Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#45521 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Guardiolának nem kell Deco, Ronaldinho és Eto'o sem:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 60,00.html

Közülük leginkább Eto'o-ra lenne érdemes lecsapni sztem. Bár annyira nekem se a kedvencem, de ő még nincs kiégve... :D

Avatar
csaba89cfc
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007. július 28., szombat 22:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Kerry Dixon
Tartózkodási hely: Ráckeve

Re: Átigazolások

#45522 Hozzászólás Szerző: csaba89cfc »

Chelseafan írta:Ha már angol, akkor inkább Agbonlahor és Young. :wink:

Egyetértek! Jó játékosok mindketten.
BLUE IS THE COLOUR!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#45523 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ha már angol, akkor inkább Agbonlahor és Young. :wink:

Avatar
csaba89cfc
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007. július 28., szombat 22:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Kerry Dixon
Tartózkodási hely: Ráckeve

Re: Átigazolások

#45524 Hozzászólás Szerző: csaba89cfc »

Jocika írta:Meg ha végre odamegy egy normális eddző akkor Ballack nem igen játszik már vagy 3 éve nem láttam jól játccani,Lampardot szintúgy nem.


Ez elég érdekes kijelentés :shock: Ballack?? Szerintem tavasszal ő vitte a csapatot a hátán, és Lamparddal gyilkos középpályát alkotnak.
Ebbe a csapatba már csak 1-2 jó szélső kellene meg egy jó ki selejtezés(TBH, Malouda, Pizzaro, Belleti, Makalele)
Esetleg Villa is jöhetne, de mint már említették csak akkor ha Drogba megy.
BLUE IS THE COLOUR!!!

Jocika
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008. június 10., kedd 14:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: robben
Tartózkodási hely: Kál

Re: Átigazolások

#45525 Hozzászólás Szerző: Jocika »

Meg ha végre odamegy egy normális eddző akkor Ballack nem igen játszik már vagy 3 éve nem láttam jól játccani,Lampardot szintúgy nem.
GYURCSÁNY A KIRÁLY!!!!

Jocika
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008. június 10., kedd 14:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: robben
Tartózkodási hely: Kál

Re: Átigazolások

#45526 Hozzászólás Szerző: Jocika »

Drogba írta:Deco is meg Roni is nagy erősesége lehetne a csapatnak, csak végre normális taktikával kéne játszani.
Szerintem a hátsó 4 védő (mind1, hogy kikre gondolunk) előtt Dinho Deco Essien J Cole és 2 csatár (Drogba, Kalou, Seva, ANelka, Pizzaro), szerintem durva lenne és nagyon eredményes...
Ott az igazság egytértek Drogba!!!!!!
GYURCSÁNY A KIRÁLY!!!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45527 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Zsoca87 írta:Bentley most jelentette ki nemrég, hogy el akar menni, szóval őt meg lehetne szerezni.
Igen? :o
Én meg pont azt halottam hogy nem akar eligazolni még a szarzenálnak is nemet mondot! :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45528 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bentley most jelentette ki nemrég, hogy el akar menni, szóval őt meg lehetne szerezni. De Downing nem egy nagy eresztés és túl drága lenne(úgy értem érték/ár arányban)

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45529 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

csaba89cfc írta:Nekem az a véleményem, végülis angol csapat vagyunk, hogy angol játékosokban kellene gondolkodni.
Bentley, Downing, Young sztem elég jó játékosok, és mindhárman húzó emberek voltak a csapataikban, ha kapnának jó társakat biztos mégjobbak lennének. Ja és mindhárom szélső.
Bentleyre és Downingra nincs esély!

Avatar
csaba89cfc
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007. július 28., szombat 22:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Kerry Dixon
Tartózkodási hely: Ráckeve

Re: Átigazolások

#45530 Hozzászólás Szerző: csaba89cfc »

Nekem az a véleményem, végülis angol csapat vagyunk, hogy angol játékosokban kellene gondolkodni.
Bentley, Downing, Young sztem elég jó játékosok, és mindhárman húzó emberek voltak a csapataikban, ha kapnának jó társakat biztos mégjobbak lennének. Ja és mindhárom szélső.
BLUE IS THE COLOUR!!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45531 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ricko írta:
Drogba írta:Deco is meg Roni is nagy erősesége lehetne a csapatnak, csak végre normális taktikával kéne játszani.
Szerintem a hátsó 4 védő (mind1, hogy kikre gondolunk) előtt Dinho Deco Essien J Cole és 2 csatár (Drogba, Kalou, Seva, ANelka, Pizzaro), szerintem durva lenne és nagyon eredményes...
Lampard-ot és Ballack-ot meg csak úgy lenyeljük :lol: sztem két szélső kell meg egy csatár de az is csak akkor ha megy Drogba... amúgy meg Scolari biztos épít még be 1-2 portugált a csapatba, Bosingwa se véletlenül jött... de így brazilokra is számíthatunk... sztem Robinho jó igazolás lenne szélsőnek 8) ha nem ő akkor Quaresma vagy Vaart jönni fog de a 3 közül vmeik biztos...
2 szélső:Robinho,Arda Turan
Csatár:Podolski
És meg is vagyunk! :wink:

