Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#45501 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ácsi srácok !! eggyelöre lampard gondolkozik azon,hogy chelsea mezben szeretne e játszani ! itt senki nem akarja frank-et elküldeni !! szerintem rajta múlik minden,bár remélem vastagon fog majd ambra tolla,hogy fel se merüljön a távozás gondolata ! viszont kell a k.pályára 1cselezni tudó ember,mert se lampi se ballack nem erröl híres ! 1 olyasvalaki aki bírja a padot mint joe az elején és probál bizonytani,hogy késöbb lehet rá épiteni(pont mint joe cole 2004-ben) ! deco-nak én se örülnék,viszont dinnye +ér nálam 1misét,ha nem jó mehet a milanba ! félek,hogy megint ívelgetös statikus játékunk lesz :roll:

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45502 Hozzászólás Szerző: Daniel »

timoboll írta:mókás h azt a dinhó-t mondod gyorsnak drogba, akinek most akkora hasa van h csak na,deco sztem semmiképp nem kell,még ha fiatalabb lenne mint lampard jóval(ugyanúgy 30 éves).És megnéztem volna h deco játszott e volna pl. a bl elődöntőn,nem az a csupaszív játékos aki minden meccsen hajt.
Na ez meg a másik hogy beszélhetünk egy csuapszív játékosról aki brazil mégis portugál válgoatottban játszik (mert a brazilba ugy gondolta hogy nem férbe) ja és spanyol a klubcsapata :roll:
Lampardot és Terryt tilos elengedni :)
*knock, and it shall be opened unto you*

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45503 Hozzászólás Szerző: timoboll »

mókás h azt a dinhó-t mondod gyorsnak drogba, akinek most akkora hasa van h csak na,deco sztem semmiképp nem kell,még ha fiatalabb lenne mint lampard jóval(ugyanúgy 30 éves).És megnéztem volna h deco játszott e volna pl. a bl elődöntőn,nem az a csupaszív játékos aki minden meccsen hajt.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#45504 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Drogba írta: Akkor rájössz, hogy se Lamp, se Ballack nem gyors már, minden kontrát lassítanak, csak ívelni tudnak. Nem kell annyi cselgép, ám legyen, de Deco technikás is, meg hihetetlenül jól lát, Dinho barmijól cselez és gyors is,
Deco mivel gyorsabb, mint Lampard és Ballack?Mert szerintem a 3 játékos közül egyik se a gyorsaságáról híres.Lampard és Ballack is technikás játékosok és ők jól is látnak a pályán. :roll:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Átigazolások

#45505 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Drogba írta:
ZenZo írta:
szpecnaz írta: a kérdés ugyanaz...lampard, ballack repül?:)...hagyjuk már ezt a fél európát felvásáruljuk szemléletet..ha valaki erre vágyik az menjen fifázni...kéne egy jó kapus mert cech hibázott, terry elsírta magát, ő sem kell, a.cole bridge...hmm...a.cole néger...repül...bridge meg bamba..ő is megy...balszél oké....bosingwának jópofa neve van...joey...pici és szőrös...nem kell...ballack...német, jó lő, de nem cselez..menjen..lampard...ő is sír...kirúgva...mikel..na...még 1 néger...meg különben is, fiatal és hülye a haja...elbocsájtva...drogba...úgy néz ki mint egy ló..húzzon el...essien...még mindig van néger?..meg különben is...ilyen névvel nem lehet sztár..kirúgva...makalele...öreg és szemilis, szerintem...húzzon el...kalou...olyan mint egy kölyökvizsla...menjen...és akkor az ideális csapat:

Kaka(nem kapus de jól cselez)-Ribery-Torres-Eto'o-Dinnye-V.d.Vaart-Deco-Queresma-Podolski-Villa-Benzema....posztja senkinek sincsen...mindenki cselezzen...ez a lényeg...meg azért helyesek is így együtt..
:lol: Respekt. Én is írhattam volna :)

Drogba: pár név neked a mai időkből: Giggs, Scholes, Maldini, ADP, Raul... minden klub? Nem, nem mind. És igen, szerintem attól klub a klub, attól Chelsea a Chelsea, hogy az ikonjait meg tudja és meg is akarja tartani. (Deco számomra mióta eligazolt a Portoból egy hangulatjátékos. Ha akar, jól játszik, ha nem, nem)

Ha szerinted azt írtam, hogy Goofy és Deco másodrangú, akkor először olvass, aztán hőbörögj, és vádaskodj azzal, hogy szavakkal dobálózom...

