Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#48181 Hozzászólás Szerző: Oziris »

szpecnaz írta:
Oziris írta:
bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=152839&
már kezdtem örülni de ugy kezdődik hogy a SUN :twisted: :twisted:
Gondolod Murinál kezdő lesz egy 17éves???
Hát Murit ismerve eléggé kétlem!Ez a 30milla nagyon sok egy ilyen fiatalért,mégha ilyen jó játékos is!
Mondjuk én ugytudom h annyi az elengedési záradéka a srácnak mint Dinnyónak meg Messinek:)
Eléggé esélytelen a dolog!
eladják..ott van nekik Krkic....:)
Krkic inkább csatár!Legyen igazad,adják el...
Chelsea FOREVER!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#48182 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Oziris írta:
bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=152839&
már kezdtem örülni de ugy kezdődik hogy a SUN :twisted: :twisted:
Gondolod Murinál kezdő lesz egy 17éves???
Hát Murit ismerve eléggé kétlem!Ez a 30milla nagyon sok egy ilyen fiatalért,mégha ilyen jó játékos is!
Mondjuk én ugytudom h annyi az elengedési záradéka a srácnak mint Dinnyónak meg Messinek:)
Eléggé esélytelen a dolog!
eladják..ott van nekik Krkic....:)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#48183 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=152839&
már kezdtem örülni de ugy kezdődik hogy a SUN :twisted: :twisted:
Gondolod Murinál kezdő lesz egy 17éves???
Hát Murit ismerve eléggé kétlem!Ez a 30milla nagyon sok egy ilyen fiatalért,mégha ilyen jó játékos is!
Mondjuk én ugytudom h annyi az elengedési záradéka a srácnak mint Dinnyónak meg Messinek:)

Előbb kellett volna elhozni,mint ahogy anno Fabregast csórta el az Arsenal!
Amugy meg nemide tartozik de nemakarom elhinni h kb. 8éve(Terry) óta senki saját nevelés(vagy igazolt tehetség) nem kerül fel a nagyokhoz,h nem nevelünk ki senkit(talán Mikel kivétel)!Ez azért a tehetség kutatóinkat ia minősiti csöppet!Ilyen Dos Santosokat már nem kell felfedezni:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Oziris 2007. szeptember 7., péntek 17:09-kor.
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#48184 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=152839&
már kezdtem örülni de ugy kezdődik hogy a SUN :twisted: :twisted:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#48185 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát nem lenne rossz, kérdés hogy mennyiért adnák oda, meg hogy megélne-e a PL-ben. Ahogy néztem, nem egy nagydarab gyerkőc, :D , nehogy egy rúgástól kettétörjön. :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dos Santos

#48186 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Eteke írta:Vevők vagyunk a mexikoi bombatehetsegre,Giovanni Dos Santosra. megvettuk belettit,most megint egy katalan jatekost akkarunk leigazolni,szep lenne igy kifosztani a barcat, ez a gyerek nagyon jo lenne :lol:

yah láttam rola videot... még a mozgása is Ronaldinhos.. csak nem vigyorog ugy :D

Eteke
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2006. július 17., hétfő 9:54

Dos Santos

#48187 Hozzászólás Szerző: Eteke »

Vevők vagyunk a mexikoi bombatehetsegre,Giovanni Dos Santosra. megvettuk belettit,most megint egy katalan jatekost akkarunk leigazolni,szep lenne igy kifosztani a barcat, ez a gyerek nagyon jo lenne :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#48188 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 978223.stm

Hát ebből nem úgy tűnik, mintha téli átigazolás lenne...

Egyébként most indított aját rovatot a BBC-n. Hogy még jobban "megkedveljétek", egy kis idézet: I was born in Birmingham but I grew up in L**ds and, although I liked L**ds United, I supported Arsenal as well because of Ian Wright.
olvastam, el is bizonytalanodtam.
az arse meg csak-csak(JT a manurenak drukkolt), de a L**ds... nagyon hatareset...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#48189 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 978223.stm

Hát ebből nem úgy tűnik, mintha téli átigazolás lenne...

Egyébként most indított aját rovatot a BBC-n. Hogy még jobban "megkedveljétek", egy kis idézet: I was born in Birmingham but I grew up in L**ds and, although I liked L**ds United, I supported Arsenal as well because of Ian Wright.
GO BLUES!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#48190 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

"Személyesen is beszéltem Ronaldino-val, hogy milyen itt is a légkör, a csapat , s a stáb."Állítólag, ha Ronaldinho lelesz majd igazolva, akkor majd sokkal könnyebben befog illeszkedni, hiszen van egy brazil játékos Belletti személyében, a Chelsea csapatában.Roman Abramovich amikor megvettte a Chelsea csapatát akkor már megjegyezte, hogy egyszer majd lefog igazolni egy világklasszis brazil játékost.Szányra kapott olyan hír ís, hogy Ronaldinho-t már pénteken leigazoltuk 45 millió euróért, de ebből mint ismeretes NEM LETT SEMMI!
Forrás: http://www.tribalfootball.com

