene megvenni és rajta kívűl már senkit.
BLUE IS THE COLOUR!!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45056 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Csabesz írta:Véleményem szerint a játékos keretünkel semmi gond nincs.Csak valahogy "egésszé" kellene gyúrni.Rettegek attól, hogy összevásárolunk minden féle idiótát és az eredménye az lesz, hogy 11 q.va jó név pislog a pályán és futnak 12 felé...
Bocs mindenkitől, a deffenzív megnyílvánulásért!
sajnos ez az igazság!
Egyre kíváncsibb leszek a felkészülési meccsekre hogy scolari mit fog játszatni a csapattal amibe belefér:
Deco,Lamps,Essien,Balle,Arshavin,Joey,Kalou,Robinho vagy Basti,Mikel,Makelele... :? :roll:

Csabesz
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. április 12., szerda 16:45
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Átigazolások

#45057 Hozzászólás Szerző: Csabesz »

Véleményem szerint a játékos keretünkel semmi gond nincs.Csak valahogy "egésszé" kellene gyúrni.Rettegek attól, hogy összevásárolunk minden féle idiótát és az eredménye az lesz, hogy 11 q.va jó név pislog a pályán és futnak 12 felé...
Bocs mindenkitől, a deffenzív megnyílvánulásért!
We're gonna make this a Blue Day!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45058 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Blueflag írta:Az a baj, hogy egyik csatárunk se ontja már sokáig... én szépen lassan elkezdeném beépíteni Sinclairt és di Santot!
Sinclair inkább szélső és hát Joey,Kalou (és ha jön Robinho vagy Basti) melett nem fog játszani sőt még a padon se lesz Scolarinál... :roll:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45059 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Az a baj, hogy egyik csatárunk se ontja már sokáig... én szépen lassan elkezdeném beépíteni Sinclairt és di Santot!
Arshavin nekem már az Uefa-kupában is szimpatikus volt, és szerintem egyáltalán nincs felfújva. Zseniális játékos, és sokan a spanyolok elleni semmittevése alapján ítélik meg... nem az alapján kell! Nagyon jól járnánk vele.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#45060 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jaja, nagyon fel lett kapva így az EB kapcsán arshavin, sztem senki sem tudja beválik e a PL-ba.
Ennyi pénz tény h. megér, de ha van nála jobb akkor miért dob ki a klub ennyi pénzt, ha nem is az ablakon, de részben feleslegesen. Nyilván örülnék neki, csak nehogy ugy járjon, mint seva...
Kipróbálnám ez edző helyébe andrej és andriy-t :P
Drogba meg ha elég motivációt kap ontja majd a gólokat! Én imádom, és remélem marad!

Válasz küldése