Én is elfogadom a véleményed. De szerintem a Chelseaből nem szabad, nem kell balettklubot csinálni. Én az erőteljes, gyors futballt szeretem, ezért szeretem az angol és holland focit évek óta. Ezért nem rajongok a spanyolokért, a spanyol bajnokságért.

Ez a hőbörgés meg először olvass-féle dumára annyit, hogy Te dobálóztál azzal, hogy Terry helyett 2odarangú portugálokat brazilokat "mondunk":) Nos Dinho is meg Deco is jobb, mint Ballack meg Lampard. semmiképp sem 2odrangúakkal dobálózunk...pff
Szereted a gyors focit? Akkor rájössz, hogy se Lamp, se Ballack nem gyors már, minden kontrát lassítanak, csak ívelni tudnak. Nem kell annyi cselgép, ám legyen, de Deco technikás is, meg hihetetlenül jól lát, Dinho barmijól cselez és gyors is, nem kell bemutatni.
Peace
Ikonok, Milan, old boys, mire mentek? Uefa-kupa, no comm
MUban sem voltak már alapemberek sem Giggs sem Scholes, talán elöbbi még inkább
Madrid és Raul dettó
mond mé nem a fcbarca.hu-ra irogatsz?????
ez a chelsea fórum, és itt senkit nem fogsz meggyőzni arról, hogy a Lampardék helyett portugál meg brazil focisták kellenek dögivel, mégha jobbak is.
Nálam Lamps, JT, JC még mankóval is a kezdőben vannak...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45506 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ja a klubhűség meg menjen a picsába, nem? :D Lampard a klub élő legendája, te meg elküldenéd, mert más típusú játékos? Igen,lehet hogy elférne a középpályán pár jól cselező játékos, de ők a szélre kellenek, nem feltétlenül középre.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45507 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Drogba írta: Madrid és Raul dettó
Igen igazad van!
Ebben a szezonban is alig lőtt gólt... :roll:
Igaz? :wink:

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

Re: Átigazolások

#45508 Hozzászólás Szerző: Drogba »

ZenZo írta:
szpecnaz írta: a kérdés ugyanaz...lampard, ballack repül?:)...hagyjuk már ezt a fél európát felvásáruljuk szemléletet..ha valaki erre vágyik az menjen fifázni...kéne egy jó kapus mert cech hibázott, terry elsírta magát, ő sem kell, a.cole bridge...hmm...a.cole néger...repül...bridge meg bamba..ő is megy...balszél oké....bosingwának jópofa neve van...joey...pici és szőrös...nem kell...ballack...német, jó lő, de nem cselez..menjen..lampard...ő is sír...kirúgva...mikel..na...még 1 néger...meg különben is, fiatal és hülye a haja...elbocsájtva...drogba...úgy néz ki mint egy ló..húzzon el...essien...még mindig van néger?..meg különben is...ilyen névvel nem lehet sztár..kirúgva...makalele...öreg és szemilis, szerintem...húzzon el...kalou...olyan mint egy kölyökvizsla...menjen...és akkor az ideális csapat:

Kaka(nem kapus de jól cselez)-Ribery-Torres-Eto'o-Dinnye-V.d.Vaart-Deco-Queresma-Podolski-Villa-Benzema....posztja senkinek sincsen...mindenki cselezzen...ez a lényeg...meg azért helyesek is így együtt..
:lol: Respekt. Én is írhattam volna :)

Drogba: pár név neked a mai időkből: Giggs, Scholes, Maldini, ADP, Raul... minden klub? Nem, nem mind. És igen, szerintem attól klub a klub, attól Chelsea a Chelsea, hogy az ikonjait meg tudja és meg is akarja tartani. (Deco számomra mióta eligazolt a Portoból egy hangulatjátékos. Ha akar, jól játszik, ha nem, nem)

Ha szerinted azt írtam, hogy Goofy és Deco másodrangú, akkor először olvass, aztán hőbörögj, és vádaskodj azzal, hogy szavakkal dobálózom...

Én is elfogadom a véleményed. De szerintem a Chelseaből nem szabad, nem kell balettklubot csinálni. Én az erőteljes, gyors futballt szeretem, ezért szeretem az angol és holland focit évek óta. Ezért nem rajongok a spanyolokért, a spanyol bajnokságért.

Ez a hőbörgés meg először olvass-féle dumára annyit, hogy Te dobálóztál azzal, hogy Terry helyett 2odarangú portugálokat brazilokat "mondunk":) Nos Dinho is meg Deco is jobb, mint Ballack meg Lampard. semmiképp sem 2odrangúakkal dobálózunk...pff
Szereted a gyors focit? Akkor rájössz, hogy se Lamp, se Ballack nem gyors már, minden kontrát lassítanak, csak ívelni tudnak. Nem kell annyi cselgép, ám legyen, de Deco technikás is, meg hihetetlenül jól lát, Dinho barmijól cselez és gyors is, nem kell bemutatni.
Peace
Ikonok, Milan, old boys, mire mentek? Uefa-kupa, no comm
MUban sem voltak már alapemberek sem Giggs sem Scholes, talán elöbbi még inkább
Madrid és Raul dettó

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45509 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

szpecnaz írta: a kérdés ugyanaz...lampard, ballack repül?:)...hagyjuk már ezt a fél európát felvásáruljuk szemléletet..ha valaki erre vágyik az menjen fifázni...kéne egy jó kapus mert cech hibázott, terry elsírta magát, ő sem kell, a.cole bridge...hmm...a.cole néger...repül...bridge meg bamba..ő is megy...balszél oké....bosingwának jópofa neve van...joey...pici és szőrös...nem kell...ballack...német, jó lő, de nem cselez..menjen..lampard...ő is sír...kirúgva...mikel..na...még 1 néger...meg különben is, fiatal és hülye a haja...elbocsájtva...drogba...úgy néz ki mint egy ló..húzzon el...essien...még mindig van néger?..meg különben is...ilyen névvel nem lehet sztár..kirúgva...makalele...öreg és szemilis, szerintem...húzzon el...kalou...olyan mint egy kölyökvizsla...menjen...és akkor az ideális csapat:

Kaka(nem kapus de jól cselez)-Ribery-Torres-Eto'o-Dinnye-V.d.Vaart-Deco-Queresma-Podolski-Villa-Benzema....posztja senkinek sincsen...mindenki cselezzen...ez a lényeg...meg azért helyesek is így együtt..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Abszolút megértem a felháborodást!
egyesek szerint csak olyan jöhet aki tud cselezni...
Deco,Dinho nem tudom hol védekezne annyit mint Lampi vagy Ballack!
Szerintem aki szereti az angol focit nem azért szerette meg mert itt annyi csel kirány van!(nem azt mondom hogy nincs pár...)
És azt se értem az ikonokat miért kellene eladni...
Maldini,Puyol,Raul,Kahn(ő mondjuk visszavonult),Gerrard,Giggs,Terry,Lamps
Mind olyan játékos akiért mármennyit lehetne fizetni SOHA nem adnák el őket!
Az meg a másik hogy a CFC egy angol klubb...
Adjunk el egy angolt hogy jöhessen egy portugál(deco) vagy egy brazil(dinnye)...
Az ilyen embereknek csak gratulálni tudok!!! :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#45510 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta: a kérdés ugyanaz...lampard, ballack repül?:)...hagyjuk már ezt a fél európát felvásáruljuk szemléletet..ha valaki erre vágyik az menjen fifázni...kéne egy jó kapus mert cech hibázott, terry elsírta magát, ő sem kell, a.cole bridge...hmm...a.cole néger...repül...bridge meg bamba..ő is megy...balszél oké....bosingwának jópofa neve van...joey...pici és szőrös...nem kell...ballack...német, jó lő, de nem cselez..menjen..lampard...ő is sír...kirúgva...mikel..na...még 1 néger...meg különben is, fiatal és hülye a haja...elbocsájtva...drogba...úgy néz ki mint egy ló..húzzon el...essien...még mindig van néger?..meg különben is...ilyen névvel nem lehet sztár..kirúgva...makalele...öreg és szemilis, szerintem...húzzon el...kalou...olyan mint egy kölyökvizsla...menjen...és akkor az ideális csapat:

Kaka(nem kapus de jól cselez)-Ribery-Torres-Eto'o-Dinnye-V.d.Vaart-Deco-Queresma-Podolski-Villa-Benzema....posztja senkinek sincsen...mindenki cselezzen...ez a lényeg...meg azért helyesek is így együtt..
:lol: Respekt. Én is írhattam volna :)

Drogba: pár név neked a mai időkből: Giggs, Scholes, Maldini, ADP, Raul... minden klub? Nem, nem mind. És igen, szerintem attól klub a klub, attól Chelsea a Chelsea, hogy az ikonjait meg tudja és meg is akarja tartani. (Deco számomra mióta eligazolt a Portoból egy hangulatjátékos. Ha akar, jól játszik, ha nem, nem)

Ha szerinted azt írtam, hogy Goofy és Deco másodrangú, akkor először olvass, aztán hőbörögj, és vádaskodj azzal, hogy szavakkal dobálózom...

Én is elfogadom a véleményed. De szerintem a Chelseaből nem szabad, nem kell balettklubot csinálni. Én az erőteljes, gyors futballt szeretem, ezért szeretem az angol és holland focit évek óta. Ezért nem rajongok a spanyolokért, a spanyol bajnokságért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

tamasboldizsar
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:35

Re: Átigazolások

#45511 Hozzászólás Szerző: tamasboldizsar »

8Lampard8 írta:Hát igen, Ronaldinho neve már régen merült fel velünk kapcsolatban... nincs szükségünk rá, úgy ahogy Decora se.
És szerintem Lampard eligazolása is kezd valószínű lenni.Emlékeztek?Azt írták a .com-on, hogy június 2-án hosszabít.Már rég aláírt volna, ha maradna.De remélem nincs igazam.
Sajnos szerintem is megy. Mindig van róla valami hír, hogy aláír, de utánna soha. :cry:

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45512 Hozzászólás Szerző: Daniel »

szpecnaz írta:
Dani1905 írta:
Ricko írta: Lampard-ot és Ballack-ot meg csak úgy lenyeljük :lol: sztem két szélső kell meg egy csatár de az is csak akkor ha megy Drogba... amúgy meg Scolari biztos épít még be 1-2 portugált a csapatba, Bosingwa se véletlenül jött... de így brazilokra is számíthatunk... sztem Robinho jó igazolás lenne szélsőnek 8) ha nem ő akkor Quaresma vagy Vaart jönni fog de a 3 közül vmeik biztos...
Na ezzel viszont teljesen egyetértek Robinhot és Quaresmát kicsit edzik és tök jók lennének.Egy ötletes irányító sem ártana VDV pont jó lenne,de Moutinho se lenne rossz

a kérdés ugyanaz...lampard, ballack repül?:)...hagyjuk már ezt a fél európát felvásáruljuk szemléletet..ha valaki erre vágyik az menjen fifázni...kéne egy jó kapus mert cech hibázott, terry elsírta magát, ő sem kell, a.colebridge...hmm...a.colenéger...repül...bridge meg bamba..ő is megy...balszél oké....bosingwának jópofa neve van...joey...pici és szőrös...nem kell...ballack...német, jó lő, de nem cselez..menjen..lampard...ő is sír...kirúgva...mikel..na...még 1 néger...meg különben is, fiatal és hülye a haja...elbocsájtva...drogba...úgy néz ki mint egy ló..húzzon el...essien...még mindig van néger?..meg különben is...ilyen névvel nem lehet sztár..kirúgva...makalele...öreg és szemilis, szerintem...húzzon el...kalou...olyan mint egy kölyökvizsla...menjen...és akkor az ideális csapat:

Kaka(nem kapus de jól cselez)-Ribery-Torres-Eto'o-Dinnye-V.d.Vaart-Deco-Queresma-Podolski-Villa-Benzema....posztja senkinek sincsen...mindenki cselezzen...ez a lényeg...meg azért helyesek is így együtt..
Mért repülne :) ?pont ezért irtam hogy nem kell a Dinho és Deco...mert ott a Lampi a Ballack és az Essien.Quaresma Robinho opció pedig azért jött szóba mert kéne egy jó szélső nem miden a kettő...
Na mindegy akkor hagyjuk..

Így álmodtam meg:

-----------------------Cech---------------------
---------------------------------------------------
---------------Terry------Carvalho----------
---------------------------------------------------
--Bosingwa--------------------------A.Cole--
---------------------------------------------------
----------------------Essien---------------------
---------------------------------------------------
----------Lampi--------------Ballack---------
---------------------------------------------------
--Quaresma ---------------------------Joey--
---------------------------------------------------
--------------------Drogba---------------------
Csere:

Cudi; Alex; Ivanovic; Belletti; Bridgey; Make; Mikel; Kalou; Anelka (mondjuk helyette inkább valaki a tarcsiktól); (Moutinho; Van der Vaart - és csak az egyik) +FIATALOK!!!

Bocsánat hogy ide irtam csak a félreértések elkerülése végett tettem. :)
*knock, and it shall be opened unto you*

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45513 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Dani1905 írta:
Ricko írta:
Drogba írta:Deco is meg Roni is nagy erősesége lehetne a csapatnak, csak végre normális taktikával kéne játszani.
Szerintem a hátsó 4 védő (mind1, hogy kikre gondolunk) előtt Dinho Deco Essien J Cole és 2 csatár (Drogba, Kalou, Seva, ANelka, Pizzaro), szerintem durva lenne és nagyon eredményes...
Lampard-ot és Ballack-ot meg csak úgy lenyeljük :lol: sztem két szélső kell meg egy csatár de az is csak akkor ha megy Drogba... amúgy meg Scolari biztos épít még be 1-2 portugált a csapatba, Bosingwa se véletlenül jött... de így brazilokra is számíthatunk... sztem Robinho jó igazolás lenne szélsőnek 8) ha nem ő akkor Quaresma vagy Vaart jönni fog de a 3 közül vmeik biztos...
Na ezzel viszont teljesen egyetértek Robinhot és Quaresmát kicsit edzik és tök jók lennének.Egy ötletes irányító sem ártana VDV pont jó lenne,de Moutinho se lenne rossz

a kérdés ugyanaz...lampard, ballack repül?:)...hagyjuk már ezt a fél európát felvásáruljuk szemléletet..ha valaki erre vágyik az menjen fifázni...kéne egy jó kapus mert cech hibázott, terry elsírta magát, ő sem kell, a.cole bridge...hmm...a.cole néger...repül...bridge meg bamba..ő is megy...balszél oké....bosingwának jópofa neve van...joey...pici és szőrös...nem kell...ballack...német, jó lő, de nem cselez..menjen..lampard...ő is sír...kirúgva...mikel..na...még 1 néger...meg különben is, fiatal és hülye a haja...elbocsájtva...drogba...úgy néz ki mint egy ló..húzzon el...essien...még mindig van néger?..meg különben is...ilyen névvel nem lehet sztár..kirúgva...makalele...öreg és szemilis, szerintem...húzzon el...kalou...olyan mint egy kölyökvizsla...menjen...és akkor az ideális csapat:

Kaka(nem kapus de jól cselez)-Ribery-Torres-Eto'o-Dinnye-V.d.Vaart-Deco-Queresma-Podolski-Villa-Benzema....posztja senkinek sincsen...mindenki cselezzen...ez a lényeg...meg azért helyesek is így együtt..

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45514 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ricko írta:
Drogba írta:Deco is meg Roni is nagy erősesége lehetne a csapatnak, csak végre normális taktikával kéne játszani.
Szerintem a hátsó 4 védő (mind1, hogy kikre gondolunk) előtt Dinho Deco Essien J Cole és 2 csatár (Drogba, Kalou, Seva, ANelka, Pizzaro), szerintem durva lenne és nagyon eredményes...
Lampard-ot és Ballack-ot meg csak úgy lenyeljük :lol: sztem két szélső kell meg egy csatár de az is csak akkor ha megy Drogba... amúgy meg Scolari biztos épít még be 1-2 portugált a csapatba, Bosingwa se véletlenül jött... de így brazilokra is számíthatunk... sztem Robinho jó igazolás lenne szélsőnek 8) ha nem ő akkor Quaresma vagy Vaart jönni fog de a 3 közül vmeik biztos...
Na ezzel viszont teljesen egyetértek Robinhot és Quaresmát kicsit edzik és tök jók lennének.Egy ötletes irányító sem ártana VDV pont jó lenne,de Moutinho se lenne rossz
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45515 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta:Ronaldinho nem kiöregedett, hanem valószínűleg kiégett. Szerintem pont emiatt lenne jó neki a City, ott talán még ki tudna tűnni, de nálunk esélytelen.Nála Deco is jobb választás lenne.
Pont így értettem,de az emberbe úton-útfélen belekötnek... :roll: tök midengy hogy hogy hívom szerintem azt a játékost aki nem jó...
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45516 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ricko írta:
Dani1905 írta:Egyetértek hogy kell egy de az ne egy idős(deco),illetve ne egy kiörgedett játékos legyen az(dinnye) én Van der Vaartra vagy Moutinhora szavazok
Kiöregedett Ronaldinho... 28 éves bmeg nem 35 még egy 3-4 éve simán van... ne hívjunk már ilyen focistákat kiöregedettnek ennyiből a csapat fele mehet mert 28 felett van és "ki van öregedve" :roll: Ballack pl. 31 éves akkor ő mi? vén??? :? Én sem akarom hogy Deco vagy Ronaldinho jöjjön de azért kiöregedettnek nem kell őket hívni :roll:
Igen igazad van tényleg Ronaldinho és Deco karrierje pont most kezd felfelé ívelni,de hülye vgyok :roll: ...nálam az a játékos aki két éve gyengén játszik az kiöregedett....ez van én így hívom lehet "kiégett" vagy egyszerűen szar ha jobban tetszik.Ezt nem feltétlen Decora értem...hisz látható hogy jól játszik de nem hiszem h 30 illetve 28év fölötti embereket kéne igazolnunk..de lehet tévedek :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