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#48191 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A hétvégét nem töltöttem netközelben, sőt (vééégre felmentünk már a hegyekbe, nemhogy net, még térerő sem volt :) ), de mire hazajöttem összedőlt itt bennem egy világ. Eladtuk Glent, ezt már tudtam. Eladtuk Diarrat.............................. :evil: eeezt azért már neee... ezt a lépést nekem sem magyarázza meg senki. Értelmes okot nem lehet felhozni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#48192 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hatigen, de sohasem tudhatjuk melyik jatekos hol akarja majd folytatni 2 ev mulva. masreszt ha van egy 5 eves szerzodese es mar 3. evnel nem erzi jol magat szerintem akkor is el kell es el is engedtuk volna...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#48193 Hozzászólás Szerző: Wisey »

mourinho írta: diarra el akart menni! akkor jovore ment volna el ingyen most ahelyett, hogy penzert eladjuk. raadasul nemis valoszinu, hogy alapember lett volna. igy mert inkabb jovore mint most?
Az a gond hogy ez a veszély mindegyik fiatal játékosnál fennáll. Megvesszük őket, nevelgetjük, de ha megunják a tarcsit, elmennek. Így hogy Diarra az ára Sidwell és/vagy Belletti szerződtetésének, kifejezetten rosszul jártunk :(
Amúgy hogy lehet hogy Diarrát csak három évre szerződtettük? A saját honlapunk profiljában is ötéves szerződésről írtunk.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#48194 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Dani írta:
Balázsinho írta:
Blueflag írta:!Végre spórolgattunk,dagad a kassza,de ha Abramovics ilyen Ronaldinhokra akarja elkölteni a nyereség többszöröst,akkor felőlem.. :)
Csak tudod, ha ideigazol, akkor a mezeladásokból valószínűleg egy pár hét alatt visszajönne az ára. Beckham ára is komoly 1 hét alatt visszafolyt a reál kasszájába a mezeladásokból.
nem vagyok róla meggyőződve ,hogy a chelsea drukkerek annyira várnák Dinho ideigazolását...
Beckhammel más volt a helyzet,mint a realnál,mind a galaxynál...őt várták,ő sztár,de Dinho nálunk nem lenne a kedvenc szerintem,mert
1. Egy rivális klubból érkezne,abból a csapatból,akit nem igazán szeretünk.
2. Igencsak formán kívül játszik
3. Angliában nem nagyon szeretik ezt a fajta játékstílust/bohóckodást.
nem lenne ő itt senki nálunk...
hat ebben sem vagyok biztos.
1. annyira nem ellenseg szerintem. foleg, hogy mourinho ott is dolgozott. raadasul ha jol jatszana befogadnak.
2. uj csapat, uj kihias, uj jatek:)
3. nemtom. c.ronaldo is valahogy megallja a helyet a pl ben!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#48195 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Dani1905 írta:
Bumblebee írta:
Dani1905 írta:Megpróbálok mindent potitívan felfogni..Habár nemtudom hogy belletti érkezése johnson távozása,diarra távozását hogy fogom pozitívan venni,de talánn...Mondjuk tényleg ha jön richards a télen(akkor még jó hogy alves ne jött)És woods lehetőséget fog kapni,mivel diarra elment és woods írtó jó játékos és ango is,na ez vigasztalna,vagy télen esetleg még quaresma érkezée..Ebbe bízok...hiszen Mouri szerintem nagyon jó edző és csak nem hülye és tudatosan csinál mindent,csak jól döntötte el hogy nem kellenek és így jó pénzért eladtuk öket,hátha lesz télen valami jó is :wink:


Sztem mourinál semmi esélye sincs Woodsnak bekerülni a csapatba ( talán ligakupa a "noname" csapat ellen cserének a 75. percben ). De nemhogy Woodsnak semmi fiatalnak, ha számítana rájuk akkor épített volna Diarrara ill Gleny-re és nem Bellettit igazoltunk volna kezdőbe(!!). Hát ezt az átigazolási politikát nemértem. Diarra kellett tavaly; Hajtott is mint atom. Kellene most mivel nincs normális jobboldali védő ( inkább PF mint Belletti ) Diarra azért tavaly már bizonyított sztem sokunknak. Meg kellene a jövőbe nézve is mivel biztosan belehetne építeni egy ilyen tehetséget a csapat tengelyébe ( akár több helyre is ) mert ugye nem robotok játszanak nálunk sem akiket átolajozunk és már megint fiatal korukat élik :wink: :lol:
Nem mintahogy mikelnek se volt emg van esélye emg senkinek mouri ne mhülye!!Az igazolásokban nem cask neki van belszólása,ti aggodtok örökké hogy szegények nem játszanak,elment johnson aki nem mutatott sokat(elismerem szerettem és nagy tehetségnek tartom),diarra aki szintén jó volt azért mert kvk létére jol ment neki a jobbhátvéd poszt ez nem az ő poszja középpályán meg nem volt olyn jó(quaresma is elég rendesen szopatta),robennröl meg annyit hogy tényleg nagy isten votl amikor jött csak éppen minden évben egyre szarabb volt sérült örökké nem egy angol csapathoz való(és senki se mondja hogy ha jó elsz a realba,hogy minek adtuke lmikor ekkora sztár meg huuu.meg stb,mikor nálunk bizonyithatott és nem az...Sidwell cserének jött(legalább angol és szerintem enm rossz)Télen ha jön richards meg még valaki aki szerintem egy winger lesz akkor majd örülhetünk...Köcsög alves meg sevilla megszivatott az alvessel basztunk el mindent mert mégse jött,belletti meg potlékan kjött,mert alvest ne msikerült ha helyette richardsal foglaklkoztunk volna...Na de majd télen ő és quaresma :wink:
diarra el akart menni! akkor jovore ment volna el ingyen most ahelyett, hogy penzert eladjuk. raadasul nemis valoszinu, hogy alapember lett volna. igy mert inkabb jovore mint most?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#48196 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:Egyébként ha télleg a jövő nyáron hoznánk csak el,akkor meg pláne nem értem,hogy mit akarunk kezdeni egy 29. életévébe lépő csúcsformáját nagyon régen elhagyó méregdrága középpályással.. :)
Azt amit Ballackal, Shevával, Bellettivel, Pizzaroval....Tapasztalt játékosokra építünk :wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#48197 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta: akkor lehet h nemis hülyeség ez a biznisz!

ez igaz, de Abran kivül akinek ez egy "gazdálkodj okosan", senkit nem érdekel...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#48198 Hozzászólás Szerző: Dani »

Balázsinho írta:
Blueflag írta:!Végre spórolgattunk,dagad a kassza,de ha Abramovics ilyen Ronaldinhokra akarja elkölteni a nyereség többszöröst,akkor felőlem.. :)
Csak tudod, ha ideigazol, akkor a mezeladásokból valószínűleg egy pár hét alatt visszajönne az ára. Beckham ára is komoly 1 hét alatt visszafolyt a reál kasszájába a mezeladásokból.
nem vagyok róla meggyőződve ,hogy a chelsea drukkerek annyira várnák Dinho ideigazolását...
Beckhammel más volt a helyzet,mint a realnál,mind a galaxynál...őt várták,ő sztár,de Dinho nálunk nem lenne a kedvenc szerintem,mert
1. Egy rivális klubból érkezne,abból a csapatból,akit nem igazán szeretünk.
2. Igencsak formán kívül játszik
3. Angliában nem nagyon szeretik ezt a fajta játékstílust/bohóckodást.
nem lenne ő itt senki nálunk...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#48199 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:
bilhacica írta: oks :P
érdekes am hogy a Milannal vagy az Internél nem ilyen mondon történik a játékos kiválasztása :) de igazatok van csináljunk ruha nagykert ;)
Bilha ne viccelj már, az Inter a legnagyobb játékos temető,ha az utóbbi 10évet nézzük!Nagyobb mint a Reaál vagy mi mostanság...
ez igaz csak kicsit furcsa hogy jön ronaldinho és a belőle vissza folyt pénzről van szo rögtön.... még az is lehet hogy vmi szint vinne a játékunkba de az fontosabb tény hogy mennyi meze kell el -.- kit érdekel a pénz egy nagycsapatnál... Abrat se kell félteni nem hiszem hogy a köv 10 évbe lekoccolna, hirtelen annyira fonto lett a szeton bezzeg amikor Seva 50 millájánál senki nem gázolt ennyi...
Jó ,persze sztem se ezért kéne venni egy játékost,de azért azt se hiszem h Abra örökké csak adni akar és semmi nyereséget(mégiscsak egy űzletember)!Ez meg nyereséget hozhat,mondjuk akkor se "lefutott sztárokat kéne hozni(Seva,Ballack) ettől függetlenül sztem ugyse jön a brazil!De ha azt nézem h már most hány millió Beckham mez fogyott amcsiban(ahol a foci kezdeti stádiumban van) akkor lehet h nemis hülyeség ez a biznisz!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#48200 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
bilhacica írta:
Balázsinho írta: Csak tudod, ha ideigazol, akkor a mezeladásokból valószínűleg egy pár hét alatt visszajönne az ára. Beckham ára is komoly 1 hét alatt visszafolyt a reál kasszájába a mezeladásokból.
oks :P
érdekes am hogy a Milannal vagy az Internél nem ilyen mondon történik a játékos kiválasztása :) de igazatok van csináljunk ruha nagykert ;)
Bilha ne viccelj már, az Inter a legnagyobb játékos temető,ha az utóbbi 10évet nézzük!Nagyobb mint a Reaál vagy mi mostanság...
ez igaz csak kicsit furcsa hogy jön ronaldinho és a belőle vissza folyt pénzről van szo rögtön.... még az is lehet hogy vmi szint vinne a játékunkba de az fontosabb tény hogy mennyi meze kell el -.- kit érdekel a pénz egy nagycsapatnál... Abrat se kell félteni nem hiszem hogy a köv 10 évbe lekoccolna, hirtelen annyira fonto lett a szeton bezzeg amikor Seva 50 millájánál senki nem gázolt ennyi...

Válasz küldése