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45532 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Drogba írta:Deco is meg Roni is nagy erősesége lehetne a csapatnak, csak végre normális taktikával kéne játszani.
Szerintem a hátsó 4 védő (mind1, hogy kikre gondolunk) előtt Dinho Deco Essien J Cole és 2 csatár (Drogba, Kalou, Seva, ANelka, Pizzaro), szerintem durva lenne és nagyon eredményes...
És akkor Ballack meg Lampard padozna Mikel meg játszana a tarcsiba? :roll:

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45533 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Drogba írta:Deco is meg Roni is nagy erősesége lehetne a csapatnak, csak végre normális taktikával kéne játszani.
Szerintem a hátsó 4 védő (mind1, hogy kikre gondolunk) előtt Dinho Deco Essien J Cole és 2 csatár (Drogba, Kalou, Seva, ANelka, Pizzaro), szerintem durva lenne és nagyon eredményes...
Lampard-ot és Ballack-ot meg csak úgy lenyeljük :lol: sztem két szélső kell meg egy csatár de az is csak akkor ha megy Drogba... amúgy meg Scolari biztos épít még be 1-2 portugált a csapatba, Bosingwa se véletlenül jött... de így brazilokra is számíthatunk... sztem Robinho jó igazolás lenne szélsőnek 8) ha nem ő akkor Quaresma vagy Vaart jönni fog de a 3 közül vmeik biztos...
Yes, We BLUE!!!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

Re: Átigazolások

#45534 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Deco is meg Roni is nagy erősesége lehetne a csapatnak, csak végre normális taktikával kéne játszani.
Szerintem a hátsó 4 védő (mind1, hogy kikre gondolunk) előtt Dinho Deco Essien J Cole és 2 csatár (Drogba, Kalou, Seva, ANelka, Pizzaro), szerintem durva lenne és nagyon eredményes...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45535 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Deco,dinnye nem kell...török sem....v.d.vaart jöhet...hollandokkal annyira nem fürödtünk be:D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45536 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ronaldinho nem kiöregedett, hanem valószínűleg kiégett. Szerintem pont emiatt lenne jó neki a City, ott talán még ki tudna tűnni, de nálunk esélytelen.Nála Deco is jobb választás lenne.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45537 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ricko írta:
Dani1905 írta:Egyetértek hogy kell egy de az ne egy idős(deco),illetve ne egy kiörgedett játékos legyen az(dinnye) én Van der Vaartra vagy Moutinhora szavazok
Kiöregedett Ronaldinho... 28 éves bmeg nem 35 még egy 3-4 éve simán van... ne hívjunk már ilyen focistákat kiöregedettnek ennyiből a csapat fele mehet mert 28 felett van és "ki van öregedve" :roll: Ballack pl. 31 éves akkor ő mi? vén??? :? Én sem akarom hogy Deco vagy Ronaldinho jöjjön de azért kiöregedettnek nem kell őket hívni :roll:
dinho nincs kiöregedve de mindent megnyert. csak arany cipője nincsen... (szegény)
szted pl c ronaldo hogy fog játszani 27 évesen? sehogy...
viszont nálam deco már öreg... 28 felett marhaság kapuson kivül más posztra igazolni. jo néha bejön de a nagy átlag nem ezt mutatja.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45538 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Dani1905 írta:Egyetértek hogy kell egy de az ne egy idős(deco),illetve ne egy kiörgedett játékos legyen az(dinnye) én Van der Vaartra vagy Moutinhora szavazok
Kiöregedett Ronaldinho... 28 éves bmeg nem 35 még egy 3-4 éve simán van... ne hívjunk már ilyen focistákat kiöregedettnek ennyiből a csapat fele mehet mert 28 felett van és "ki van öregedve" :roll: Ballack pl. 31 éves akkor ő mi? vén??? :? Én sem akarom hogy Deco vagy Ronaldinho jöjjön de azért kiöregedettnek nem kell őket hívni :roll:
Yes, We BLUE!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#45539 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ribery!!! :) :) :) és Moutinho-t is elhoznám mindenképp.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45540 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Egyetértek hogy kell egy de az ne egy idős(deco),illetve ne egy kiörgedett játékos legyen az(dinnye) én Van der Vaartra vagy Moutinhora szavazok
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése