Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47241 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jó, ok, tessék, készséggel elismerem: Anelka jó csatár. Ettől még nem látom, hogy miért is lenne szükségünk csatárra, vagy hogy miért lenne jó az, hogy 5 csatárból négy, vagy, ha emsanya kérésére Kalout nem számítjuk ide, akkor 4 csatárból 4 30 éves vagy afölött van... számomra Anelka minden, csak nem ideális választás. Na persze ez csak az én véleményem, s ha valaki észérveket tud felsorakoztatni, várom türelemmel :) inkább hozzuk el az ágyúsoktól ezt a Berndtner gyereket, ha már nem akarunk holland vagy olasz fiatalok/fiatalabbak közül választani. Arról nem is beszélve, hogy az Anelka-Berbatov mérleg nyelve nálam még mindig utóbbi felé billen, ha már a PL-ből akarunk igazolni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#47242 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Anelka tipikusan az a csatár, akit csak gyűlölni lehet, de hogy beválna, az garantált!

QPR jól járt Ephraimmal! Ha viszik még egy évre Sinclairt kölcsönbe, akkor meg lesz a szélső párosuk! Remélem feljutnak.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#47243 Hozzászólás Szerző: Ailton »

hát eddig úgy voltam, szerintem nem Anelka a legmegfelelőbb, de rövid távra, 10 millióért jó lesz, na de 19 ért? Malouda 13 és fél volt, Crespo 17 ért, akkor nem hogy a 30 éves Anelka 19 milliót érjen. Akkor már jöjjön Defoe vagy Yakubu mindegyik van olyan jó, mint Anelka, s árban sem lennének drágábbak.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#47244 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Zsoca87 írta:
Dani1905 írta: cask azt ne felejtsd el h seva nem volt kiégve,sőt..anelkát meg mindenhonnan elküldték...
Szeritnem Anelka sincs kiégve...
seva nem volt kiégve ??? :D legrosszabb évet zárta a milánba plussz amit a vb-n csinált.... :roll: mindenidök üzletét csinálta a milan ! mi pedig a legrosszabbat ! :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47245 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Igen, arról vita nem lehet hogy nagyon jó csatár, lehet utálni/szeretni, de el nem ismerni butaság. Igenis nagyon jó csatár, csak hát olyan amilyen.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47246 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:1. Anelka minőségi csatár?
az. en se birom, es tenyleg gondok voltak/vannak a fejevel, de nagyon jo csatar.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47247 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Figyelem: az NSO szerint Essien nem afriaki, vagy csak nem indul az Afriaki Nemzetek kupáján :) szerintük ugyanis csak három játékosunk távozik ezen esemény kapcsán: Kalou, Drogba és Mikel... lehet, hogy tudnak valamit?? :lol:
ugyan, manapsag mar nem egyszeru eldonteni. afrikai vagy francia, mi a kulonbseg? ;)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47248 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Dani1905 írta: cask azt ne felejtsd el h seva nem volt kiégve,sőt..anelkát meg mindenhonnan elküldték...
Szeritnem Anelka sincs kiégve...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#47249 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Annyi van az angol oldalon is írva hogy közel a megállapodás de még nem igazoltuk le....életemben nem hallottam még a fickóról....

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47250 Hozzászólás Szerző: twopac »

Chelseafan írta:
twopac írta:nem tudom mi szükség volt most még egy védőre!mert ha jól tudom ivanovic védő!
Tud középső és jobbhátvédet játszani, még csak 23 éves és fél Európa le akarja igazolni! Sztem nem járunk rosszul. :wink:
persze az jó hogy fiatal de nyáron megvettük belettit!felépül terry meg carvalho is baloldalon ott van bridgemeg a.cole!cserének ott van ben haim,ot lesz alex is!nem tudom minek kellet még egy védő!anál inkább szükségünk lenne egy jó formában lévő szélsőre
mindörökké chelsea!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47251 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta:A főoldalon kinntlévő hír mennyire igaz? Mert a .com-on nem írták még(vagyis nem láttam...)

A 19 millió fontról annyit, hogy lehet Abra kifizeti simán, de attól még nem kéne hülyét csinálni magából ill. a klubból. Anelka nyilván nem ér ennyit, bár ha Seva ért 30at, akkor Anelka simán megér 19-et. :D

Ivanovics milyen védőposzton játszik??? Mert ha szélső akkor nem gáz h jön(vagyis nem gáz annyira, mert sérülések nélkül utcalány sok védőnk van, de hát sérülések nélkül, hülye vgayok, álmodozok ... ), de remélem nem középre akarunk igazolni még 1 embert...
cask azt ne felejtsd el h seva nem volt kiégve,sőt..anelkát meg mindenhonnan elküldték...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47252 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

hát én addig nem könyvelném el Ivanovic leigazolását, amíg a hivatalos oldalon nem látom.. Alves érkezését is tényként írták meg nyáron,aztán nem lett belőle semmi..

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47253 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelseafan írta:
twopac írta:nem tudom mi szükség volt most még egy védőre!mert ha jól tudom ivanovic védő!
Tud középső és jobbhátvédet játszani, még csak 23 éves és fél Európa le akarja igazolni! Sztem nem járunk rosszul. :wink:
Hát mondjuk tfh PF elmegy nyáron, akkor nem gáz hogy jön. Vagyis nem tudom. Ott van hutchi...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47254 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

twopac írta:nem tudom mi szükség volt most még egy védőre!mert ha jól tudom ivanovic védő!
Tud középső és jobbhátvédet játszani, még csak 23 éves és fél Európa le akarja igazolni! Sztem nem járunk rosszul. :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47255 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A főoldalon kinntlévő hír mennyire igaz? Mert a .com-on nem írták még(vagyis nem láttam...)

A 19 millió fontról annyit, hogy lehet Abra kifizeti simán, de attól még nem kéne hülyét csinálni magából ill. a klubból. Anelka nyilván nem ér ennyit, bár ha Seva ért 30at, akkor Anelka simán megér 19-et. :D

Ivanovics milyen védőposzton játszik??? Mert ha szélső akkor nem gáz h jön(vagyis nem gáz annyira, mert sérülések nélkül utcalány sok védőnk van, de hát sérülések nélkül, hülye vgayok, álmodozok ... ), de remélem nem középre akarunk igazolni még 1 embert...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsoca 2008. január 2., szerda 21:43-kor.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47256 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem tudom mi szükség volt most még egy védőre!mert ha jól tudom ivanovic védő!
mindörökké chelsea!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

#47257 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ricko írta:
twopac írta:
Chelseafan írta:Anelka jönne szívesen. A Bolton 19 millió fontot kérne érte...

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 38,00.html
19milió font anelkáért??ez azért durva,enyi pénzért akár már egy benzemát vagy huntelart is idehozhatnánk
hülyeség bele menni kit mennyiért hozhatnánk meg vihetnénk, mert akár Fletchert is megvehetnénk 40 millióért vagy 2 millióért...(nem mintha kéne :lol: ) Ja és ne azt nézze már mindenki, hogy mennyibe kerül, Abramovics tele van pénzzel...

Ez igaz, ez nem olyan klub, hogy most 2 millio fontal több vagy kevesebb...Abramovics költi a pénzt, és nem érdekli a gazdasági helyzet...így aztán fölösleges ezzel foglalkozni, hogy valakiért túl sokat adnak....

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#47258 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

ITT az Angol változat...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#47259 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

A Samsungsport tényként közli Ivanovics leigazolását......
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=30098

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#47260 Hozzászólás Szerző: Ricko »

twopac írta:
Chelseafan írta:Anelka jönne szívesen. A Bolton 19 millió fontot kérne érte...

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 38,00.html
19milió font anelkáért??ez azért durva,enyi pénzért akár már egy benzemát vagy huntelart is idehozhatnánk
hülyeség bele menni kit mennyiért hozhatnánk meg vihetnénk, mert akár Fletchert is megvehetnénk 40 millióért vagy 2 millióért...(nem mintha kéne :lol: ) Ja és ne azt nézze már mindenki, hogy mennyibe kerül, Abramovics tele van pénzzel...
Yes, We BLUE!!!

Válasz küldése