Re: Átigazolások

#45517 Hozzászólás Szerző: Drogba »

ZenZo írta:Jó ég, hova jutottunk. Lampardot(!) egy ex-Barcassal pótolnátok, aki ráadásnak közel sincs élete formájában... Ballackot szintúgy. Ezek után mi jön? Terryt kiraknátok valami másodrangú portugál vagy brazil kedvéért??? :roll:

Ezek után fel kell tennem két kérdést: számotokra mitől Chelsea a Chelsea? Mitől csapat egy csapat?
Mitől csapat egy csapat, ez hülye kérdés, évről-évre minden klub 2-3 előző szezonban lévő alapemberét újakra cseréli...
Ikonoknak is leáldoznak a csillagaik, vagy a klub fejlődése céljából újakra kell cserélni őket...
Szerinted attól csapat egy csapat, vagy Chelsea a Chelsea, hogy 10év múlva is fog játszani Lamp meg Maka?
Szerintem rájuk már nem alapemberként kell(ene) számítani. Deco mindig is kreatívabb volt, hihetetlneül lát a pályán, Lampard meg csak ívelget, jó játékos, jól lő, meg pontosak a labdái, de szerintem Deco jobb.
Dinho, LOL, erre csak annyit, hogy mert volt egy pocsék éve már mehet a kukába?
ex-Barca? Mit számít, hogy elötte milyen mezben játszott...
Másodrangú? Dinho v Deco szted az? ne írj értelmetlen dolgokat, csak a szavakkal dobálózol...
OK, legyen, Neked az a véleményed ami, nekem meg ami, de ne forgasd ki a mások szavait. Én tiszteletben tartom a véleményed és másét is..., és nem fogok felháborodni.
Szerinted nincs igény rájuk, sztem van. ebben állapodjunk meg!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#45518 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Hát igen, Ronaldinho neve már régen merült fel velünk kapcsolatban... nincs szükségünk rá, úgy ahogy Decora se.
És szerintem Lampard eligazolása is kezd valószínű lenni.Emlékeztek?Azt írták a .com-on, hogy június 2-án hosszabít.Már rég aláírt volna, ha maradna.De remélem nincs igazam.

Avatar
csaba89cfc
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007. július 28., szombat 22:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Kerry Dixon
Tartózkodási hely: Ráckeve

Re: Átigazolások

#45519 Hozzászólás Szerző: csaba89cfc »

ZenZo írta:Jó ég, hova jutottunk. Lampardot(!) egy ex-Barcassal pótolnátok, aki ráadásnak közel sincs élete formájában... Ballackot szintúgy. Ezek után mi jön? Terryt kiraknátok valami másodrangú portugál vagy brazil kedvéért??? :roll:

Ezek után fel kell tennem két kérdést: számotokra mitől Chelsea a Chelsea? Mitől csapat egy csapat?
Igazad van!! Én eddig csak olvastam a fórumot, de most már kénytelen voltam beszálni a beszélgetésbe.
Bár akik ezeket írták valószínű, hogy a Zola, Hasselbaink, Wise, Flo, Vialli nevek nem sokat mondanak.
na mindegy! Ez van!
BLUE IS THE COLOUR!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#45520 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jó ég, hova jutottunk. Lampardot(!) egy ex-Barcassal pótolnátok, aki ráadásnak közel sincs élete formájában... Ballackot szintúgy. Ezek után mi jön? Terryt kiraknátok valami másodrangú portugál vagy brazil kedvéért??? :roll:

Ezek után fel kell tennem két kérdést: számotokra mitől Chelsea a Chelsea? Mitől csapat egy csapat?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése